Katarzyna TS: Kara śmierci za antysemityzm

Obywatelskie Zgromadzenie Narodowe/ fot. twitter
24

W związku z obchodami 550-lecia polskiego parlamentaryzmu opozycja totalna urządziła cyrk pod hasłem Obywatelskie Zgromadzenie Narodowe serwując nam kolejny spektakl obłudy i cynizmu. „Wspólnie z obywatelami w dialogu” – deklaruje na Twitterze posłanka Nowoczesnej Joanna Augustynowska. „Nigdy nie zgodzimy się, by polski Sejm był Sejmem Niemym, a opozycja była kneblowana” – zapewnia w swoim przemówieniu przewodniczący PO Grzegorz Schetyna. „Opozycja woli być wśród Obywateli” – Grzegorz Drobiszewski z platformerskiej młodzieżówki komentuje zdjęcia KODomitów z Różą Thun, Joanną Muchą, Borysem Budką i Michałem Szczerbą. „Byli premierzy, marszałkowie, byli i obecni parlamentarzyści, którzy szanują praworządność i kochają wolność” – Michał Boni roztkliwia się na fotką, na której siedzi w pierwszym rzędzie. Itd., itd., itp.

Patrzę na ten spektakl z obrzydzeniem. Jeszcze niedawno Stefan Niesiołowski radził politykom PiS, żeby wygrali wybory, to wtedy sobie przegłosują, co będą chcieli. Dziś jest pierniczenie, że „suweren”, że „praworządność”, że „kneblowanie opozycji”, że „dialog z obywatelami”. Totalni mają dziś gęby pełne frazesów, od których chce się rzygać każdemu, kto na własnej skórze przekonał się, jak działało państwo pod rządami tej ekipy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czy totalni nie rozumieją, jak fałszywe są ich deklaracje? Doskonale to rozumieją. Dlaczego zatem mówią to, co mówią? To proste. Chodzi o zafałszowanie pojęć prowadzące do zafałszowania rzeczywistości. Czyli taka sama sztuczka jak z antysemityzmem. Przecież określenie „antysemityzm” nie jest używane jako termin o znaczeniu „nienawiść do Żydów”. Antysemityzmem jest każde działanie, które Żydzi uznają za niekorzystne dla siebie i swoich interesów. Dziś ta pałka służy do zdawania śmierci cywilnej. Kiedyś było inaczej. Oskarżenie o antysemityzm kończyło się więzieniem, zsyłką i śmiercią. Nie wierzycie? A jednak.

Polecam lekturę książki prof. Jerzego Roberta Nowaka pt. „Przemilczane zbrodnie”. Opowiada ona o żydowsko-sowieckiej kolaboracji na Kresach po wkroczeniu Armii Czerwonej 17 września 1939 roku. W książce znajdziecie relacje naocznych świadków, którzy opowiadają o haniebnej postawie Żydów witających sowietów udekorowanymi bramami i kwiatami rzucanymi na czołgi. Mamy też relacje o ogromnej ilości żydowskich donosów na Polaków, którzy w ich następstwie trafili na listę katyńską, zostali zakatowani w sowieckich więzieniach lub wywiezieni do ZSRR. Mamy relacje o tym, jak Żydzi okradali Polaków. Mamy relacje, jak strzelali polskim żołnierzom w plecy i bestialsko mordowali jeńców. Mamy relacje o okrucieństwie żydowskiej milicji. Są też relacje o tym, jak Żydzi oskarżali Polaków o antysemityzm, co kończyło się wyrokiem więzienia, zsyłką lub natychmiastowa rozwałką.

