Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. M. mówi

  Marcinie Rola, więcej pewności siebie.

 2. test24 mówi

  Rola ostatnio zdobywa moją sympatię, chociaż niezbyt za nim przepadałem. Sympatia głównie dlatego, że potrafi normalnie rozmawiać z lewakami, bez nienawiści, w miłej atmosferze – tak jak ostatnio z jakimś tam Betlejemskim, potobno słynnym.

 3. Julie mówi

  Nasz Jacku , na zawsze pozostaniesz kaplanem. Nikt Ci tego nie odbierze . To jedno . Bardzo sie ciesze , ze moglam Was Panowie ujrzec razem w serdecznej dyskusji pomiedzy dwoma prawdziwymi Polakami. To nic , ze nie moglam ogladac Was na zywo. Zbyt daleko mieszkam od kraju. Niech Wam Matka Boska Darzy. Z Panem Bogiem.

 4. Godny Ojciec mówi

  Dziękuję za troskę o Polskie dzieci w Anglii odbierane z rodziny przez pedofili instyucjonalnych

 5. Spostrzegawczy mówi

  Jacek Międlar. Chciałbym się obudzić któregoś dnia i usłyszeć wiadomość, że Jacek Międlar został Papieżem – czyścicielem stajni Augiasza, V-tej antykatolickiej kolumny żrącej od wewnątrz Święty Kościół Rzymskokatolicki, wzorującej się na tekstach żydowskich innowierców i bezbożników typu Gazeta Wyborcza i na sieci jej internacjonalistycznych odpowiedników. To, co Jacek Międlar rzecze, jest kolejnym świadectwem tego , że żydowska hydra wdarła się w mury Świętego Kościoła i kontynuuje plan faryzeuszy – wojny z Panem Jezusem Chrystusem i Jego Oblubienicą – Świętym Kościołem a także z Doktryną katolicką. Albo chciałbym obudzić się któregoś dnia i usłyszeć wiadomość, że Jacek Międlar został Prezydentem Wolnej Polski – czyścicielem stajni Augiasza z V – tej antypolskiej i antykatolickiej rozbójniczej grupy rabunkowo-przestępczej, żrącej życie moralno-społecznie-gospodarczo i politycznie narodu polskiego, niszczącej ład katolicki w polskim społeczeństwie. Czy Jacek Międlar wyrwie Polaków z chocholego tańca Polaków, zainfekowanych żądłem politpoprawności ?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.