Komedia! Amerykańscy Żydzi atakują Polskę filmem z hasłem „polski Holokaust” [WIDEO]

fot. youtube
17

Amerykańska organizacja Ruderman Family Foundation zbiera podpisy pod petycją o następującej treści: „W imieniu tych 6 milionów Żydów popieram zamrożenie  stosunków USA z Polską, aż do uchylenia polskiego prawa negującego Holokaust”. Petycji towarzyszy krótki filmik, w którym różne osoby zapowiadają, że z pewnością trafią do polskiego więzienia za to, co zaraz powiedzą, a następnie każda z tych osób mówi „polski Holokaust”.

Być może zdziwi Was moja reakcja na akcję Ruderman Family Foundation, ale mnie ta akcja nie oburza. Mnie ta akcja po prostu śmieszy. Tak nam chcieli Żydzi dokopać, że użyli sformułowania, które sami wcześniej okrzyknęli jako antysemickie i „propolskie”!

O tym, że na Polakach również dokonano Holokaustu pisał Richard C. Lukas w książce „Zapomniany Holokaust”. Po publikacji książki, w której została opisana eksterminacja Polaków pod okupacja niemiecką,  prof. Lukas został zaatakowany przez środowisko tzw. historyków Holokaustu, o czym opowiadał w wywiadzie z Piotrem Zychowiczem.

Historycy Holokaustu (…)moją książkę uznali za herezję, a użycie słowa „Holokaust” za skandal. (…) Uważają, że Żydzi mają patent na to słowo. A próba zestawiania ich tragedii z jakąkolwiek inną to zbrodnia. Moja książka została uznana za „zbyt propolską”(…) Książek o cierpieniach Żydów w Polsce były już zaś wtedy tysiące. Taka sytuacja to kuriozum, zważywszy na to, że ilościowo straty wojenne wśród Polaków katolików były mniej więcej takie same jak wśród Polaków żydów. Stąd też wziął się mój pomysł na tytuł. Uważam, że nie ma powodu, dla którego nie można nazwać tego, co spotkało Polaków, Holokaustem. Polskie ofiary nie były wcale gorsze od żydowskich. (…) Moja książka „Zapomniany Holokaust” wywołała szok i oburzenie w USA . Jeżeli tym ludziom od kilkudziesięciu lat wbija się do głowy, że tylko Żydzi cierpieli, a Polacy byli antysemitami i współsprawcami Holokaustu, to nic dziwnego, że gdy pojawił się jakiś facet, który napisał, iż Polacy także padli ofiarą Holokaustu, ci ludzie byli zszokowani – mówi prof. Lukas.

Dziś amerykańsko-żydowska fundacja atakuje Polskę hasłem „polski Holokaust”. Należy to wykorzystać i powiedzieć: „Tak, był polski Holokaust. Prof. Lukas napisał o tym książkę. Przeczytajcie ją, to może w końcu zrozumiecie, jakimi jesteście ignorantami”.

Źródło: youtube, bibuła.com

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. AliBabaHunter mówi

  UWAGA: na niezalezna.pl jest dokladna instrukcja jak zglaszaci zablokowac to antypolskie gowno. Zrobmy to!