Oto fragment jednej z tych relacji autorstwa Zbigniewa Trzebińskiego: „W lutym 1941 roku jeden z pracowników żydowskich wywołał ze mną bójkę, w której nie byłem mu dłużny. (…) Na drugi dzień rano czekało na mnie czterech NKWD-zistów, którzy mnie z miejsca aresztowali. Na drugi dzień odbyła się farsa rozprawy przed sądem. Byłem oskarżony o kontrrewolucję, szpiegostwo i przede wszystkim o antysemityzm. Miałem wtedy 17 lat. Osadzono mnie w lidzkim więzieniu przy ul. 3 Maja. Tam zostałem poddany ciężkiemu śledztwu i torturom. Dziś jestem inwalidą. Oprawcami moimi byli wyłącznie Żydzi.”

Za antysemityzm zamordowano kilku działaczy studenckich z Politechniki Lwowskiej w październiku 1939 roku. Zostali oni zastrzeleni przez sowietów podczas wiecu, w trakcie którego Żydzi wskazali ich jako „działaczy organizacji antysemickich”. Przed śmiercią studenci zostali pobici i skopani.

O antysemityzm Żydzi często oskarżali tych Polaków, którzy przed wojną konkurowali z nimi gospodarczo. W wyniku żydowskiego donosu na Syberię trafił kupiec Wiśniewski, który dzierżawił sklep w kamienicy będącej własnością klasztoru dominikanów. Wiśniewski wydzierżawił sklep po tym, jak przeor wymówił dzierżawę Żydowi Prachterowi. To wystarczyło, żeby uznać Wiśniewskiego za antysemitę i wysłać go na białe niedźwiedzie.

W Hucie Stepańskiej na Wołyniu polski piekarz Henryk Sawicki został oskarżony o antysemityzm i aresztowany. Na czym polegał antysemityzm Sawickiego? Przed wojną z sukcesem konkurował z piekarniami żydowskimi.

Oczywiście, oskarżeniom o antysemityzm towarzyszyło oskarżenie o faszyzm. Czesław Blicharski tak wspomina wydarzenie z października 1939 we Lwowie: „Dwóch moich kolegów, Żydów, goniąc za mną w parku Kościuszki krzyczało: Milicja, (wiadomo, jaka to była milicja) łapać faszystę! Dodam w nawiasie – jeden z nich, Józef Osterzetzer, był policjantem w getcie tarnopolskim, a drugi – Fritz Wachsel, milicjantem sowieckim.”

Dziś Żydzi wrzeszczą o polskim antysemityzmie i opowiadają, że w czasie okupacji bardziej bali się Polaków niż Niemców. W tym miejscu przytoczę fragment relacji Tadeusza Chciuka, kuriera ZWZ: „Pod Sowietami (…) my, Polacy, boimy się Żydów – nie wszystkich oczywiście, ale jak się boimy, to bardziej niż kogo innego. Oni są pierwsi do współpracy z bolszewikami, są najbardziej niebezpieczni – są wszędzie, są najgorliwszymi komunistami, dużo wiedzą, pomagają „rozpracować” teren, sam mam takich kolegów z gimnazjum, z uniwerku.”

Lektura relacji zamieszczonych w książce prof. Nowaka po prostu zwala z nóg. Oto jeszcze jeden fragment, który pokazuje, jak zachowywali się obywatele polscy żydowskiego pochodzenia pod rządami sowieckimi: „Nigdy nie zapomnę Żydówki, która mnie, młodą wówczas dziewczynę, stojącą w kolejce za cukrem, wyciągnęła z tej kolejki dosłownie za włosy, krzycząc: tu, wasze się już skończyło, teraz mamy już nasze i nie masz co tu stać”.

Oczywiście, nie wszyscy Żydzi tak postępowali. Ale tak postępowała ogromna ich część. Nie ma co się dziwić, że po takich doświadczeniach wielu Polaków nie czuje dziś sentymentu do Żydów. Najlepiej zatem oskarżyć Polaków o antysemityzm, żeby – broń Boże – nikt nie uwierzył w opowieści polskich „antysemitów” o złych Żydach. Bo Żydzi mogą być wyłącznie dobrzy, albo bardzo dobrzy. Innych nie ma.

