Katarzyna TS: Oskarżam PiS o kolaborację z polakożercą Grossem

23

„Polacy zabili na wsiach więcej Żydów niż Niemcy w obozach zagłady” – oświadczył Jan T. Gross podczas konferencji „Nowa polska szkoła historii i Holokaustu”, która odbyła się w Paryżu 21-22 lutego 2019 roku. Gdy ta informacja pojawiła się na Twitterze, po prostu nie mogłam w to uwierzyć. Gross wygłosił swój referat po francusku. Może więc błąd w tłumaczeniu? A jednak nie! Ks. infułat Stanisław Jeż, były rektor Polskiej Misji Katolickiej we Francji, wieloletni duszpasterz francuskiej Polonii, potwierdził tę informację w rozmowie z portalem wpolityce.pl.

Co oznacza skandaliczna wypowiedź Grossa? Oznacza, że Gross zrobił kolejny, milowy krok na drodze szkalowania Polaków pod dyktando „przedsiębiorstwa holokaust”. Dotychczas Gross lansował tezę, że Polacy zabili więcej Żydów niż Niemców. I co? I nic. Został przesłuchany w prokuraturze i tyle. W styczniu 2016 roku Kancelaria Prezydenta RP Andrzeja Dudy zwróciła się do MSZ z prośbą o opinię dotyczącą możliwości odebrania Grossowi Krzyża Kawalerskiego Orderu Zasługi RP. I co? I nic. Państwo polskie pod rządami „dobrej zmiany” schowało głowę w piasek. A jak nie ma kary, to i nie ma miary. Dlatego teraz Gross poszedł o krok dalej i przedstawił światu opowieść o Polakach, którzy „zabili na wsiach więcej Żydów niż Niemcy w obozach zagłady”. I co? I nic?!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wypowiedź Jana T. Grossa na konferencji paryskiej oznacza, że Polacy zostali przerobieni nie tylko z ofiar II wojny światowej na współsprawców Holokaustu, ale że są już GŁÓWNYMI SPRAWCAMI Shoah. Skoro bowiem Polacy zabili więcej Żydów niż Niemcy w obozach zagłady, to znaczy, że tak naprawdę zagłada Żydów nie odbywała się w niemieckich obozach, tylko na polskich wsiach. A stąd już tylko mały krok do tezy, że Niemcy ratowali Żydów w obozach przed Polakami mordującymi ich poza obozami. Grunt pod tę tezę już został zbudowany. Zrobił to prof. Andrzej Żbikowski z Centrum Badań nad Zagładą Żydów PAN, który w lutym 2018 roku oświadczył podczas rozmowy z Jarosławem Gugałą na antenie Polsatu, że podczas wojny dla Żydów „najlepszą strategią uratowania się był obóz koncentracyjny, a nie zdanie się na pomoc Polaków”. I co? I nic. Ta teza została powtórzona podczas premiery książki „Dalej jest noc”, która odbyła się w kwietniu 2018 roku w Muzeum POLIN. Redaktorami i współautorami książki są Barbara Engelking i Jan Grabowski, którzy również byli prelegentami podczas konferencji w Paryżu. Grabowski powiedział podczas tej konferencji, że Polacy nie zrobili nic, żeby bronić i ratować Żydów w czasie Holokaustu. I co? I nic.

Właściwie nie powinnam pisać „I co? I nic”. Bo jednak nie dzieje się „nic”. Dzieje się to, że szkalujący Polskę i Polaków fałszerze historii z Centrum Badań nad Zagładą Żydów są futrowani pieniędzmi polskich podatników, a Polska Akademia Nauk firmuje ich kłamstwa. I to dzieje się za tzw. „dobrej zmiany”, której politycy prześcigają się w zapewnieniach o konieczności walki z antysemityzmem od rana do nocy i przez sen. Najwyraźniej Prawo i Sprawiedliwość jest tak bardzo zajęte zwalczaniem antysemityzmu, że nie ma już czasu na zajęcie się walką z kłamstwami antypolskich oszczerców w typie Grossa, Grabowskiego, Engelking i Żbikowskiego. Z tymi oszczercami walczą tzw. zwykli Polacy, których państwo polskie w żaden sposób nie wspiera w tym kopaniu się z koniem.

