Izraelski minister edukacji wybiera się do Polski. Chce mówić o Polakach mordujących Żydów

fot. youtube
17

Minister edukacji Izraela Naftali Bennet wybiera się do Polski ze specjalną wizytą – informuje RMF FM. W środę minister spotka się ze wicepremierem Jarosławem Gowinem i polskimi studentami. W oświadczeniu zamieszczonym w izraelskich mediach Naftali Bennett podkreśla, że jest zdeterminowany, aby powiedzieć polskiej stronie, że świadectwa historyczne jasno pokazują polskie zaangażowanie w mordowanie Żydów podczas Holokaustu.

„Jestem zdecydowany jasno powiedzieć, że historia już udowodniła, że Polacy mieli udział w mordowaniu Żydów w czasie Holokaustu (…) Wiadomość jest jasna: przeszłości nie da się napisać na nowo, przyszłość możemy napisać razem” – napisano w komunikacie. Celem wizyty jest także wywarcie nacisku na prezydenta Andrzeja Dudę, by ten zawetował nowelizację ustawy IPN.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nasz komentarz: Bardzo nas cieszy wizyta ministra Bennetta. Byłoby wspaniale, gdyby minister udał się do Jedwabnego i odczytał tam fragmenty paszkwilu Jana T. Grossa. Po takim numerze polskie ministerstwo sprawiedliwości nie miałoby wyjścia i musiałoby wydać zgodę na wznowienie ekshumacji w Jedwabnem. Oj, byłby „giewałt”!

Źródło: rmf24.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. michu mówi

  Nauka sowiecka nie takie rzeczy potrafiła udowodnić, nie tylko w temacie historii (jak np. Katyń). 😉

 2. Bodzio mówi

  Mam nadzieje że Nasi tez się dobrze przygotują i merytorycznie zamknął usta kłamliwej propagandzie ……..

  1. Antyleming mówi

   A są jacyś nasi ?

  2. Robert B. mówi

   Takie są konsekwencje udawania, że „Żydów nie ma” albo że „są nasi polscy Żydzi”. Nie ma czegoś takiego. To obcy naród, obcy i wrogi. Hołubiący tę obcość i wrogość przez wieki. To – jak mówi Stanisław Michalkiewicz – obcokrajowcy zawodowi. Zawsze zdolni do zdrady, wręcz do niej przygotowani, gdy tylko na horyzoncie pojawi się nowy pan, który im umożliwi dalsze eksploatowanie miejscowej ludności. Już nie raz za to słono zapłacili. I co? I gówno. Dalej robią to samo. Moim zdaniem powinien być wprowadzony czynnik ETNICZNY. Nie ma żadnego rządzenia obcych w naszym kraju. Ja nie słyszałem, żeby w Izraelu jakiś goj był na jakimkolwiek stanowisku w administracji.

 3. Robert B. mówi

  A mój komentarz jest taki: Odmówić prawa wjazdu. Zerwać stosunki dyplomatyczne z Izraelem. Jeżeli jakaś osoba „pochodzenia żydowskiego” okaże choćby najmniejsze symptomy zdrady wobec państwa polskiego na rzecz Izraela, wydalać do Izraela. Skończyć z finansowaniem żydowskiej „kultury”. Skończyć z tym cackaniem się z tym podłym plemieniem, bo to się skończy bardzo źle.

 4. Robert B. mówi

  I jeszcze jedno: ZACZĄĆ wreszcie wrzeszczeć o ŻYDACH MORDUJĄCYCH POLAKÓW. Zaczną wrzeszczeć, że to „antysemityzm”. Olać to. Mało kogo już interesuje „antysemityzm”. Niech spierdalają z tym zasranym antysemityzmem. Najlepiej niech w ogóle się wyniosą, skoro ich tak nienawidzą. Ale z jakiejś przyczyny nie chcą tego robić. Ja wiem DLACZEGO. Bo żydostwo to cywilizacja PASOŻYTNICZA. Tak się ukształtowali przez wieki. Dlatego „nawet” po holokauście, „nawet” z Niemiec trzeba było żydostwo wypędzać siłą.

  1. Andrzej Józef mówi

   Piszesz jak oszalały człowiek.
   Niech sobie przyjedzie, po oskarzeniu ze Polacy mordowali Żydów niech poda dowody?
   Z tymi dowodami kto jest “Rasowym Polakiem “uważaj obyś czasami po sprawdzeniu DNA nie dowiedział się ze twój Dziadek był Fojkszdojczem .
   No i trzeba będzie przy tym bićiu się w pierśi jechac do Fatherland .

