Katarzyna TS: Kolejny rok w pandemicznych Tworkach?

Sylwester Marzeń w TVP/ fot. Twitter
15

Witajcie w Nowym Roku AD 2022. Jak czujecie się po Sylwestrze Marzeń zorganizowanym przez „ozdrowieńca” Jacka Kurskiego podczas największej od 100 lat pandemii zabójczego wirusa SARS-CoV-2? Przypominam, że w lutym 2021 roku turyści na Krupówkach byli „siewcami śmierci”, a minister zdrowia Adam Niedzielski opowiadał mrożące krew w żyłach historie o konsekwencjach imprez na świeżym powietrzu.

– Każdy z nas, kto widział zdjęcia, nagłówki czy filmiki chyba łapał się za głowę przestraszony tym, jakie mogą być konsekwencje. Te tańce i śpiewy to drastyczne zwiększenie ryzyka rozprzestrzeniania się pandemii. Patrząc na to przypominam sobie sytuację sprzed roku, gdy jednym z takich kluczowych zdarzeń rozwijania się pandemii w Europie był mecz Ligi Mistrzów na stadionie w San Siro. W związku z nagromadzeniem się kibiców, śpiewaniem, zabawą, doszło do ogromnej skali rozprzestrzeniania się wirusa. Nie chciałbym, żeby Zakopane stało się naszym San Siro. Nie chciałbym, żeby Krupówki były początkiem trzeciej fali w Polsce. Apeluję do wszystkich o odpowiedzialność, która w tej sytuacji ma szczególne znaczenie. Nie chciałbym też, żeby wysiłek medyków został zniweczony przez tak głupie i nieodpowiedzialne zachowanie – mówił wtedy Niedzielski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

A teraz spójrzmy, co działo się w Zakopanem 31 grudnia 2021 roku. TVP urządziła imprezę sylwestrową dla 30 tysięcy osób. Taką liczbę organizatorzy podali w zgłoszeniu. Policja oszacowała, że frekwencja była dużo niższa. W wydzielonych sektorach pod sceną zgromadziło się około 8 tysięcy osób, a mniej więcej taka sama liczba widzów ogląda widowisko z terenów okalających wydarzenie. Wejście na imprezę było możliwe dla osób legitymujących się paszportem kowidowym lub negatywnym wynikiem testu na kowid. Plac przed sceną podzielony był na sektory, osobne dla zaszczepionych i niezaszczepionych. Segregacji dokonywano już na poziomie rezerwacji darmowych, imiennych biletów, które przy wejściu sprawdzano wraz z dowodem tożsamości. Wszyscy posiadacze biletów, zarówno ci z paszportem, jak też ci z wynikiem testu, trafili na listę potencjalnych kontaktów osoby zakażonej, a ich dane będą przechowywane przez miesiąc.

Reasumując: w lutym kilkaset osób spontanicznie bawiących się na Krupówkach było gigantycznym zagrożeniem pandemicznym, a w grudniu w Zakopanem bawiło się 16 tysięcy osób na imprezie pod patronatem rządowej TVP i minister Niedzielski włosów z głowy nie rwał i nie urządzał histerii z odwołaniem do stadionu San Siro.

Czy w związku z tym możemy powiedzieć, że oto dokonuje się upragniony powrót do normalności? Niestety, nie. Sylwester Marzeń pokazał, że nie tylko jesteśmy w czarnej dupie, ale zaczynamy się w niej urządzać. Osiem tysięcy osób poszło na imprezę dla nadludzi. Kolejne osiem tysięcy osób zaakceptowało swój status podludzi podrygując poza terenem, na który wpuszczano nadludzi. A kilka milionów telewidzów oglądało ten spektakl, który za ich własne pieniądze zorganizowała dla nich władza gnojąca ich codzienną „nową normalnością”.

Prezes TVP Jacek Kurski piał z zachwytu nad frekwencyjnym „wspaniałym zwycięstwem” Sylwestra Marzeń, który pokonał Sylwestrową Moc Przebojów Polsatu. – Dziękuję ekipie TVP, reżyserom, produkcji, realizacji, choreografii, budowniczym imponującej sceny, obsłudze światła, dźwięku, scenografii, makeupowi, fryzjerom, stylistom, ochronie i wszystkim, którzy przestrzegając limitów reżimu epidemicznego stworzyli to wspaniałe widowisko – napisał Kurski na Twitterze.

