Lekarz z oddziału covidowego ujawnia: „Większość pacjentów nie ma Covid” [WIDEO]

Paweł Basiukiewicz/Bogdan Rymanowski/ fot. screen
8

W środę (25.11.2020) kardiolog Paweł Basiukiewicz, specjalista chorób wewnętrznych ze Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim, był gościem Bogdana Rymanowskiego w programie „Gość Wydarzeń” Polsat News. Od miesiąca Basiukiewicz jest kierownikiem oddziału covidowego. – Utwierdziłem się w przekonaniu, że strategia, którą idziemy i którą idzie większość krajów świata, jest zła – stwierdził. Wyjaśnił, że strategia lockdownu i izolacji nie zmniejszy liczby zmarłych z powodu Covid. Natomiast już doprowadziła do gwałtownego skoku liczby zgonów pacjentów niecovidowych, których odcięto od służby zdrowia.

– Obserwując chorych widzę, że ok. 20-30% z nich tak naprawdę choruje na Covid, czyli postać płucną przebiegającą z mniejszą lub bardziej zaawansowana niewydolnością oddechową, a znakomita większość chorych w oddziale, chorych hospitalizowanych w najcięższym stanie, to są chorzy, którzy mają inne problemy, inne dolegliwości, często poważne. Natomiast przy okazji mają dodatni wynik testu na obecność RNA wirusa w wymazie z nosogardzieli. Nie można w ogóle powiedzieć o nich, że oni są, nawet nie można powiedzieć, że są zakażeni, nie można powiedzieć, że zakażają i nie można powiedzieć, że mają Covid – wyjaśnił lekarz.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Basiukiewicz zaapelował, żebyśmy zaczęli zachowywać się racjonalnie. – Strategia testowania i próby ograniczenia rozprzestrzeniania się zakażeń za wszelką cenę, zwłaszcza w populacji osób zdrowych, aktywnych, młodych, to jest strategia samobójcza – ocenił i wskazał, że to właśnie ta grupa powinna stać się tarczą immunologiczną dla reszty społeczeństwa. Ale jeśli takie osoby nie będą miały kontaktu z wirusem, to nie zbudują odporności.

– W tej chwili mamy zapaść służby zdrowia. Można spojrzeć na październikową liczbę zgonów non-Covid. Są to zgony nie związane bezpośrednio z koronawirusem, tylko są to zgony związane z zapaścią służby zdrowia. W mojej opinii zapaść służby zdrowia jest związana z tym, że nadmiarowo próbujemy izolować chorych z dodatnim wynikiem testu PCR. To nie jest równoznaczne z zakażalnością ani chorobą Covid-19. Ze względu na tę nadmiarową izolację, olbrzymie, bardzo kosztochłonne, bardzo pracochłonne, bardzo trudne i niewygodne procedury, nasz system jest niewydolny – wyjaśnił Basiukiewicz. Cały wywiad TUTAJ (od 13 minuty nagrania).

Doktor Basiukiewicz opublikował też apel do rządu RP, w którym postuluje natychmiastową zmianę stosowanej strategii. Niestety, nic nie wskazuje na to, że rządzący mają zamiar wycofać się ze swoich szkodliwych decyzji, które już doprowadziły do  podwojenia liczby zgonów w porównaniu do roku ubiegłego. Procedury wdrożone przez rząd ZABIJAJĄ!

Źródło informacji i cytatów: Polsat News, Facebook

Zobacz też:

700 tys. złotych dziennie za utrzymanie niemal pustego narodowego izolatorium. Personel w 5-gwiazdkowym hotelu!

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Realista mówi

  Gates trzesię WHO , Gates chce depopulacji ludzi , WHO ogłasza pandemię , Ludzie umierają . W czym jest problem wszystko według założeń . Czego wy chceta ludzie ! ? Chceta nie umierać? A to chyba troszę za późno na to ?

  1. Quidam mówi

   To nie jest tylko Gates, to 1% całej populacji ludzi na Ziemi, oprócz Gates’a, jest tam również Soros, cały pomiot Rockefellerów, Rothschildów, Wartburgów… cała masoneria i iluminaci, i wielu wielu innych najbogatszych zbrodniarzy ludobójców

 2. Zbigniew mówi

  W Dani wybito 15 mln Norek, gdyz mutujacy na nich wirus bylby odporny na szczepionki – tak mowi premier z placzem.

  Czy trzeba cos jeszcze powiedziec, ze Covid to tylko biznes i kryminal? Jak wirus zmutuje to biznesu nie budiet??

  Czy nie bylo podobnie z grypami?

 3. Ewa-Maria mówi

  Morawiecki i jego sitwa za daleko zaszli w tym kłamstwie.Czekam tylko na konsekwencje ich postępku.

 4. Quidam mówi

  Covid19 to przykrywka … do wprowadzania Wielkiego Resetu, nowego porządku świata, to dopiero początek Wielkiego Ucisku, globalnego komunistycznego totalitaryzmu, inwigilacji i terroru

  celem jest pozbawienie wszystkich – wszystkiego, odebrania wolności, odebrania własności prywatnej, zniszczenia biznesów i całej klasy średniej, zniszczenia systemu monetarnego, zniszczenia rodziny, zniszczenia kościoła, zniszczenia wszystkich narodów i państw

 5. wilk mówi

  BRAWO DLA TEGO PANA KTORY MOWI PRAWDE,MYSLE JEDNAK ZE ZOSTANIE POZBAWIONY SWOJEGO STNOWISKA ZA TO ZE MOWI PRAWDE,MOWIC NALERZY GLOSNO ZE TO JEST GLOBALIZACJA SWIATA I LUDZI

 6. Hektor mówi

  „99% populacji to owce przeznaczone do strzyżenia w czasie pokoju i na rzeź w czasie wojny. Politycy i biurokraci to owczarki, a gospodarzami farmy są bankierzy i światowa finansjera”
  .
  „Znajdujemy się na pograniczu globalnej przemiany. Wszystko czego potrzebujemy, to odpowiednio wielki kryzys, a narody zaakceptują nowy światowy porządek.”
  David Rockefeller
  „…W zasadzie mam tylko jedną uwagę – wspomniany przez Krysię Bill Gates to tylko chłopak na posyłki rzeczywistych inspiratorów fałszywej pandemii, stojących na szczycie piramidy NWO. Tyle, że oni (Rothschildzi, Rockefellerzy i paru innych) nie pchają się do telawiwzorni i na łamy łże mediów. Z zaciszy swoich banksterskich rezydencji kierują operacją zamachu na ludzkość. Mają do tego chłopców na posyłki – takich jak właśnie Bill Gates. Sami pozostają w cieniu, m.in. i po to, że gdyby zamach się nie powiódł, na pierwszy odstrzał pójdą tacy właśnie jak Gates, Trampek, Bida, Merkel czy Zmorawicek i ich ministry…”
  https://opolczykpl.wordpress.com/2020/11/26/nie-ma-pandemii-jest-zamach-na-ludzkosc-zrozum-to/

 7. edekzzawody mówi

  W 2023 roku wybory,Mam nadzieje ze ci co przezyja wybiora dobrze ,rzad polski a nie polskojezyczny….To jest nasza jedyna szansa!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.