Kolejny akt oskarżenia dla Jacka Międlara! Teraz za stwierdzenie faktu nt. nadreprezentacji Żydów w stalinowskiej bezpiece. [ZRZUTKA NA POMOC PRAWNĄ]

Jacek Międlar
21

Od Jacka Międlara:
Szanowni Państwo,
Jak doskonale wiecie od kilku lat zajmuję się działalnością publicystyczną, w której niestrudzenie walczę o prawdę. Podejmuje się tematów niewygodnych, których nie sposób znaleźć w mediach głównego nurtu. Na terenie Wrocławia jestem także organizatorem patriotycznych wydarzeń, chociażby takich jak Marsz Polaków, który 11 listopada kroczy ulicami stolicy Dolnego Śląska.

Środowiska nieprzyjazne naszej Ojczyźnie z uporem maniaka próbujące stłamsić prawdę w zarodku, po dwukrotnych umorzeniach postępowań przez prokuraturę, która jasno wskazuje, że w moich wypowiedziach nie ma mowy o jakimkolwiek przestępstwie (wręcz przeciwnie), składają na mnie tzw. subsydiarne akty oskarżenia. Krótko mówiąc: z zawiadamiających czynią z siebie oskarżycieli, by uprawiać procesowe pieniactwo, a mi zabierać w ten sposób cenny czas i pieniądze. Aktualnie mam dwie takie sprawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jedną z nich wytoczyła mi żydowska loża B’nai Brith, której działalność, w roku 1938 prezydent Ignacy Mościcki zrównał z działalnością zorganizowanej grupy przestępczej. Oskarżono mnie za cytowanie słów Jezusa, hasło „Polska antybanderowska”, wskazanie faktu, że związana z lożą Elena Poptodorowa, która miała być szefową American Jewish Committee w Polsce, w wigilię objęcia przewodniczenia biurem w Warszawie, na lotnisku w stolicy ukradła kosmetyki o wartości około 1,6 tys. zł.

W drugim subsydiarnym akcie oskarżenia w oskarżyciela wcieliła się Gmina Wrocław, a w zasadzie prezydent Jacek Sutryk. Ci za to oskarżyli mnie za wskazanie, że nadreprezentacja Żydów w szeregach stalinowskiej bezpieki to fakt historyczny, a z zestawienia ów faktu z cytatem Pileckiego, że „Auschwitz to była tylko igraszka” wynika, że „żydowscy komuniści byli gorsi niż naziści”.

Ponadto zostałem skazany nieprawomocnym wyrokiem, w sumie na 22 miesiące ograniczenia wolności za wyrażenie „tolerancji wobec talmudycznej nienawiści”, stwierdzenie, że „Gazeta Wyborcza to tuba propagandowa”, słowa „marksistowska horda nie zdejmie naszej flagi i nie podepcze Chrystusowego krzyża” oraz „żałosny filosemityzm naszych władz”. W czasie postępowania uniemożliwiła powołanie biegłego na mój wniosek, wyjaśnienia odrzuciła, a nawet stwierdziła, że dopuściłem się znieważania osób o poglądach… marksistowskich. Istny stalinowski cyrk. Chcę złożyć apelacje na te skandaliczne wyroki…

Jednak pomoc prawna do tych wszystkich postępowań kosztuje ponad 18 tysięcy złotych!

Bardzo proszę Państwa o wsparcie w walce o sprawiedliwość, gdyż jak zapewne wiecie, zasypywanie mnie licznymi, łajdackimi postępowaniami to jedna z metod utrudnienia w wypełnianiu misji w walce o prawdę.

ZRZUTKA – http://zbieram.pl/jacekmiedlar 

Wpłaty bezpośrednie i PayPal – http://wprawo.pl/wsparcie

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. anonim mówi

  Uwziely sie mendy talmudyczne na Niego, bo punktuje ich prawda, na ktora maja straszliwa alergie.

 2. anonim mówi

  Podobnie dzialaja urzednicy Pana Boga, zwani biskupami i kardynalami kk, ktorym J. Międlar pokazuje ich obłude i ciche popieranie dewiacji wsrod kleru.

 3. piotr dean mówi

  Paweł Chmielewski z Pch24 powiedział w programie „ja katolik extra”, że Jacek Międlar organizuje antyklerykalną prawicę w Polsce. Jacku, czy to prawda? xD

 4. Jarek mówi

  Witaj Piotrze ! W którym programie ?

 5. Ewa-Maria mówi

  Kochani to nie są już żarty. Wspomóżmy Jacka w tej trudnej dla niego sprawie. Żydostwo zaczyna na cało iść .
  Nie pozwólmy im na to.

 6. Łukasz mówi

  Link do zrzutki zły nie działa. Ma być https chyba

 7. Jarek mówi

  Panie Jacku kupiłem i przeczytałem Pana dwie książki ! Znakomite !