Jest to tak samo zakłamana narracja, jak ta, którą na swój temat próbuje obecnie zbudować opozycja totalna organizująca hucpę pt. Obywatelskie Zgromadzenie Narodowe i opisująca się jako praworządni demokraci słuchający obywateli. W tej narracji wszyscy inni są faszystami, nazistami oraz antysemitami. Oczywiście jest to tzw. gówno-prawda, ale zwolennicy totalnych łykają te bzdety niczym gąsior kluski i tropią antysemitów oraz faszystów z bolszewicką zajadłością. Gdyby tylko mogli, KODomici postawiliby nas pod ścianą i rozstrzelali z okrzykiem „wolność, równość, demokracja”.

 

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbulwersowany mówi

  Nie widzę żadnej różnicy między obłuda PO, SLD, Nowoczesnej, Razem, PSL czy PIS. To ta sama familia okupujaca Polskę o rodowodzie zydokomunistycznym. Wspólne głosowanie przeciw Polakom i Polsce w sprawie noweli ustawy o IPN tylko dobitnie o tym świadczy. Myślę, że wśród Polaków jest coraz mniej lemingów i pelikanow.

  1. klioes vel pislamista mówi

   Banda czworga

   Niby z sobą konkurują,
   Niby wciąż na siebie plują,
   Walczą między sobą… niby!…
   A to wszystko jedne grzyby,
   Jedna banda POPiSowa
   SLD-PSL-owa!
   Dla świń żłobu nic nie zmienia;
   One żłobu chcą istnienia!

 2. Jacek NH mówi

  Po przeczytaniu tego artykułu mój wyssany z mlekiem matki, zoologiczny, polski antysemityzm nabrał nowego animuszu! To takie koszerne. Najpierw sprowokować Polaków, a potem beczeć na cały świat, jacy to antysemici

 3. adam mówi

  Jestem bylem bede antysemita i dumny jestem z tego

  1. Miroslaw Mituta mówi

   Ja mysle, ze to bardziej anty syjonistami sa Polacy niz anty semitami, bo przeciez nie mamy nic do Palestyny, Syrii, Libanony, Jordanu, czy Iranu a to sa semici, Zydzi mo mieszanina roznych plemion-to nawet nie narod! plemiona zydowskie zwalczaja sie na wzajem nienawidzac sie przy tym! Pamietajcie, ze Zydzi nienawidza dlatego, ze jak powiedzial Gieremek „kiedy nam bylo zle, Polacy mieli lepiej”… nie nawet dobrze, lecz tylko lepiej. Zydzi to plemie: zawistne, zazdrosne, nienawistne, pamietliwe, zbrodnicze, kolaboranckie, imperialistyczne, podstepne, kolonistyczne i krwawe… no wyglada na to, ze jako Polacy mamy w pelni uzasadnione prawo ich nie „lubiec” a nawet nie tolerowac-czy nawet dostawac drgawek, konwulsji i wymiotow na ich temat!!! Niech kazdy rzad polski wreszcie wbije sobie do tych pustycz i zatwardzialych lbow, ze nigdy nie bylo przyjazni polsko-zydowskiej… byla zas zawsze okupacja Polski przez Zydow i Syjonistow!!! Nie da sie wymazac z pamieci Polakow wszystkie mordy – setki tysiecy ich, ktore popelnili Syjonisci i Zydzi na ludnodsci polskiej!!! Nie mozna zapomniec dwoch milionow Polakow – patriotow, ktorych wymordowali Hazarowie – Syjonisci i Zydzi po wojnie w zydo-komunistycznej Polsce!!! Jak to sobie „polskie” rzady wyobrazaja, ze to sie da zapomniec?!!!

