Katarzyna TS: On nas pozabija!

premier Mateusz Morawiecki/ fot. Facebook
30

We wtorek (29.06.2021) premier Mateusz Morawiecki zamieścił na Facebooku wpis o następującej treści: Proszę Państwa, w Wielkiej Brytanii notuje się największą ilość zakażeń od początku roku. Niestety, kolejny wariant COVID-19, nazwany Delta, rozprzestrzenia się po świecie. Według specjalistów jest dużo bardziej zaraźliwy niż dotychczasowe odmiany. Musimy za wszelką cenę ograniczyć jego skutki. W związku z tym działamy już teraz. Dziś w Kancelaria Premiera odbyło się spotkanie specjalnego zespołu d/s wirusa Delta. Monitorujemy sytuację i będziemy reagować adekwatnie do rozwoju sytuacji epidemicznej w Europie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Co to oznacza? Nie miejmy złudzeń. Jeśli premier użył sformułowania „za wszelką cenę”, to znaczy, że od września, czyli z nadejściem sezonu grypowego, czeka nas powtórka z horroru nazywanego walką z pandemią. Dzieci nie wrócą do szkół, gospodarka zostanie zamknięta, a co najgorsze – po raz czwarty zostaną odwołane planowe zabiegi diagnostyczne i operacje. Pacjenci zostaną wyrzuceni ze szpitali przerobionych na placówki kowidowe, a chorzy z pozytywnym wynikiem PCR będą zamykani w izolacji bez kontaktu z lekarzem. I tak będzie do kwietnia. Dotychczasowa rządowa walka z pandemią doprowadziła już do ponad 140 tys. nadmiarowych zgonów. Wyobraźcie sobie, co będzie się działo, gdy manewr z lockdownem służby zdrowia zostanie przeprowadzony po raz kolejny. Masakra!

Ci, którzy uwierzyli w zapewnienia rządu, że szczepionki zakończą pandemię, już krzyczą, że ewentualny lockdown będzie winą niezaszczepionych. Tym, którzy tak twierdzą wyjaśniam, że Wielka Brytania, w której obecnie notuje się największą liczbę zakażeń, to najlepiej wyszczepiony kraj w Europie. To Wielka Brytania jako pierwsza rozpoczęła akcję szczepień i to tam podawano preparaty taśmowo w punktach drive-thru. Obecnie w pełni zaszczepionych jest ponad 60 procent dorosłych mieszkańców, a pierwszą dawkę przyjęło już ponad 80 procent. I co? I dzień w dzień odnotowuje się nawet ponad 20 tys. nowych zakażeń. Wszystkiemu winien ma być wariant Delta, ale przecież szczepionka miała być skuteczna również wobec tej mutacji. Praktyka pokazuje więc, że szczepienie nie eliminuje wirusa. Opowiadanie o tym, że wszystkiemu winni są niezaszczepieni, to bujda na resorach.

Mamy zatem sytuację, która nie napawa optymizmem. Rządowa strategia walki z pandemią zakłada masowe testowanie i brak leczenia. Nie tylko nic się nie polepsza, ale wręcz pogarsza. 17 czerwca Rzecznik Praw Pacjenta wszczął postępowanie wobec przychodni „Opitima”, w której doktor Włodzimierz Bodnar normalnie przyjmował pacjentów i zapisywał im amantadynę. W tym czasie inne przychodnie „leczyły” teleporadą, a pacjenci z zapaleniem płuc mogli liczyć na osłuchanie dopiero wtedy, gdy w stanie ciężkim trafiali do szpitala. Zarzuty wysuwane wobec „Optimy” to „działania lub zaniechania mające na celu pozbawienie lub ograniczenie prawa pacjentów do świadczeń zdrowotnych”.

Rozumiecie? Lekarz, który normalnie leczył chorych, jest oskarżany o naruszanie praw pacjentów. Lekarze, którzy „leczyli” przez telefon, nie mają takich problemów. Jedyna kara, jaka spotkała niektórych z nich, to cofnięcie finansowania NFZ, przy czym dotyczy to zaledwie 71 przychodni, w których teleporady wynosiły ponad 90%. Taką decyzję podjął minister zdrowia Adam Niedzielski ogłaszając, że to działanie na rzecz pacjentów. Czyli ponad 80% teleporad jest OK. Ale normalne leczenie jest nie OK i skutkuje postępowaniem „w sprawie stosowania praktyk naruszających zbiorowe prawa pacjentów”. Sygnał dla lekarzy jest jasny: bezpieczniej jest NIE LECZYĆ niż leczyć. Z takim przekazem wchodzimy w okres oczekiwania na czwartą falę koronawirusa, której początek Niedzielski zapowiedział na połowę sierpnia. A Morawiecki zapowiedział działania „za wszelką cenę”.

