Kowidianka kandydatką Konfederacji do Sejmu! Katarzyna Treter-Sierpińska w CEPolska [WIDEO]

Katarzyna Treter-Sierpińska/ fot. screen
33

W środę (30.08.2023) byłam gościem Rafała Mossakowskiego w Centrum Edukacyjnym Polska. Tematem rozmowy była kampania wyborcza do Sejmu, która – moim zdaniem – przypomina psychiatryk. Ilustracją poziomu debaty publicznej w Polsce, czyli jej degrengolady, jest absurdalny zarzutu jakoby politycy i zwolennicy Konfederacji chcieli jeść psy. Takie głupoty opowiadają w telewizji i wypisują w mediach społecznościowych politycy konkurencyjnych partii. Nie ma merytorycznej dyskusji o programach wyborczych. Jest wyłącznie nakręcanie emocji i dążenie do polaryzacji Polaków, którzy – niczym Tutsi i Hutu – mają rzucać się sobie do gardeł.

Ale w tej wojnie, w której polityczni oponenci zarzucają sobie dążenie do zniszczenia Polski, jest jeden temat stanowiący tabu. To tzw. walka z pandemią, o której zarówno PiS, jak i PO oraz pozostali członkowie tzw. totalnej opozycji chcieliby zapomnieć i udawać, że nic się nie stało. Otóż stało się i wyborcy nie powinni o tym zapomnieć. Nie powinni zapomnieć, że będące u władzy Prawo i Sprawiedliwość doprowadziło do ok. 200 tysięcy nadmiarowych zgonów będących skutkiem polityki lockdownu służby zdrowia. Nie powinni zapomnieć o terrorze sanitarnym, który władza wprowadziła pod pretekstem wirusa wywołującego śmiertelność na poziomie ułamka procenta. I nie powinni zapomnieć też o tym, że tzw. opozycja totalna domagała się jeszcze mocniejszego przykręcania śruby, a Lewica postulowała wprowadzenie obowiązku szczepień na C19.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Rzeczywistość przyznała rację tym, którzy apelowali o przerwanie tego kowidowego szaleństwa, a których nazywano „szurami” i „płaskoziemcami”. To oni mieli rację, ale nadal są stygmatyzowani jako nieznająca się na niczym ciemnota. A Polacy najwyraźniej zapomnieli, do czego doprowadzili politycy biorący udział w kowidowej hucpie. Dobrze byłoby odświeżyć pamięć zanim odda się głos na sanitarnych zamordystów, którzy zamykali lasy, firmy, przychodnie i szpitale oraz wciskali Wam paszport kowidowy i domagali się segregacji sanitarnej rodem z III Rzeszy. Jak można głosować na takich ludzi?! Jeśli ktoś nie pamięta już tego amoku, polecam lekturę mojej książki „Kowidowe getta”, którą możecie kupić w sklepie internetowym TUTAJ.

Jedyna partia, która była przeciwna kowidowemu zamordyzmowi, to Konfederacja. Ale jak to w życiu bywa, w beczce miodu znalazła się też łyżka dziegciu. Ku zaskoczeniu elektoratu tej partii na szczecińskiej liście Konfederacji do Sejmu znalazła się tzw. kowidianka, czyli osoba popierająca kowidową hucpę. Jest to Magdalena Sosnowska wystawiona przez Ruch Narodowy i to na wysokim miejscu, bo na dwójce. Oto, co Sosnowska pisała w mediach społecznościowych na temat masek, szczepionek na C19 i osób, które sprzeciwiały się kowidowej hucpie.

Pomimo ogromnej krytyki tej kandydatury oraz licznych apeli o jej usunięcie z listy Konfederacji, prezes Ruchu Narodowego Krzysztof Bosak milczy i udaje, że sprawy nie ma. Ale tej sprawy nie da się zamieść pod dywan. Wystawienie tzw. kowidianki jako kandydatki do Sejmu jest największym błędem Konfederacji w tej kampanii wyborczej. Dlaczego? O tym mówię na antenie CEPolska. Zapraszam do oglądania.

