J. Międlar: Aborcyjny chaos, czyli preludium rewolucji [WIDEO]

10

W czwartek (22.10.2020) Trybunał Konstytucyjny orzekł, że w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu lub jego nieuleczalnej choroby zagrażającej życiu aborcja jest niezgodna z Konstytucją RP.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Art. 4a ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 7 stycznia 1993 r. o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży (…) jest niezgodny z art. 38 w związku z art. 30 w związku z art. 31 ust. 3 konstytucji – brzmi sentencja wyroku odczytana przez prezes TK Julię Przyłębską. Wyrok zapadł w pełnym składzie. Zdania odrębne zgłosili sędziowie Piotr Pszczółkowski oraz Leon Kieres.

Od tego dnia lewicowi zadymiarze przeprowadzają manifestacje, w których rzekomo przeciwstawiają się wyrokowi TK… Przynajmniej tego możemy się dowiedzieć z mainstreamu. Wczoraj (26.10.2020) obserwowałem jedną z manifestacji aborcjonistek. I co zauważyłem? Głównym tematem nie jest zakwestionowany przez TK przepis dotyczący tzw. aborcji eugenicznej, który brzmi: Przerwanie ciąży może być dokonane wyłącznie przez lekarza, w przypadku gdy badania prenatalne lub inne przesłanki medyczne wskazują na duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu. Hasła, które w wulgarnym bełkocie aborcjonistek można było usłyszeć tyczyły się: „gwałtu”, „zagrożenia życia kobiety”, „jebania PiS-u”, „wypierdalania” oraz „dymu w kościołach”. Oznacza to, że wyrok TK to jedynie pretekst do tego, by Polsce zafundować chaos, który – jak podpowiada historia – jest preludium rewolucji.

Przeczytaj także:

J. Międlar: Ksiądz Piotr gwałcił ministrantów, kuria przymykała oko [RELACJA OFIARY I ROZMOWY Z BISKUPAMI]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. anty-parch mówi

  bede napierdalal zydow z konfederacji. na bank.

 2. anty-parch mówi

  a to wyrok pisoskiego TK jest OK?
  precz z zydokomununa!!!

 3. Leszek mówi

  Kobiety wysłane na barykady by mężczyźni przeciwni obostrzeniom pozostali w domu. By rolnicy byli mniej ważni. By zaraz rząd mógł powiedzieć, że wzrost zakażeń jest przez te „kobiety wyzwolone”. Trzeba będzie nas zamknąć w domach…. a jak mężczyźni nie zechcą – bo te „wolne kobiety” będą łatwo spacyfikowane – to się ogłosi stan wyjątkowy i trafią do wojska dzięki przymusowym powołaniom.
  Pomyślmy jak teraz mamy w TV każdej maści – PROTESTY 24/h…..
  Żeby na kogoś zwalić wzrost zachorowań… i zrobić
  TO CO ZAPLANOWANE.

 4. zyd z konfederacji mówi

  Od kiedy to ,pisożydokomunistyczny sąd jest dla Kondonpederastow autorytetem?

 5. anty-parch mówi

  16 września 1988 r. Rozpoczynają się rozmowy w Magdalence
  Jeszcze w czasie trwania protestów doszło do spotkania w Warszawie, w willi MSW, gen. Czesława Kiszczaka z 🕎Lechem Wałęsą, w obecności bpa🕎 Jerzego Dąbrowskiego i Stanisława Cioska. Już wtedy dyskutowano o pakiecie reform politycznych i społeczno-gospodarczych
  Po wznowieniu obrad Wałęsa zaakceptował ogólnikowy komunikat strony rządowej, w którym informowano jedynie, że przedmiotem obrad Okrągłego Stołu, które rozpoczną się w połowie października, będzie m.in. „kształt polskiego ruchu związkowego”.

  katolicy ulozyli sie z komuna.

 6. hi-fi mówi

  zaklamana holota-dziambor
  czwartek-wygralo zycie
  sobota-trzeba zmienic prawo,aby kobiety mogly zabijac chore dzieci
  poniedzialek-wypierdalac

 7. hi-fi mówi

  z sieci

  Najbardziej (podobno) katolicki w polskim parlamencie poseł nieszczególnie angażuje się w obronę Kościoła katolickiego w naszej ojczyźnie. Od kilku dni feministyczne aktywistki oraz działacze LGBT zapowiadają ataki na duchowieństwo, Marta Lempart ostrzega, że to dopiero początek, lewactwo chce wprowadzić aborcję na życzenie do 12 tygodnia życia dziecka, a Grzegorz Braun… straszy spiskami o pandemii, prowadzi zgromadzenia antymaseczkowców, zaś na stronie internetowej promowanego przez niego pisemka Magna Polonia napotykamy prośbę o pomoc finansową, zilustrowane – a jakże – zdjęciem byłego sekretarza Światowego Kongresu Żydów.