Szanowni Państwo, to już naprawdę nie są żarty. Jeśli 140 tys. nadmiarowych zgonów spłynęło po Morawieckim jak woda po kaczce, to znaczy, że nic nie powstrzyma go od powtórki morderczej strategii z ubiegłego roku. On nas pozabija! Razem z Niedzielskim i żyrującym ten obłęd Kaczyńskim, Morawiecki pośle do piachu kolejne dziesiątki tysięcy Polaków w ramach walki z wirusem „za wszelką cenę”. Czy posłowie Zjednoczonej Prawicy są gotowi na ten „sukces”? Czy nadal będą popierać rząd, który doprowadził do największej hekatomby Polaków od II wojny światowej? W zaistniałej sytuacji nie ma już miejsca na żadne wymówki. Każdy poseł, dzięki któremu Morawiecki trwa na stanowisku i realizuje morderczą politykę kowidową, jest tak samo winny tych zgonów, nawet jeśli prywatnie nie zgadza się z tą polityką. Albo Zjednoczona Prawica zatrzyma ten obłęd, albo będzie winna jego skutków. Każdy z posłów tej koalicji zasłuży na miano „mordercy”, jeśli nie podejmie działań zmierzających do odsunięcia od władzy Morawieckiego i Niedzielskiego. Mówiąc krótko: albo zrobicie pucz i odbierzecie im władzę, albo idźcie do piekła. Wszyscy razem i każdy z osobna.

Jeśli podobają się Państwu moje felietony i chcielibyście wesprzeć moją działalność publicystyczną, możecie to zrobić dokonując przelewu na poniższe konto PayPal. Będzie to dla mnie nie tylko wsparcie w wymiarze finansowym, ale również sygnał, że to, co robię, jest dla Państwa ważne i godne uwagi. Z góry dziękuję. Katarzyna Treter-Sierpińska https://www.paypal.me/katarzynats

Zobacz też:

Katarzyna TS: Zaszczepieni na kwarantannę – wPrawo.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Bodo mówi

  będą omawiać dalszy ciąg programu „Narodowej eksterminacji starych Polaków” . Już mają na koncie blisko 150.000 osób.

 2. Marcin Malik mówi

  Ja do sklepów w UK wchodzę bez maski. bo mam na to potwierdzenie. Niektóre sklepy traktują wirusa luźno, a inne są jego fanatykami. Niestety najbardziej fanatyczni w tej kwestii są niektórzy Anglicy. Zostałem już wyrzucony z wielu miejsc. U Angielek na próżno szukać rozumu. Muzułmanie wydają się być najbardziej odporni na tą propagandę.

  NHS przysyła mi listy o tym jak bardzo chcą mnie zaszczepić 'w związku z moim stanem’. Lekarz wmawia mi między innymi schizofrenię, także z uwagi na zaprzeczanie wirusowi. Podejrzewam, że wmawianie chorób psychicznych będzie kolejnym atakiem na osoby niezaszczepione. Czekają nas kolejne prowokacje.

 3. Michu. mówi

  Pani Katarzyno, niestety scenariusz jaki Pani kreśli jest bardzo realny. Coraz gorzej w tym zwariowanym kraju i całej unii, a w poczekalni do władzy czekają zdrajcy z platformy i lewicy, także nie ma co się łudzić.

 4. Rafał mówi

  No i co z tego? Kogo to obchodzi?? Garstkę Polaków, GARSTKĘ!!!! Reszta będzie głosowała na PiS, PO, Hołownię i Lewicę choćby mieli iść na wybory w kombinezonach OP-1!!!! Mają 500+, mają Kurwizję, Polsat i TVN i tylko to ich obchodzi!!! Co bardziej uświadomionych ideologicznie obchodzi jeszcze walka między pedofilami w czarnych kieckach i pedofilami z parad równości- a resztę mają w dupie!!! I co kto Żydeuszowi Parszywieckiemu zrobi????? „ak podaje serwis money.pl Konfederacja „Lewiatan” zrzeszająca ponad 4100 firm zatrudniających ponad milion osób, zaproponowała rządowi dwa rozwiązania prawne. Dawałyby pracodawcom możliwość „niewpuszczania do zakładów pracy niezaszczepionych pracowników oraz nieprzyjmowania takich osób w sklepach”. Pierwsze rozwiązanie ma za zadanie zminimalizowanie ryzyko zakażenia się pracowników i przestoju w pracy. Drugie rozwiązanie miałoby za zadanie chronić całość społeczeństwa. Ten zapis jest najbardziej kontrowersyjny, bowiem każdy musi robić zakupy i ciężko wyobrazić sobie funkcjonowanie bez tego.”- o co zakład że i to przejdzie???