Kluczem do zrozumienia sytuacji, w której obecnie się znajdujemy, jest określenie „przestrzegając limitów reżimu epidemicznego”. Spontaniczna impreza na Krupówkach była wymagającym potępienia zagrożeniem. Rządowa impreza w reżimie epidemicznym jest wspaniałym widowiskiem. Czym różniły się obie imprezy jeśli chodzi o transmisję wirusa? Niczym. Paszporty kowidowe, które miały zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom Sylwestra Marzeń, nie zatrzymują transmisji, a o „skuteczności” szczepionek świadczy fakt, że zaszczepieni również chorują i umierają na kowid oraz „ze współistnieniem kowid”. Warto wiedzieć, że Ministerstwo Zdrowia klasyfikuje zaszczepionych jedną dawką jako niezaszczepionych. Pamiętajmy też, że na listę kowidowych zgonów trafiają osoby z ciężkimi schorzeniami, u których test dał wynik pozytywny, chociaż nie mieli żadnych objawów infekcji. Nie zapominajmy, że pacjent kowidowy jest bardziej opłacalny, niż niekowidowy. Do grudnia 2021 roku NFZ wypłacił już ponad 8 miliardów złotych na dodatki kowidowe dla personelu medycznego i niemedycznego. Pandemia to złote żniwa i kura znosząca złote jajko. Nic dziwnego, że teleporadowi lekarze kierują na testy, a szpitale masowo testują pacjentów w kierunku SARS-CoV-2, nawet jeśli ktoś zgłasza się z zupełnie innym problemem zdrowotnym i nie ma żadnych objawów kowida. Do tego moc cudownych eliksirów to złuda. Odporność poszczepienna „w pełni chronionych” zanika już po trzech-czterech miesiącach. Przed zakażeniem nie chronią ani maski, ani dystans, ani dezynfekcja.

Wnioski? Reżim epidemiczny, który wprowadzono podczas Sylwestra Marzeń, jest fikcją. Problem w tym, że ta fikcja jest przedstawiana jako skuteczne narzędzie walki z pandemią. I niestety, jedni w to wierzą i akceptują ten stan, a drudzy, którzy nie wierzą, zostali ometkowani jako “foliarze” i “antyszczepionkowy ciemnogród”.  Faktem jest, że podział na podludzi i nadludzi został dokonany. Funkcjonujemy w warunkach segregacji sanitarnej, która będzie się pogłębiać, chociaż jest oczywistym bezprawiem i bezsensem.

Obawiam się, że powrót do normalności nie jest już możliwy. Rządzący nigdy nie przyznają, że ich dwuletnia „walka z pandemią” była utopią, która już doprowadziła do prawie 200 tysięcy nadmiarowych zgonów na skutek systemowego odcięcia Polaków od leczenia. Opozycja totalna nigdy nie przyzna, że jej jeszcze bardziej zamordystyczne pomysły, to patologia. Jedni i drudzy będą się nawzajem nakręcać i opluwać, żeby zbierać punkty w politycznej grze o stołki.

Nie chcę Was straszyć, ale obawiam się, że czeka nas powszechny obowiązek szczepień i to co trzy miesiące. Dlaczego? Pomimo dowodów na to, że dotychczasowe metody walki z pandemią to lekarstwo gorsze od choroby, nie ma opamiętania i nie ma zmiany strategii. Wprost przeciwnie. Im bardziej coś nie działa, tym bardziej wmawia się ludziom, że z pewnością by zadziałało, gdyby tylko wszyscy stosowali się do tych zasad. A ponieważ „wrogowie ludu” nie stosują się do reżimu sanitarnego i nie przyjmują cudownych eliksirów, to trzeba ich zgnoić i przymusić, żeby „wrócić do normalności”. Oczywiście takiej, której podstawą jest szpryca, test, maska, dezynfekcja, dystans.

Zobaczcie, jaką wiadomość podało Radio Zet w ostatnim dniu 2021 roku: Izrael. Potwierdzono pierwszy przypadek jednoczesnego zakażenia koronawirusem i wirusem grypy. Podwójna infekcja wykryta została u rodzącej kobiety. Młoda matka, która nie jest zaszczepiona ani na Covid-19, ani na grypę, czuje się dobrze.

Jeżeli ktoś czuje się dobrze, to po co informować świat o tym, że testy wykazały u takiej osoby zakażenie koronawirusem i grypą? Przecież to jest news na poziomie „Ala ma kota”. A jednak taka wiadomość została opublikowana z podkreśleniem, że kobieta nie była zaszczepiona. I co dalej? Czy to jest sygnał do rozpoczęcia kampanii lansującej podwójne szczepienie? Czy zaraz dowiemy się, że nieszczepieni na grypę również są podludźmi?

I jeszcze wiadomość z Holandii. Minister zdrowia Hugo de Jonge zapowiedział, że „w pełni zaszczepieni” na kowid trzema dawkami powinni przyjąć kolejne trzy dawki preparatu – dwie w 2022 roku i jedną w 2023 roku. De Jonge napisał w tej sprawie list do parlamentu zapewniając, że Holandia zakupiła wystarczającą liczbę dawek, żeby przeprowadzić tę operację.