Dlaczego sytuacja wygląda tak, jak wygląda? Dlaczego Jan T. Gross paraduje z Krzyżem Kawalerskim Orderu Zasługi RP, a Barbara Engelking dostała ponad pół miliona złotych od podlegającego ministrowi Gowinowi Narodowego Centrum Nauki? Dlaczego Muzeum POLIN dostaje od ministra Glińskiego osiem milionów złotych rocznie, żeby mogły odbywać się w nim antypolskie sabaty z udziałem Jana Grabowskiego et consortes? Dlaczego polscy podatnicy opłacają Andrzeja Żbikowskiego, który bredzi o zbawczej roli niemieckich obozów zagłady, a ostatnio zajął się wybielaniem żydowskiej policji? Dlaczego „dobra zmiana” na to pozwala? To są pytania, które zadaję od dawna. I co? I nic. Dlatego więcej już nie będę zadawać pytań, ale zaczynam oskarżać. Tak, OSKARŻAĆ! Przez ponad trzy lata „dobra zmiana” nie zrobiła nic, żeby powstrzymać tę kloakę antypolskich łgarstw. Dlatego od dziś oskarżam!

Oskarżam „dobrą zmianę” o kolaborację z polakożercą Janem T. Grossem, któremu nie odebrano wysokiego odznaczenia państwowego! Oskarżam „dobrą zmianę” o wspieranie antypolskich kalumnii puszczanych w świat przez Centrum Badań nad Zagładą Żydów PAN! Oskarżam „dobrą zmianę” o współudział w szkalowaniu Polaków przez Muzeum POLIN! Oskarżam „dobrą zmianę” o przyzwolenie na fałszowanie historii i szkalowanie narodu polskiego! Oskarżam „dobra zmianę” o współudział w budowaniu narracji, w której Polacy są pokazywani jako potwory i mordercy! Oskarżam „dobrą zmianę” o doprowadzenie do tego, że walka z rzekomym polskim antysemityzmem stała się priorytetem państwa polskiego, a osoby walczące z antypolonizmem są szykanowane i niszczone. Oskarżam „dobrą zmianę” o działanie na szkodę narodu i państwa polskiego!

Jednocześnie odrzucam wszelkie tłumaczenia, że nic nie da się zrobić, bo „dobra zmiana” jest u władzy zaledwie od trzech lat. Bez takich bajek! „Dobra zmiana” zdołała schować łeb w piasek i przeprowadzić pod żydowskie dyktando kastrację ustawy o IPN w kilka godzin. Mało portek nie pogubili, tak się uwijali, żeby Żydom dogodzić. A potem Jarosław Kaczyński opowiadał androny o tym, że dzięki wycofaniu się z nowelizacji ustawy i podpisaniu oświadczenia Netanjahu-Morawiecki „uzyskaliśmy archimedesowy punkt oparcia do tego, żeby rozpocząć poważną walkę o zmianę obrazu najnowszej historii Polski”. Ja Cię nie mogę! Netanjahu i jego minister Israel Katz właśnie podtarli sobie tyłek tym „archimedesowym punktem oparcia”, a Gross et consorets urządzili takie jatki w Paryżu, że ręka, noga, mózg na ścianie.

A co na to „dobra zmiana”? Prezes Polskie Fundacji Narodowej, Filip Rdesiński, ogłosił dziś podczas konferencji prasowej w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, że Polska będzie organizować wizyty studyjne dla izraelskich dziennikarzy, aby poprawić stosunki polsko-żydowskie. W związku z tym mam dla „dobrej zmiany” poradę następującą: leczcie się na nogi, bo na głowę już za późno.

Jeśli podobają się Państwu moje felietony i chcielibyście wesprzeć moją działalność publicystyczną, możecie to zrobić dokonując przelewu na poniższe konto PayPal. Będzie to dla mnie nie tylko wsparcie w wymiarze finansowym, ale również sygnał, że to, co robię, jest dla Państwa ważne i godne uwagi. Z góry dziękuję. Katarzyna Treter-Sierpińska https://www.paypal.me/katarzynats

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Cierpienie prof. „200 tysięcy” Grabowskiego i hucpa prof. „Najlepsza strategia” Żbikowskiego

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Leon mówi

  To są skutki wzywania ambasadorów na rozmowy, notek dyplomatycznych hahaaa i innych niby protestów. A wyjebać ich na zbity ryj i po sprawie. Kim lub czym się przejmować?

 2. Leon mówi

  Kupię koszulkę I LOVE SHOAH lub FUCK ISRAEL.