PS. Uprzedzając pytania o ortezę na ręku wyjaśniam, że na skutek wieloletniego pisania na komputerze dostałam zapalenia ścięgien i w ramach terapii musiałam zrobić przerwę w mojej działalności publicystycznej. Czeka mnie jeszcze rehabilitacja, która – mam nadzieję – doprowadzi do całkowitego wyleczenia. We wrześniu spróbuję powoli wracać do pisania, a tymczasem zachęcam do lektury moich wcześniejszych felietonów oraz książek „Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba” oraz „Kowidowe getta”. Niech ich lektura będzie odtrutką na kłamstwa, które opowiadają Wam politycy, i którymi karmią Was mainstreamowe media.

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Buran mówi

  Ciekawe jaką teraz linię przyjmie kandydatka Magdalena Sosnowska w temacie szczypawy. Jej wolta może nas mocno zadziwić.🤣🤣🤣

 2. MAREK mówi

  Dziwię się takiej kandydaturze, ta osoba bardziej pasuje do Bandy Czworga niż do Konfederacji ! Przy takim poziomie intelektualnym /bazuję na widocznych cytatach/ oraz podatności na kłamstwa i propagandę a co najgorsze do traktowania ludzi w sposób totalitarny jest bardzo duża szansa, że zdradzi Polskę i Polaków jak zdrajcy z komunistycznej bandy czworga PisPoSldPsl.

 3. anonim mówi

  Ten kraj jest opanowany przez wroga agenture polskojezyczna, ktora zawladnowszy prawie calkowicie struktury Polski rozsiewa klamstwa, szerzy relatywizm moralny, demoralizuje, polaryzuje spoleczenstwo. Polacy stali sie motlochem stadem baranow ktore mozna strzyc. Juz dawno zatracili instynkt przetrwania.

 4. Robert mówi

  Robert
  Jeśli takie osoby będa na listach Konfedracji to mojego głosu nie dostaną i pewnie nie jestem jedyny , który tak myśli. Panie Bosak proszę się zastanowić co Pan robi. Jak można zrobić coś takiego .

 5. Migas mówi

  Wielkie dzięki za wszystko co robicie.

 6. Adam mówi

  Pani Katarzyno! jest Pani wspaniala kobieta,wspaniala Polka i patriotka!zgadzam sie z Pania ze takie szmaty jak ta kandydatka ze Szczecina nie tylko nie powinna znalezc sie na liscie kandydatow do sejmu ale juz dawno powinna byc wypieprzona nie tylko z Konfederacji ale i z Ruchu Narodowego.Bosak z Mentzenem zachowuja sie jakos dziwnie,tak jakby wazniejsze bylo koryto niz honor,prawdai uczciwosc.obym si mylil! bo jezeliby to sie okazalo prawda i sprzedali sie jak swinie,to straca bardzo duzo bo wielu Polakow widzialo i jeszcze widzi jedyna szanse na rozwalenie bandy czworga i zrobienie porzadku z ta cholota!!!jedynie Pan Posel Braun zachowal sie i zachowuje jak nalezy!dlatego mam wielki szacunek dla Niego i mimo mojego wyraznego starszenstwa ,chyle przed Nim nisko glowe z szacunkiem!oby nie okazalo sie ze z Konfederacji pozostanie nam tylko Konfederacja Korony Polskiej i Pan Posel Grzegorz Braun oraz wspanialy Profesor Piotrowski ,ktory dolaczyl do Niego!!!Bosak i Mentzen jak beda sie zachowywali jak tusk i kaczynski to znajda sie bardzo szybko w chlewie! magdalena sosnowska to covid idiotka !!!Von!!!

