J. Bodakowski: Margot, czyli wprowadzenie do anarchizmu

9

W latach 80. i 90. XX wieku pozytywne skojarzenia z anarchizmem budował ruch punk. Anarchiści w ostatniej dekadzie PRL aktywnie zwalczali komunę. Dziś tradycje widzenia zagrożenia ze strony państwa, kreacje pozytywnych skojarzeń z anarchizmem, w pewnym stopniu kontynuuje (ignorujący historię i pisma anarchistów) Korwin i jego ideowe dzieci. Ten pozytywny wizerunek anarchizmu jest jednak sprzeczny ze zbrodniami anarchistów (np. podczas wojny w Hiszpanii) czy toksycznymi ideami głoszonymi przez ideologów tejże idei.

Przyśpieszony kurs anarchizmu daje Polakom znany z napadu na kierowcę anty pedofilskiej ciężarówki „aktywistka” z siusiakiem – Michał Szutowicz ukrywający się pod pseudonimem Margot. Błędnie traktowany przez niektórych patriotycznych komentatorów jako idiota… W istocie to człowiek, który genialnie wykombinował jak uprawiać sex z dwiema feministkami, a przy tym zgarniać wielką forsę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Towarzysz Margot nie tylko dąży do anarchizacji wszelkich dziedzin życia, ale już dziś wprowadza anarchię, czyli zniszczenie społecznego porządku, zapewne wychodząc z założenia, że instytucje życia publicznego zniewalają anarchistów. Co łatwo wywnioskować, celem anarchizmu nie jest zapewnienie wolności dla wszystkich (np. tak zwanym „faszystom” czyli osobom o odmiennych poglądach), ale tylko anarchistom, by utorować sobie drogę do zniewolenia pozostałych.

Doskonałym przykładem totalitarnej tożsamości anarchizmu jest anarchizacja języka przez towarzysza Margot. Z jednej strony odrzuca wszelkie reguły językowe, specjalnie zaśmieca go wulgaryzmami, tworzy nowe słowa i konsekwentnie używa nieadekwatnego do siebie rodzaju żeńskiego, z drugiej strony wolności słowa odmawia swoim ideowym oponentom.

PRZECZYTAJ: „Margot” grozi eksterminacją przeciwników ideologii LGBT. Gdzie jest polska bezpieka? Zajęta nękaniem narodowców?

Waga, jaką „aktywistka” z siusiakiem przywiązuje do języka nie powinna dziwić. Język jest podstawową instytucją społeczeństwa. Anarchiści mają świadomość, że by zniszczyć instytucje życia społecznego, w pierwszej kolejności muszą zniszczyć język. Bez języka komunikacja nie istnieje. Bez języka jednostki nie mogą stworzyć wspólnot niezbędnych do skutecznej walki z totalitarnymi dążeniami lewicy.

Lewica zawsze przywiązywała wagę do języka jako instrumentu kontroli społecznej. By narzucić nowy język i za jego pomocą skutecznie zniewalać, kontrolować społeczeństwo, stworzyła publiczną, przymusową edukację (która odebrała rodzicom duży wpływ na ich dzieci) i wykorzystuje propagandowy potencjał pop kultury. Józef Stalin był wielkim językoznawcą tylko po to, by skutecznie przeprowadzać marksistowską rewolucję.

Anarchista Margot stawia sobie za cel zniszczenie innej instytucji życia społecznego. Jest nią prawo, które umożliwia pokojową koegzystencję jednostek w ramach społeczeństwa. Udzielając sobie i swoim towarzyszom prawo do stosowania przemocy wobec innych osób i niszczenia ich własności, dąży do stanu wojny każdego z każdym, stanu uniemożliwiającego znormalizowane życie społeczne.

Rodzina jest podstawową komórką życia społecznego, instytucją dziedziczenia kapitału społecznego, przekazywania moralności, podstawowym czynnikiem socjalizacji, tj. wychowywania do życia wśród innych ludzi. Nie dziwi więc awersja aktywisty z siusiakiem w stosunku i do tej instytucji.

Klasycznie anarchistyczna jest nienawiść aktywisty do instytucji własności prywatnej i do instytucji państwa. Ta antynacjonalistyczna nienawiść anarchistów jest tym bardziej niebezpieczna, bo likwidacja instytucji państwa odpowiedzialnej za zapewnienie bezpieczeństwa zewnętrznego skutkuje obcą okupacją, a likwidacja instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo wewnętrzne skutkuje terrorem kryminalistów. Realnie, to państwo jest gwarantem naszej wolności, wszak oczywiście biurokracja państwowa może działać wbrew celowi państwa i odbiera wolność obywatelom.

Najbardziej pierwotną instytucją społeczną jest związek kobiety i mężczyzny. Promowanie patologii życia seksualnego ma ten związek rozbić. Związki gejowskie na tle relacji kobiety i mężczyzny są przygodne, nietrwałe, ograniczone do seksu. W takich patologicznych związkach ludzie są samotni, nie mają na kogo liczyć – podczas gdy namiętność mężczyzny do kobiety silnie łączy dwie jednostki, które stają się dla despotycznej władzy podstawową komórką oporu społecznego. Zniszczenie wszelkich więzi społecznych jest dla lewicowej tyranii ideałem. Lewica chce, by zniewoleni obywatele byli zatomizowani, niezorganizowani i bezbronni.

