Katarzyna TS: Lać i patrzeć, czy równo puchnie

Obywatele RP/ fot. facebook
23

Trwają przygotowania do Marszu Niepodległości, czyli największej w Europie imprezy patriotycznej. Przygotowują się organizatorzy. Przygotowują się Polacy wybierający się na marsz. Przygotowuje się Milicja Obywatelska od Ewy Gawor w warszawskim ratuszu. Przygotowuje się Polska Policja od ministra Brudzińskiego. Przygotowują się też wszelkiej maści „postępowcy” w typie pastowanego Hugo Badera i kładących się na glebie wariatek z transparentem „Faszyzm stop”.

My, Obywatelki i Obywatele RP, członkinie Ogólnopolskiego Strajku Kobiet, aktywiści i aktywistki Komitetu Obrony Demokracji nie zgadzamy się z ksenofobiczną wizją Polski. Nie chcemy żyć w społeczeństwie, które wyklucza. Chcemy żyć w kraju, który jest otwarty, europejski, przestrzega praw człowieka – oświadczają „postępowi” zadymiarze i informują, że będą blokować Marsz Niepodległości. Czy policja stanie na wysokości zadania i pogoni tych pajaców razem z ich nazistowskim transparentem? Mam nadzieję.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

O ile policja może zrobić porządek z zadymiarzami od Obywateli RP, o tyle nie może pogonić „postępowych” agitatorów, którzy zagrzewają „postępowych” zadymiarzy do „walki z faszyzmem”. Tych agitatorów musimy pogonić sami. Jak to zrobić? Lać i patrzeć, czy równo puchnie? Owszem. Musimy ich lać dzień w dzień, tydzień w tydzień i miesiąc w miesiąc. Oczywiście, nie chodzi mi o przemoc fizyczną. Chodzi mi o łomot werbalny. Nie możemy wzruszać ramionami, machać ręką i mówić: „Dajmy spokój. Nie reagujmy. Zignorujmy ich, to się zmęczą”. Nie! Oni się nie zmęczą. Oni będą nas, Polaków, pałować medialnie dzień w dzień, tydzień w tydzień i miesiąc w miesiąc. To jest stara kominternowska szkoła kłamstwa i manipulacji, która nie męczy się i nie odpuszcza. Nie liczmy na to, że przestaną na nas pluć, gdy będziemy ich ignorować. Nie przestaną.

Zobaczcie jak wygląda antypolska agitacja w artykule opublikowanym na portalu Obywateli RP. Autorem tego propagandowego gniota jest Wojciech Fusek, były zastępca redaktora naczelnego Wyborczej. Oto fragment jego agitki pt. „Marsz Niepodległości. Realizuje się najgorszy z możliwych scenariuszy”: My Polacy nie przepracowaliśmy kwestii faszyzmu, który przed wojną zainfekował nas co najmniej tak mocno, jak wiele innych krajów. Wydarzenia okupacji nie były szczepionką na tę chorobę, a jedynie maskowaniem jej objawów. W szkołach wbija się dzieciom do głowy prosty schemat: faszysta to Niemiec, czasem ci ciut lepiej wykształceni powiedzą Włoch, nigdy Polak. Polak to ofiara faszyzmu. Tymczasem wystarczyło lekkie przyzwolenie, mrugnięcie okiem władzy, by skrajny nacjonalizm pod postacią ONR, Młodzieży Wszechpolskiej itp. wylał się z nas wszystkimi porami.(…) z faszystami się nie negocjuje, bo dla nich to tylko objaw słabości (…) rząd powinien wykazać zdecydowanie i zakazać marszu(…) Przedstawiciele rządu powinni potępiać każdy objaw antysemityzmu, być obecnymi na każdej ważnej uroczystości w Muzeum Polin, itd. itp.