 3. michu mówi

  Z tego oskarżenia nic nie wynika i raczej nic nie wyniknie….;).

  1. Andrzej Józef mówi

   Żeby wydać negatywno albo pozytywno opinie o wypowiedzi Profesora Gross, proszę sprawdzic co to znaczy “ referat był przestawiony w języku Francuskim.
   Może był błod w tłumaczeniu.
   Polacy nie Gęśi swój rozum majo.

 4. Leon mówi

  Droga pani Katarzyno TS. Czytam ten artykuł trzeci raz i ni jak nie chce mi się to pomieścić w głowie. Kurwa mać!!!

  1. sten mówi

   Lech Kaczyński – 10-12 września 2006 wizyta w Izraelu cyt. ,, Chociaż rządy w Polsce się zmieniają jak w każdym demokratycznym państwie , to polityka wobec Izraela się nie zmieni,,
   ,,Przućcie nadzieje wszelką wy którzy tu wchodzicie (mieszkacie) ,,
   …no chyba że pojedziemy jak z Krzyżakami ?!

  2. Andrzej Józef mówi

   Hey Leon tylko Chamisko tak zakoczy pytanie skierowane do Kobiety.

 5. zuzia mówi

  Tak powstaje POLIN! A co dalej? „Z frontu walk w Polin. Spiker zapowiada: za chwilę nadamy relację z frontu ciężkich starć w Polin. Najbardziej zaciekłe walki nasze oddziały toczą w okolicach i w samym mieście Kroke (Kraków). Jest tam nasz korespondent wojenny – major Jonny Izaraels.
  – Hallo Jonny!
  – [nieco przeciągając, podekscytowanym głosem à la Max Kolonko] Taaak! Siądźcie wygodnie w fotelach i oglądajcie! Za to pewno dowódca nagrodzi naszego kaprala tygodniową przepustką! To był piękny strzał! Trzeba go koniecznie zobaczyć na filmie w zwolnieniu! Buntownik po prostu nakrył się nogami! Z ponad dwóch kilometrów snajper naszej niezwyciężonej armii zastrzelił uzbrojonego tubylca! Prosto w głowę, gdy to zwierzę rzucało w naszą stronę kamieniami! Za chwilę też zastrzelił jego uzbrojonego syna, który puszczał podpalone latawce w narodowych barwach! W sumie dzisiaj nasz snajper może się poszczycić doskonałym wynikiem: na pewno trafił dwunastu nastoletnich gojów, którzy brali udział w nielegalnych rozruchach. Nie darmo generał-gubernator okupowanych terytoriów Michael Phollop dosłownie zasypał ulotkami w jidysz miasta oraz wsie. Ostrzegł w nich te brudne zwierzęta, że noszenie flag lub godła byłego ich państwa, świętowanie rocznic, wszelkie zgromadzenia, manifestacje, odmowa pracy, nie płacenie podatków, nie poddanie się chipowaniu, zakrywanie twarzy, rzucanie kamieniami, robienie wideo lub zdjęć, lub nagrywanie żołnierzy w trakcie wykonywania swoich obowiązków, a to w celu zakłócenia morale obywateli i żołnierzy lub w celu destabilizacji państwa, słowem: jakikolwiek opór w dowolnej formie – będzie karany śmiercią! Za masowe protesty gojów, by nauczyć ich moresu, nasza artyleria ulokowana na wzgórzu Vavele ostrzela późnym popołudniem położone poniżej miasto! I tak wiele dzielnic Kroke już płonie, a horyzont zasnuwa dym, gdyż nasze lotnictwo w wielu miejscach zrzuciło napalm! Podam też meteorologiczną ciekawostkę, że na niebie nad Kroke pojawiła się niezwykła chmura: Cumulus Flammagenitus. Takie obłoki pojawiają się podczas erupcji wulkanów czy pożarów buszu. Do ich powstania konieczna jest wysoka temperatura i sporo pary wodnej. Relacjonował: Jonny Izaraels.
  Wielu z Was pomyśli: to fikcja! To nie możliwe, nie w XXI wieku, nie w Europie! Czyżby?! Od drugiej połowy XX wieku armia USA na Bliskim Wschodzie realizuje cele polityczne planu tzw. ‘wielkiego Izraela’! Skutkiem tego izraelscy sąsiedzi (tej chwili jeszcze poza Iranem) zostali obdarzeni ‘amerykańską demokracją’, czyli chaosem i nędzą! A Żydzi bezkarnie uskuteczniają ludobójstwo na Palestyńczykach i Syryjczykach! A cały świat na to NIE reaguje! Nie w Europie? Przecież ‘demokrację’ pomogli też Amerykanie zbudować Ukraińcom nad Dnieprem! Z podobnym skutkiem! Mniej więcej od dwudziestu lat, tzn. od czasu, gdy przemysł holokaustu zgromadził dokumenty dotyczące pożydowskiego majątku w amerykańsko-izraelskim kondominium [(z łac. con- = 'współ-’, dominium = 'panowanie’) – kolonia lub inne terytorium zarządzane wspólnie przez dwa lub więcej państw-metropolii)] Polin – trwały przygotowania do zaatakowania naszego kraju. Filosemityzm i/lub zażydzenie rządzącej sitwy [wystarczy przypomnieć dowcip z okresu rządów premiera Mazowieckiego: Czym się różni rząd w Warszawie od tego w Tel Awiwie? W zasadzie niczym. Choć my mamy jednego Syryjczyka (nazwisko jednego z ministrów) – od tamtego czasu nie wiele się zmieniło!] oraz kompradorska uległość wobec mocarstw – ułatwiła im to. Podpisanie przez prezydenta USA D. Trumpa rasistowskiej ustawy JUST 447 stwarza prawny przyczółek do zagarnięcia naszego narodowego majątku, przechwycenia władzy w Polin i zorganizowania tubylcom ‘polskich obozów pracy’! W XXI wieku, w Europie – Holokaust nas również może spotkać! Już wcześniej Anglosasi wielokrotnie nas sprzedawali, przedostatnio: w Jałcie i Teheranie. Wtedy to spotykało nas ludobójstwo czy to z rąk niemieckich żołdaków, czy NKWD-owskich siepaczy. Baczmy, by historia znów się nie powtórzyła!”

