J. Międlar: „Antysemicki” grzech biskupa Jeża i „współczesny katolicyzm” Michaela Schudricha [WIDEO]

Biskup Andrzej Jeż i Michael Schudrich
8

Podczas Mszy Krzyżma Świętego (18 kwietnia 2019), do kapłanów i wiernych, biskup tarnowski Andrzej Jeż wygłosił okolicznościowe kazanie. Było o Duchu Prawdy, praktykowaniu wiary w Chrystusa oraz umiłowaniu modlitwy. Kazanie jak jedno z wielu, gdyby nie fakt, że wygłaszając homilię hierarcha popełnił „antysemickie” przewinienie. Zacytował wypowiedź rabina, którą żyd wygłosił w 1911 podczas syjonistycznego kongresu we Lwowie. Starozakonni dostali białej gorączki, bo słowa kapłana „nie mieszczą się w żadna rubryka”.

PRZECZYTAJ: „Właśnie teraz macie szansę!” (wywiad z b. szefem służb specjalnych). „Lot nad kukułczym gniazdem” (5.1.)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ta wypowiedź została wygłoszona podczas jednego z kongresów pewnej nacji. Nie mogę powiedzieć jakiej nacji. Byłbym tutaj zaraz zaszczuty ze wszystkich stron – asekuracyjnie rozpoczął biskup i zaczął cytować wypowiedź rabina z kongresu, który ponad 100 lat temu odbył się w polskim Lwowie. „Naszym naturalnym wrogiem jest Kościół katolicki, dlatego musimy na to przeklęte drzewo wylać ducha niezadowolenia, niewiary, niemoralności i wszelkiego brudu. Musimy wzniecić walkę między różnymi chrześcijańskimi wyznaniami, w pierwszej linii musimy zacząć nieubłaganą walkę na wszystkich odcinkach przeciwko księżom katolickim. Musimy ich obrzucić oszczerstwami i nienawiścią, musimy z ich prywatnego życia robić skandale, aby ich znienawidzić i ośmieszyć w oczach wszystkich. Dalej musimy opanować szkołę, religia chrześcijańska musi stamtąd zniknąć. Musimy usunąć nierozerwalność małżeństwa, a wszędzie wprowadzić śluby cywilne. W końcu musimy wzmocnić naszą prasę, wtedy nasze panowanie będzie umocnione i zapewnione”.

Rzadko zdarza się, by biskup Kościoła katolickiego w Polsce z taką otwartością – mimo semantycznych asekuracji – głosił prawdę na temat realnego stosunku starozakonnych do chrześcijan. Zwłaszcza, że już od kilkudziesięciu lat Kościół katolicki w Polsce jest silnie związany z żydostwem, a przewodniczącym Konferencji Episkopatu Polski jest filosemita abp Stanisław Gądecki (ten temat szczegółowo wyjaśniam w książce pt. „Moja walka o prawdę” – dostępna TUTAJ). Prawdę mówiąc, mając na uwadze narrację płynącą z ust biskupów na całym świecie, kazanie bp. Jeża to prawdziwy ewenement. Ewenement…, który jeszcze 90 lat temu nie byłby żadną sensacją.

W latach przedwojennych judeorealistyczne kazania i publikacje kapłanów były na porządku dziennym. Dziś za podobne słowa szeregowi kapłani – czego jestem naczelnym przykładem – są represjonowani, a ostatecznie suspendowani. O żydach, albo dobrze, albo wcale – brzmi zasada Kościoła katolickiego w Polsce. Istotnie dobrze im tu być. Żydzi nie chcą opuścić Polski, owszem zewsząd do niej ciągną – jak ta szarańcza, jak te kruki żarłoczne na żerowisko. I liczymy dziś żydów w Polsce na miliony – na wiele tysięcy w handlu, przemyśle, posiadaniu roli, domów – ba nawet całych dzielnic w naszych miastach: nie ma takiej dziedziny, gdzieby żyda nie było. Chyba w jednym Kościele Chrystusowym: stąd te ostre ataki na tę twierdzę prawdy i polskości. (…) Zarzucili głównie swe sieci na inteligencję – na mózg narodu – na organizacje narodowo – społeczne i na kościół katolicki. Te sieci mają przynętę z haseł bardzo humanitarnych i popularnych, jak: tolerancja, wolność, miłość, braterstwo, równość, demokratyzm, kapitalizm (gojowski) itp.w 1925 roku w publikacji pt. „Poznaj Wroga” pisał ks. A. Kotyłło. W tamtych czasach hierarchia Kościoła katolickiego nie pędziła za świętym spokojem i wielkimi pieniędzmi. Nie podpisała cyrografu z diabłem  Interesowała ich prawda, dlatego artykułowanie prawdy na temat wrogów Kościoła było czymś oczywistym.