Zmiany zaszły za daleko, żeby liczyć na to, iż władza odwoła ten cyrk i pozwoli nam normalnie żyć. Pandemiczni wariaci, wierzący w DDM i szprycę co kwartał, zwyczajnie na to nie pozwolą. Obawiam się, że czeka nas kolejny rok w pandemicznych Tworkach. Jedyną metodą, żeby zatrzymać to szaleństwo, jest pozbycie się obecnego establishmentu popierającego pandemiczną „nową normalność”. Wszyscy won! Innej drogi nie ma. Jest tylko jedna niewiadoma: czy uda się odsunąć tych zamordystów w wyborach, czy też będzie musiało dojść do totalnej rozpierduchy? Wolałabym, żeby była to opcja pierwsza, ale widząc, co się dzieje, obawiam się, że musimy szykować się na najgorsze.

Jeśli podobają się Państwu moje felietony i chcielibyście wesprzeć moją działalność publicystyczną, możecie to zrobić dokonując przelewu na poniższe konto PayPal. Będzie to dla mnie nie tylko wsparcie w wymiarze finansowym, ale również sygnał, że to, co robię, jest dla Państwa ważne i godne uwagi. Z góry dziękuję. Katarzyna Treter-Sierpińska https://www.paypal.me/katarzynats

Zobacz też:

Kowidowe szczepionki dla dzieci to bandytyzm! Katarzyna Treter-Sierpińska w Centrum Edukacyjnym Polska [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. zgred malkontent mówi

  Dosc juz mamy straszenia. Teraz trzeba radzic jak szybko z tego wyjsc , nie czekajac na wybory. Do wyborow bardzo przezedza sie nasze szeregi. Wybory tez nic nie zmieni,. gdyz wyborcy sa bardzo glupi i nadal sa oglupiani. Ci co maja PZPRowski rodowod tez nie wierza w KONFEDERACJE i beda glosowac na swoich. Konfederacja MUSI szybko przebic sie przez mendialny belkot tak, aby dowiedzial sie o nie j nie tylko kazdy Polak, ale takze polskojezyczny volxdojc i szabesgoj.

 2. Dan mówi

  Zgredzie, ależ to nie jest bynajmniej straszenie. To rzeczowa, realna, mądra i niezakłamana analiza tego co się dzieje.
  Ja uważam, że fundamentem przetrwania tego potopu głupoty MUSI być bezwzględna wiara w BOGA.
  Proszę wszystkich o przeczytanie PSALMU 91. Tam znajdzie się drogę wyjścia do przetrwania tego czasu podziału i pomsty na wrogach Boga.
  Proszę wziąć pod uwagę, że szczepienia mają na celu niesienie śmierci. To już się zacznie w tym 2022 roku, dlatego terror szczepionkowy wzrośnie ogromnie a oskarżenia o zgony spadną na nas. To zgrany szlagier w repertuarze zagrywek diabła i nieomylny znak, że to on teraz rozdaje karty i zagarnia ludzi, którzy przebimbali czas miłosierdzia w którym to mogli powrócić do Jezusa Chrystusa. Niestety większość tego nie zrobiła. Teraz nadszedł czas podziału i oczyszczenia.

 3. Tolek mówi

  Pani Katarzyno czy będziemy mogli liczyć na relację gdy trafi pani pod respirator?

 4. mac_38 mówi

  Poczytaj, kiedy stosuje się respirator (od pewnego momentu te procedury są nagminnie łamane bo już w 2020 r każdy szpital otrzymywał ok. 60 zł/dobę za “zwykłego” pacjenta, ok. 240 zł/d za “kowidowego” i 600 zł/d za “kowidowego pod respiratorem” – dane pewnie przybliżone ale dostępne i wyczytane w ogólnodostępnym internecie) – może wtedy, przed zadaniem idiotycznego (oczywiście prowokacyjnego ale słabo) pytania stukniesz. się w głowę i trochę pomyślisz.
  Nie wiem czy już było ale polecam (niecałe 30 min., a wiele wyjaśnia).
  Pozdrawiam m.

 5. Baldwin mówi

  Oczywiście, że ta władza musi odejść. Nie tylki z powodu absurdalnych obostrzeń kowidowych. Dziś czytam o drakońskich mandatach obowiązujących kierowców od nowego roku. Politycy chyba dla siebie ustalili te kary, bo zarabiają kilkanaście tysięcy złotych, więc ich stać. Wysokość mandatów dla zarabiających połowę (!) średniej krajowej są nienormalne. To samo z obostrzeniami, bo choć rząd PiS puszcza oko do przeciwników obowiązkowych szczepień, to jednak wprowadza segregację sanitarną. Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek.

 6. Korektor mówi

  Cyt. “A teraz spójrzmy, co działo się w Zakopanem 31 stycznia 2021 roku.” Oczywiście powinno być: “A teraz spójrzmy, co działo się w Zakopanem 31 grudnia 2021 roku.” Poprawcie to, bo z tym błędem jest cytowane na innych portalach.