 5. Przypominam żydoPiSom - mówi

  wasze „sukcesy” w walce o nasze zdrowie są o wiele większe niż takież sukcesy Hitlera w Auschwitz, gdzie obywateli polskich rocznie mordowano o wiele mniej, bo ca 100 tysięcy. Jesteście lepsi od niemców o 50%!

  I też zostaniecie za to osądzeni. Za śmierć 150 tys. Polaków KTOŚ ODPOWIEDZIEĆ MUSI!

 6. Boisz się, młody, o życie swoich dziadków? mówi

  To sczep się! Na ulicy z milicją, z PiSowskim HOMO-ZOMO! Jeśli tego nie zrobisz, to kolejne 150 tysięcy „dziadków” zdechnie jesienią w tym roku, tak jak w roku ubiegłym! Po pierwszym ataku grypy.

  REAL jest taki, że jeśli TY fizycznie o nich nie zawalczysz, to PiS ich zabije przez uniemożliwienie im leczenia a to serca, a to nerek, a to cukrzycy, a to raka…, w końcu płuc, które to choroby w połączeniu z grypą dają tzw. powikłania i nie leczone zabijają w ciągu tygodnia.

  I rzeczywiście, TO TY BĘDZIESZ TEMU WINIEN! BO NIE CHCESZ SIĘ SCZEPIĆ!

 7. Ewa-Maria mówi

  Jeżeli Polacy na to pozwolą to scenariusz jak najbardziej taki będzie. Nie wiadomo tylko, kiedy nastąpi przebudzenie z tego letargu. Morawiecki jak to pokazuje, czuje się bezkarny, pewny swego. Jednak nic wiecznie nie trwa, zawsze jest początek i koniec. Końcem będzie to że spieprzy do swojaków ,którzy go wykreowali i 'wsadzili’ na stanowisko . Rozdzielność majątkową już ma poza sobą. Resztę scenariusz życia napisze. Jedno mnie zastanawia dlaczego czuje się tak pewny swego wiedząc że są ludzie, którzy negują te jego szaleństwa kowidowe. Być może wie że ma pewne zaplecze, które zapewni mu bezpieczny azyl. Często zastanawiam się nad jego kosztowną edukacją. Wiadomym jest że Kornel Morawiecki nie byłby w stanie pokryć koszty z tym związane. Z całym szacunkiem do jego osoby ale wiadomym jest że przez większość życia żył jak żył i gdzie i czy zdążył zapracować na emeryturę. Młodzi jeżeli szybko nie zareagują to czeka ich praca za miskę ryżu. To już nie są żarty.

 8. bu ha ha ha ha ha mówi

  tymczasem–https://bi.im-g.pl/im/5b/03/1a/z27278683IH,Gruz-przed-ambasada-Izraela.jpg

 9. Misiek13 mówi

  Sprawa jest jasnsa,albo my ich,albo oni nas.

 10. Piotr Dean mówi

  Pamiętam taki artykuł: dlaczego nie zagłosuję na Konferencję, autor Katarzyna TS. Polak mądry po szkodzie wciąż żywe i prawdziwe.

 11. czarny mówi

  Morawicki to żyd, on ma w 4 literach ile gojów pośle do piachu. Po prostu przygotowuje przestrzeń życiową dla nowych osadników.

 12. Alan mówi

  No to trzeba sie zaszczepić i problem z głowy. Ja sie zaszczepiłem szczepionką Pfizer i nic mi nie jest. To podobno najlepsza szczepionka na rynku. Jeden, dwa dni człowiek trochę czuje się nieswojo i ręka boli, ale od tawsze pamiętam, że tak zawsze po szczepieniu człowiek się czuł. Kaczyński już straszy konsekwencjami w razie odmowy szczepienia. Ubzdurał sobie że jest od spraw bezpieczeństwa, a obywatele tak jak w Chinach muszą być straszeni, wtedy czują sie bezpieczniej. 😁

 13. resovia mówi

  Tak jest zydem jak walesa i katolikiem.

