Kolejny film z getta! Areszt centralny dla Żydów w getcie warszawskim [wideo nr 4]

Żydzi a areszcie w getcie warszawskim / Fot. wPrawo.pl
12

Kolejny film z getta warszawskiego pokazuje jak Żydzi traktowali swoich w Areszcie Centralnym dla Żydów działającym przy Dzielnicy Żydowskiej w Warszawie. Pokazuje upadek moralny żydowskich funkcjonariuszy, który traktowali żydowskich biedaków jak podludzi, a zatem tak, jak życzył tego sobie sam ludobójca Adolf Hitler.

PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ: Szokujący film z getta warszawskiego! Żydowscy policjanci brutalnie prowadzą swoich na śmierć [wideo nr 1]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Za komentarz do filmu niech posłuży fragment z S.D Kassowa, którego w książce pt. „Żydzi przeciw Żydom” (cz. 1, str. 32-33) cytuje prof. Jerzy Robert Nowak:

PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ: Zezwierzęcony antysemityzm żydowskiej policji. Mamy kolejny film z getta warszawskiego [wideo nr 2]

Globkurier [CPS] PL

Wprawdzie przepaść społeczna między Polakami a Żydami pogłębiła się w okresie międzywojennym, ale jednocześnie narastało zjawisko żydowskiej akulturacji. Wraz z nią pojawiła się znajomość polskiej kultury i literatury ceniącej wysoko honor, romantyczny patriotyzm i ducha oporu. U niektórych polskojęzycznych żydowskich przedstawicieli klasy średniej zetknięcie z kulturą, która ich odtrącała, wywoływało kompleks niższości, przez co jeszcze trudniej im było znieść wojenne niedole. (…) Zżerani odrazą do samych siebie pogardą dla żydowskiego pospólstwa, żydzi owi świadomie lub podświadomie przejmowali od Polaków lekceważący stosunek do swoich pobratymców, którym zarzucali brak dumy i strach. A także tchórzostwo, bo ni chwycili za broń w obronie własnej. Tuż za murem polskie społeczeństwo reagowało na okupację wycofaniem w wypróbowaną ostoję narodowych mitów, które pomogły narodowi przetrwać długie okresy obcego panowania. Niezależnie od poczynań Polaków, jako jednostek, ten zbiorowy mit pozwolił stworzyć wrażenie, że są dumny ludem jednoczącym się, by strzec swojego honoru i walczyć z okupantem. Istniały podziemne organizacje i kodeks zachowań, które spajały tenże naród wspólną sprawą.

PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ: (18+) Czym poza biciem Żydów trudziła się żydowska policja w getcie? Kolejny szokujący film [wideo nr 3]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zdzisław mówi

  Etos pracowitości nie jest obcy, także wybranym narodom, dający świadectwo miłości nie bliżniego, lecz siebie samego.

 2. 11.07.1943 mówi

  Szału nie ma. Dla mnie delikatnie jakoś! Poprzednie były bardziej radykalne. Tu widać chęć poganiania bez na…rdalania, tak na pokaz! Chyba, że się mylę.

 3. manixm mówi

  pewnie jak przyszli sovietżydobolszewiki WYPASIONE RYJE żydowskiej rasy wyższej nad swoimi,wyrywali paznokcie,wybijali zęby,odbijali nerki,miażdżyli jądra,sadzali odbytem na nodze od stołka podczas kilkuletnich bestialskich przesłuchań POLSKIEGO KWIATU NARODU PO 45r.A póżniej heja na BROOKLYN heja do NEW YORKU,a tam nowe zadania i wyzwania,a naczelne ”WYSZLAMOWAĆ POLSKĘ I NARÓD DO GOŁEJ KOŚCI. Talmud w pełnej krasie,tylko że w talmudzie nic o znęcaniu się i mordowaniu swojego plemienia

 4. repe mówi

  W getcie warszawskim został nakręcony tylko jeden film. Kręciła go ekipa SS-manów na zlecenie ministerstwa propagandy III rzeszy. Wszystkie zdarzenia w tym filmie zostały zainscenizowane i wyreżyserowane. Ludzie byli zmuszeni do odgrywania poniżających scen. Opowiada o kulisach powstania tego filmu dokument z 2010 roku pt. “Niedokończony film”. Wypowiada się tam jeden z esesmanów operator kamery. Różni debile publikujący fragmenty tego propagandowego “dzieła” hitlerowców walnijcie się wreszcie w swoje puste czaszki a najlepiej dotrzyjcie do prawdy.

  1. werk mówi

   Jako zapewne żyd zaprzeczasz oczywistym faktom. Pałowani żydzi przez żydów się przewracają a Ty mówisz, że to co widać to nieprawda. Żydzi od wieków w zamian za Polską gościnność odpłacali się mordowaniem Słowian i to na naszej słowiańskiej ziemi, która żydom dała życie i chleb. Co za wszy z tej nacji. Ciekawie masz w tym swoim “berecie”

  2. Jaro mówi

   Mi też ten film wygląda podejrzanie na ustawiony. Ludzie na tym filmie pilnują się jakoś żeby odegrać swoje role, co nie ujmuje tego, że zostali pewnie do tego zmuszeni czy to przez Niemców czy przez swoich pobratymców

 5. Spostrzegawczy mówi

  W zbrodniczej armii Hitlera służyło ok 150 000 żołnierzy pochodzenia żydowskiego w tym wielu najwyższych dowódców ! O tym pisze Żyd Bryan Rigg w swojej książce pt Żydowscy żołnierze Hitlera. Co znamienne książka ma asygnaty różnych żydowskich instytucji i instytutów.

 6. klioes vel pislamista mówi

  Oczynszowanie świata przez „szlachtę” jerozolimską

  Cokolwiek stwierdzić, to inteteligencji
  Przecież odmówić tej „szlachcie” nie sposób!
  Oczynszowannie za naszej kadencji
  Bierze początek. Nie za życia osób,
  Których tysiące holocaust przeżyło.
  (I mogło świadczyć, JAK NAPRAWDĘ BYŁO…)

  „Szlachta”, jakkolwiek żadną szlachtą nie jest
  (Jest kupą chamów, które czosnkiem śmierdzą),
  Długofalowo jednak bierze w rejestr
  Cały świat. Błędnie narodowcy twierdzą,
  Że „Żydom tylko wciąż o Polskę chodzi”.
  Nie! Tak PODATEK ŚWIATOWY się rodzi.

  „Szlachta” nie po to mienie bezspadkowe
  Chce najpierw zgarnąć od Polski, by finał
  Był to intrygi. Muszą być gotowe
  Też inne państwa! Mus będzie je zginał.
  Bo, w przeciwieństwie do Polski, w zagładzie
  Miały współudział. Każdy forsę kładzie!

  W końcy też płacą Stany Zjednoczone,
  Co odmówiły pomocy, roszczenia
  Wzięły natomiast na siebie… SKOŃCZONE!!!
  Oto co było do udowodnienia,
  Udowodnione zostało. Panuje
  Nad światem „szlachta”, która go czynszuje…

 7. Janusz I mówi

  Dziekuję ci Katzie! Wreszcie Polak nie boi się wypowiedzieć słowa Żyd, mimo strachu przed policją Brudzińskiego i prokuraturą Ziobry.

 8. Andrzej Oracki mówi

  Trawestując Nałkowską: żydzi Żydom zgotowali ten los!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.