Korona-psychoza nabiera rozpędu! W Berlinie wprowadzają godzinę policyjną

9

Senat Berlina we wtorek wieczorem ponownie zaostrzył ograniczenia dotyczące pandemii COVID-19. Władze stolicy Niemiec zdecydowały, że wprowadzona zostanie „godzina policyjna” od 23:00 do 6:00 – informuje regionalny nadawca rbb24.

Oznacza to, że wszystkie lokale gastronomiczne, sklepy nocne będą musiały być zamykane o godzinie 23, a na stacjach benzynowych nie będzie można kupować alkoholu. Na tym nie koniec. W trakcie „godziny policyjnej” mogą się spotykać tylko grupy pięcioosobowe lub mieszkańcy tylko dwóch gospodarstw domowych, a uroczystości o charakterze prywatnym w pomieszczeniach będą mogły się odbywać w gronie maksymalnie 10 osób, a nie jak dotychczas 25.

A teraz powiedzcie, czy Grzegorz Braun, którego dziś (7.10.2020) cytowaliśmy na portalu nie ma racji? Pod pretekstem mniemanej pandemii dorzyna się gospodarkę, relacje społeczne, kulturę… Czy koronawirus, w istocie mniej groźny od zwykłej grypy, winien być pretekstem do wprowadzania „godziny policyjnej”, która kojarzy się z czarnymi czasami komuny? Przecież to już jest psychoza!

Przeczytaj:

Ostro w Sejmie! Braun polemizuje z Marszałek Sejmu: „Odwołujecie się do emocji, a nie przepisów prawa! Wypuście naród z kwarantanny” [WIDEO]

SKLEP-WPRAWO.PL

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. mieciu mówi

  Po 23 corona swirus atakuje zacieklej. Mniejszy ruch samochodowy. No i czai sie na kazdej stacji benzynowej za puszkami z piwem.. jpdl. Nie pytam o logikę … tej juz dawno w tym nie ma

 2. wilk mówi

  MAJA JUZ PRAKTYKE W TYM,1939-1945 GODZINE POLICYJNA WPROWADZILI W POLSCE,CIEKAWE TYLKO CZY BEDA STSZELAC DO SWOICH ZA LAMANIE ZAKAZU PORUSZANIA W TYCH GODZINACH TAK JAK TO ROBILI Z POLAKAMI

 3. Wilk mówi

  WY NIE WIECIE, CO JA PRZERZYŁEM! ŚMIEJECIE SIĘ Z TAKICH JAK JA, KIEDY WAM OPOWIADAJĄ, JAK ZOSTALI PORWANI, JAK DZIWNI LUDZIE, A MOŻE DZIWNE ISTOTY, WPROWADZAŁY IM DZIWNE NARZĘDZIA ANALNIE… wIĘCEJ MÓWIĆ NIE BĘDĘ. TO SIĘ NIE MOŻE POWTÓRZYĆ, OBÓDŹCIE SIĘ!

 4. Szczur mówi

  Tak sobie myślę, że trwają prace nad sztuczną inteligencją, a przecież mamy takiego wirusa, który nauczył się obsługiwać zegarek bez jakiegokolwiek wsadu. Może by środki tak przeznaczane na badania AI przeznaczyć na badanie i rozwijanie inteligencji koronawirusa? Przecież inteligentny proszek do prania udało się stworzyć.

 5. adam mówi

  uroczystosci o charakterze prywatnym są prywatne odbywają sie prywatnie i wara od tego ile tam zaprosze osób. Zaprosze 100 to gówno do tego pisowi ile zaprosiłem . Durnie nami próbują rządzić ale nie wszyscy sa głupi. Umowa z włascicielem sali jest umową pomiedzy dwoma stronami które ustalają zasady gry. I wtracanie sie tu pisu jest nie na miejscu. Dlatego zarzadzenia pis nadaja sie tylko do podtarcia i smieci.

 6. wilk mówi

  CO ZA HUJ SIE ZA MNIE PODAJE,I WPISAL SOBIE MOJE IMIE

  1. Profesor mówi

   Chuj piszemy przez „ch”, amebo.

  2. Wilk mówi

   I SKONT TEN HUJ WIEDZIAŁ O MOJEJ PŻYGODZIE ANALNEJ W STATKU KOSMITUW?

 7. Xyz mówi

  Kolego. Miałem to samo. Redakcja na moją prośbę zablokowała mi mojego nicka bo nie zamierzałem się szarpać z łajdakiem. Spodziewałem się tego że ta pisognida weźmie sobie kogoś kolejnego na celownik.
  Odpuściłem komentowanie. Piszę to teraz tylko po to żeby potwierdzić że proceder istnieje i jak widać sam nie ustanie.
  Pozdrawiam.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.