„Jesteśmy atakowani przez środowiska żydowskie od ponad 100 lat.” Dr Ewa Kurek o żydowskim antypolonizmie [WIDEO]

Dr Ewa Kurek o żydowskim antypolonizmie / Fot. eMisja Tv
10

Wraz z korektą ustawy o IPN, w żydowskich mediach wzmógł się atak na naszą ojczyznę. Wbrew opiniom polityków PiS, polityka Adama Andruszkiewicza czy redaktora Tomasza Sakiewicza, wraz z usunięciem najistotniejszych zapisów w ustawie o IPN, dolaliśmy do pieca holokaustowego przemysłu. O sprawę żydowskiego antypolonizmu, red. Sara Kostecka z eMisja Tv, została zapytana dr Ewa Kurek.

Historyk, od zajmująca się odkłamywaniem dziejów z zakresu relacji polsko-żydowskich, podkreśla że należy odróżnić relacje pomiędzy zwykłymi obywatelami, Polakami a Żydami od relacji państwowych. Nie wyklucza także, że bezpardonowy żydowski antypolonizm trwa już przynajmniej 100 lat.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Cały ten atak na Polskę bierze się z lansowania przez środowiska żydowskie tezy o wyjątkowości holocaustu, która z kolei ma doprowadzić do tego, abyśmy jako naród zostali przesunięciu z kategorii ofiar II wojny światowej, do miana jej sprawców. Wówczas żydowskie lobby będzie mogło żądać od Polski zadośćuczynienia – mówi dr Ewa Kurek.

Źródło: eMisja Tv

Przeczytaj:

Dr Ewa Kurek ostro odpowiada J. Danielsowi: „Przekroczył Pan wszelkie granice przyzwoitości” [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. lol mówi

  Niemcy grają na tzw. dwóch fortepianach: 1) mają swoją 'oficjalną’ politykę, traktaty, gdzie uznają istniejące granice i układ sił politycznych, itd., choć usilnie budują IV Rzeszę , tj. Unię Europejską, gdzie dominują, i wypychają z Europy USA, podważając w ten sposób pozycję tego mocarstwa; 2) mało kto zwrócił uwagę, że np. partia neonazistowska NIE została zdelegalizowana; Trybunał powziął bowiem informację, że jej kierownictwo – to agenci służb specjalnych; ta partia neguje wszystkie traktaty, granice, powojenne ustalenia rządu w Bonn, gdyż uważa go za narzucony przez zwycięzców. Otwiera to drogę do całkowitej zmiany polityki.
  Podobna sytuacja od długiego czasu ma miejsce w polityce Izraela! Mamy oficjalne deklaracje, układy, itd., ale są instytucje i organizacje, które (przy cichym, ale stałym poparciu rządu Izraela) ciągle realizują cele 'przedsiębiorstwa holokaustu’!!! Tylko polski rząd nie uprawia politycznego koncertowania, co doprowadziło nas do pozycji żydowskiego protektoratu!!!!!!!!!!!

 2. Hammurabi mówi

  Od ponad stu lat jako naród jesteśmy poróżnieni i warczymy na siebie wzajemnie, ku uciesze wszystkich naszych wrogów, z tymi ukrytymi pośród nas włącznie. Żydzi nie są żadnymi geniuszami. Nie są ani inteligentniejsi ani mądrzejsi od Polaków. Są ZGODNI i KONSEKWENTNI. To jest ich siła. Póki my, Polacy będziemy poróżnieni póty oni czuć się będą bezkarnie tym bardziej, że pajęczyną swoich wpływów opletli praktycznie wszystkie instytucje mające wpływ na życie w kraju.
  Ot choćby sprawa rzekomych „zbrodni” na Żydach, których mieliby się dopuszczać Polacy. Pomimo istniejących niezbitych dowodów i świadectw, żadna z owych instytucji, z sejmem i senatem na czele nie próbuje nawet walczyć z ohydnymi pomówieniami! Więcej! Trwa ukryte rozdawnictwo pieniędzy na cele przeciwstawne polskiemu interesowi narodowemu i polskiemu narodowi. „Muzeum” o nazwie „Polin” jest tego klasycznym przykładem, podobnie jak blokowanie ekshumacji w Jedwabnym, wypłaty „rent” dla Żydów, czy żądanie eksterytorialności terenu niemieckiego obozu zagłady w Oświęcimiu…
  A my? Plujemy na siebie wzajemnie!
  Tolerujemy pośród nas zdrajców i sprzedawczyków i jakby tego było mało, pozwalamy im judzić (skąd pochodzi to słowo?) i nas skłócać.