 7. Grumbler mówi

  I takie klimaty pokazują, że polityka śmierdzi… Najpierw nabrałem się na Bolka, potem na PiS, a teraz Konfa nabija mnie w bambuko? 🤔
  Panowie, bądźcie konsekwentni, bo taką akcją możecie stracić o wiele więcej, niż zyskać…

 8. Wladca mówi

  Konfederacja,to zatrute jablko w tych wyborach. To powtorka Walesy i jego prezydentury. Chytrze , bo czolowka Mentzen i Bosak juz sa zblatowani.
  O czym tak rozmawial Mentzen z Morawieckim -Agentem Stasi?

 9. ORLY? mówi

  Co tak głupia baba robi w Konfie?

 10. Hammurabi mówi

  Paniusia stoi w ogromnym „rozkroku”. Od Konfederacji Gierzwałdzkiej (gdzie „wypadało się podpisać Bosakowi również) po covidiotyzm pod publiczkę.
  Zgadzam się z „Adam” w czarnowidztwie przyszłości „Konfederacji”.
  Dwom panom służyć nie sposób, by ich nie oszukiwać!
  Warto tu wspomnieć o nowotworze pt. „Akcja Wyborcza Solidarność”, z jej wewnętrznymi podziałami które uczyniły z tego ruchu karykaturę z Buzkiem i Balcerowiczem na czele.
  Wspomnieć trzeba również o tym, że te kanalie miały 201 miejsc w sejmie i 51 w senacie a ich twórczość do dziś Polakom odbija się ostrą zgagą i wspomnieniem z roku 2001, kiedy to po przegranych wyborach część dawnych polityków AWS zasiliła szeregi Platformy Obywatelskiej założonej przecież 24 stycznia 2001 i Prawa i Sprawiedliwości założonego 29 maja 2001.
  Jak to mówią „nie wszystko złote, co się świeci”. Póki co jedynie pan Braun niczym samotny ostaniec skalny trwa na przekór karierowiczom i wazeliniarzom.

 11. Reakcjonista mówi

  Nieuki poliniackie nie wiedzą, że Morawiecki swe nielegalne zakazy zawartdzeniache w rozporządzeniach covidowych skopiował, w znacznym stopniu, z zarządzeń gestapowskich, które obowiązywały w III Rzeszy wobec polskich niewolników.

 12. Flex mówi

  Nie widzę tu dużej kolizji z zasadniczą linią Konfederacji, która nie była przeciw szczepieniom, a ich przymusie, czyli była za prawem wyboru. Zapewne część polityków Konfederacji i ich rodzin się zaszczepiło, i miała do tego pełne prawo. W przypadku tej kandydatki jest tylko żenada i niesmak z dorabiania ideologii (narodowo – patriotycznej) do swojej indywidualnej decyzji. Choroba (głupota) społeczna polegająca na zdobywaniu popularności przez eksponowanie prywatności nie ma, co potwierdza i ten przypadek barw politycznych! Dodam, że ja ani żona i nastoletni synowie nie szczepiliśmy się. Ja przeszedłem C19 jak 3dniowe przeziębienie, a oni mieszkając ze mną (bez izolacji) nie mieli żadnych objawów.

 13. ROMAN mówi

  tylko 10% frekwencji 15.10. jest jakąś szansą dla Polski…

 14. wojtek mówi

  Konfederacja to kolejna chazarska przybudówka w Polsce.

 15. ROMAN mówi

  było też, że mordercy bez masek, że woda święcona zabije, no to mieszkańcy RP, może nie chcą pamiętać, i może się boją samych siebie, a i macki covidowe wysoko, wysoko…

 16. AntyPO🔯PiS mówi

  Czy Konfederacja to wciąż prawicowe propolskie ugrupowanie? Czy może już rozpracowana od wewnątrz przez „SB-ków” z ABW przyszła przystawka do socjalistycznego PiS-u? 😒

 17. Greg mówi

  Ludziska Konfa to jedno wielkie zło !!!

 18. Krzysztof mówi

  konfederacja to zdrajcy i szczury za kasą ciągną!

 19. Ana mówi

  Mam nadzieje, ze ta kowidowke usuna.