 6. Normalny mówi

  Przepraszam. Ale wynika tu nieznajomość książek genialnego Henryka Pająka, który już ok. 10 lat temu napisał książkę o POPIS chyba pod tytułem Prosto w slepia, a także satyrycznych piosenek Leszka Bubla, który też mniej więcej w tym samym czasie ponadczasowo zdiagnozowal w tekstach tych wybitnych utworów, także pod względem muzycznym wszystkie elyty pookraglostolowe. Te diagnozy są nadal na czasie i warto je przeanalizować, a wówczas nikt nie będzie zaskoczony i nikt nie będzie miał najmniejszych złudzeń. To plemię tak po prostu ma !

 7. Krzesimir mówi

  Unia wolności czyli popis. Dobrze, że Polacy się budzą. Tylko czy nie za późno? Guwin, Gliński, Morawiecki, Ciapatowicz, Tusk, Skretyna, Biedroń, Michnik itd. to są te same łachudry spod okrągłego stolca,

 8. PolishPolackski mówi

  Myślałem, że dożyję i zobaczę jak Karma wraca do tych sqrvysynów, ale straciłem nadzieję.

  Karma może wróci, ale Polski już dawno nie będzie.

  1. Leon mówi

   W tym problem każdy tylko czeka i patrzy a reagować nie ma komu.

 9. krzysiek mówi

  chca to beda mieli ! sami sie prosza ! a w świecie rosnie potężna nienawiśc do nich

 10. ludzie kim wy jestescie ?! mówi

  zaczynam coraz bardze j dowierzac , ze to jewrejska wstretna gra .Pamietam porgram TV z dawnym posłem P,Gizymskim , dr. historii .Przeciwnikiem byl zyd z zona zydówka Gross.Zyd uzywal tytulu profesora na co zareagował poseł G. ktory zapytal ile zyd ma na swoim koncie opracowań historycznych , ten odparl że zadnych , to co lub kto sprawil , ze tytułuje sie profesorem ?…zyd milczy a posła z PiS-u nie ma w Sejie ! co dowodzi , ze w pisiaki osuwają prawych Polaków !!!

  1. francowato będzie , oj śierdzi mówi

   teraz wysyłają ich do ue …jewropy , zostaja ich , jewrej , juz na całego przejmuja nasz kraj !