  1. Krzysztof mówi

   Kolego – walczą dwa narody : Polacy i żydzi , zapamiętaj to sobie raz na zawsze. To ONI wzbudzają niepokoje i wykorzystują niewiedzę tych „głupszych” do robienia fermentu. Dlaczego organizacje takie jak ONR i podobne sa niszczone przez każdy rząd? Bo odebraliby im władzę na dzisięciolecia . I o tym pomyśl człowieku. Pastuchów – złodziei nalezy batem przegnać z naszej ojczyzny i to JUŻ!

  2. Miroslaw Mituta mówi

   Sluszna prawda I gnac to zwyrodniale plemie zalane ludzka krwia!!!

  3. szczecho mówi

   Żydzi nie są żadnym NaRODem, to jest mieszanina ludzi wyznających jedną religie i tylko tyle

  4. Miroslaw Mituta mówi

   Trafione w dziesiatke! Nasz Narod bedzie sie zarl dopoty, dopoki nie zorietuje sie , ze juz nie jest polskim i gwiazda dawidowa jest zamiast Orla!!! Wtedy beda sie mobilizowac, zginie setki tysiecy lub miliony Polakow, a po wojnie, ponownie zapanuja; Niemcy, Zydzi, Ruscy moze jeszcze Chiny beda postanawiac co do przyszlosci Polski!!! Historia kolem sie zatacza! Widac my Polacy nie potrafimy rozdzielic interesu panstwa od swoich smiesznych politycznych pobudek!!! Zydzi trzymaja sie jednego… czy to prawda, czy nie, oni mowia jednym glosem, kiedy o nich chodzi!!! To jest tragedia Polakow i zawsze bylo. Mysle, ze zabory, wojny, niewole zniszczyly Polski Duch i wiare w Narod… Lecz nie czas na placz i narzekanie, lecz na przebudzenie i walke o jutro i wolna Polske!!!

 3. Jacek NH mówi

  „Żydzi pracują krok po kroku jeśli nie na kolejny holocaust, to na pewno na kolejną falę pogromów”