By jeszcze bardziej utrwalić lewicową tyranię. Po tym, jak zniszczy się wszelkie naturalne instytucje życia społecznego (związek kobiety z mężczyzną, rodzinę, religie, naród), ostatnim bastionem oporu może być nasza indywidualność. By ją zniszczyć, lewica wmawia ludziom niepewność, co do posiadanej płci, tożsamości… Po prostu zaburza ich autoidentyfikacje. Człowiek niepewny tego kim jest, co czuje oraz jakie ma cele i wartości, nie jest zdolny do oporu, nie czuje potrzeby zachowania wolności, nie może liczyć nawet na siebie, pragnie by ktoś go zniewolił i zapewnił mu tym bezpieczeństwo.

Oto czym jest anarchizacja w praktyce.

Przeczytaj także:

J. Międlar: Kiedy oszust „nie chce” być oszustem. Casus założyciela OMZRiK

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbigniew mówi

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

  Wielka sprawa!

  Zamiast slowotoku pustego nawolywania do wspolpracy na prawicy – redaktorzy pisza sobie wzajemnie w temacie – ta strone sobie zostawie ku pamieci potomnych.

  Wspolny temat:

  Jak zdobyc reklamodawcow,

  przeciez nie jestesmy gorsi, a nawet lepsi, z trwalymi zasadami (Boze cos Polske …….. zaspiewal w 80-tym Frank Sinatra – raz po polskiemu – ludnosc, przeciez chlopy na schwal, polskie desperados a patrzyli jakos tak cichutku w podloge, po scianach ………… tak bylo, i ja tam bylem i teraz tez musze przerwac pisanie i wytrzec nos – przeziebilem sie

 2. Zbigniew mówi

  Samotna walka pana Jacka z gangsterami w sadownictwie i o pamiec wcale nie jest taka samotna, gdyz ma nasze serca calkowicie – serca i modlitwe Boze cos Polske – sorka wazne sprawy a mi cos dzisiaj jakos

 3. Zbigniew mówi

  Juz lepiej – matematyka uspokaja:

  Wcale nie jest tak, ze im wiecej portali prawicowych i od Boga, to pieniadze prawicy gina.

  Jest odwrotnie

  Lacznikiem jest wspolne zabieganie o reklamy.

  Reklama jest bardzo zlozonym procesem i ma kilka stron; dwie glowne to podstepna, zla i odwrotnie dobra jezeli reklamuje sie na dobrych stronach.

  Duzo mamy na ten temat do powiedzenia i to kazdy a wiec potrzeba liderow

  No i mamy

  Z tego juz jest cala seria wnioskow np „polskie elity wybitow w pien, wymordowano” i takie tam wniki presji technologii socjotechniki i zlych pieniedzy, wirtualnych jakie np dostal ten Mrgot

 4. Zbigniew mówi

  Zastanowcie sie Panstwo nad tym:

  Przelomowy wyrok i inni musza go uwzglednic w swoich wyrokach albo scisle uzasadnic zmiany!

  Nie mozna tak pomijac jak w sprawach falszywych oszczerstw wobec pana Jacka.

  Rozsądek zwyciężył!

 5. wilk mówi

  Zamknac tych idiotow w szpitalu psychiatrycznym i nie wyposzczac do konca zycia

  1. Zbigniew mówi

   Wlasnie im o to chodzi abysmy tak mysleli i wtedy jestesmy winni.

   Wlasnie pan Bodakowski u siebie ladnie to przeanalizowal:

   Seksizm, pusty seks bez milosci – agresja – samobojstwa lub wykluczenie spoleczne.

   Przeciw czemu trzeba sie przeciwstawic sgresja??

 6. Tomasz Król mówi

  Bardzo ważna informacja!

  3 października odbędzie się kontrmanifestacja do marszu równości, który odbędzie się we Wrocławiu. Istotna jest MOBILIZACJA środowisk konserwatywnych, narodowych i wszystkich tych, którym leży na sercu tradycyjna, zdrowa i silna rodzina. Przeciwstawmy się homopropagandzie wszyscy razem! Przestań być w końcu Milczącą Większością.

  Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2791586891075182/?acontext=%7B%22ref%22%3A%2252%22%2C%22action_history%22%3A%22%5B%7B%5C%22surface%5C%22%3A%5C%22share_link%5C%22%2C%5C%22mechanism%5C%22%3A%5C%22share_link%5C%22%2C%5C%22extra_data%5C%22%3A%7B%5C%22invite_link_id%5C%22%3A2977481765696864%7D%7D%5D%22%7D

  UDOSTĘPNIAMY WŚRÓD ZNAJOMYCH!

  1. kici kici KOCUR mówi

   Jestem obecny na kontrmanifestacja na 100%. I tyle w temacie. Pozdrowienia od KOCURA

 7. Iva mówi

  Zydzi daza do seksualizacji dzieci, legalizacji pedofili, i mowia ze jak sie gwalci dzieci to pozniej jako dorosli sa mniej podatni na wlywy naziztowskich teori.”The “repression” of infantile sexuality, according to Jews who studied the rise of Fascism, is the most consistent predictor of authoritarian tendencies. Using Freud’s widely debunked Oedipus Complex, historic anti-fascists purport that exposing small children to sexuality is the key to immunizing them from the appeal of Fascist ideas when they become adults.”
  „The Frankfurt School, Wilhelm Reich, and various Jewish social scientists to this day have dedicated much of their professional careers seeking ways to identify and deconstruct the social forces that breed authoritarian collectives and their desire to resist multiculturalism, sexual license, hyper-individualism, and even wealth inequality.”https://www.youtube.com/watch?v=SEW3hjdIjaE……….niemiecka naukowiec, ciekawe czy wystawiona przez tych zydowskich naukowcow?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.