 4. Hammurabi mówi

  Pani Katarzyno, o tym co robili Żydzi po agresjach ZSRR na Polskę (mam na myśli również tę z 1920 kiedy to polskie władze wiedząc czym grozi obecność żydowska na froncie, zmuszone były internować w Jabłonnie ponad 17000 żołnierzy i oficerów żydowskiego pochodzenia i to tuż przed decydującą bitwą) każdy Polak wiedzieć powinien.
  Dobrze się dzieje, że hańba żydowska skrzętnie ukrywana przez sprzedawczyków i morderców, przez ich dzieci i zaprzedanych im szabesgojów.
  Dobrze, że młode pokolenie ma w końcu możliwość uczyć się na błędach swoich przodków, którzy z narażeniem życia ratowali tych … (i tu brak mi odpowiedniego określenia) i ich nie powtórzy, a postawę swoją zradykalizuje.

  1. Hammurabi mówi

   Pani Katarzyno nie zmienia to faktu, że wiedza na temat postępowania Żydów w okresie zaborów, lat międzywojnia, w czasie II wojny światowej i po jej zakończeniu aż do dziś, jest jest wciąż pośród Polaków szczątkowa a w świecie praktycznie żadna.
   Zostaliśmy zakneblowani, bezsilni wobec zniszczenia dowodów po zmianach ustrojowych i geograficznych. Ludzi, mogących dawać żywe świadectwa podłości żydowskiej już praktycznie nie ma, podobnie jak tych, którzy ich ratowali z narażeniem życia.
   Nazwiska morderców i katów poszły w większości w zapomnienie a ich potomkowie dziś sądzą i wydają wyroki, zasiadają w poselskich fotelach…
   „Bawimy” się w dialog, w „tłumaczenie” i niczego nie osiągamy.
   Świat zwyczajnie nie jest zainteresowany tym tematem. Nie łudźmy się, że kogokolwiek prócz garstki świadomych Polaków temat żydowskich zbrodni na Polakach zainteresuje, skoro we własnym kraju nie możemy doprowadzić do oficjalnego ujawnienia ogromu żydowskich zbrodni i kłamstw, skoro bezsilnie parzymy na haniebne „muzea holokaustu” pozwalając na zapomnienie o milionach naszych przodków mordowanych z pasją przez okupantów.
   Jesteśmy tolerancyjni i naiwni, jesteśmy zwyczajnie słabi.
   Stajemy ze skalpelem w ręku naprzeciw lasu i chcemy go wycinać, zamiast podpalić go w wielu miejscach jednocześnie, wykorzystując sprzyjający wiatr…

  2. Lucy mówi

   @Hammurabi. Artykul Pani Katarzyny jest jak zwykle pelny wartosciowej informacji, ktora jest konieczna do otwarcia oczow polskich „chamow”. Klamstwa o polskim antysemityzmie sa niestety juz tak gleboko zakorzenione, ze samo informowanie z polskiej perspektywy (bo to tylko tak bedzie widziane) bedzie za granica uwazana za nasilenie tegoz „polskiego antysemityzmu”. Zydowski monopol na cierpienie (z tego powodu wieczyste rekompensaty, muzea, przepraszanie, itp) jest wyssany z mlekiem matki i nigdy nie da sie ich przekonanac. U nich nie ma ani etyki ani humanizmu, tylko sila sie liczy. Patrzac na to, ze wiekszosc Polakow nie wiele wie o zydowskich perfidiach, odpranie mozgow u Polakow jest nieodzowne, bo bez tego nigdy nie skonczymy z ta chorobliwa tolerancja wobec naszego najbardziej jadowitego wroga.