 4. Bogusław Maśliński mówi

  W jakże wielu mediach piszą o chamstwie wobec Słowiańskiej Polski i narodowi polskiemu.
  Tłumaczą się tylko winni, najlepszą obroną jest atak.
  Dlaczego w polskojęzycznych mediach nie przywołuje się podstawy I wś.
  Cesarz Rzeszy Ottona von Bismarcka rzekł, żydowskie pieniądze nasza armia i świat należy do nas. Nie wyszło, oberwał. Znalazła się w Niemczech partia taka jak NSDAP z Hitlerem na czele.
  Kto finansowo mu pomógł. Finanse- Rola, kontrolowanej przez Rockefellerów, firmy „Standard Oil” w przygotowaniu hitlerowskich Niemiec do II wojny światowej była niezwykle istotna.
  W wyniku umów zwartych w 1929 roku , odnowionych potem w 1937 roku „w Teksasie i New Jersey zostały zbudowane wspólne laboratoria . Jednym z produktów ich doświadczeń będzie sławny gaz Cyklon-B .”
  Powiązania „International General Electric” z siedzibą przy 120 Broadway w Nowym Jorku z funduszem wyborczym Hitlera, czyli kontem „Nationale Treuhand” , administrowanym przez Hjalmara Schachta i Rudolfa
  Hessa Tylko w okresie od jesieni 1932 do marca 1933 na to konto wpłacono Hitlerowi i NSDAP ponad 2 000 000 dolarów . Waszyngtonie raporty te zostały schowane do szuflady.
  A teraz bohaterowie Syjonistyczni zydzi- jako „Idealnego niemieckiego żołnierza”. Był nim Werner Goldberg. Jego ojciec był Żydem. Friedrich „Fritz” Hartjenstein – (SS-Obersturmbannführer; w 1938 oboz koncentracyjny Sachsenhausen; w 1941 3rd SS Diwizja „Totenkopf”; od 1942-44 komendant obozu śmierci Auschwitz Birkenau; odpowiedzialny za śmierć setek tysięcy ludzi, których posłał do komór gazowych) Alfred Rosenberg – (główny ideolog narodowego socjalizmu, noszący typowo żydowskie nazwisko)
  Reinhard Heydrich – (Obergruppenfuhrer SS)
  Odilo Globocnik – (Gruppenfuhrer-SS, dowódca SS i policji w dystrykcie lubelskim 1939-1943)
  Josef Mengele – „Anioł śmierci” – (lekarz; wykonywał zbrodnicze i sadystyczne eksperymenty na więźniach obozu koncentracyjnego Auschwitz, Oświęcim; osobiscie wyselekcjonowal ponad 400,000 więźniów na śmierć w komorach gazowych Auschwitz)
  Friedrich „Fritz” Hartjenstein – (SS-Obersturmbannführer; w 1938 oboz koncentracyjny Sachsenhausen; w 1941 3rd SS Diwizja „Totenkopf”; od 1942-44 komendant obozu śmierci Auschwitz Birkenau; odpowiedzialny za śmierć setek tysięcy ludzi, których posłał do komór gazowych)
  Hans Aumeier – (SS-Hauptsturmführer komendant obozów koncentracyjnych Dachau, Esterwegan, Lichtenburg, Buchenwald, Flossenburg, Auschwitz, Riga i Grini; za zbrodnie skazany na śmierć w Krakowie i stracony 22 Grudnia, 1947 r.)
  Jenny Wanda Barkmann – (strażnik SS w obozie koncentracyjnym dla kobiet Stutthof SK-III; znęcała się nad więźniarkami, osobiście selecjonowała kobiety i dzieci do komór gazowych; publicznie powieszona 4 Lipca 1946
  I dziesiątki tyś innych. W III RP bohaterem jest nijaki były Węgier George Soros dorobił się sprzedając innych żydów. III RP wynosząc tego smelcownika jak i Fundacja Batorego biorą odpowiedzialność jego zbrodni na własne barki. Temat rzeka, w ten sposób można im zamknąć gęby.

 5. Miroslaw Mituta mówi

  Dziekuje pani dr. kurek za zawsze prawdziwe wydarzenia historyczne. Talmud, Hadisy ucza Zydow klamac, jezeli to zniszczy goja, nawet pod przysiega! Czyli dla nich jest to normalne. Talmud tlumaczy rowniez, ze moga odbierac dobra innego Narodu, bo to do nich nalezy. I jeszcze jedno, ze Goje – czykli my nie mozemy sie dowiedziec, czego oni ucza o gojach, bo goje mogliby powstac przeciwko nim I ich zniszczyc! Czytajac to bylem przerazony, jak wielkie pranie mozgow tam sie odbywa! Do nich nic nie dotrze, tak, jak nie moglo dotrzec do UBekow, SBekow I calej tej zydowsko-faszystowsko-komunistycznej zgniliznie!!! To sa pospolite pustaki odporne na wszelka wiedze I ucza sie tylko tego, co ich bezposrednio dotyczy!!! Tak, wiem, Pani to wsztstko wie, ja po prostu upuscilem sobie troch, dla lepszego samopoczucia!!! Przeraza mnie, ze rzad poliski nic w tym celu nie robi. bo Duda, to juz polske zdradzil I teraz prawdopodobnie finalizuje kontrakty sprzedarzy Polski I Polakow!!! Polska musi powsytac I pogonic to pro-zydowskie towarzystwo, raz na zawsze!!! Polaska I Polacy nigdy nie beda wolni, dopuki Zydzi sa przy „polskim” Rzadzie!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.