Jonny Daniels o Marszu Niepodległości: Ludzie są przerażeni. Uciekają z Warszawy przed tym marszem

Jonny Daniels/ fot. twitter
20

– Znam wiele osób, które wyjechały z Warszawy, żeby uciec przed tym marszem. Ludzie są przerażeni i to nie jest miejsce, w którym powinna być Polska w 100. rocznicę odzyskania niepodległości – to wypowiedź Jonny’ego Danielsa na temat Marszu Niepodległości cytowana 11 listopada 2018 r. w Wall Street Journal.

Daniels jest w tym artykule określony jako „wybitny żydowski konserwatywny doradca rządu”, który otrzymuje w Polsce pogróżki pozbawienia życia od czasu gdy wezwał do delegalizacji organizatorów marszu, czyli Młodzieży Wszechpolskiej i Obozu Narodowo-Radykalnego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

A oto, co 12 listopada Daniels napisał na Twitterze: „Mówiąc szczerze, miałem mieszane uczucia przed wczorajszym Marszem Niepodległości w Warszawie, ale było to imponujące móc zobaczyć 250 tysięcy dumnych Polaków maszerujących wspólnie, bez żadnych incydentów, demonstrujących swoje przywiązanie do Ojczyzny. Sto lat Polsko”.

Czy Jonny Daniels faktycznie przejrzał na oczy i został gorącym zwolennikiem Marszu Niepodległości? Bez żartów. Najpierw Daniels siał panikę twierdząc, że ludzie uciekają z Warszawy, a jemu grozi śmierć, a po marszu ów „wybitny żydowski konserwatywny doradca rządu” pisze, że jest imprezą zachwycony, a Polacy są dumnym narodem. Jednak w żaden sposób nie wycofuje się ze swojej dotychczasowej nagonki na faktycznych organizatorów MN. Wiadomo przecież, że to źli narodowcy, którzy chcą go zabić i których trzeba zdelegalizować.

Propagandowy przekaz obu wypowiedzi Danielsa jest oczywisty: trzeba oddzielić Marsz Niepodległości od narodowców, którzy go organizują. Marsz ma zostać przejęty przez Prawo i Sprawiedliwość jako państwowa impreza, w której nie ma miejsca na jakiekolwiek hasła narodowe. I temu służy m.in. zagrywka „wybitnego żydowskiego konserwatywnego doradcy rządu”. A Polacy klaszczą i myślą, że ten „dobry Żyd” działa w ich interesie. Co z naiwność.

Przeczytaj też:

Jonny Daniels propaguje kłamstwa Jana T. Grossa, dyskredytuje dr Ewę Kurek i sprzeciwia się ekshumacji w Jedwabnem

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zygi mówi

  ……..cóż, takie wytyczne z Mossadu

 2. alek56 mówi

  Ja znam setki ludzi, którzy uciekają z Oświęcimia, gdy trwa najazd żydowskich nacjonalistów w marszu antypolskim z antypolskimi nazistowskimi hasłami. To jest problem, że tolerujemy takich żydów w naszym kraju. A przecież ten naród daje ciche przyzwolenie na mordowanie Palestyńczyków na ich własnej ziemi. To straszne, że żydzi stali się najbardziej rasistwskim i nazistowskim państwem na świecie. Nie dość, że przejeli metody niemieckie, to jeszcze je rozwijają wpajając żydowskiej młodziezy wypaczony obraz świata, świata w którym niby wszyscy nie lubią żydów. Tak, nie lubimy żydowskich polityków, a współczujemy narodowi żydowskiemu, że jest tak manipulowany i karmiony strachem przez garstkę obrzydliwie bogatych banksterskich kacapów.

 3. Robert mówi

  To naprawę naród o gołębim sercu i szerokich, delikatnych skrzydłach,który w swej długiej historii ma ciągłe bujanie,tam i spowrotem,trudno nie porównać do ,,Barwnogłówki poznańskiej,,jednej z najstarszych ras w Polsce,z charakterystyczną,barwną koroną na czole.Podczas bujania,polegającego na odstraszaniu przed spacerkiem w golębniku,zabawnie koziołkują w częstych zwrotach,zyskując sprawność,kondycję,zwłaszcza pocztowce

 4. Dik mówi

  Czekam na rząd, który wydali w końcu z kraju tego „wybitnego żydowskiego konserwatywnego doradcę”!

  1. Ada mówi

   Nic dziwnego, że jesteśmy tak podziwiani i cenieni ogromnie w świecie w każdej dziedzinie, mając tak „wybitnego żydowskiego konserwatywnego doradcę”( nawet w kwestii Jedwabnego)!
   Bo jeśli wyraźnie głosi, że nim jest – to pewnie jest!
   To jeszcze jeden byłby dowód na to, że Polacy do niczego się nie nadają. W pełni przekonani poprzez funkcje takich i im podobnych wybitnych, Polacy z dyplomami, doktoranci, itp. ze zrozumieniem i burczącym brzuchem jadą ” na zmywak”. Z absolutną pewnością nie z powodu Święta Niepodległości Ojczyzny, na które wracają, by zaraz wyjeżdżać do pracy ze łzami w oczach.
   W całej krasie dobra zAmiana.