Niestety, podczas Soboru Watykańskiego II Kościół katolicki poszedł na układ z niewiernymi. Także z tymi, którzy odrzucili Mesjasza. I tak, wykorzystując miękkie kręgosłupy i głupotę kościelnych „papug”, Kościół jest trawiony od środka. Naiwny kler poucza swych parafian, że jesteśmy narodem wybranym, a za chwilę twierdzi, że wszystkie cywilizacje są równe. (…) To dlatego wymyśliliśmy koncepcję równości, redukując wszystkie narody do niższego poziomu. (…) Te papugi na ambonach wychwalają naszą dobroć za to, że pożyczamy im pieniądze na budowę świątyń i nie zdają sobie sprawy z tego, że ich własne Pismo Święte potępia lichwę. Poprowadzili społeczeństwo pod naszą kontrolę. (…) Poprzez demokrację uzyskaliśmy kontrolę nad ich narodem. Ich Pismo uczy o życzliwości, albo despotycznych formach rządów zgodnie z zaleceniem tego Pisma, podczas gdy demokracja to rządy gawiedzi, którą my kontrolujemy poprzez ich Kościoły, nasze media i instytucje gospodarcze. Ich religia jest tylko kolejnym kanałem, poprzez który możemy sterować siłą naszej propagandy. Głupota ich religijnych marionetek jest gorsza przez ich tchórzostwo, bo łatwo dają sobą rządzić – z wyjątkową perfidią w wywiadzie „The Hidden Thyrany” tłumaczy ten problem żyd Harold Rosenthal.

Żydowskie media przepuściły prawdziwą nagonkę na tarnowskiego biskupa. Przyłączył się do niej Tygodnik Powszechny twierdząc, że podczas kazania biskup zacytował fałszywkę. Ciężko dać temu wiarę, zwłaszcza że w identycznym tonie, co rabin ze Lwowa wypowiadał się rabin lansowanej w Polsce i na Ukrainie sekty Chabad Lubawicz Menachem Mendel Schneerson: Zepsuj młodych i zrób z nich zboczeńców – a zdobędziesz naród! (…) Pozbawimy wasze społeczeństwo młodych ludzi, degradując ich seksem, muzyką rockową, przemocą, alkoholem, paleniem papierosów, narkotykami, czyli wasze społeczeństwo pozbawimy przyszłości. Uderzymy w rodzinę, niszcząc ją, zmniejszymy wskaźnik urodzeń (…) Najważniejszy jest pieniądz. Pieniądz robi wszystko. Pieniądz to władza. Pieniądz to siła. Człowiek posiadający pieniądze ma broń, najbardziej zaawansowana broń, i armię najemników. Pieniądz posiada media, które ogłupiają miliardy ludzkiego bydła. Pieniądz przekupuje ludzi, których potrzebujemy. Pieniądz eliminuje tych, którzy nie chcą nam ulec. Pieniądz ‘wysadza’ w powietrze tych, którzy się nam sprzeciwiają. O wszystkim decyduje kapitał i przejmowanie władzy. Ćwiczymy nasze umiejętności w gromadzeniu kapitału i przejmowaniu władzy od ponad 3.000 lat, i nikt nas w tym nie pokona. Wy (bydło) nie macie pieniędzy. Wy (bydło) nie macie władzy. I wy (bydło) nigdy nie będziecie mieć pieniędzy i władzy. Nie damy wam żadnych pieniędzy, ani żadnej władzy!

Jak widać nie jest istotne czy słowa cytowane przez tarnowskiego hierarchę rzeczywiście padły na kongresie we Lwowie czy też nie. Są one w istocie doskonałym odzwierciedleniem stosunku żydów do Kościoła katolickiego oraz są komplementarne z wypowiedziami innych żydowskich przywódców takich jak Schneerson. Media pokroju Tygodnika Powszechnego tego już nie zauważyły.