 14. konan mówi

  Obżydzenie mnie bierze jak widze tę krzywą gębę. Kundle nie rozumieją, że na końcu ich Panowie wrzucą ich z łopatami do dołu i posypią wapnem. Łudzą się, że zostaną elytą bujającą się na jachtach, bo pieniadze czekają na kontach w rajach podatkowych, już tylko osiągnąc te 70% wyszczepień. Będziecie sie bujać, ale na latarniach 🙂 zgodnie z Polską tradycją nagradzania zdrajców polskiego narodu.

 15. zdzicho mówi

  Jest żydem. JUDA także, Kaczyński również, ba, 'twórca partii REPUBLIKAŃSKIEJ to klasyczny parch (tiny.pl/rns9g), ten który stworzył w sejmhedrynie 'lobby żydowskie’.

  Warszawska Gazeta ostatnio publikuje 'kto jest kto’. Otóż taki np. Kurski to tak naprawdę Bernstein po wielokrotnych przeróbkach.

  I to już chyba ostatnie chwile, żeby wyczesać te żydowskie gnidy gęstym grzebieniem i wrzucić je do ognia!

  Zwróćcie uwagę na wystrój sejmhedrynu – tiny.pl/tlfcr – miejsce na gwiazdę dawida od dawna przygotowane. A JUDA otwarcie stwierdził, że ma nas wszystkich za żydów – „Pokażcie mi Polaka który nie ma choćby najmniejszej domieszki krwi żydowskiej” (tiny.pl/9qr3r).

  'Polaków’, którzy tego nie rozumieją także należy 'wyczesać’, bo z pewnością to o nich JUDA mówi!

 16. krzysztof mówi

  moja żona bez maski chodzi a stare debile jęczą pandemia, gdzie maska, dobrze, że mnie nie było bo bym dziada pogonił, jednym słowem to nie społeczeństwo to jakiś już twór, chory kraj pełen patologii. Górnictwo likwidują a górnicy mają to w dupie, by kasa była, zus ta lichwa, nfz itd płacimy a oni się bawią i jeszcze na to coś głosuje te sfołeczeństwo

 17. pucz !!!!!!!! mówi

  Ale czy społeczeństwo polskie nie może złożyć pozwu zbiorowego przeciw tym 3-em jeźdźcom apokalipsy w obronie życia swojego i swoich rodzin ??? !!! mamy czekać as nas ci zydzi wymordują???!

 18. ANDRZEJ S LOBROW mówi

  Na podstawie dawnego filmu „WESTERN” dwóch rewolwerowców staneło do walki, i WYGRAŁ ten który był szybszy bo strzelał pierwszy, więc albo on albo WY ?

 19. ANDRZEJ S LOBROW mówi

  Na podstawie dawnego filmu „WESTERN” dwóch rewolwerowców staneło do walki, i WYGRAŁ ten który był szybszy bo strzelał pierwszy, więc albo on albo WY ?

 20. Sramnaobostrzeniapis mówi

  Tak sie nie szczepie swoje loteryjki moga sobie wsadzić w 4 litery

 21. Wladca mówi

  Tak to sobie potrwa,az przyjdzie …GLOD!
  Wtedy Goldman Czlowiek z placzem przywita…Policjanta! Wbije noz w plecy,sprawnie wytnie szynke,moze Ostasien nozke, moze Raczke i upiecze na wolnym ogniu ze scietych drzew w Parku.. gdzie w krzakach juz czekaja zaplakani nastepni glodni…Mieso hula po ulicy..
  Poczytajcie sobie np. zaglade Lizbony (to stolica Portugalii).I Ciach!I mniam,mniam!Pycha!

 22. Wladca mówi

  Na Ukrainie w latach rewolucji tez byl Glod!
  Poradzili sobie! Popatrzcie na zdjecia!Tam jedyna waluta bylo ludzkie mieso!Trudno bedzie przekonac glodnych zaplakanych z bolu glodu ludzi do papierowych pieniedzy.Zlota tez nie ugryziesz!Czeka nas…KANIBALIZM!!!
  A Murzyni z Afryki jeszcze 3 pokolenia wstecz tez byli kanibalami.Moze wiedza jak przyprawiac ludzkie mieso i jak je oprawiac?Moze najpierw bic ofiare Kijem,aby miesko zmieklo?Posolic?Na zywca przypiec ,Jak to robia Chinczycy z psami jadalnymi?Tu nie bedzie pana premiera ,policjanta,ministra,Bedzie MIESO!!!!