 5. Bury Il mówi

  W końcu Daniels dobrze zrozumiał,że jest w Polsce niepożądany.

 6. finka mówi

  Ten facet powinien być uznany za persona non grata, kolesie się boją i wyjeżdżają, nie rozumiem dlaczego on nie wyjeżdża. Podobno Polska tak mu się podoba, siedzi w naszym kraju od kilku dobrych lat i ani w ząb po polsku nie rozumie i nie mówi.. Szczuje, bo rządzący pozwalają na takie skandaliczne antypolskie działanie.

 7. OZ mówi

  Jonni – jak się ma sumienie nieczyste to w nogi …………………..

 8. marek mówi

  Chyba mają coś posrane w mózgu mówiąc takie brednie, na szczęście nikt nie da się nabrać.

 9. Ink mówi

  Takich typów powinni wydalić z Polski

 10. Robert mówi

  Jest być może fenomenem ornitologicznym,nie opisanym jeszcze na papierze,ale skoro Trump podziwia Warszawę na twiterrże,to pan Joni musi krakać tak jak Oni,nim go nowa fala zabierze ze stolicy,żeby bujać nad światem całym

 11. Janusz I mówi

  A ja marzę, żeby daniels się wystraszył i wreszcie uciekł z tego antysemickiego kraju gdzie pieprz rośnie.

 12. piotr p mówi

  Dzieci diabła boją się Boga z hasła marszu.

 13. jacek mówi

  stary, dobry Jonny… on zawsze będzie pluł na Polskę, jest żydem i tego nie zmieni, na rynek wewnętrzny będzie tylko zgrywał przyjaznego żyda, za granicą będzie pluł ile sił…

 14. jan mówi

  Chory z zawiści człowiek … Niech się popatrzy co jego pobratymcy robią …

 15. Jolanta mówi

  Niech „nasz poczciwy” Jonny Wędrowniczek zajmie się lepiej swoimi ziomalami, którzy na świecie w święto Purim palą flagi Izraela!!! ( wrzućcie sobie na youtube hasełko typu jews burning Israeli flag in Toronto /London. To jest dopiero mowa nienawiści!!!! Tyle, że tych ortodoksów nikt nie oskarża o spalenie flagi i hejt!!! To trzeba koniecznie nagłośnić!!! I kto jest największym wrogiem Izraela jak nie sami żydzi hahahahaha

 16. Roman mówi

  Panie Daniels, ojczyzna czeka, armia czeka, nieładnie tak się ukrywać w Europie jak Izrael zagrożony

 17. Janwid mówi

  # 2582
  …Fujarka..
  Szczury
  Tylko uciekają
  Z Warszawy gdy na fujarce
  Tony ich drażniące
  Dookoła grają.

  Tony,
  Które ostrzegają
  Szczury, że nadszedl
  Czas schowac się
  Do tęczowej
  Rury.

  Autor Janwid. Nov.13/2018

  P.S.
  Odpowiedż wierszowana
  Dla Pana Jonny Daniels
  Która przez niego będzie
  Zrozumiana gdy duch
  Polskiej solidarności
  W Izraelu rozgości.

  https://wprawo.pl/2018/11/13/jonny-daniels-o-marszu-niepodleglosci-ludzie-sa-przerazeni-uciekaja-z-warszawy-przed-tym-marszem/?fbclid=IwAR0G3BcSN-5gaeXfLiXV0MrZvplkybMYda_Y8rkFQB4SBv_1Q_It-okYumg

  ///

 18. Robert B. mówi

  Żydostwo już zaplanowało, że osiądą w Europie, jak im się dupa zapali w Izraelu, wszyscy będą taktownie udawać, że „żydostwa nie ma” po tych wszystkich ckliwych szmirach o holokauście, a żydostwo będzie się uwłaszczać i rządzić gojami, bo to umieją i lubią najbardziej… A co jeżeli znowu coś pójdzie nie tak, tak jak w latach 30′? Ja ich ratować nie będę.

 19. konservaTor mówi

  Bernard Lazare, żydowski pisarz, w książce pt. „L’antisémitisme son histoire et ses causes”, wydanej w 1894 r., przedstawił taką opinię tyczącą się żydowskich wypędzeń:
  „Jeśli taka wrogość i awersja w stosunku do żydów miałaby miejsce tylko w jednym czasie, w jednym kraju, łatwo byłoby wyjaśnić przyczyny. Jednak rasa ta była obiektem nienawiści wszystkich narodów pośród których żyła. Skoro wszyscy wrogowie żydów należeli do zupełnie różnych ras, mieszkali w odległych krajach, podlegali zupełnie różnym prawom, kierowali się różnymi pryncypiami, mieli różną moralność, różne zwyczaje – te wszystkie zasady społeczne, niepozwalające niczego ocenić w ten sam sposób – toteż główna przyczyna antysemityzmu zawsze leżała w samym Izraelu, a nie w tych, którzy przeciwko niemu walczyli.”

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.