Fusek to doświadczony propagandysta korzystający z wypróbowanych metod komunistycznych agitatorów. Czy Fusek wierzy w to, co pisze? To akurat nie ma żadnego znaczenia. Liczy się efekt, czyli przekonanie czytelników, że słuszność  jest po stronie zadymiarzy blokujących Marsz Niepodległości, a uczestnicy marszu to faszystowskie potwory, z którymi nie należy negocjować, ale należy ich zniszczyć. Polacy dumni z tego, że są Polakami, to faszyści. Precz z faszyzmem!

Zohydzanie Polaków przywiązanych do polskości i tę polskość pielęgnujących było celem propagandy Komunistycznej Partii Polski, Polskiej Partii Robotniczej i Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Dziś te same chwyty stosuje Wojciech Fusek. Dlatego dyskusja z propagandystami takimi jak Fusek nie ma sensu. Takich propagandystów trzeba lać i patrzeć, czy równo puchną. Od czego zacząć to lanie? Od nazywania rzeczy po imieniu, żebyśmy sami wiedzieli, z kim mamy do czynienia.

Wojciech Fusek to spadkobierca komunistycznych agitatorów. Komunizm to najbardziej zbrodniczy system w historii świata. Komunizm przebiera się w szatki humanizmu, tolerancji i praw człowieka, żeby rozmiękczyć i obezwładnić swoich przeciwników, a następnie trwale wyeliminować ich z tego łez padołu. Komuniści nie byli, nie są i nigdy nie będą uczestnikami dyskusji, w której ludzie wymieniają się poglądami w celu osiągnięcia konsensusu lub wypracowania protokołu rozbieżności. Komunizm to terror, to masowe mordy, to promocja kłamstwa i donosicielstwa. Komunizm to systemowe niszczenie ludzkiej godności i moralności. Komunizm nie tylko dąży do fizycznego wyeliminowania przeciwników, ale zmusza ich do tego, żeby sami siebie obrzygali, podpisali na siebie wyrok i podziękowali oprawcom.

My, Polacy, przepracowaliśmy kwestię komunizmu na własnej skórze. Wiemy, czym jest ten diabeł. Jeśli ktoś nadal w tego diabła wierzy i oddaje mu pokłon, nie zasługuje na żadną taryfę ulgową. Taki ktoś jest poplecznikiem zbrodniczej ideologii i w ten sposób powinien być traktowany. Dlatego zarówno Wojciech Fusek, jak też zadymiarze od Pawła Kasprzaka i Marty Lempart powinni usłyszeć od Polaków jasny i zdecydowany przekaz, który brzmi tak: Jesteście bezczelnymi, obrzydliwymi kłamcami; jesteście spadkobiercami leninowsko-stalinowskich propagandystów; jesteście duchowymi dziećmi Józefa Goldberga i Stefana Michnika, którzy skazywali na śmierć polskich patriotów; jesteście klakierami Piotra Śmietańskiego, który strzelał w tył głowy najlepszym synom polskiej ziemi; jesteście tym, czym była stalinowska konstytucja z 1936 roku, czyli propagandowym parawanem, za którym kryje się totalitarna i zbrodnicza gęba; jesteście V kolumną eurokołchozu, który czci Marksa i komunistyczny Manifest z Ventotene; jesteście totalitarnymi zamordystami, którzy po raz kolejny chcą Polakom odebrać Boga, Honor i Ojczyznę. Nic z tego! Precz z komuną! Raz sierpem, raz młotem, czerwona hołotę!

Wiecie co? Ale to byłby widok, gdyby spadkobierca komunistycznych agitatorów Wojciech Fusek i miłośnicy komunistycznego eurokołchozu Paweł Kasprzak i Marta Lempart zostali potraktowani nie tylko odpowiednim słowem, ale też adekwatnym do ich zachowań czynem. Gdyby tak – mówiąc kolokwialnie – zostali wzięci za łeb i dostali publicznie kilka batów na gołą dupę, to by dopiero było coś. Ciekawe jak opisałaby to zagraniczna szczujnia. Przedstawić dramat „postępowców” z gołym tyłkiem to jest wyzwanie! Podpowiadam tytuł: „Obita dupa fanów eurokołchozu”. Fajny, c’nie?