 2. Normalny mówi

  Żydzi fałszują prawdę historyczną skrywając bezeceństwa swoich rodaków wobec Polaków i ukrywając fakty mówiące o tym jak dużo zawdzięczają nam Polakom. To woła o pomstę do nieba. A co my na to Polacy ? Będziemy bić pianę i pozostaniemy jedynie biernymi widzami zamiast się wreszcie zorganizować, zjednoczyć i zacząć rządzić Polską wyrywając się spod żydowskiej okupacji ?! Jest propozycja programowa ( na dobry początek ), żeby w Polsce przywrócić normalność i doprowadzić do pewnej sprawiedliwości dziejowej. Czas nagli !
  1 Pełna Intronizacja Jezusa Chrystusa Króla Polski , 2 Wprowadzenie penalizacji za antykatolicyzm i antypolonizm oraz likwidacja penalizacji za tzw. antysemityzm, bo jest nadużywana przez Żydów do walki przeciw mówieniu prawdy o nich 3 Anulacja wszelkich długów zaciągniętych przez okupantów, 4 Nacjonalizacja dziko sprywatyzowanych, poniżej wartości rynkowych, przedsiębiorstw wraz z gruntami pod nimi a także obcych ośrodków dywersyjno-medialnych, 5 Odszkodowania za zbrodnie na narodzie polskim, za straty materialne i terytorialne od Niemców, Rosjan, Żydów, Ukraińców, Litwinów 6 Wprowadzenie kary śmierci, bez przedawnień, dla zdrajców, malwersantów, morderców, 7 Ścisła współpraca z kresowiakami i „Polonusami”, 8 Efektywne zagospodarowanie polskich bogactw naturalnych, 9 Znaczące obniżenie podatków, 10 Władza, gospodarka, finanse i handel w Polsce dla Polaków

  Henryk Pająk – najwybitniejszy światowy historyk, dokumentalista i badacz relacji polsko – żydowskich w swojej przedostatniej książce pt. „ Apokalipsa bliżej niż sądzicie” , wydawnictwo Retro, 2016 rok podaje m.in. :
  „ Pomiot Kaina wytracił w ostatnim stuleciu ponad 120 milionów chrześcijańskich Słowian, w tym 80 mln Rosjan i ponad 10 mln Polaków…Od 1939 roku wymordowali na różne sposoby dwa kolejne pokolenia elit narodu polskiego. Zastąpiła je pofolwarczna i popegerowska hołota i wielkomiejskie szumowiny z KPP, PPR i syjonistycznego Bundu… Ich trzypokoleniowa okupacja trwa nieprzerwanie od 1939 roku …” ( str. 5 )

  1. Normalny mówi

   Henryk Pająk w jednym ze swoich bestsellerów pt. ” Dyktatura nietykalnych ” wyd ” Retro” , 2006 r. artykułuje m.in znamienne zdanie :
   „Pół – Żyd Hitler i jego żydowska szajka ( m.in. Himmler, Heydrich, Eichmann, Goering, Gebbels, Milch, H. Frank i inni ) zadbali o to , aby radykalnie zmniejszyć ilość wrogów polskich Żydów…. ” ( str. 237 )
   Kto nie zna bestsellerów Pająka, nie zna historii relacji żydowsko – polskich.

 3. Robert mówi

  USA to obecnie najniebezpieczniejszy kraj świata,wojny,terror,niewola,tortury,zabór wszelkich dóbr,kłamca,oszust,histeryk przed potęgą Chin,na które tylko militarnie jeszcze mogą wpływać szantażem,bo gospodarkę to mają całkowicie zależną od Azjatów

  1. Andrzej Józef mówi

   O USA zabardzo się nie martw.
   Stare przysłowie:
   Zanim gruby schudnie to chudy zdechnie.
   Wykoczyli Rosję.
   Jeżeli chodzi o Chiny (bez pośpiechu), westarczy zrobić zastuj gospodarczy (światowy) 300-500 milionów Chinczyków straći pracę może wtedy przestano liczyć 25~30% podadku za produkty importowane zUSA.
   Ich export do USA opodadkowanybył na2%.
   Co prawda za 50 lat przyszłośc należy do nich.
   Dollar jest waluto światowo,nie Rubel, Euro? , ect.

