Konfederacja domaga się reakcji premiera Morawieckiego ws. dezinformacyjnych działań TVP Info

Jakub Kulesza i Krzysztof Bosak/ fot. screen
9

W piątek (4.03.2022) Konfederacja wystosowała list do premiera Mateusza Morawieckiego, w którym domaga się reakcji na dezinformacyjne działania TVP Info. W porannym programie stacja podała na pasku nieprawdziwą informację o rzekomym ataku nuklearnym Rosji na Ukrainę.

ZOBACZ: Szokująca dezinformacja w TVP Info! Rządowa stacja pisze o „nuklearnym ataku Putina na Ukrainę”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Konfederacja wskazuje, że to już drugi raz, gdy w czasie wojny na Ukrainie nadawca publiczny wprowadza do obiegu fałszywe informacje. – Wprowadzanie zamętu i strachu przez podległe rządowi media publiczne jest przykładem skrajnej nieodpowiedzialności. Oczekujemy pilnej i stanowczej reakcji – czytamy w liście Konfederacji.

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Katarzyna TS: Wojna z ruskimi pierogami

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. MAREK mówi

  NOWY ŁAGR. Dezinformacja to główny cel antypolskiej i antyludzkiej koalicji medialnej. Kontynuacja dezinformacji trwa nadal, tylko tematy się zmieniają.

  Medialna koalicja totalitarnego eksperymentu genetycznego na Polakach od kilku lat powiela kłamstwa i dezinformację oraz stosuje cenzurę. Miliony Polaków, którzy bezgranicznie ufają tej medialnej koalicji, straciło kontakt z rzeczywistością, godność oraz zdrowie i życie!

  Miliony Polaków bezkrytycznie przyjęło dezinformację za prawdę objawioną. Nie zaufali instynktowi samozachowawczemu, logice ani podstawowej wiedzy w tym medycznej, popierając odebranie im wolności i godności, stali w kolejkach do wstrzyknięcia genetycznego eksperymentalnego preparatu bez gwarancji skuteczności i bezpieczeństwa o nieznanych skutkach dla zdrowia i życia ludzkości.
  Oni są już intelektualnymi niewolnikami, próba pokazania im faktów i argumentów, zamiast wywołać chęć dotarcia do prawdy i włączyć logicznego myślenie wywołuje agresję. Czyżby taki był cel tego eksperymentu?

 2. to sie w głowie nie mieści mówi

  rząd Morawieckiego pcha Polske do wojny z Rosją. To skrajnie nieodpowiedzialne. Morawiecki realizuje cele obcych agend.

 3. Historyk mówi

  Niestety, to prawda. Obawiam się, że ci ludzie są już straceni.

 4. Rebih mówi

  Celem neo-marksistowskiego gangu z PiS jest wymiana ludności w Polsce. Stąd wieloletnie już zalewanie Polski imigrantami, stąd obecne „Wilkommen” w kierunku Ukraińców.
  Dziś Niezależna – intymny organ PiS, w którym pracują same członki, opublikowała płaczliwy artykuł o Ukraińce, która przygruchała sobie Chińczyka i wyjechali ze … Lwowa do Polski jako „uchodźcy”. Opisywali, że ich życie „eksplodowało”, nie mają już do czego wrócić itp itd. Bzdury, ale lewacki lumpenelektorat Kaczyńskiego i tak nie połapie się w tym.

 5. Leszek SG mówi

  Konfederacja, zwłaszcza frakcja udająca narodowców, już się skompromitowała w tej kwestii. A Winnicki okazał się szmatławym renegatem w stylu Giertycha

 6. Leszek SG mówi

  Probanderowska część Konfederacji doprowadziła do spadku formacji poniżej progu wyborczego. Winnicki to zwykły glupe,który chciał byc taki światowy a dostał liścia i teraz schował sie do mysiej nory

 7. Kwal mówi

  Tak jest. U mnie Winnicki i Bosak też jest skompromitowanym śmieciem…

 8. Franek mówi

  Ludzie, ludzie, a czym jeszcze ma się nasz premier zajmować, ruskimi pierogami na Krupówkach? Wybierzcie na szefa telewizji państwowej kogoś mądrego i nie z PiS-u, a nie będzie problemów z jakością przekazu. Dziś TVP to cień telewizji, która była. Tyle wspaniałych dziennikarzy odeszło, szkoda.

 9. konsterna mówi

  Kurskiego wysłać do Kurska.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.