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbulwersowany mówi

  Polska jest nieprzerwanie od 1939 roku pod okupacją internacjonalistycznych Żydów. Najwyższy czas zerwać kajdany, ale jak to zrobić jak Polaków ubywa w zastraszającym tempie. Ostatnie wybory dobitnie to pokazały.

 2. Kajetan mówi

  prawdziwi faszyści ,volksdeutche ,V kolumna i targowiczanie już zapowiadają kontrmanifestację patriotycznego marszu

 3. kici kici KOCUR mówi

  Pani Katarzyno, to że takie typki jak pani wymieniła nawołują do delegalizacji Marszu oraz zapowiadają jego blokadę to ja w ogóle nie traktuję tego poważnie. Co taki lewacki, marksistowski karzeł może zrobić? Nic, kilkadziesiąt tysięcy patriotów przemaszeruje i nawet nie zwrócimy uwagi na takich przygłupów. Identycznie jak nikt nie zwracał uwagi dwa lata temu na debila który przefarbował się na murzyna
  Ja obawiam się czegoś innego. Obawiam się ze ten Marsz może skończyć się bardzo źle. Węszę zewsząd prowokacje. Pamiętajmy że wróg, ale ten prawdziwy nie śpi. Założę się że już ma gotowy plan aby nasz wspaniały, jedyny w swoim rodzaju Marsz Niepodległości ośmieszyć i skompromitować. Stare wygi z TVN i innych zdradzieckich stacji telewizyjnych już pewnie obmyślają plany. Pamiętajmy również że nasza pisowska władza już nie za bardzo stoi po naszej stronie. To wszystko do kupy i perspektywa nadchodzącego Marszu nie rysuje się zbyt optymistycznie.

  1. Mark mówi

   Prowokacje na pewno, można powiedzieć że na 100% już są przygotowane. Rozwiązaniem powinno być każde, nawet najmniejsze naruszenie regulaminu Marszu natychmiastowe zgłoszenie do policji. Nawet zasłonięcie twarzy powinno być traktowane jako prowokacja!!! Działania policji będą ważniejsze niż działania wewnętrznej straży porządkowej, bo nie będzie można tego zmanipulować i przedstawić jako atak narodowców na „biednych misiów” totalnej opozycji. A jeszcze lepiej gdyby to było na żywo transmitowane w jakiejś telewizji internetowej na żywo.

 4. mark mówi

  „obita dupa..” – Pani Kasiu, przemoc fizyczna na Marszu Niepodległości??? Pani sobie wyobraża jak to się może skończyć?? Po to idziemy na marsz aby się polała się krew??? Czy Pani nie przesadza???? I proszę sobie wyobrazić jak to będzie odebrane przez przeciętnego wyborcę, który na pewno nie poprze agresywnych zachowań. Aby narodowcy cokolwiek znaczyli w polityce muszą uzyskać poparcie zwykłych ludzi. Polacy zawsze odrzucają ekstremistów. Zamieszki na Marszu Niepodległości skończą się delegalizacją Ruchu Narodowego. Proszę się jeszcze zastanowić i nie zrobić nic głupiego!!!!!!!!!!!!

  1. Katarzyna TS mówi

   Ale Pan wie, co to ironia i żart, prawda?