 5. lol mówi

  Być może za parę lat karą za antysemityzm – będzie rozstrzelanie!
  „Z frontu walk w Polin. Spiker zapowiada: za chwilę nadamy relację z frontu ciężkich starć w Polin. Najbardziej zaciekłe walki nasze oddziały toczą w okolicach i w samym mieście Kroke (Kraków). Jest tam nasz korespondent wojenny – major Jonny Izaraels.
  – Hallo Jonny!
  – [nieco przeciągając, podekscytowanym głosem à la Max Kolonko] Taaak! Siądźcie wygodnie w fotelach i oglądajcie! Za to pewno dowódca nagrodzi naszego kaprala tygodniową przepustką! To był piękny strzał! Trzeba go koniecznie zobaczyć na filmie w zwolnieniu! Buntownik po prostu nakrył się nogami! Z ponad dwóch kilometrów snajper naszej niezwyciężonej armii zastrzelił uzbrojonego tubylca! Prosto w głowę, gdy to zwierzę rzucało w naszą stronę kamieniami! Za chwilę też zastrzelił jego uzbrojonego syna, który puszczał podpalone latawce w narodowych barwach! W sumie dzisiaj nasz snajper może się poszczycić doskonałym wynikiem: na pewno trafił dwunastu nastoletnich gojów, którzy brali udział w nielegalnych rozruchach. Nie darmo generał-gubernator okupowanych terytoriów Michael Phollop dosłownie zasypał ulotkami w jidysz miasta oraz wsie. Ostrzegł w nich te brudne zwierzęta, że noszenie flag lub godła byłego ich państwa, świętowanie rocznic, wszelkie zgromadzenia, manifestacje, odmowa pracy, nie płacenie podatków, nie poddanie się chipowaniu, zakrywanie twarzy, rzucanie kamieniami, robienie wideo lub zdjęć, lub nagrywanie żołnierzy w trakcie wykonywania swoich obowiązków, a to w celu zakłócenia morale obywateli i żołnierzy lub w celu destabilizacji państwa, słowem: jakikolwiek opór w dowolnej formie – będzie karany śmiercią! Za masowe protesty gojów, by nauczyć ich moresu, nasza artyleria ulokowana na wzgórzu Vavele ostrzela późnym popołudniem położone poniżej miasto! I tak wiele dzielnic Kroke już płonie, a horyzont zasnuwa dym, gdyż nasze lotnictwo w wielu miejscach zrzuciło napalm! Podam też meteorologiczną ciekawostkę, że na niebie nad Kroke pojawiła się niezwykła chmura: Cumulus Flammagenitus. Takie obłoki pojawiają się podczas erupcji wulkanów czy pożarów buszu. Do ich powstania konieczna jest wysoka temperatura i sporo pary wodnej. Relacjonował: Jonny Izaraels.
  Wielu z Was pomyśli: to fikcja! To nie możliwe, nie w XXI wieku, nie w Europie!
  Czyżby?! Od drugiej połowy XX wieku armia USA na Bliskim Wschodzie realizuje cele polityczne planu tzw. ‘wielkiego Izraela’! Skutkiem tego izraelscy sąsiedzi (tej chwili jeszcze poza Iranem) zostali obdarzeni ‘amerykańską demokracją’, czyli chaosem i nędzą! A Żydzi bezkarnie uskuteczniają ludobójstwo na Palestyńczykach i Syryjczykach! A cały świat na to NIE reaguje!
  Nie w Europie? Przecież ‘demokrację’ pomogli też Amerykanie zbudować Ukraińcom nad Dnieprem! Z podobnym skutkiem!
  Mniej więcej od dwudziestu lat, tzn. od czasu, gdy przemysł holokaustu zgromadził dokumenty dotyczące pożydowskiego majątku w amerykańsko-izraelskim kondominium [(z łac. con- = 'współ-’, dominium = 'panowanie’) – kolonia lub inne terytorium zarządzane wspólnie przez dwa lub więcej państw-metropolii)] Polin – trwały przygotowania do zaatakowania naszego kraju. Filosemityzm i/lub zażydzenie rządzącej sitwy [wystarczy przypomnieć dowcip z okresu rządów premiera Mazowieckiego: Czym się różni rząd w Warszawie od tego w Tel Awiwie? W zasadzie niczym. Choć my mamy jednego Syryjczyka (nazwisko jednego z ministrów) – od tamtego czasu nie wiele się zmieniło!] oraz kompradorska uległość wobec mocarstw – ułatwiła im to. Podpisanie przez prezydenta USA D. Trumpa rasistowskiej ustawy JUST 447 stwarza prawny przyczółek do zagarnięcia naszego narodowego majątku, przechwycenia władzy w Polin i zorganizowania tubylcom ‘polskich obozów pracy’! W XXI wieku, w Europie – Holokaust nas również może spotkać!
  Już wcześniej Anglosasi wielokrotnie nas sprzedawali, przedostatnio: w Jałcie i Teheranie. Wtedy to spotykało nas ludobójstwo czy to z rąk niemieckich żołdaków, czy NKWD-owskich siepaczy. Baczmy, by historia znów się nie powtórzyła!”
  Żołdacy YUDE „dla zwierząt podobnych do ludzi” (Talmud) nie będą mieli litości!