 5. Robert B. mówi

  „Wiadomość jest jasna: przeszłości nie da się napisać na nowo, przyszłość możemy napisać razem”…”

  Czyli da się zapłacić żydostwu te słynne 65 miliardów dolarów, a najlepiej całą Polskę dać w prezencie, żeby naród niepokalanych „ocalałych z holokaustu” mógł się poddawać swojej ulubionej religijnej powinności: bezwzględnej eksploatacji gojowskiego bydła, bo wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują jasno, że ich dni na Bliskim Wschodzie są policzone, bo nikt przy zdrowych zmysłach nie sądzi, że ich zbrodnie tam się im upieką. Ckliwe holoszmiry typu „Pianista” na Arabach nie robią wrażenia i nie cofną się przed zemstą na Żydach tylko dlatego, że „Pianista” dostał ileś tam Oskarów i jest taaaaaki wzruuuuszaaaaająąąącyyyy… Te biedne sziiiitkiii, łooooneeee thyyyleeee pszeeeecieeehpiaaaałyyyyy…

 6. D. mówi

  ten nieuk i prostak niech się najpierw wyedukuje NA PRAWDZIE i dopiero osmiela się przyjezdzac do Polski! Poalcy z szubrawcami JUŻ ROZMAWIAĆ NIE CHCĄ!! NIE CHCEMY JUZ WIĘCEJ W POLSCE OGLĄDAC WYCHOWANYCH NA POTWORNYCH KŁAMSTWACH I MANIPULACJACH zydowskich wycieczek młodych, kótrzy oprócz tego, ze wychowani na obrzydliwych kłamstwach to są bez wychowania, bez kultury zachowują się jak emigranci islamscy w niemczech, zostawiją brud smród, śmieci które najchętniej wrzucają na polskie chrzescijanskie cmentarze patrz: Rymanów, Leżajsk, Oswięcim gdize onegdaj do Auschwitz wjechali taranując bramę wjazdową o śmieciach i brudzie, szkodach jakie w hotelach zostawiają to juz nawet szkoda mówic! Otoczeni szczelnie kordonem mossadowcow z długa i krótką bronią nie mają kontaktu z Polakami bo mogliby się przypadkiem dowiedzić tu i ówdzie PRAWDY.

  1. Robert B. mówi

   On jest bardzo dobrze wyedukowany i bardzo dobrze wie, CZEGO chce. Jest te 65 miliardów dolarów albo kraj w podarunku wraz z ludnością do eksploatacji przez „naród wybrany”.

 7. Adda mówi

  To jest największy przekręt obecnej RP. Najpierw Prezydent nie podpisuje ustawy, a teraz wmawiają, że niby w naszym imieniu. Wystarczy spojrzeć na nagłówki rzekomo naszych gazet. Na wp.pl napisali „Polacy chcą weta”. Skąd takie informacje??? Kłamią, kłamią i kłamią.

 8. Normalny mówi

  Kiedy żydostwo przeprosi i zapłaci za masowe mordy ich rodaków dokonane na olbrzymią skalę na narodzie polskim ?!
  Henryk Pająk – najwybitniejszy światowy historyk, dokumentalista i badacz relacji polsko – żydowskich w swojej przedostatniej książce pt. „ Apokalipsa bliżej niż sądzicie” , wydawnictwo Retro, 2016 rok podaje m.in. :
  „ Pomiot Kaina wytracił w ostatnim stuleciu ponad 120 milionów chrześcijańskich Słowian, w tym 80 mln Rosjan i ponad 10 mln Polaków…Od 1939 roku wymordowali na różne sposoby dwa kolejne pokolenia elit narodu polskiego. Zastąpiła je pofolwarczna i popegerowska hołota i wielkomiejskie szumowiny z KPP, PPR i syjonistycznego Bundu… Ich trzypokoleniowa okupacja trwa nieprzerwanie od 1939 roku …” ( str. 5 )

 9. Zdzisław mówi

  Stracimy wiceministra jak zaginie w odbycie ministra oświaty Izraela

  1. Zdzisław mówi

   Chciałem sprostować swój wpis, że zaginie w odbycie wizyty

 10. Darek mówi

  hahaha, żydki brną w zaparte, tym razem nie uda im się, mieszać sobie mogą w Palestynie lub w USraelu ale nie w Polsce. Oj minister dostanie po jajach, dostanie już w środę xD

 11. Zbulwersowany mówi

  To patologia ! Wpuszczać do Polski obcgo agenta, oszczercę i dać mu obrażać kraj i Polaków ! Powinien być zwinięty na lotnisku i odstawiony albo od razu z powrotem, albo skierowany do psychiatryka. To patologia ! Jak nisko upadła polska dyplomacja i polskie władze ! W którym punkcie historii się znajdujemy ?! Chyba w czasach Giga – Targowicy – bis !!!

 12. Ja_Antysemita mówi

  Powinien ktoś z naszych rządzących pojechać do izraela i powiedzieć: „Żydki! Mordowaliście Polaków! Chcecie o tym pogadać?”

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.