  2. Hammurabi mówi

   Czyżby czytanie ze zrozumieniem było aż tak trudne? Nic dziwnego, że wyniki wyborów są takie, jakie są, skoro dorośli ludzie reprezentują poziom dzieciaka z zerówki!
   Mark przeczytaj ze zrozumieniem:
   „Jednością silni, rozumni szałem,
   Razem, młodzi przyjaciele!…
   I ten szczęśliwy, kto padł wśród zawodu,
   Jeżeli poległym ciałem
   Dał innym szczebel do sławy grodu.
   Razem, młodzi przyjaciele!…
   Choć droga stroma i śliska,
   Gwałt i słabość bronią wchodu:
   Gwałt niech się gwałtem odciska,
   A ze słabością łamać uczmy się za młodu”!
   A i nie od rzeczy będzie przestudiowanie całej „Ody”!
   A później to:
   „W słowach tylko chęć widzim, w działaniu potęgę;
   Trudniej dzień dobrze przeżyć niż napisać księgę”.

  3. Mark mówi

   Nie wiem czy zauważyłeś ale czas wojenny dawno się skończył i nastąpił czas pokoju i budowania. Ludzie chcą budować a nie walczyć. A wam ciągle jakaś szarpanina w głowie, bitewki z gejami, naparzanka z lewakami, rzucanie mięsem do policji itp. Na budowie każde ręce są potrzebne, nawet te tęczowe. Dlaczego geje mają większe poparcie w społeczeństwie niż narodowcy? Taki np Biedroń, kto go wybrał burmistrzem, no chyba nie przyjechali lewacy z UE i go wybrali??? Ludzie go wybrali!!!! Chcecie coś znaczyć to trzeba się ucywilizować i nauczyć się znosić istnienie gejów. Ja sam… bierze mnie obrzydzenie jak na nich patrzę, ale nie będę do nich rzucał kamieniami. Nigdy się nie zgodzę na przyznanie im prawa do adopcji dzieci, bo jak dla mnie ważniejsze jest dobro dziecka niż ich preferencje seksualne. Trzeba argumentować a nie bić i rozbijać im łby.
   Marsz Niepodległości powinien być ŚWIĘTEM RADOŚCI!!! Nie wolno zamienić go w rozruchy!!!!!

  4. Piotr Bein mówi

   Ponadto, gdy Jacek Międlar kandydować będzie na posła czy prezydenta, to mu komintern wyciągnie to i włoży do ust jako jego słowa.

  5. Hammurabi mówi

   Żeby budować, trzeba mieć na czym i czym. Podstawą każdej budowli jest fundament. W przypadku budowania ruchu społecznego jest nim bez wątpienia idea, cementowana wspólną wiarą, obyczajami, hierarchią wartości i poczuciem przynależności do narodu, czyli do wspólnoty powstałej dzięki wspólnej historii, wspólnym przejściom, sukcesom, tragediom i językowi.
   Pomimo wielkiego wysiłku, nie potrafię znaleźć w historii „budujących tęczowych rąk i wspólnych z ich właścicielami poglądów! Zauważam za to, że nie tylko ta grupa ale i inne robią wszystko, by rozbić, zniszczyć poczucie dumy z przynależności do narodu, odwrócić hierarchię wartości, które zawsze były cementem spajającym Polaków w najstraszniejszych chwilach.
   Robią to nie tylko wbrew woli znakomitej większości Polaków ale i wbrew zdrowemu rozsądkowi.
   Piszesz, że czas się ucywilizować… A o jakiej „cywilizacji” w tym momencie myślisz?

  6. Piotr Bein mówi

   Nie tylko my z poczuciem humoru :O czytamy wPrawo.pl.
   Sugeruję usunąć ten urywek.

 5. Janusz I mówi

  Nie będzie spokoju, dopóki rząd nie przestanie oszukiwać swoich wyborców (imigranci), przestanie być pazerny(Szydło i spółka), nie oderwie się od koryta (nadużywanie przywilejów, podobno rząd brytyjski ma 8 aut służbowych, szwedzki ani jednego a nasz ok. 550), nie zadba naprawdę o emerytów i rencistów a nie obiecuje schodów i wind, nie zatroszczy się naprawdę o dzieci aby, jak podają media nadal głoduje 13% a PCK, że około miliona dzieci, przestanie podlizywać się naszym wrogom. Piszę to jako pisowiec, widzący pozytywy, dla mnie nahważniejszy to zaprzestanie gnębienia sześciolatków przez platfonsów a nie jako totalny opozycjonista, o co za chwilę będę oskarżony.