  Konfederacja to wciaz nalepsza alternatywa na tle tego szalenstwa I szkodnictwa.

 20. W K mówi

  Patriotycznym obowiązkiem jest, ale usunięcie z Polski takich, jak ta kandydatka.

 21. AntyPO🔯PiS mówi

  Do Greg / Krzysztof – PiSowski płatne trolle

  Moglibyście się bardziej postarać, zwłaszcza, ze wam płaca z naszych podatków socjaliści z PiS-u.

  Konfederację, bedzie mozna ocenic dopiero po wyborach. Zobaczymy czy się skurwia, jak Kukiz i dołącza do postkomunistycznego lewactwa z PiSraela.

  Napewno ABW sie dwoi i troi, aby rozbic Konfederację od środka. Dojscie do władzy polskich patriotów, narodowców z Konfederacji zagraża interesom komunistycznej bezpieki z SB i WSI, która de facto rządzi Polską poprzez swoich konfidentów. Jednym z nich jest np. TW Zegarek z POlsatu, czyli SOLORZ vel KROK

 22. Boł mówi

  Moi drodzy powiem bez ogródek. ZOSTALIŚMY SPRZEDANI!!! Niektórzy się zastanawiali, czy Konfa nie sprzeda nas po wyborach PiSowi ale KONFA (Mentzen i Bosak) JUŻ NAS SPRZEDAŁA JESZCZE PRZED WYBORAMI. Takimi kandydaturami typowej PiSówki (przecież pisała dokładnie to samo co PiSowcy), więc jak dostanie się do sejmu (a 2 miejsce to znaczy, że myślą liderzy o niej całkowicie poważnie) to będzie bredziła to samo co PiS nawet jeśli będzie w Konfe – jaka dla nas wtedy różnica?! I najgorsze, że takich „gwiazd” w Konfie jest dużo więcej a sam Mentzen przecież chce tu ściągać jeszcze wiecej ukraińców i jest także razem z Bosakiem maseczkowy. WIĘC JESTEŚMY ZDRADZENI I SPRZEDANI JUŻ TERAZ I TYLKO BOGU DZIĘKOWAĆ, ŻE TAK ODKRYLI SIĘ JUŻ TERAZ, bo teraz możemy po prostu nie przykładać jeszcze swojego podpisu do tej zdradzieckiej hucpy! DOŚĆ OD DZIESIĘCIOLECI GŁOSOWANIA NA MNIEJSZE ZŁO – ZŁO TO ZŁO. GŁOSUJMY NA DOBRO ALBO WCALE!!!

 23. Anty mówi

  Nie są żadnymi patriotami i narodowcami. Ale ślepy i tak tego nie zobaczy i ciągle b ew dzie się łudził.

 24. Piotr Dean mówi

  Ja żyć w kraju pełnym debili? I to nawet po tej umownej „naszej prawej” stronie. Przed poprzednimi wyborami krzyczała babcia, że nie zagłosuje na Konfe bo jej wiatrak postawi pod domem, teraz że jakas randomowa laska jest na liście… A po drugiej stronie mamy fit for 55 NWO… Ehhh jak żyć w kraju pełnym… Jacku, jesteś osamotniony w walce, nie masz szczęścia do współpracowników.

 25. Adam mówi

  Tzw. Konfa tyle ma wspólnego z patriotyzmem, co POPIS i inne systemowe partie z uczciwością. Czy Wy jeszcze nie widzicie ,że oni są tacy sami???? Gdyby było inaczej,nie byłoby ich w mediach głównego ścieku ! System by ich tam nigdy nie wpuścił! Czy nie widzicie kim jest Bosak, kim jest Mentzen ? Naprawdę nie widzicie ? Tego,że Balcerowicz kręci się koło Sławusia ? Tak,ten sam,we własnej osobie! Będzie to samo co z Kukizami albo jeszcze gorzej. Przejrzyjcie na oczy, bo wielu zacnych ludzi jest na tym portalu . Teraz możecie na mnie bluzgać, wyzywać od kogo tylko chcecie. Tylko nie od popisowców czy innych kloacznych tworów partii telewizyjnych. Nienawidzę tego tałatajstwa. Pozdrawiam.