 6. OZ mówi

  …, a za ANTYPOLONIZM do piątego pokolenia.

 7. nacjonal. mówi

  Trzecia RP jest kontynuatorką żydokomunistycznego ustroju zagwarantowanym przy okrągłym stole.
  Wszystkie jak dotąd partie polityczne to koncesjonowane twory z namaszczenia zbrodniarzy komunistycznych
  jaruzela i kiszczaka.
  Nie trzeba tu być mędrcem ,czy jakims nadzwyczajnym wykształciuchem aby nie zauważyć,iż obecny rząd jest skoligacony aż nadto żydokomuną.
  Jeśli my Polscy nacjonaliści nie zewrzemy natychmiast szyków,dla nas naszej Ojczyzny niebawem może zabraknąć.
  Historia kołem się toczy i matnia,którą”upleciono”w Madalence,coraz bardziej się nad nami zaciska.
  CWP!

 8. Krzysztof mówi

  „Kara śmierci za antysemityzm” – tak to jest możliwe i to w niedalekiej przyszłości ,jeśli nie będziemy walczyć z ta hołotą , bandziorami i mordercami , złodziejami , oszustami i aferzystami. Ludzie – obudzccie się.

 9. kim on jest ?! mówi

  no tego z lewej strony ze zdjęcia lajdaka ! tylko z liscia POciagnąc !!! zaprzaniec antypolski !!! tfuuuuuuuuuu!!!

 10. Czesław Lipka mówi

  Jeśli za antysemityzm ma być kara śmierci to proponuję za antypolonizm przyznawać Orła Białego.

 11. marek mówi

  Kolejny,przepodły atak na Polskę.Tym razem w prestiżowym brytyjskim tygodniku New Statesman/z 15-21 czerwca)i zero reakcji ze strony polskich władz/w tym ambasadora w UK). W tekście Paula, nomen omen,Masona/ pt „Jak Polska na nowo pisze historię” już na samym początku czytamy, że np.oprowadzajacy go po Majdanku przewodnik,jakby wstydził się,że umieszczono tam tablice z nazwą Niemiecki obóz koncentracyjny/!/. Tekst Masona powstał jeszcze przed nowelizacją ustawy o IPN,więc Mason wyraża oburzenie,iż prawo karało za przypisywanei państwu i narodowi polskiemu odpowiedzialności za holokaust/!/.A przecież,cytuje Konstantego Geberta,Polacy wymordowali do 200 tysięcy Żydów.Mordowaniem zajmować się miała m.in.Polska Granatowa Policja,w większej skali niż policja niemiecka.Wg cytowanego Jana Grabowskiego 2 z 3 Żydów szukających schronienia u Polaków,było przez nich zabijanych/!/.
  Ustawę o IPN,wg Masona PiS uchwalił dla polskich faszystów,którzy stanowią 8% elektoratu/!/.
  Za przykład krwiożerczego antysemityzmu w Polsce Mason uznaje,góry czasposim,które widział na dworcu w Lublinie,chociaż wymienił tylko 3 tytuły;za antysemityzm uznał on tytuł w Gazecie Warszawskiej „Historia wg Żydów” oraz przedruk z Wikipedii nt. rodziny Rotschildów/!/. Mason powołując się na badania Centrum Badań nad Uprzedzeniami twierdzi np., że 25% Polaków wierzy,że Żydzi porywają chrześcijańskie dzieci. Mason cytuje Mariana Turskiego b.żydowskiego więźnia nazistowskiego obozu/przymiotnik niemiecki w tym kontekście nigdy nie pada/,który ustawę o IPN porównuje do Nazistowskich ustaw antyżydowskich z 1933 roku/!/. Pisze, że obozy koncentracyjne wzięły się w Polsce z powodu nienawiści Polakow do Żydów i nagonki medialnej,etc.Obecnie,cytując lewicową działaczkę Marię Świetlik,opróćz antysemityzmu w Polsce w każdym tygodniu Polacy napadają na muzułmanów,imigrantow i Cyganów/!/ Taki to w skrócie obraz,przy obojetności polskich władz,jest kreowany nt. Polski w świecie.

