J. Międlar: Jedwabne – kto boi się prawdy? Polacy pomordowani na Wołyniu skazani na zapomnienie? [WIDEO]

Nie przepraszam za Jedwabne
7

Likwidacja Żydów w Jedwabnem, która miała miejsce 10 lipca 1941 to temat rozgorzałych dyskusji na arenie polskiej i międzynarodowej. Problem w tym, że w istocie nie ma o czym rozmawiać, bo relacje świadków, mówią bardzo jasno: zbrodni dokonali Niemcy. Koniec kropka. Problem w tym, że Żydzi, opętani nienawiścią do Polski, na której terenie pragną zbudować Judeopolonię, inaczej zwaną Nowym Izraelem (więcej TUTAJ), nie zważając na fakty produkują jedwabieńskie kłamstwa i wmawiają kit o „religijnym zakazie” wykopywania żydowskich kości czy zgorszeniu związanym z widokiem kości. Fakty niszczą ich załganą propagand, którą dziś można przyrównać do krótkiej anegdotki:

– Pół mojej rodziny w czasach II wojny światowej wymordowali Żydzi.
– Dowód?
– Wujek był świadkiem.
– To jeszcze nie dowód. Potrzebna ekshumacja.
– Oj nie, nie. Wystarczy „relacja” wujka, żeby was oskarżyć! Analogia do żydowskich kłamstw nt. Jedwabnego. /historia zmyślona/

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ: Będzie ekshumacja w Jedwabnem czy zostaną zastosowane podwójne standardy? Jest wypowiedź prezydenta Dudy

Talmud Jerozolimski (Moed katan, koniec 2. rozdziału) wskazuje, że nie ma mowy o zakazie na ekshumację żydowskich zwłok. Zwłaszcza, że ta bez kłopotów przeprowadzana jest w Niemczech czy na Białorusi. Żydowski przemysł kłamstwa obalają także relacje świadków, np.: Bohdana Wądołowskiego, Hieronimy Wilczewskiej oraz zeznania świadków z procesu z Sądu Okręgowego w Łomży (cytowani w książce „Moja walka o prawdę”). Czemu ma służyć zakłamana, holokaustowa „martyrologia” obciążająca Polaków? Dlaczego z tak wielkim zaangażowaniem jak o Żydach, którzy w myśl kłamliwej propagandy, nie wspomina się o pomordowanych Polakach, nie stawia się pomników ofiarom ludobójstwa na Wołyniu oraz w niemieckich obozach śmierci? Dlaczego Roman Strągowski, ofiara rzezi wołyńskiej nie otrzymał specjalnej renty od państwa i nie jest zapraszany przez państwowe muzea, by przekazać Polakom i historykom to czego 12 lutego 1943 roku doświadczył ze strony ukraińskich zbrodniarzy? A może Polak to w oczach mainstreamu po prostu zwierzę?

KOSZULKI NIE PRZEPRASZAM ZA JEDWABNE NA SKLEP-WPRAWO.PL

O tych i innych sprawach opowiadam w niniejszym nagraniu (podzielonym na dwie części) i staram się przedłożyć kieszonkowe kompendium na temat likwidacji Żydów w Jedwabnem, co z pewnością może się przydać niejednemu w dyskusji z politycznym idiotą lub sprzedajnym dwużydzianem.

Już niebawem, bez problemów technicznych, wszystkie nagrania, także relacje „na żywo” będą publikowane na platformie wprawo.tv, którą Państwo pomagacie sfinansować. Dziękuję.

Można przewinąć od 15 minuty.

Obejrzyj także:

Świadek rzezi wołyńskiej i ofiara pierwszego ataku banderowców – ROMAN STRĄGOWSKI [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Bo mówi

  Panie Jacku, prosze sie nie obrazic za pytanie. Dlaczego Pan obcina wlosy do golej skory? Wyglada Pan fatalnie. Co Panu przeszkadzaja wlosy na glowie?

 2. lol mówi

  Jacku! Proszę się nie przejmować. Też tak się strzygę. Żona mówi, że wyglądam sexi!

 3. Jurek Ogórek mówi

  i wychodzi na to, że ludzi bardziej interesuje brak ( tymczasowy ) włosów na głowie Jacka niż sama treść artykułu…hmmm

 4. Robert B. mówi

  Wczoraj w TVN była krótka migawka z „obchodów”. Jakie jęki i stęki, jak to cierpiał telepatycznie za „pomohtofanych” jakiś Żyd. Ciekawe, ile ma koncie ten cierpiętnik… I do tego ta narracja „zwierzęcy antysemityzm”. Już szykują coś nowego. Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Żyd chce pieniędzy. Tszepha phłacić…

 5. piotr mówi

  Mało znane fakty współpracy Żydów z Hitlerem: Umowa Haavara. II WŚ (2)

 6. Nergal mówi

  Żydom, nie podoba się pańska fryzura. Żydzi mordowali żydów, Polaków i inne narodowości.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.