KOD szykuje atak na prawicowy TT! Opublikowano listę kont atakujących i cele. Jacek Międlar w kategorii „influencerzy prawej strony”

fot. facebook
4

Uwaga! Zaczyna się niezła zabawa. „Obrońcy demokracji” postanowili ruszyć na wojnę przeciwko prawicowemu twitterowi. W tym celu założyli na facebooku grupę „Twitter Demokratyczny”, dzięki której mają nauczyć się… jak działa twitter oraz kto jest „po ciemnej stronie mocy”, a kto po „jasnej stronie mocy”.  Pojawiła się też lista hasztagów, którymi mają posługiwać się „demokratyczni” bojownicy na TT, a Radomir „otarty naskórek” Szumełda apeluje, żeby pomagać osobom, które chcą założyć konto i pokazywać im „funkcjonalność twittera”.

„Demokraci” opublikowali listę kont, które należy atakować lub pod którymi warto zamieszczać komentarze. Podzielono je na trzy kategorie: „Influencerzy prawej strony”, „szczujnia”, „rządowe i około”. Miło nam poinformować, że w kategorii „influencerzy” znalazło się konto Jacka Międlara, redaktora naczelnego naszego portalu. Natomiast przykro nam, że konto wPrawo.pl nie załapało się do „szczujni”. Postaramy się, żeby i nas tam dopisano.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Organizatorzy KODziarskiej bojówki twitterowej opublikowali również listę kont, z których będzie prowadzony atak. Chyba nie przyszło im do głowy, że na tacy podają wykaz kont do zbanowania. A najzabawniejsze jest to, że „demokratyczni” bojownicy na froncie TT uważają, że to wszystko jest tajne i nikt się o tym nie dowie :)))

 

Źródło: twitter

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert B. mówi

  Sama twarz tego Szumełdy od razu WSZYSTKO mówi… Cóż za aryjskość…

  1. Anahu Yamito mówi

   Za duzo obrzezanych siorpie zboczeniec, dlatego ma taki ryj

 2. goj mówi

  O, jest nawet kilka polskich nazwisk.

 3. Pan Kracy mówi

  Fajne hashtagi mają KOD-omici: o niewygodnych info, o nadużyciach czy błędach w rozumowaniu. Jak mniemam, to będą ich błędy czy nadużycia? Jak nie ich, a władzy, to raczej będzie tam pustawo…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.