Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Jarek mówi

    Brawo Panie Jacku. Chcieli Pana wystraszyć zgnoić a w efekcie pokazali swoją słabość. To piękne jak Pan przy pomocy zwykłej oczywistej prawdy pokazał im ich słabość. Pokazał Pan jak ten system boi się ludzi którzy nie dają się zastraszyć ani kupić i jaki jest tym samym kruchy. Brawo Gratuluję i życzę całkowitego uniewinnienia na apelacji

  2. Przebiśnieg mówi

    Każda epoka ma swoich Żołnierzy Niezłomnych. Dzisiejszym Żołnierzem Niezłomnym jest dla mnie bez wątpienia Jacek Międlar. Broni polskości i wartości katolickich. Wrogowie wywodzą się z tych samych olbrzymich, niestety coraz potężniejszych ośrodków.

  3. Sebastian mówi

    Pana interpretacje Jacku wychodza daleko poza to, co zostalo powiedziane. Episkopat Polski wychodzi z zamiarem pogodzenia wielu srodowisk i wielu odmiennych stanowisk w sprawie aborcji. Pan interpretuje to jako intelektualny blad. Trzeba spojrzec na problem z szerszej perspektywy. Ale dobrze sie stalo, ze do tej rozprawy doszlo, bo swietnie obnaza Pan Jacku dzialania Sadu, w Polsce to panstwo w panstwie. Oby Ziobro wreszcie zrobil z tymi baranami porzadek. Alleluja i do przodu. Wszystkiego dobrego.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.