 26. Krzysztof mówi

  W tej tragicznej sytuacji dla Polski, trzeba koniecznie komuś zaufać. Jeżeli Konfederacja zawiedzie to tylko parkować walizki. SZANOWNI INTERNAUCI trochę wiary. Wiara upada ostatnia.

 27. Dominik mówi

  Dziwne i tajemnicze nagłe odejście z polityki Roberta Winnickiego z Ruchu Narodowego, rezygnacja z przewodzenia frakcji konserwatywno-liberalnej (partia KORWIN) przez Korwina-Mikke i zmiana jej nazwy przez nowego lidera (Nowa Nadzieja) oraz marginalizacja trzeciego członu (Konfederacja Korony Polskiej) i jej przywódcy Grzegorza Brauna świadczy o tym, że Konfederacja jest rozgrywana przez system i próbuje ją sobie podporządkować polski establishment polityczny (POPiS) będący na usługach zagranicznych ośrodków (Waszyngton i Bruksela).

 28. Dumny Polak mówi

  Kto nam wowczas zostal?
  Polska Jest Jedna ma moje zaufanie, ale jest kompletnie marginalna, bez tradycji, bez bazy ludzi, ktorym los Polski daloby sie powierzyc…
  Nas moze teraz uratowac faktycznie jedynie CUD!

 29. Boł mówi

  Dumny Polak – tak na prawde to praktycznie kt nam teraz nie został – zaufaliśmy Konfie ale ona (oprócz Brauna) już nas sprzedała. Prawda jest lepsza niż samemu sie oszukiwać – obecne wybory mamy przegrane i już teraz musimy myśleć o nastepnych. Dlatego niemożemy znów głosować na mniejsze zło, bo tym samym sami powodujemy to, że tylko zło jest do wyboru. I przez to w kolejnych wyborach też znów będzie tylko zło – GŁOSUJMY NA DOBRO (JAK JEST) ALBO WCALE!!! W końcu inni zobaczą, że wiele głosów się marnuje tylko dlatego, że nie ma dobra, więc ono powstanie jeśli będą chętni na nie głosować, a nie ciągle tylko na zło – głosując na zło sami się pogrążamy i zamykamy sobie drogę do dobra w przyszłości!

 30. gość mówi

  Dla wybitnie zasłużonej pani Sochy nie było miejsca na listach Konfederacji a znalazło się dla reżimowej kowidianki?! Hańba.

 31. Taka ja mówi

  Pani Katarzyno, nie ma na kogo głosować, niestety. Chcemy w rządzie takich ludzi jak Pani.

 32. Smutne mówi

  No jestem wstrząśnięty, że taki ktoś jest w Konfederacji. I to jeszcze jako „pełnomocnik Okręgu Zachodniopomorskiego Ruchu Narodowego” a jednocześnie „Lider Klubu Konfederacji Szczecin”. No ręce opadają. Pewnie jej nie wywalą, bo 25.07.2023 wydała „oświadczenie” ale zrozumiałem dlaczego Konfederacja znowu dołuje i ma mniej niż lewica. Ale wielkie dzięki dla Autorki tego artykułu, Pani Katarzyny, że to nagłośniła, za ostrzeżenie. W konfederacji chyba tylko Grzegorz Braun się ostał. Szkoda tylko że Polska Jest Jedna, prezydenta Rafała Piecha ma takie marginalne znaczenie.

 33. Emilian58 mówi

  Przytoczę Polakom słowa pewnej żydówki,która powiedziała że GDYBY WYBORY MIAŁY COŚ ZMIENIĆ TO BY ICH ZAKAZALI!!! Wydaje mi się że bojkotując każde ichne wybory osłabiamy ten parchaty system. Tym chazarskim gangom zależy TYLKO na frekwencji bo reszta jest już ustalona!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.