Kaganiec i szczepionkowy “przymus” [WIDEO]

4

WSZYSTKIE FILMY, W JEDNYM MIEJSCU, BEZ REKLAM – DOSTĘPNE W APLIKACJI WPRAWOTV na smartfony. POBIERZ! Jeśli już to zrobiłeś AKTUALIZUJ i dokonaj subskrypcji (instrukcja w aplikacji).

Przeczytaj:

Bezczelność Departamentu Stanu USA! Naciskali na roszczenia, teraz krytykują Polskę za postawę wobec LGBT. Za przykład podano słowa Kaczyńskiego!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Artur mówi

  Jacku a cóż ludźmi myślącymi? Do takich ludzi zaliczam się. Co mamy zrobic poza wyśmiewaniem i krytykowaniem tych satanistow? Jak mamy z nimi walczyć? Chciałbym ale nie mam pomysłu. Zbytu wielu ludzi uległo iluzji…

  1. Śmieszki mówi

   Artur, z tym zaliczaniem się do ludzi myślących to żeś niezły dowcip dowalił! Made my day, jak to się mówi:)

 2. Teresa Maria mówi

  Panie Jacku ten cały syf wyłazi od wszystkiego co lewicowe. Konserwatyści częściej stoją twardo na ziemi i trzymają się przyzwoitości. Więc proszę nie liczyć na lewiznę,albo ten zdradziecki rząd, przecież prawicowy tylko z nazwy, w kwestii restrykcji. Moim zdaniem stać i jednych i drugich na najgorsze. Żyje już długo na tej ziemi i naiwność zostawiłam dawno za sobą.

 3. Michał mówi

  Panie Jacku, a może coś o obligatoryjnych szczepionkach z nanotechnologią, które fundacja szatanistyczna nam w niedalekiej przyszłości ufunduje.Czy to znamie besti opisane w apokalipsie 13:16 ? ,bo odstępstwo już następuje i wszystko wskazuje na to,że zbliżamy sie krokami do antychrysta i ponownego przyjścia Pana.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.