Janusz Korwin-Mikke w sklepie tylko w kąpielówkach, czyli polityka robiona za pomocą skandali [WIDEO]

Janusz Korwin-Mikke/ fot. screen
6

Na kanale „Twoja Pasja tv” ukazała się rozmowa Andrzeja Kozery i Jana Bodakowskiego dotycząca ekscentrycznych zachowań posła Konfederacji i lidera partii Korwin Janusza Korwin-Mikke.

Korwin kolejny raz o sobie przypomniał — tylko w majtkach dokonując zakupu w sklepie z narzędziami w Otwocku. Dodatkowo media ostatnio żyły doniesieniami o nowej diecie Korwina – przez ostatni miesiąc żywił się tylko w fast foodach.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zdaniem Jana Bodakowskiego Korwin, choć robi się coraz starszy i mniej sprawny, nie ma demencji starczej, tylko specjalnie wywołuje skandale, by utrzymywać zainteresowanie swoją osobą – które jest dla niego ważne, bo czerpie zyski ze swej popularności.

Korwin umiejętnie wykorzystuje patologię, jaką jest upadek intelektualny współczesnych mediów – doskonale się odnajduje, zyskując bezpłatną reklamę, za wywołanie skandalu. Jan Bodakowski przypomniał, że Korwin w jednym z wywiadów powiedział mu, że dziwi się, że powtarzane przez niego od dekad kawałki o Hitlerze czy inteligencji kobiet wywołuje jeszcze reakcje, choć wszystkim powinni spowszednieć – widać głupich ludzi, którzy nabierają się na korwinowe skandale, nie brak.

Nie da się też ukryć, że Korwin tak umiejętnie prowokuje skandale, by nie ponosić żadnej odpowiedzialności. Nie lata na golasa — tylko w slipkach. Nie mówi, że Hitler nie wiedział o holocauście – tylko że nie ma na to dowodów – co zresztą jest prawdą, bo Hitler, który nie tylko wiedział, ale i nakazał holocaust, zadbał o to, by nie zostawić materialnego dowodu swoich zbrodni.

Przeczytaj także:

Oficjalne dane rządowe ws. Covid-19! Śmiertelność kilkukrotnie wyższa po szczepieniu niż bez szczepienia

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Optimus mówi

  blazen,jak i cala zydowsko-liberalna banda z konfederacji

 2. Sławek mówi

  „Nie mówi, że Hitler nie wiedział o holocauście – tylko że nie ma na to dowodów – co zresztą jest prawdą, bo Hitler, który nie tylko wiedział, ale i nakazał holocaust, zadbał o to, by nie zostawić materialnego dowodu swoich zbrodni.” No to skąd ta pewność, skoro nie ma żadnego dowodu?

 3. Patrycjusz mówi

  Bo starsi i mądrzejsi tak mówią

 4. Cyprian mówi

  Bodakowski to zakopmpleksiony dziennikarzyna, zmienia poglądy jak rękawiczki, jest trochę prawicowcem, trochę lewicowym pisowcem (czy można być trochę w ciąży ?) . Widział osobiście jak Hitler zacierał ślady swoich zbrodni. Uważa, że Polacy są głupkami bo nabierają się na to, że wg Korwina niskie podatki napędzają gospodarkę.

 5. Arek mówi

  @optimus
  Tak błazen, a Maowiecki , Tusk , Kaczyński czy Kamysz to poważni zawodnicy. Od palenia głupa dla głupków…..

 6. Majtek mówi

  „Seksowny” dziadek w kąpielówkach pokazuje „wdzięki”

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.