 11. Polin mówi

  Kazdy widzi , Sejm uchwlil ustawe IPN-u , Senat zatwierdzil , i co sie atalo ?! polecieli zaraz do Izraela do Knesetu ” wygumkować ustawe ’ , to jest niezalezny rząd RP ?! ozukuja nas ! łgaja jak stare wrony !!! Czy ktos z ich pochodzenia w Polsce odpowiedzial karnie za przestepstwa gospodarcze , za przekrety prywatyzacyjne ? komisje powołuja a jaki efekt ?! jedynie nie mozna jakoś dziwnie odzyskac pieniedzy ..milirdów z VAT-u ect.
  Ktos kto był w swojej sprawie w sądzie , w prokuraturze , ktos kto poniósł szkodę , traktowany jest jak nie ofiara a przestepca !!! Polacy !!! bardzo zle dzieje sie u nas w Ojczyzie , w Polsce !!! Nie ma absolutnie żadnej wiary obecnym do kąd nas prowadzą !!! możemy juz się na powaznie bać skutków przebierańców rzekomo występujacych w imieniu nas Polaków i Polski !! Zdrda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 12. Hammurabi mówi

  Pani Katarzyno!
  Nigdy nie było, obecnie niema i nigdy nie będzie tworu o nazwie „polin”. Skończcie wreszcie powtarzać za Żydami!
  Nie żadne „polin” a Polska do ciężkiej …
  Dlatego biorąc pod uwagę istnienie obrażającego godność każdego Polaka obiektu „muzealnego” z nazwą „polin”, należy od niego rozpocząć działanie. Nie pokornie wysłuchiwać bredni, kłamstw i pomówień grosów, hartmanów, stoli czy katzów.
  Czas wymóc na rządzie zmianę statusu tej placówki. To powinno być „Muzeum historii żydostwa w Polsce”, ze wszystkimi dostępnymi dziś dowodami na ich działalność nie tylko w latach II wojny światowej i bezpośrednio po niej ale znacznie głębiej w przeszłość. Myślę, że znajdą się osoby posiadające wiedzę w tym temacie i chętnie przyczynią się do stworzenia takiego miejsca. Miejsca, w którym będzie można organizować wspomniane „wizyty studyjne dla izraelskich dziennikarzy” oraz dla rozwydrzonej smarkaterii żydowskiej najeżdżającej nasz kraj. Bez tego, przyjdzie nam milczeć i bezsilnie patrzeć jak banda skurwysynów (przepraszam za wulgaryzm) bezkarnie szkaluje Polkę i Polaków.
  Sprawa doszła już dawno do trzeciego szeregu. Czas, by triarii w końcu zaczęli walczyć!

 13. Rosa mówi

  Może jestem przewrażliwiona (?) ale wczoraj po godzinie 24-tej włączyłam telewizor (oglądam sporadycznie wiadomości na tvn24), zupełnie zdezorientowana patrzyłam się na ekran telewizora, ponieważ widziałam nieznanych mi dziennikarzy oraz reporterów, którzy przekazywali informacje z Polski w języku angielskim, słychać było w tle język polski osób, których dotyczyła relacja, czasami pokazywały się polskie napisy. Oglądałam i słuchałam tych informacji około 20 minut po czym wyłączyłam telewizor. Poszłam spać z dziwnym wrażeniem i niepokojącymi myślami. Lubię żarty ale teraz jestem od nich daleka. Czy ja o czymś nie wiem, czy niepotrzebnie się niepokoję ?

 14. Rosa mówi

  Dziwne !!!, zastanawiające (!!!), obejrzałam wiele stron, nigdzie nie ma odpowiedzi. Ludzie piszą komentarze i co ? i nic ! Pozdrawiam wszystkich komentujących.

 15. Robek mówi

  Lecz się kobieto (???) z antysemityzmu i własnego uwielbienia. Skończ jakąś uczelnię i naucz się w końcu poprawnej polszczyzny.

 16. One62 mówi

  Pieniądze, które rozdają są z naszych podatków, a my ich słabo z tego rozliczamy. Przyznane ordery osobom takim jak w artykule powinny być odbierane. Ale do takiej normalności droga długa.

 17. Janusz I mówi

  Kto to jest ta dobra zmiana? Boi się Pani wskazać sprawców po nazwisku? Dudę, Kaczyńskiego, Glinskiego, Czaputowicza, Brudzinskiego itd, itp.????!!!!!

 18. Teresa mówi

  PIS to owi szubrawcy z przepowiedni Stefana Ossowieckiego,który przewidywał że po 2 światowej rządzić będą komuniści a po nich szubrawcy i złodzieje.PO to złodzieje a PIS to szubrawcy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.