„Antysemicki” występek biskupa Andrzeja Jeża skomentował także naczelny rabin w Polsce Michael Schudrich. Stwierdził, że „to, co powiedział biskup, sprzeciwia się współczesnej wierze katolickiej”.

Do czego to doszło, żeby rabin definiował wiarę katolicką? Na wszelki wypadek wyjaśnię. Boże Objawienie, a zatem wiara katolicka są niezmienne. Nie można zatem mówić o starym czy współczesnym katolicyzmie. Katolicyzm to zgodność z Objawieniem, czyli Biblią i Tradycją. I nie zmienią tego tysiące dekretów produkowane przez najwyżej postawionych książąt Kościoła. Nie zmieni tego dokument soborowy, papirus „jego ekscelencji” Michaela Schudricha czy pragnienia międzynarodowych żydów, by Kościół katolicki był podnóżkiem dla „żydowskiego narodu wybranego”.

Zaznaczam. Nie jestem wielkim zwolennikiem biskupa Andrzeja Jeża. Znam jego politykę personalną, którą prowadzi w administrowanej przez siebie diecezji. Jednak za pierwiastek odwagi, którą się wykazał podczas wielkoczwartkowej homilii – czapki z głów. Szkoda, że asekurował się sformułowaniami „pewna nacja”, zamiast bez ogródek powiedzieć o zdeprawowanym żydostwie, jednak lepszy rydz niż niż.

Księże biskupie proszę pójść za ciosem i otwartym tekstem stanąć w obronie chrześcijan i permanentnie opluwanej przez talmudystów Polski. Jak najwięcej „antysemickich” grzechów, w istocie będących ewangeliczną cnotą! Będzie Ksiądz cierpiał. Ależ czy Chrystus i Apostołowie nie cierpieli? Zapewniam, że Polacy staną za Księdzem murem!

ZRZUTKA na WPRAWO.TV: https://zrzutka.pl/telewizja-internetowa-wprawo-tv
SKLEP: http://sklep-wprawo.pl
Wsparcie:
http://jacekmiedlar.pl/wsparcie
http://paypal.me/jacekmiedlar
————-
Żydowski szlak: Polska-Ukraina-Izrael | J. Międlar [WIDEO] – https://wprawo.pl/2019/05/05/zydowski-szlak-polska-ukraina-izrael-j-miedlar-wideo/
Nauczycielka-awanturnica LGBT wyleci z pracy? | J. Międlar [WIDEO] – https://wprawo.pl/2019/04/29/nauczycielka-awanturnica-lgbt-wyleci-z-pracy-j-miedlar-wideo/

Obejrzyj:

J. Międlar: „Obłudnik Powszechny” i abp Marek Jędraszewski [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. michu mówi

  Odważny. ciekawe jak potoczą się jego losy ;).

 2. piotr mówi

  wolna-polska.pl Władze USA wysyłają do Polski pełnomocnika do spraw walki z antysemityzmem.

 3. ifigenia mówi

  Czy plemię które ma takich rabinów jak ten ze Lwowa, czy ten sekciarz Mendel Schneerson, czy nawet ten Schudrich, czy ten grubas dzieciorób /9 sztuk napłodzil i jeszcze do 14 zamierza się rozmnozyc – tak bredził w tv / ten co to udawał, ze zydowskie zbrodnie na zydach w gettach to głupota i to „nie wchodzi do żadna rubryka” stabler czy jakos tak, czy naród mający pseudo naukowców zdeprawowanych do cna jak gross, leociak, engelking-boni, hartmann-piewca kazirodztwa, grabowski, itd.itd, moznaby godzinami wyliczac, to moze być narodem intelektualnie i moralnie sprawnym godnym z nim rozmowy???? czy przez tego typu jak wyzej, przez całe wieki, dekady, lata, tygodnie dni 24/24 , działania takich kłamców, nienawistników, oszustów, manipulatorów, bezczelnych i cynicznych formerów własnego plemienia miał szansę uformowac się naród zdolny do wspólzycia z innymi narodami na Ziemi??????NE! Postuluję lustrację stalinowskiego tworu o nazwie Polska Akademia Nauk powołanego w 1951r po likwidacji Polskiej Akademii Umiejętności i Towarzystwa Naukowego Warszawskiego! Już pora wywalić na zbitą mordę ten luksusowy przytułek dla pseudo uczonych!
  https://wpolityce.pl/polityka/437287-nowy-numer-sieci-zlapani-na-klamstwie-ujawniamy
  „Złapani na kłamstwie”. W nowym „Sieci” ujawniamy manipulację dokonaną przez naukowców z Centrum Badań nad Zagładą Żydów
  Najnowszy numer „Sieci” ujawnia manipulację dokonaną przez naukowców z Centrum Badań nad Zagładą Żydów działającego pod szyldem Polskiej Akademii Nauk. Publikowane w tygodniku dokumenty pokazują, że w getcie w Bochni Niemcom w zbrodni pomagali policjanci żydowscy, natomiast w książce „Dalej jest noc…” redagowanej przez Jana Grabowskiego i Barbarę Engelking podmieniono ich na „polskich” oprawców!