 12. Kryśka mówi

  Cały świat zażydzony, a rządzą politycy żydowskiego pochodzenia! Kiedyś jakiś żyd powiedział, którakolwiek partia, by nie wygrała nie boimy się, bo we wszystkich mamy naszych ludzi! Więc logiczne jest, że Polacy nie mają siły przebicia z prawdą, bo ona najzwyczajniej nie przejdzie! Prawda o holokauście jest ukrywana? https://naszeblogi.pl/49406-dlaczego-zydzi-boja-sie-prawdy-o-holokauscie

  1. Lucy mówi

   Pani Krysiu! O jakim holocauscie Pani mowi? Niczego takiego nie bylo gdy ja bylam dzieckiem. Geniusze z narodu webranego przez ksiecia ciemnosci wynalazly te shoah zeby dac bialym krajom narodowym smiertelny cios.

  2. Kryśka mówi

   Nie było, bo jeszcze świadkowie tamtych czasów żyli! Pana Ratajczaka, który prostował historię, chyba wie Pani, jak zaszczuto! http://www.bibula.com/?p=22973

  3. Andrzej Józef mówi

   Nie było holacoustu ?
   A może też najazd na Polskę w1939 roku to też wymysł Żydów.
   A może przez to trzeba będzie przeprośic Niemców I oddac im Wrocław , Legnica , Poznan, Gdansk ect.

 13. Sławomir Dul mówi

  W większości komentarzy (co cieszy) przewija się ten sam ton. Krytyka autorki tekstu – która usiłuje wmówić Polakom, jakoby PiS i PO byłyby antagonistami. To lewacka narracja, niegodna człowieka prawicy. Widać, jak pisząca artykuł nieudolnie się stara przedstawić PiS w opozycji do PO używając wypromowanego przez systemowe media określenia 'opozycja totalna. Artykuł żałosny – nie mający nic wspólnego z realiami rzeczywistości politycznej w Polsce – którego celem jest odwracanie uwagi od rzeczy istotnych, takich jak robienie z Polski – polin, napływ ukraińskich emigrantów, akt 447, czy obecność okupacyjnych wojsk USrAelski w Polsce. Lewactwo zawsze będzie grało antysemityzmem i życiem dzieci nienarodzonych.

 14. c5v6b7yn mówi

  Czy według Pani?-,,kara śmierci…” za antypolonizm w Polsce-również? Jak można bez poniesienia konsekwencji karnej,w Polsce,kraju Polaków,kraju,który Was,,,gościł”,narażał swoje życie,klepać bezczelnie takie słowa???SZOK!!!

 15. Troll mówi

  Czy na zasadzie równości praw można karać Żydów za polakożerstwo? Czy „równość praw” jest już zaliczona do grona antysemityzmu??

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.