 4. Jebać żydów mówi

  milionach żydów zamordowanych w komorach gaz…a przecież miemczochy dokonywali eksterminacji wyłącznie na wszystkich innych narodach, ale nie na żyda…1. W Mein K Hitlera nie ma mowy o eksterminacji żydów…2. w 1933 roku syjoniści zawarli z Hitlerem układ na temat humanitarnego pozbycia się żydów z Rzeszy…było to realizowane do 1939 roku, kiedy, to anglosaskie żydostwo zablokowało przyjmowanie żydów z III Rzeszy…3. po 1939 roku niemczochy gromadzą żydów w gettach, aby na zdobycznych statkach Francji i Anglii wywieść żydów na Madagaskar (tzw. plan Eichmanna)…gdy, to nie wyszło szwaby dalej trzymają żydów do końca 1942 roku w gettach…później tych co zostali kierują do obozów pracy (Birkenau), a nie do KL np. Auschwitz…4. niemczochy nigdy i nigdzie na terenie III Rzeszy i GG nie mordowali żydów i nie prowadzili na nich żadnych nieludzkich eksperymentów, co robili jednak z innymi narodami…sławny dr Mengele nie eksperymentował na żydach…są jeszcze dwa wyjątki…w 1941 roku po napaści na ZSRR niemczochy od razu rozstrzeliwali żydów (ok 1 mln lub mniej) i w 1944 roku niemczochy wzięli się za żydów z ościennych krajów III Rzeszy…był, to odwet za wypowiedzenie „totalnej wojny” z niemczochami podjętej przez żydowskie organizacje w USA, co skutkowało min „dywanowymi” bombardowaniami, czyli ludobójstwem na cywilnej ludności niemczochów…i tu eksterminacja była bardzo prosta…ładowano latem żydów na ścisk do wagonów…jechali tak z 10-14 dni w upał i bez picia i jedzenia do Polski…w Polsce (np.Treblinka) Żydowska Służba Porządkowa (Jüdischer Ordnungsdienst) wyładowywało 99 % trupów …i do dołów…a w zimie 1944/45 żydów z Węgier również bardzo „prosto”…do wagonów na ścisk…kilka dni jechali w mróz do Polski…i to co zawsze…99% to trupy…okrutnie, ale tanio i skutecznie…żadnych komór, żadnych spalin, żadnych wszczykiwań przez Mengele…są na to wspomnienia tych co transporty z Francji, czy Węgier przeżyli…ale, to jest za trywialne więc czciciele holokaustu takie relacje utajniają…a brednie rozgłaszają dla wiadomych celów…

 5. Maurycy mówi

  Żydzi Amerykańscy są odpowiedzialni za Holokaust w Europie a najwięcej oskarżają Polskę przyczyna jest prosta chcą odszkodowań które im się w żadnym wypadku nie należą tylko nasz obecny rząd i Prezydent oczywiście
  pójdzie na ustępstwa bo PiS to prawie to samo co PO ? nie jest dobrze a będzie jeszcze gorzej jak ludzie tego
  nie zrozumieją ludzie my już jesteśmy sprzedani !!!!

 6. Iwona mówi

  Zydzi dlaczego zniewolacie Polske i swiat,to Wasza zasluga te wojny,ciamajdany itdPAMIETAJCIE WIECEJ W POLSCE MIEJSCA NIE MA DLA TAKICH GNYBOW itp

 7. Robert B. mówi

  Żydostwo to mistrzowie we wzniecaniu nienawiści do siebie. Tak jak powiedział prof. Jasiewicz, „całe pokolenia Żydów pracowały na holokaust”. Myślicie, że przed tym ich holokaustem to plemię zachowywało się inaczej? Nie.

 8. Zbulwersowany mówi

  Mają morale lucyferian, czyli u nich kłamstwo to prawda, a prawda to kłamstwo !

 9. Zdzisław mówi

  Nareszcie Żydzi mówią prawdę, bo holokaust dotyczył Polskich obywateli, a nie Izraelskich czy USA

  1. Extera mówi

   Pewnie dlatego zostało wydane oświadczenie Związek Gmin Wyznaniowych Zydowskich w Polsce.

   Oświadczenie nt. filmu Ruderman Family Foundation
   21 lutego 2018 r
   Związek Gmin Wyznaniowych Żydowskich w Polsce i Gmina Wyznaniowa Żydowska w Warszawie zdecydowanie potępiają film stworzony przez Fundację Rodziny Ruderman. Nigdy nie zgodzimy się na użycie zwrotu „polski holokaust”. Jest fałszywy i bolesny. Nie zgadzamy się również z nowym projektem ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej, jednak odpowiedź na to pytanie nie może być kampanią nienawiści. Zażądaliśmy, aby YouTube i Facebook usunęły ten film, ponieważ wprowadzają w błąd międzynarodową społeczność.

