Jacek Międlar „wyjaśnia” jurnego Stefana. „Jeszcze niedawno wzywał, by mnie eksterminować” [WIDEO]

Grafika: Wirtualna Polska
7

Jacek Międlar w dowcipny, wszak merytoryczny sposób komentuje seks-aferę ze Stefanem Niesiołowski w roli głównej. Film cieszy się w Internecie dość dużą popularnością. Niesiołowski mu tego filmu nie wybaczy. Zachęcamy do obejrzenia.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

MOJA KSIĄŻKA na http://sklep-wprawo.pl
Wsparcie finansowe: http://paypal.me/jacekmiedlar http://wprawo.pl/wsparcie http://jacekmiedlar.pl/wsparcie Portal: http://wprawo.pl
Blog: http://jacekmiedlar.pl
Sklep: http://sklep-wprawo.pl
POLECAM kalendarz, smycze, płyty, książkę, CZAPKI ZIMOWE na http://sklep-wprawo.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Janusz I mówi

    Kilkadziesiąt lat temu, pod wpływem Niesiołowskiego, Łopuszańskiego i Chrzanowskiego współtworzyłem i byłem pierwszym prezesem ZChN w byłym mieście wojewódzkim. Szybko się z tego wyleczyłem. Na razie nie mam zastrzeżeń do Łopuszańskiego ale nic o nim nie słychać.

  2. Krzysztof mówi

    Nawet nie wiecie jak bardzo cieszy mnie upadek tej mendy nusselbauma vel niesiołowskiego. Z lubością będę obserwował dalsze poczynania prokuratury i sądu . Nareszcie ta kreatura i wróg Polski zamilknie na zawsze. No cóż spodziewać się po żydach – oni tacy właśnie są.

  3. jacek mówi

    z takim temperamentem Stefan mógłby zrobić karierę w stajni Rocco Sifrediego, w dodatku byłby tani, wystarczyłoby żeby tylko nażarł się fasolki po bretońsku…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.