 8. Misiek13 mówi

  Brawo Jacek.Powiedziales prawde Zydzi wydawali na smierc swojch i skazywali na smierc naszych Niezlomnych taka jest prawda

 9. Tomasz mówi

  To jakaś paranoja. Przecież faktem historycznym jest fakt, ze żydzi bardzo licznie obsadzali stanowiska w bezpiece i wymiarze sprawiedliwości. Jest to fakt znany z książek historycznych materiałów itp. Jak można za to skazywać? Słowa Pileckiego też są faktem przecież kto jak kto, ale On to przeszedł więc mógł tak powiedzieć! Jakim prawem jakiś śmieszny żydek lub pajac z Gminy Wrocław przydupas Sutryka teraz podważa te słowa? Jacek mam obie książki są bardzo bardzo ciekawe. Wielkie dzięki za to co Robisz!

 10. Marcin Malik mówi

  Prezydent Rosji Władimir Putin powiedział, że Żydzi stanowili około 90% pierwszego Rządu Związku Radzieckiego. Wielu Żydów było u władzy w Polsce, w tym stary żydokumunista Jerzy Urban. Ponato Żydzi pełnili kluczowe funkcje w polskiej polityce i mediach od końca II Wojny Światowej i nadal ja pełnią. Żydzi wygrali tą wojnę!!! Bez zgody Żydów Polska nie załatwi nic z USA, (które obok Wielkiej Brytanii), jest de facto krajem zależnym od wąskiej międzynarodowej kliki pochodzenia żydowskiego.

  Założeniem II Wojny Światowej było powstanie państwa Izrael na zgliszczach Europy i milionach ofiar Europejczyków, oraz likwidacja Imperium Brytyjskiego. Żydzi są dziś silniejsi niż kiedykolwiek. Multi-kulti to kolejna wojna. Żydzi walczyli w SS (o Izrael) a Syjoniści w okupowanej Palestynie kazali Churchillowi pozwolić na holocaust biednych Żydów. Żydowska ideologia wojenna: 'Poświęć swoich, aby coś zyskać potem.”

  Panie Jacku! Pierwsza zasada w tak zwanych „krajach demokratycznych” to: 'Możesz krytykować Boga, ale nie możesz krytykować Żydów’. Nie ma już żadnego znaczenia co Pan powie. Pan został wybrany na winnego.

  „Żałosny filosemityzm” – oczywiście tak, ale nie tylko Polski lecz całego Zachodu. Te podstawione lizusy u władzy nie wiedzą że można inaczej, dlatego ten filosemityzm. City of London może zakręcić kurek z kasą bardzo szybko. Jednak Żydzi wciąż nie wygrali i ich władza nie jest pełna. Oni są przerażeni. Ja to widziałem. Prawda jest ich największym wrogiem. Oni chcą aby znalazł Pan sobie inne zajęcie, mimo że niewiele im to da.

 11. Sss mówi

  Jacku prawdziwi Polacy są z Tobą!

 12. Adam mówi

  Te wszystkie akty oskarżenia są ewidentnie zmową środowisk nie przychylnych wolnej Polsce. Wszelki ruch oporu nie zgadzający sie z przyjętą narracją żydowską jest zwalczany. Dziwi mnie tylko że sąd żydowski w Polsce może oskarżać Polaka. Gdyby to miało miejsce w Izraelu to jeszcze bym to zrozumiał.

 13. Buran mówi

  Wygląda na to, że lewactwo wzięło się na poważnie za pisanie nowej historii, w wersji im odpowiadającej, i próbują stłumić w zarodku słowa prawdy o sobie.

 14. Buran mówi

  Nie zostawiajmy P. Jacka samego z tym problemem. Kto może niech sypnie groszem.

 15. anonim mówi

  ,,Piotr Dean” To byłaby najlepsze dla Polski, odcięcie jej od Watykanu i agentów wpływu tego totalitarnego państwa, które w naszych krytycznych dziejach zawsze działało przeciwko Polsce, ramię w ramię z jej wrogami. Jak był spokój, to Watykan udawał propolskość. Parafrazując słowa pana Szewczaka o bankach: rzymski kościół katolicki daje parasol Polsce jak świeci słońce, ale natychniast ten paparsol zabiera jak na Polske spada grad. P.S. tacy odważni ludzie jak Jacek Międlar oraz wszyscy duchowni rzeczywiście propolscy, kochajacy naszą ojczyzne powinni tworzyć nowy Polski Kościół Narodowy, odcięty od tego zdegenerowanego Watykanu i jego agentów. Cały majątek kościelny powinien być przejść pod zarząd Polaków. Wszystkich antypolskich wywrotowców w sutannach należałoby oskarżyć, osądzić i pozamykać w dożywotnich kazamatach.

 16. MuCzaczo mówi

  Rozumiem Panie Jacku, że Ordo Iuris nie zajął się Pana obroną? Ciekawe dlaczego?

 17. Zbigniew mówi

  Biernosc Polakow jest podobna do biernosci Zydow przed „Ostatecznym rozwiazaniem”.

  Ta biernosc, postawa godna politowania jakos sie skonczy – jak?

  Na razie: na Zydow nie mozna nawet powtorzyc glosno znane fakty a Polakow mozna bic metalowymi pretami na pokojowej demonstracji, na oczach niby polskiej policji.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.