   Podpisano
   Lesław Piszewski
   Prezydent Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich w Polsce
   Anna Chipczyńska
   Prezydent Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie
   Michael Schudrich
   Naczelny Rabin Polski
   http://warszawa.jewish.org.pl/en/2018/02/statment-film-released-by-the-ruderman-family-foundation/

 10. Przebiśnieg mówi

  To nie komedia, a tragifarsa a najtrafniej – horror !

 11. Obiektywny mówi

  Mój dziadek był zesłany na przymusowe roboty do Niemiec w czasie 2 wojny światowej.Tam pracował dla niemieckich żydów którzy kolaborowali z SS.Znęcano się nad nim ,żydzi byli bardziej okrutni od żołnierzy 3 rzeszy.Bili mocno i brutalnie,poniżali,nie karmili.To był dla mojej rodziny ŻYDOWSKI HOLOKAUST a nie jak twierdzą żydzi polski holokaust.Trzeba pokazać prawdziwą historię,dosyć krycia zbrodni żydowskich !!!

 12. Henrykxx56 mówi

  Żyd Amerykański mówi polski Holokaust i mówią, że jesteśmy antysemitami i że nas Polaków nienawidzą. Ale my Polacy nie siedzimy u was tylko wy Żydzi jesteście w Polsce i w żaden sposób nie możemy was się pozbyć i wy mówicie, że nas nienawidzicie jak by to była prawda to już dawno byśmy się pozbyli to żydostwo z Polski, ale wy lubicie być opluwani i deptani. Jesteście szuje i mendy, bo uważacie się za Żydów a nosicie Polskie nazwiska to, jacy jesteście Żydzi a może łajzy. Bo Polak jak będzie, w jakim bądź państwie to będzie nosił Polskie nazwisko a nie szmatą taki, jaki jest Żyd. Jesteście gorsi, niż jakie bądź inne państwo wrogie i dlatego będziecie znienawidzeni przez każde państwo i jak się dowie, że jesteś Żyd to w każdym państwie będziecie zabijani taka jest prawda. Bo jesteście oszustami, lichwiarzami i czort wie, kim jeszcze możecie być. Uwarzcie się, że jesteście narodem wybranym to, dlaczego wstydzicie się lub boicie się ujawnić, bo każde państwo tego się nie boji tak jak Szwed chodzi w spódnicy a na Arabów mówicie, że to są terroryści bandyci tylko jest taka różnica, że w turbanach po całym świecie chodzą i się nie boją a ty Żydzie, czemu nie chodzisz w jarmułce, bo byś nie przeszedł dwóch metrów jak by cię ktoś nie ukatrupił taki z ciebie dobry człowiek. I ty śmiesz narzekać na Polaków a wymień jedno państwo oprócz Amerykanów, bo ich kupiliście i tak mówią o Amerykanach w każdym państwie, że to państwo Żydowskie, bo siedzą u was w kieszeni a nawet tam nie chodzicie w tych swoich jarmułkach, bo ktoś za winkla by waz zabił. Ale to jest kwestia czasu tak jak się pojawiliście w 1948 roku i tak szybko znikniecie, bo któreś z państw załatwi. A może ta wojna zacznie się od Polski z Żydami, bo za dużo już mamy tych Żydów w Polsce i chcą nami rządzić. Chyba w tym kraju, jaka jest Polska dawno nie było wojny i chyba nam Polakom to potrzeba. A promieniowanie słoneczne jest tusz, tusz to się spieszcie Żydzi i pokarzcie swoje oblicze z tą wojną w Polsce, bo na was czekamy. Bo te bzdety o antysemitach i holokauście to możecie pieprzyć tylko nie Polakom a ten ko jest mądry to wam w to nie uwierzy, bo to jest przykrywka tylko Żydów a taki biedny a morduje ludność cywilną i dzieci Palestyny. Niech się narody zastanowią nad historią Żydowską i wyciągną z tego wnioski, jaki to jest naród.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.