Będzie skowyt! Tym nagraniem policja demaskuje „obrońców demokracji”. Agresja, wulgaryzmy, obelgi…

fot. facebook
7

Od pewnego czasu pod polskim sejmem pojawia się niewielka grupa agresywnych demonstrantów, afiszujących się flagami LGBT oraz logami Obywateli RP i Komitetu Obrony Demokracji. Z awanturnikami, którzy fałszywie nazywają się „obrońcami demokracji”, chętnie pojawia się znana ze skrajnie idiotycznych wypowiedzi Joanna Scheuring-Wielgus. Posłanka Nowoczesnej oraz sami demonstranci, którzy w obelżywy sposób szkalują obecnych pod parlamentem funkcjonariuszy doczekali się oficjalnej odpowiedzi stołecznej Policji.

Ostatnio nasiliły się przypadki szkalowania Policji, zarzucanie nadużycia uprawnień i brutalnego traktowania uczestników demonstracji. Informacje takie nie mają potwierdzenia w faktach. Pokazujemy „pokojowe” zachowania niektórych osób, agresywnie prowokujących policjantów – czytamy na twitterowym profilu stołecznej Policji.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Do wpisu dołączono nagranie, które kompletnie demaskuje jak naprawdę zachowują się awanturnicy Pawła Kasprzaka i Joanny Scheuring-Wielgus. Nie ma żadnych wątpliwości, że ci ludzie zasługują przynajmniej na infamię!

 

Źródło: Twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. DANIEL mówi

  co to kurwa jest, jak dlugo jeszcze?

 2. Bartek zirytowany mówi

  co to za bydło ? czy policja nie posiada broni na kule gumowe i pały gumowej ? Przecież to jacyś kryminaliści

 3. gelerth mówi

  Jak do kibiców się strzela z gumowych kul, to do tego bydła trzeba by granatami bojowymi rzucać.

 4. Anahu Yamito mówi

  Lewackie robactwo i pedalstwo…szambo wybilo

 5. Przema00g mówi

  Za POjebów policja się nie pierdoliła i pałowali uczestników marszu niepodległości a tu co przecież oni niszczą mienie publiczne co jest do HUJA pały i lać a nie się kurwa Brukseli boją w huju bym miał

 6. krzysiek mówi

  niech se kopia i wrzeszcza, za zniewazenie policjanta kara jest , za usilowanie uszkodzenia wlasnosci panstwowej tez, kolegiow juz nie ma ale jakies sady gminnopowiatowe tak, po 500 albo nawet 200 od lebka i juz by sie odechcialo machania ped..gejoleska flaga i kopania

 7. teresa mówi

  POWINNI WYWIESC TĘ SWOŁOCZ DO PUSZCZY BIALOWIESKIEJ I NIE WYPUSZCZAC ICH DOTAD DOPOKI NIE WYBIORA WSZYSTKICH KORNIKOW Z DRZEW !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.