 6. Hammurabi mówi

  Od siebie dodam tylko: i nie dać płakać!

 7. Mark mówi

  Pani Kasiu, w pewnych sprawach dwuznacznie żartować się nie powinno, ktoś mógłby źle zrozumieć i będzie kłopot. Powiem tak w dzisiejszych czasach narodowcy powinni się wykazać mądrością i nie dać się zaszufladkować z ugrupowaniami skrajnymi a zwłaszcza nie wolno stosować przemocy. Wyborcy w Polsce zawsze kasują ekstremistów.

  1. sten mówi

   Mark ależ bredzisz aż zęby bolą …. W niemczech szwecji francji angli włoszech hiszpani jest już pełna tolerancja to owoce Twojej wizji mądrości – Ruchy Narodowe spacyfikowane skasowano ekstremistów !!
   Jest kompletny Pedalski Raj – gwałty kobiet , dzieci , nawet zwierząt . Masowe ataki nożowników rozboje, napady, podpalenia , gwałciciele przestępcy nie ścigani za to ścigany karany wszelki opór przed nimi !!! . Media całkowicie zakneblowane poprawnością , policja tuszuje przestępstwa Oprni szykanowani zamykani ! Milony pasożytów sowicie opłacanych , do spółki z neomarksistami i tęczowymi rozpier….. wszystko.
   Toczy się wojna duchowa, ideologiczna i fizyczna ! Niemcy wystawiają patrole obywatelskie w miastach bo nikt już nie zapewnia bezpieczeństwa !!!!!!!!!!
   Marsz Niepodległości jak sama nazwa wskazuje jest świętem – Wolności niezaleźności przed wszelkim zniewoleniem Przed homo terorystami też !
   Marsz jest pokojowy idzie pod hasłem – Bóg Honor Ojczyzna ! Jak ci nie po drodze to nie stawaj naprzeciw .

  2. kici kici KOCUR mówi

   @ Sten
   Podpisuję się pod Twoim tekstem czterema łapami i ogonem. Pozdrawiam serdecznie!

  3. Hammurabi mówi

   Zostaw troszkę miejsca i dla mnie…

  4. Mark mówi

   Wiesz co, nie chcę Cię obrażać ale nie potrafisz obserwować i wyciągać wniosków z błędów innych. Gejostwo to tylko wygodne narzędzie za pomocą którego komuniści dążą do przejęcia władzy. Wojna nie toczy się o wolność dla gejów, tylko o to by komuna rządziła wszystkim. Te wszystkie poprawności polityczne, media tuszujące niewygodne wiadomości, policja tolerująca przestępstwa …. itd. Tego wszystkiego winni są geje?? No chyba tak nie myślisz… mam nadzieję. Walka z gejostwem to jest błędny kierunek. Śmiem twierdzić, że to kierunek na który wrogowie chcą zepchnąć Ruch Narodowy aby go zneutralizować, uczynić niegroźnym, wyobcowanym, pozbawionym poparcia społeczeństwa w końcu nazywać ruchem faszystowskim. Tego chcesz??
   A tak właściwie jakim prawem chcesz odmówić gejom prawa do patriotyzmu?? Geje są wśród nas i czy tego chcesz czy nie, tego nie zmienisz. Geje nie są groźni, prawdziwym zagrożeniem są ci którzy nimi się posługują.

 8. Andrzej Witowski mówi

  Po „przepracowaniu kwestii faszyzmu” poznałem z czyjej jest szkoły jest pan Wojciech Fusek

 9. Marek mówi

  Wy to jesteście niezłe świry. Tyle świrów w jednym miejscu to żem dawno nie widział, a swoje lata mam.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.