Arcybiskup Jędraszewski w ogniu ataków lewicy: ekoterroryści wściekli na prawdę i Pismo Święte

Fot. Agencja Gazeta
4

„To jest sprzeczne z tym wszystkim co jest zapisane w Biblii począwszy od Księgi Rodzaju, gdzie jest wyraźnie mowa o cudzie stworzenia świata przez  Boga.  Bóg się tym światem zachwyca, człowiek jest postawiony jako ukoronowanie całego dzieła stworzenia. W Piśmie Świętym jest wyraźnie napisane  „czyńcie sobie ziemię poddaną”. Adam jest kimś kto nazywa zwierzęta, a więc nad nimi panuje i nie znajduje wśród nich kogoś kto byłby  partnerem dla jego życia, dlatego otrzymuje małżonkę. To jest wizja człowieka i świata, którą głosi chrześcijaństwo i która jest także  wizją głęboko zakorzenioną w judaizmie” – mówił duszpasterz.

„Faktycznie kwestionuje się naszą kulturę, odwraca się cały porządek świata zaczynając od tego, że kwestionuje się istnienie Pana Boga – stwórcy, kwestionuje się także rolę i godność każdego człowieka”- stwierdził. Słowa metropolity krakowskiego nie posiadają więc znamion szeroko pojętego „hejtu”. Nie mniej, środowiska, które poczuły się urażone jego wypowiedzią, postanowiły zmieszać biskupa z błotem.

Rabiej napisał zatem: „Jędraszewski, idź do diabła, tam jest twoje miejsce”. Żakowski nie pozostał dłużny: „Co się w głowie tego hierarchy roi, to jest po prostu niesamowite”, Szczerba:  „Zwierzęta powinny w Wigilię mówić ludzkim głosem, a niektórzy biskupi powinni milczeć”. Wniosek nasuwa się prosty. Nie chodzi już o polemikę, kulturalną dyskusję czy merytoryczną argumentację. Przeciwnicy biskupa Marka zachowują się jak typowi, zaczadzeni wyznawcy jakiejś ideologii o znamionach kultu. Tym właśnie stała się ekologia. Świecki kult dla pseudointeligencji. Głusi na argumenty, ślepi na fakty. Nie chodzi bowiem o to, by czegokolwiek  dowieść. Liczy się jedynie zniszczenie przeciwnika, który „śmie się nie zgadzać”. Jakże znamienna dla lewicy jest to reakcja.

Źródło informacji: Twitter

Przeczytaj również:

SKANDAL! W Boże Narodzenie zdewastowano kościół w Jeninie! Policja szuka sprawców

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. anonim mówi

  Pedał Rabiej zwrócił się do Abp. M. Jędraszewskiego, żeby poszedł do diabła. Cóż ekstelencja arcybiskup nadepnął diabłu na ogon a tego bardzo to zabolało, więc ustami jego poddanych odwraca ,,diabła ogonem.”

  1. Jaca mówi

   Prawda

 2. Rns mówi

  Ps. A co robił Hitler z pedałami?
  Jechał rowerem i kręcił pedałami:-) ????

 3. andrzej mówi

  Abp.Jędraszewski musi zrozumieć , że żyje w komitywie z watahą posoborową ( faryzeuszami ) ” wilkami w owczych skórach ” jeśli szuka prawdy to musi pozostać z Tradycjonalistami w Tradycji ze Mszą Św.w rycie rzymskim . Reszta to apostaci -słudzy diabła i masonów .

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.