  Dzień po tym jak na marszu strajku „kobiet” Marta Lempart i Klementyna Suchanow zapowiedziały, żeby proaborcjoniści poszli w niedzielę do kościołów, na msze święte (!), Grzegorz Braun organizował demonstrację uderzającą – nie w lewaków – a w Prawo i Sprawiedliwość, które rzekomo wprowadza zamordyzm. No to widzimy jaki to zamordyzm na ulicach, że dzieciarnia z feministkami leżą na skrzyżowaniach, nieomal bezkarnie.

  Im Grzegorz Braun mocniej uderzy w rząd, tym większy zyskuje poklask – schemat identyczny jak przy totalnej opozycji. W ostatnich tygodniach na kanale posła-reżysera nic nie wzbudziło takiego entuzjazmu, jak nazwanie PiSu „Prawem i Skur….” W samych nagraniach ta sama śpiewka – plandemia, Amerykanie źli, stwarzają zagrożenie, USA nas niemalże okupuje, szczepionki to zło – cały pakiet zbieżny, jakimś cudem, przypadkiem, albo innym mechanizmem, z rosyjską dezinformacją odnotowywaną przez portal euvsdisinfo.eu czy wspominaną przez rzecznika Ministra Koordynatora Służb Specjalnych.

  Nie żeby te poglądy nie były znane – owszem, poseł Grzegorz Braun jest konsekwentny. Ale żeby w czasie najazdu barbarzyńców i profanowaniu kościołów taki konserwatysta, który demonstracyjnie w mediach wita się słowami „Szczęść Boże”, zajmował się maseczkami jako największym złem?

  Przypomina się wiersz „Rzadko na moich wargach” Jana Kasprowicza, zresztą sympatyzującego z eNDecją, którego niezwykle mierziło, gdy ktoś miał na ustach święte słowa (tu: Polskę), a w czynach zapominał dbać o to, o czym krzyczał najgłośniej:

  Widziałem, jak się na rynkach

  Gromadzą kupczykowie,

  Licytujący się wzajem,

  Kto Ją najgłośniej wypowie.

  *

  Widziałem, jak między ludźmi

  Ten się urządza najtaniej,

  Jak poklask zdobywa i rentę,

  Kto krzyczy, iż żyje dla Niej.

  Czyli nawet w czasach laicyzacji Zachodu można „poklask zdobywać i rentę” pod hasłem „Szczęść Boże”. Taki to smutno-ironiczny znak naszych czasów.

 8. Włościanka mówi

  Ale pandemia to właśnie próba powstrzymania rewolucji. Zaczęły żółte kamizelki. W USA to nie byli wcale murzyni jak nasz TV mówił bo widać było czarno-białe tłumy. Spójrzcie jak biedotę obdziera się z ostatniej koszuli… Bogacze nigdy nie mądrzeją – degenerują się coraz bardziej. To już czas na kolejną rewolucję. Bo taka jest historia ludzkości. Kiedy jedni mają wszystko a inni nic przychodzi gniew ludu.

 9. Elżbieta mówi

  Niestety mało kto stara się zrozumieć o co tak na prawdę w tym wszystkim chodzi. Ludzie protestują nie zdając sobie sprawy z tego, że realizują skrzętnie zaplanowany scenariusz. Krzyż stał się symbolem wartości „starego świata”, który dopóki istnieje, uniemożliwia realizację planów, które już teraz na naszych oczach są realizowane.
  Lockdown zmusił nas do przeniesienia się w wirtualną rzeczywistość, stał się narzędziem inżynierii społecznej. Maseczki, dystans, strach przed ludźmi dokonują spustoszenia w psychice dzieci, które nie będą w stanie funkcjonować w społeczeństwie rozumianym tak jak do tej pory.
  Psychopata Elon Musk w ciągu roku wysłał na orbitę 900 satelit tworzących globalną sieć internetową (Starlink) a w najbliższej przyszłości planuje podłączenie do sieci ludzkiego umysłu (Neuralink). Moim zdaniem przestawienie ludzi na „zdalne funkcjonowanie” to początek intensywnego wdrażania planów transhumanistów.
  Antychryst nie jest człowiekiem. Antychryst to sztuczna inteligencja.
  Proszę sprawdzić jaka litera w języku hebrajskim ma wartość 6 oraz sprawdzić jej odpowiednik w naszym alfabecie.

 10. Mirosław mówi

  Jacku! tak trzymać!Chciałbym aby więcej takich wykładów można bylo usłyszeć na homiliach.Jesteśmy jak owce bez………

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.