Kolejny zgon w Polsce po szczepieniu na Covid-19. NIZP-PZH: „Trwają badania i analizy tego przypadku”

fot. pixabay
11

W poniedziałek (25.01.2021) na ministerialnej liście niepożądanych odczynów poszczepiennych po szczepionce na Covid-19 pojawiła się informacja o kolejnym zgonie. – Pacjentka z chorobami zasadniczymi, miażdżyca, nadciśnienie, niewydolność krążeniowa, wg lekarza zgon pacjentki nie pozostaje w związku z podaniem szczepionki. Niehospitalizowana – napisano.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Po opublikowaniu wpisu na liście Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego-Państwowy Zakład Higieny poinformował na Twitterze, że nadal trwają badania i analizy dotyczące tego przypadku.

Mamy zatem informację, że lekarz wyklucza związek zgonu ze szczepieniem i jednocześnie, że trwa analiza tego przypadku. Najpierw się wyklucza związek, a potem się go bada? To jakaś dziwna praktyka. Czyżby z automatu wykluczano, a dopiero po nagłośnieniu sprawy zaczyna się badać? Wygląda na to, że gdyby Stowarzyszenie STOP-NOP nie nagłaśniało informacji o nieprawidłowościach w zgłaszaniu NOP, to nie byłoby wpisów o zgonach na ministerialnej liście.

STOP-NOP jako pierwsze poinformowało o zgonie mężczyzny, któremu podano szczepionkę bez świadomej zgody jego opiekuna prawnego. Jako pierwsze poinformowało też o zgonie kobiety, zaszczepionej wbrew woli rodziny. O ilu przypadkach nie dowiemy się nigdy?

Źródło informacji: gov.pl

Zobacz też:

Pierwszy w Polsce zgon po szczepieniu na Covid-19. Oświadczenie pełnomocnika rodziny zmarłego [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Lady M. mówi

  Niesamowite, ktoś z prawie miliona ludzi starszych ludzi zaszczepionych, statystycznie zmarł w korelacji czasowej ze szczepieniem. Jak dziesiątki tysięcy ludzi nieraz w sile wieku umierało dusząc się z objawami Covid, to interesowaliście się nimi. Śledziliście pierwszego, drugiego, dziesiątego, setnego, tysięcznego, 30-tysięcznego zmarłego na Covid?

  1. Aaron mówi

   Mój brat zmarł 17.03.2020 po czterech latach walki z nowotworem. Nie miał robionych żadnych testów ale lekarz w akt zgonu wpisał Covid-19. To oczywiście jest przestępstwo poświadczenia nieprawdy ale prokuratura nie chciała przyjąć zawiadomienia tłumacząc tą decyzję moim niemedycznym wykształceniem.
   Zastanów się Lady M. ile jest takich przypadków pompujących statystykę Covidową.
   Zainteresuj się też jakie jest stanowisko WHO w sprawie testów PCR oraz zagrożenia ze strony wirusa, podpowiem, że zupełnie odmienne od tego głoszonego w Polsce.

  2. Szczur mówi

   Oczywiście, że nic się nie stało. Nie ma co przejmować się tym. Niektórzy seniorzy po prostu muszą umrzeć. A ta kobieta, ot tak, po prostu, po przyjęciu szczepionki, wzięła sobie i umarła. Chciała dostarczyć wody na młyn STOP-NOP. Złośliwe babsko.

  3. Matka mówi

   Statystyka dziennych zgonów i liczba dziennych szczepień wskazują, iż co tydzień w tym samym dniu, w którym przyjmie się szczepienie, powinna umrzeć jedna do kilku osób. A doliczmy dzień po, dwa dni po. Każdy przypadek trzeba oczywiście badać, ale nie, nie ma nic dziwnego w stwierdzeniu, że zgon nie miał związku ze szczepionką.

 2. Egil mówi

  O, mamy następne wcielenie naszej milicjantki. W koncu braknie ci pomysłów na nowe nicki.

  1. abcdefg mówi

   Pomysłów na nicki nie zabraknie. Przekaz się nie zmieni.

 3. benedykt mówi

  Mieszkańcom dps-ów wciskają to g..no zupełnie bezprawnie, ale żeby pozostali seniorzy byli tak potwornie ogłupieni przez kłamliwą, zbrodniczą propagandę stojąc w kolejce po WŁASNĄ ŚMIERĆ (lub nieodwracalne kalectwo na zdrowiu przynoszące w rezultacie ten sam skutek) to przypomina już nawet nie Auschwitz, a tylko jego karykaturę. Tamci ludzie bez oporu szli do “kąpieli” bo faktycznie myśleli że do niej idą..

 4. wilk mówi

  CALY RZAD I LEWICA KTORA ZAWSZE JEST TAM GDZIE GNEBI SIE LUDZI,POWINNI STANAC PRZED SADEM ZA SWIADOME I CELOWE MORDOWANIE POLAKOW

 5. BP mówi

  Pytanie do księdza ( nic nie szkodzi, że byłego, ale wiedza pozostała): jeśli świadomie pójdę na szczepienie licząc na to, że umrę i faktycznie umrę, czy jest to mi policzone jako grzech samobójstwa? Pytanie w imieniu bardzo schorowanego człowieka , który chce umrzeć, ale nie ma odwagi się zabić.

 6. Frank Drebin mówi

  Połowy oszołomów z tego forum by nie było na świecie gdyby nie szczepionki

 7. Icek mówi

  A druga połowa głupków z Frankiem Drebin na czele dostała szczepionki i mamy to co mamy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.