  CZYTAJ TAKŻE: TYLKO U NAS. Skandaliczne słowa Grossa w Paryżu: „Polacy zabili na wsiach więcej Żydów niż Niemcy”. Relacja uczestnika konferencji

  W najnowszym numerze „Sieci” historyk Piotr Gontarczyk w artykule „Naukowa mistyfikacja” demaskuje manipulacje zawarte w głośniej książce „Dalej jest noc. Losy Żydów w wybranych powiatach okupowanej Polski”. Prezentuje dokumenty i relacje na temat zachowania żydowskich policjantów (Ordnungsdienst, w skrócie OD-manni) podczas okupacji niemieckiej na przykładzie Samuela Frisha pracującego w getcie w Bochni, który zdaniem świadków zadenuncjował kilka bunkrów swoich rodaków.

  Historia Żydów w Bochni to jedna z części książki „Dalej jest noc. Losy Żydów w wybranych powiatach okupowanej Polski” pod redakcją Jana Grabowskiego i Barbary Engelking przedstawianej jako sztandarowe dzieło nowej „polskiej szkoły badań Holokaustu”. Sięgnięto w niej po akta sprawy karnej OD-manna Samuela Frisha, ich sygnaturę przywołując w przypisie (IPN Kr 502/725), choć ani sam Frish, ani to, kim był, ani żadna informacja dotycząca działalności OD w Bochni nie znalazły się w książce.

  Powołując się na te akta, doktorantka Instytutu Filozofii i Socjologii PAN Dagmara Swałtek-Niewińska napisała tylko: „Grupy poszukujące [w Bochni] ukrytych Żydów składały się z kilku osób, zwykle policjanta niemieckiego, kilku policjantów polskich oraz często osoby zatrudnionej do wyważania drzwi. […] A w świetle przywołanych akt jest jasne, że polska policja była wykorzystywana przez Niemców do pilnowania getta z zewnątrz, a nie do wyszukiwania i otwierania bunkrów w jego wnętrzu. Tym zajmowała się zwykle żydowska, nie polska policja

  —czytamy.

  Tym zabiegiem w książce przerzuca się udział żydowskiej policji na Polaków.

  Mamy do czynienia z bezpodstawnym przyklejeniem […] działań żydowskich OD-mannów Polakom. Jeżeli to nie jest grube naukowe oszustwo, to co nim jest? – zastanawia się historyk

  —pisze historyk.

 4. Ciekawski mówi

  Matka Boska BYŁA ŻYDÓWKĄ. Dlaczego żydzi nie są podnoszą rabanu tak jak w przypadki „bicia” Judasza?

  1. sten mówi

   Pokaż choć jeden obraz gdzie matka Chrystusa ma czyste rysy żydowskie ? KK akceptował wszystko byle nie to…

  1. Piotr Bein mówi

   Schnnerson jest od lat przedmiotem ustawy 102-14 w USA — POLECANY w edukacji Amerykanów!
   Ustawę co rok sygnuje, otoczony lubawiczerami prezydent USA, ostatnio Trump. Ustawa poleca też 7 Praw Noego dla gojów jako podstawę moralną USA — nie 10 Przykazań, nie Prawo Naturalne. Jedno z tych praw, wytrząśniętycvch z talmudycznej nogawki, skazuje chrześcijaniana na karę ścięcia za „bałwochwalstwo” tj. wiarę w Jezusa Chrystusa. Nieco o tym w ww. linku, więcej tu:
   https://piotrbein.wordpress.com/2010/03/16/wybrancy-boga/

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.