Izraelczycy zaszczepieni trzecią dawką zachorowali na kowid. Władze rozważają wprowadzenie kolejnego lockdownu

fot. pixabay
8

W niedzielę (8.08.2021) izraelski dziennik „Haaretz” poinformował o czternastu przypadkach zakażenia kowidem wśród osób, które przyjęły trzecią dawkę szczepionki. Dwie z nich trafiły do szpitala. Jedenastu spośród zakażonych to osoby w wieku 60+, a trzy to osoby młodsze z obniżoną odpornością. W Izraelu trzecia dawka podawana jest od 1 sierpnia. Przyjęło ją już 420 tysięcy Izraelczyków.

Podczas niedzielnego posiedzenia rządu ministrowie dyskutowali o wprowadzeniu lockdownu w związku z wrześniowym okresem świątecznym (Rosz Haszana, Jom Kippur i Sukkot). Liczba zakażeń cały czas rośnie pomimo zaszczepienia ok. 60% populacji. W Izraelu obowiązuje też „zielona przepustka”, czyli paszport kowidowy, bez którego nie można wejść do restauracji, hotelu i na siłownię. W zgromadzeniach organizowanych w budynkach, jak i na zewnątrz mogą brać udział wyłącznie zaszczepieni, ozdrowieńcy i osoby z negatywnym wynikiem testu. A liczba zakażeń wzrasta.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To dopiero pierwszy tydzień podawania trzeciej dawki, która miała uratować sytuację i wśród zaszczepionych już są chorzy. Na razie jest ich niewielu, ale sam fakt, że są, pokazuje, iż przyjmowanie szczepionek nie doprowadzi do wyeliminowania wirusa, jak ubrdali to sobie politycy i tzw. eksperci. Opcja „zero kowid” jest nierealna! Maski nie zatrzymują transmisji wirusa, lockdown nie zatrzymuje transmisji wirusa, szczepionki też nie zatrzymują transmisji wirusa. Jedynym efektem tzw. walki z pandemią jest rujnowanie życia społecznego i gospodarczego. Dość tego szaleństwa!

Źródło informacji: Haaretz

Zobacz też:

Katarzyna TS: On nas pozabija!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Aga mówi

  To wszystko zaczyna być niebezpieczne gdyż stan absurdu dawno przekroczono. Trzeba się nad tym wszystkim głęboko zastanowić. Nie wiadomo co nam N W O faktycznie szykuje. Dla przykładu proszę wziąść pod analizę rzeczywisty dokument tj. Warunki świadczenia uslug amazzon A W S dostępny na stronie aws . amazon . com /service – terms / gdzie w punkcie 42.10 jest zapis o dopuszczalnym użyciu materiałów oraz systemach krytycznych dla bezpieczeństwa. Pisze tam, że ograniczenie w użyciu materiałów nie dotyczy przypadku wystąpienia szeroko rozpowszechnionej infekcji wirusowej (obowiązkowo potwierdzone przez amerykańskie Centrum Kontroli Chorób tj. _US_CDC_) które powodują reanimację ludzkich zwłok i próbują
  konsumowac żywe ludzkie mięso (ciało), krew, mózg lub tkankę nerwową. Na końcu zdania pisze, że doprowadzi to do upadku cywilizacji.
  Zapis ten wprowadzono do tych warunków w dniu 30 grudnia 2019. W wersji wcześniejszej go nie było. Jest to przerażające i nie wiadomo czego dotyczy.

  Dokładnie pisze tam :
  ” 42.10. Acceptable Use; Safety-Critical Systems. Your use of the Lumber_yard Materials must comply with the A W S Acceptable Use Policy. The Lumber_yard Materials are not intended for use with life-critical or safety-critical systems, such as use in operation of medical equipment, automated transportation systems, autonomous vehicles, aircraft or air traffic control, nuclear facilities, manned spacecraft, or military use in connection with live combat. However, this restriction will not apply in the event of the occurrence (certified by the _United_States_Centers_for_Disease Control or successor body) of a widespread viral infection transmitted via bites or contact with bodily fluids that causes human corpses to reanimate and seek to consume living human flesh, blood, brain or nerve tissue and is likely to result in the fall of organized civilization.”

  Takich wstawek prawnych-puzzli jest pewnie więcej w różnych dokumentach tych największych korporacji. Dokąd to wszystko zmierza ?

 2. Error 404 mówi

  Ten zapis pochodzi nie z 2019, a z początku 2016 r. , kiedy wypuszczono silnik gry Lumberyard.

 3. Misiek13 mówi

  To jest kara od Bobga za Palestyne i Strefe Gazy,mysle ze doczekam takiego dnia kiedy Izrael zostanie ztarty w pyl.

 4. Repatriant mówi

  no i to jest dobra wiadomość, czekam na jeszcze lepsza

 5. Shadow mówi

  Życzę im szczepień 10 razy do roku i niech zdychają na potęgę. Za wszystkie zbrodnie jakich dokonują i dokonywali na ludzkości przez wieki.

 6. W K mówi

  Oby im dali jeszcze parę dawek. Szczepić należy do końca.

 7. PaniMatka mówi

  Niesamowite, ktoś zachorował po szczepieniu. A wiecie, łosie, że z owych danych o szczepieniach i zachorowaniach w Izraelu wynika, że:
  – zaszczepiony ma 2 razy mniejsze szanse się zakazić
  – zaszczepiony ma 10 razy mniejsze szanse poważnie zachorować
  – zaszczepiony ma 400 razy mniejsze szanse umrzeć w wyniku zakażenia Covid

  Czemu ukrywacie te informacje przed czytelnikiem, halo?

 8. Joanna mówi

  Tylko, że tu jest wszystko w odniesieniu do covid. A że zaszczepieni umierająmasowo na powikłania sercowo-zakrzepowe, to tego nie widziemy, nie? Przynajmniej nie umarli na covid, nie? W samej Polsce ponad 85 tys. ludzi niw zgłosiło się na drugą dawkę. A dlaczego? Bo albo są nieżywi albo ledwo żywi 🙁
  A takie pierdzielenie, że ktoś ma 2 razy mniejszą szansę się zakazić, są jak wróżenie z fusów, bo co to w praktyce oznacza? Że zarazi się co druga szcepiona osoba, czy jak? Przecież to jest kompletna bzdura. Albo, że ma 400 razy mniejsze szanse umrzeć w wyniku covid? W stosunku do kogo? A ile razy ma większe szanse umrzeć w wyniku powikłań sercowo-zakrzepowych? A tego nie wiadomo, bo takich statystyk nie ma 🙁 Ministerstwo ma w głębokim poważaniu, żeby kontrolować, ilu ludziom ta szczypanka faktycznie wydłużyła życie a ilu już skończyło w szpitalu. Agencje zdrowotne na świecie ukrywają skalę powikłań, CDC została złapana przez analityków na masowym kasowaniu danych z rejestrów. Pracownica CDC twierdzi, że w USA już ponad 45 tysięcy osób padło po złotym strzale.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.