„Jesteśmy jedną rodziną kibiców! W piątek pożegnamy legendarnego fanatyka Śląska.” Ekipy kibicowskie wydały wspólny komunikat po śmierci Romka Zielińskiego

Śp. Roman Zieliński (1961-2020)
3

12 sierpnia 2020 roku w przed godziną pierwszą w nocy odszedł od nas Roman Zieliński, długoletni lider kibiców Śląska Wrocław, publicysta, organizator manifestacji patriotycznych, dla wielu po prostu legenda. Miał wielki autorytet, poważanie oraz realny wpływ na formowanie środowiska kibicowskiego nie tylko na Dolnym Śląsku, ale i poza nim. Nikt temu nie może zaprzeczyć.
PRZECZYTAJ WZRUSZAJĄCE KOMENTARZE KIBICÓW PO ŚMIERCI ROMKA – TUTAJ

Od pewnego czasu, między nim a młodymi ekipami kibicowskimi Śląska Wrocław istniał konflikt. Konflikt, który – niestety – był wykorzystywany przez lewactwo, wrogów Ojczyzny z Gazetą Wyborczą – przez Romana zwaną Głosem Tel-Awiwu – na czele. W sprawie nieporozumień produkowano mnóstwo nieprawdziwych komentarzy, a nieprzyjaciele polskości zacierali ręce.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Po śmierci Romka opublikowano ostateczny komunikat, w którym wskazano co naprawdę było zarzewiem konfliktu między ś.p. Romkiem a młodymi ekipami, a także jasno podkreślono, że nie ma miejsca na jakiekolwiek podziały. W piątek wszyscy widzimy się na pogrzebie, by pożegnać legendarnego fanatyka Śląska – czytamy w komunikacie. Romku, cześć Twojej pamięci!

Pełna treść oświadczenia:

W piątek odbędzie się pogrzeb naszego przyjaciela, wielkiego Fanatyka Śląska, z którym przez lata ramię w ramię szliśmy kibicowskim szlakiem. Chcemy godnie uczcić jego pamięć. To doskonała okazja by zakończyć wszystkie spory i konflikty, które w ostatnich latach sztucznie narastały kreowane przez publikacje i komentarze na portalu Fan Śląsk.

Wszyscy z nas znają zasługi naszego przyjaciela i kompana Romka Zielińskiego dla naszego środowiska. Wychował wiele pokoleń. Jest dla nas legendą. Tak samo jak jesteśmy przekonani o jego dokonaniach w dawnych latach dla środowiska kibiców Śląska tak samo przekonani jesteśmy o tym, że na portalu Fan Śląsk pokazywały się nieprawdziwe informacje i komentarze na temat naszych młodszych kolegów z trybun.

Wielokrotnie rozmawialiśmy na ten temat i zwracaliśmy na to uwagę. Nieprawdziwe treści, które ukazywały się na tej stronie uderzały w naszych młodszych kolegów z trybun z którymi wspólnie działamy na rzecz naszego Śląska. Nie ma między nami żadnych podziałów. Jesteśmy jedną rodziną. Powtarzające się nieprawdziwe informacje na portalu Fan Śląsk były powodem dla których Romek jako osoba odpowiedzialna za tę stronę od wielu lat nie był mile widziany na stadionie Śląska.

Młode pokolenie fanatyków Śląska tak samo jak my poświęca swoje zdrowie i czas ku chwale naszego klubu. Wszyscy jesteśmy Ludźmi Zasad i według nich działamy. Ci, którzy próbują nas skłócić i podzielić napinając się w internecie nie należą do tego grona. Po tych oszczerstwach, które pojawiały się w sieci pisanych przez ludzi, którzy wiedzę o życiu kibicowskim czerpią z internetu wiele zasłużonych osób dla Śląska mogło poczuć się urażonych.

Dlatego po wielu rozmowach i konsultacjach wśród swojej grupy i Starej Gwardii ustaliliśmy, że portal Fan Śląsk kończy definitywnie swoją działalność. Jesteśmy jedną rodziną kibiców Śląska. Jak w każdej rodzinie zdarzają się kłótnie, ale wszystkie one powinny zostać w rodzinie, a nie być wywlekane przed całą Polskę z czego cieszyć się mogą tylko nasi wrogowie. Strona zakończy swoją działalność w czwartek wieczorem.

W piątek wszyscy widzimy się na pogrzebie, by pożegnać legendarnego fanatyka Śląska.

Jeden Wrocław, jeden Śląsk!

NABOJKA & STARA GWARDIA ŚLĄSKA WROCŁAW

Obejrzyj:

Przeczytaj:

„Został zasilony sektor NIEBO… Nie jesteśmy w stanie przejść obojętnie”. Komunikat Stowarzyszenia Wielki Śląsk po śmierci Romana Zielińskiego

W piątek (21.08) pogrzeb Romana Zielińskiego

Przyjaciel, Narodowiec, Legenda. Odszedł Roman Zieliński (1961-2020)

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Brauni mówi

    Wielki Polak Roman Zieliński. Śląsk Wrocław już nigdy nie będzie miał takiej legendy!

  2. W K mówi

    A gdy już wszyscy umrą, którzy pamiętają sukcesy polskiej piłki nożnej, gdy w polskich klubach grali sami Polacy, to kto o tych medalach opowie?

  3. Człowiek Zasad mówi

    Nigdy frajerstwo, które obrażało Romka na meczu z Lechią nie będzie moją rodziną. Te fałszywe pajace bez zasad tak naprawdę cieszą się ze śmierci Romka i likwidacji FanŚląsk. Ale spokojnie, oni zdechną w samotności i zapomnieniu i nikt o nich nie będzie pamiętał.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.