 7. Hammurabi mówi

  “Ta władza musi odejść”… Hasło głośne i nośne, tylko…
  “Kiedy pewnego razu Sokratesa obsiadły muchy… siedziały sobie tak na nim i
  ucztowały… Zdenerwowało to jego ucznia. Podszedł więc ów uczeń, zamachnął się
  żeby przegonić spasione muchy.
  – Coś ty zrobił – wykrzyknął Sokrates – teraz przylecą nowe i znów będą musiały się najeść”…
  Analogicznie w naszej rzeczywistości. Rządy tych, którzy już byli, tych którzy są obecnie niczego nie zmienią.
  Będzie jak ze zdobyczami wojennymi. Tego, co zyskały poszczególne ekipy nikt nie odbierze, bo musiałby dokonać zbrodni.
  Tak będzie z nowym taryfikatorem mandatowym, z cenami gazu, energii, wywozu śmieci i wszystkim za co przychodzi nam płacić. Tak – niestety – będzie i z podawaniem preparatów szumnie i na wyrost zwanych “szczepionkami” i zamordyzmem…
  Teraz właśnie musi paść zasadnicze pytanie. Czy uda się w demokratyczny sposób odsunąć od władzy te “spasione muchy” jednocześnie nie pozwalając na “nalot” nowych, jeszcze nie nażartych?
  Odpowiedź jak i samo wykonanie wcale proste nie jest tym bardziej, że cała Europa pogrążyła się już na dobre w oparach absurdu tak gęstych, że zbłądziła na dobre a uczciwość wyborów jest tak samo pewna jak znalezienie bagien w kalifornijskiej Dolinie Śmierci.
  Wykastrowane społeczeństwa zachodnich krajów, spasione dobrobytem i rozleniwione bogatym socjalem są niestety obiektem westchnień pokaźnego bezrefleksyjnego odsetka mieszkańców Polski, bo nie Polaków przecież!
  A ten “koncert”, jest jedynie odzwierciedleniem gustów Kurskiego i zapotrzebowania beneficjentów programów pomocowych.

 8. Buran mówi

  @Tolek, martw się raczej kto będzie pisał ociekające jadem komentarze, gdy będziesz już sr.. pod siebie po zatorze mózgu wywołanym kolejną szprycą.

 9. czarny mówi

  Jedyna możliwość uniknięcia tego szamba to odcięcie się od cywilizacji, ucieczka do lasu albo jakieś totalne zadupie i powrót do czasów średniowiecza, przyzwyczajanie się do takiego życia.
  Żadne rozpierduchy nic nie pomogą bo jedna i druga banda służy tym samym ludziom, którzy wywołali tą “pandemię”. A celem jest nie żadna walka z pseudo chorobą o śmiertelności niższej niż grypa, tylko wprowadzenie totalnego zamordyzmu i zrobienie z ludzi niewolników garstki bogaczy.

 10. oddolny atak na system partyjny mówi

  może pomoże WIR ? – Weto, Inicjatywa, Referendum

 11. Boguslaw mówi

  Juz dawno jest mi wiadomo, ze jestes zwyklym kawalkiem SKURWYSYNA, tolek!
  Sam lepiej uwazaj, zeby cie kanalio twoja zla energia nie pierdolnela o jakis mur, z calym impetem!
  Jak dla mnie, mozesz sobie darowac twoje przyszle komentarze, tutaj, wredna KANALIO!

 12. Hammurabi mówi

  Wyrażaj się Bogusław! Ten troll właśnie takimi wpisami się żywi.
  To taka choroba, więc należy jego wpisy lekceważyć.

 13. Misiek13 mówi

  Odejda pisiory i przyjda peowcy,i tak w kolko i dalej nic sie nie zmieni.A sylwester czy to Zakopane czy inne niejsca,sa okazja dale do straszenia ludzi,jaki to zabujczy wirus dalej panuje.Jesli my sami nie zmadrzejemy to nic nam nie pomoze

 14. Boguslaw mówi

  Dla takiego smierdzacego lajna nie ma tutaj miejsca!
  Od setek lat godzimy sie, aby nam pluto w twarz! Chcesz, to sobie przelykaj to gowno!
  Sam wiesz, ze tacy skurwiele panosza sie wszedzie, oczekujac, ze sie ich respektuje, albo przynajmniej ignoruje, zamiast im NATYCHMIAST chazarsko-demoniczny leb upierdolic!!!

 15. Damian mówi

  Uruchomienie swojego myślenia wyciąganie własnych wniosków, badanie co jest prawdziwe a co nie to prowadzi do samoświadomości oraz wiara w Boga i w siebie! A nie w TVN! To jest rozwiązanie na teraz!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.