„Kawałki rosyjskojęzycznych niemowląt”, „separatysta w śmietanie”, czyli kretyńska walka o „samostijną Ukrainę”

Fot: ritmeurusia.org
0
SKLEP-WPRAWO.PL

„Separatysta w śmietanie”, „Kawałki niemowląt rosyjskojęzycznych”. Zdaniem rosyjskiegio portalu ritmeurusia.org to jedne z wielu nazw, które można znaleźć na konserwach reklamowanych w sieci przez grupę Ukraińców, którzy – jak czytamy na zagranicznym portalu – są związani z byłym prezydentem Ukrainy Petro Poroszenką.

Twórcą pomysłu reklamowanych konserw ma być niejaki Alexander Gramarchuk, weteran ATO (Sił Zbrojnych Ukrainy), niegdyś kandydat na zastępcę partii Petro Poroszenki. Ukrainie – niepodległość, Separatystom – puszka –  mają pisać ukraińskie hieroje, najwyraźniej wzorujące się na gloryfikowanych w kraju banderowskich ludobójcach.
PRZECZYTAJ: Ukraina będzie gloryfikować ludobójców! Ukraiński MSZ krytykuje oświadczenie ambasadorów Polski i Izraela

Nasz komentarz: Rozumiemy, że na wschodzie Ukrainy rozgrywa się potyczka z rosyjskimi separatystami. Rozumiemy, że część Ukraińców może nie zgadzać się z odebraniem Krymu i wkroczeniem rosyjskich żołnierzy na teren Donbasu. Jednak nie ma żadnego wytłumaczenia dla kanibalistycznego zwyrodnialstwa, nawet jeśli miało być ono tylko i wyłącznie ukraińskim wicem. Oczywiście, w tym przypadku nie jesteśmy w stanie w pełni zweryfikować prawdziwość tekstu na rosyjskim portalu. Jednak mając na uwadze jak hołduje się na Ukrainie banderowskim ludobójcom, informacje zawarte w publikacji zdają się być wielce prawdopodobne, dlatego zdecydowaliśmy się na ich publikację. Wiemy do czego prowadzi ukraiński banderyzm nazywany walką o „samostijną Ukrainę”. Ludobójcze demony mogą odżyć w każdym momencie.

Przeczytaj i obejrzyj także:

[WIDEO] „Mój braciszek ssał pierś zamordowanej mamy.” Wzruszające wspomnienia i apel świadka rzezi wołyńskiej – Stefania Pasieka

Ukraina: Skandal! Wyznawcy UPA kupują Kartę Polaka za 1500 euro

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.