Kardynał Grocholewski wspiera abp. Jędraszewskiego: wyrażam uznanie dla Twojego umiłowania prawdy!

Kardynał Zenon Grocholewski
1

– Korzystając z okazji pragnę wyrazić Ci moje wysokie uznanie dla Twego umiłowania prawdy, Kościoła, Polski, dla Twego poczucia odpowiedzialności za powierzoną Ci misję, realizmu, odwagi w głoszeniu prawdy objawionej i zdrowego rozsądku – czytamy w liście do metropolity krakowskiego.

– Jestem przekonany, że Twojej miłości w ten sposób uskutecznianej nie potrafią przytłumić, a tym mniej zgasić, niedorzeczne krytyki, niezrozumienie ani obraźliwe i prostackie impertynencje – napisał hierarcha. Zapewnił również arcybiskupa Marka o swoim  duchowym wsparciu i modlitwie. „Aby biskupie zaangażowanie przyczyniło się jak najbardziej do ubogacenia naszego kraju w prawdę i dobro”. „Modlę się także za tych, którzy nas obrażają” – dodaje były prefekt Kongregacji Wychowania Katolickiego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Arcybiskup Marek Jędraszewski spotkał się z ostrą krytyką środowisk lewicowych po wystąpieniu, w którym powołał się na Pismo Święte. Pragnąc uwrażliwić ludzi na niebezpieczeństwo neopogańskich zachować i kultu, sprowadził na siebie wściekłość pseudo-ekologów. Do tej pory w liście otwartym do abp. Marka podpisało się 15 biskupów z całej Polski. Nadzieją napawa fakt, iż polscy duszpasterze pozostają solidarni w obliczu ataku.

Źródło informacji: dzienniknarodowy.pl

Przeczytaj również:

Biskupi bronią arcybiskupa Jędraszewskiego! List poparcia podpisało 15 duszpasterzy

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

 1. klioes vel pislamista mówi

  Najnowszy wierszyk:

  Na rozszerzenie dopuszczalności aborcji do 18-go tygodnia ciąży w Belgii wprowadzone tuż przed Świętami Bożego Narodzenia w 2019-ym roku.

  Bóg się rodzi, Belg umiera,
  Już ustawa uchwalona!
  Ogień płonie, moc się wzbiera,
  Nie ma granic dla demona!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.