Jacek Międlar o ruchach charyzmatycznych, żydowskich roszczeniach, swoim rodzicielstwie i nowej książce [WIDEO]

Wywiad z Jackiem Międlarem / Fot. Myśl Suwerenna
8

Jan Bodakowski rozmawia z Jackiem Międlarem nt. jego udziału w marszu przeciw ustawie 447 (11 maja 2019), żydowskich roszczeniach, byciu ojcem, planach wydania nowej książki, papieżu Franciszku, reformach Soboru Watykańskiego II i Cimoszewiczu.

PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ: Warszawski marsz przeciw ustawie 447: „Nie dla roszczeń”, „Tu jest Polska, a nie Polin” [WIDEO]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia nagrania i wsparcia działalności naszej redakcji oraz działalności publicystycznej Jacka Międlara. Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie znajdziecie Państwo książkę Jacka Międlara oraz odzież patriotyczną.

Przeczytaj i obejrzyj także:

Sądowa faworyzacja wrocławskiej awanturnicy [NAGRANIA Z ROZPRAW]

Fałszywy uzdrowiciel Marcin Zieliński i „grupki charyzmatyczne” – zdemaskowani [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. mijo mówi

  Mam zapytanie o spotkania modlitewne na Przeprośnej Górce k/Częstochowy przy Sanktuarium Św. Ojca Pio . Spotkania prowadzi o. Daniel Galus. Nie chcę o tym pisać ani dobrze, ani źle. Co Jacek Międlar sądzi o tym ruchu charyzmatycznym

 2. Piotr Bein mówi

  Panie Jacku, serdecznie gratulujemy z żoną założenia rodziny. Oby Wam Bóg w dzieciach wynagrodził — takimi patriotami jak Pan (małżonki nie znamy, ale na pewno mądrze Pan wybrał).

 3. piotr mówi

  gazetawarszawska.com 1- Roi Tov: Mossad porwał i zmordował trzech żydów. 2- ZUS ma płacić żydom i bolszewikom. 3- Izrael redukuje „holokaust”: 3 miliony zabitych. 4-Sejm: Polska będzie płacić odszkodowania żydom z Oświęcimia.

  1. Piotr Bein mówi

   Roi Tov przeszedł na chrześcjaństwo widząc syjonistyczne piekło w Izraelu. Prawdopodobnie dopadł go mosad w 2014 w Boliwii, gdzie wegetował. Mejlowaliśmy często, zamieszczałem jego prace na blogu: https://piotrbein.wordpress.com/?s=roy+tov

   Kiedy napisał, że siedzą mu na karku, za proponowałem zwiać na Białoruś albo do Rosji. Odrzucił opcję pisząc „Tam też macki mają Żydzi”. Przewidywał swą śmierć na ok. koniec sierpnia 2014. Witryna VeteransToday doniosła o jego prawdopodobnym odejściu:
   https://www.veteranstoday.com/2015/02/10/roi-tov-missing-and-perhaps-silenced/

   Cześć pamięci sprawiedliwego Żyda, Roia Tova, czy żyje czy nie.

 4. mijo mówi

  „…Pogląd jakoby protestantyzm stanowił próbę zjudaizowania chrześcijaństwa został już dawno wprowadzony do świata naukowego, również na gruncie polskim znajdujemy wielu badaczy doceniających skalę tego zagadnienia. Artykuł ten spróbuje przybliżyć nam to stanowisko…” Teraz wiadomo dlaczego czosnki i lutry są komitywie do dziś, wspólnie atakują katolików oraz na wielu płaszczyznach grają do wspólnej bramki.

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydowskie-korzenie-protestantyzmu-czy-to-zydowska-sekta-2017-06

 5. Tomasz mówi

  Jacku bardzo dobry wywiad. Szkoda że tak rzadko można posłuchać Twych komentarzy. Chwała Wielkiej Polsce

  1. Jacek Międlar mówi

   Regularnie są publikowane na wprawo.pl 🙂

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.