Klawe komentarze Babiarza podczas otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu [WIDEO]

Polska reprezentacja podczas ceremonii otwarcia zimowych IO 2018 / Fot. Twitter
2

W samo południe polskiego czasu, rozpoczęła się inauguracja XXIII Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu. W ceremonii uczestniczą włodarze krajów z całego świata, w tym Prezydent RP Andrzej Duda. Oprawa igrzysk jest przepiękna. Na maszt powędrowała już flaga olimpijska i odegrano hymn olimpijski. Wcześniej, na koniec tradycyjnej defilady, widzom na stadionie zaprezentowała się zjednoczona reprezentacja obu Korei. Chorąży Zbigniew Bródka wprowadził reprezentację Polski.

IO z Korei relacjonuje TVP. Uwadze internautów nie uszedł komentarz Przemysława Babiarza.
A to Niemcy. Gdyby zliczyć wszystkie medale zdobywane przez Niemców i reprezentantów III Rzeszy, i NRD, i RFN, oraz właśnie Niemców… – powiedział Babiarz.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na odpowiedź internautów nie trzeba było długo czekać. Jeden z nich zapytał: Prawidłowo, w końcu to ten sam naród. Brawo dla Pana #Babiarz a za odwagę mówienia prawdy.

Przemysław Babiarz powiedział także: Światełko olimpijskie przekazane rodzinie: kobiecie, mężczyźnie i dwójce dzieciom. Te słowa również zostały podchwycone przez Internautów. Tak komentuje je jeden z nich: To może być ostatni raz, strach pomyśleć jaka to będzie rodzina na następnej olimpiadzie.

Pomimo wielkich mrozów, atmosfera podczas ceremonii otwarcia IO do chłodnych nie należała. Oto urywek z ceremonii otwarcia igrzysk, z których miejmy nadzieję, polscy reprezentanci wrócą ze złotymi medalami.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Waldemar mówi

    Czekam na sukcesy reprezentacji polskiej. Może skoczków i……………………………

  2. ania mówi

    Pan Babiarz zawsze był fajny gość.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.