 23. Kornelia mówi

  Tym nochalem moze gasic swiece menorowe…

 24. OZ mówi

  Pan Morawiecki z panem Niedzielskim, którzy nie podlegają jurysdykcji polskich sądów, powinni się spakować i zamieszkać tam skąd wywodzą się ich korzenie i o Polaków niech się „nie zamartwiają” – my sobie damy radę, przetrwaliśmy najazdy, rozbiory, wojny światowe. Niech przestanie tzw. „polski rząd” niszczyć polskie rolnictwo, polskie kopalnie, pogoni autorów 447 -.

 25. jerzy mówi

  Dr n. med. Zbigniew Martyka: „Kieruję się PRAWDĄ – z medycznego punktu widzenia NIE MA PANDEMII”

  === A NIE JAKIŚ TAM DYLETANT MEDYCZNY POKROJU ŻYDA MORAWIECKIEGO I NIEDZIELSKIEGO,KTÓRY NIEWIADOMO DLACZEGO ZWANY JEST MINISTREM ZDROWIA ===

  Zamknięto wszystkich w domach a teraz pozwala się ludziom wychodzić, ale jest obowiązek noszenia maseczek.
  Zbigniew Martyka powiedział: „Wszystko ma plusy i minusy. Izolacja wpłynęła na to, że się TO rozciągnęło w czasie. Uważam, że zawsze trzeba kierować się rozsądkiem. Z pewnością nie można szafować zdrowiem. Jak już przy tym jesteśmy, to nie tylko moim zdaniem, obligatoryjność noszenia maseczek może w niedalekiej przyszłości skutkować licznymi chorobami dróg oddechowych”.

  Maseczki noszone teraz mogą być powodem chorób dróg oddechowych w późniejszym terminie?

  Jeżeli teraz zmusza się ludzi do noszenia masek, to może być tak, że za kilka miesięcy może zwiększyć się zachorowalność na choroby dróg oddechowych. Wówczas będzie się mówiło: zobaczcie, pomimo noszenia masek, tyle ludzi choruje! To właśnie przez noszenie TYCH IDIOTYCZNYCH masek nasili się ilość tych chorób”.

 26. jerzy mówi

  „Nigdy nie istniała żadna epidemia wirusowa! (…) Koronawirus, to mechanizm manipulacyjny, kreacja teatralna i wydarzenie medialne. Jest to biznes, jakich wiele, który dotuje interesy osób powiązanych z rodami czarnej szlachty, żyjącej z wyzysku człowieka, przez człowieka. (…) Coś, co zostało wykryte i nazwane pół wieku temu, posłużyło do spektaklu, opartego na zyskownej zamianie ról, a mianowicie koronawirus ofiarował swoje nazwisko – chorobie radiacyjnej oraz ideologii światowego kryzysu, na co wyraziliście niemą zgodę, poprzez bierne przyjęcie reguł prawnych, narzuconych przez rząd fetyszystów, stających się demiurgami, napędzającymi ludobójców”
  „Koronowirus, czyli fałszywa pandemia covid-19: bezczelna grabież i totalitarny zamordyzm‼ Koronowirusowe oszustwo bazujące na corocznej grypie jest w pełnym galopie, społeczeństwo polskie, tak jak wszystkie pozostałe niestety, sprawdziło się dotychczas w roli istot bezmyślnych doskonale.

  Zorganizowane żydostwo może się zaśmiewać do rozpuku, ich teoria o »gojach« została potwierdzona w praktyce. Może nie jesteśmy zwierzętami, jak twierdzi Talmud, którym faszeruje się wadliwe mózgownice plemienia wybranego przez diabła (Jan 8:44), ale z pewnością reprezentujemy coś w rodzaju zbiorowego idioty, nawet nie wiejskiego głupka, który ma swój własny, barwny świat, tylko kompletnego idioty, któremu można wmówić absolutnie wszystko. Głupkowi nie można”.

 27. jerzy mówi

  (O ŁUKASZENCE!!!) Jednak Luca (jak to pieszczotliwie nazywa) jest wykonany z twardszego materiału. To człowiek, który kategorycznie odmówił izolowania swojego państwa, a 9 maja 2020 r. W swojej stolicy, Mińsku, zorganizował paradę z okazji Dnia Zwycięstwa, kiedy wszyscy na świecie byli tak zastraszeni, że nie mogli opuścić swoich domów. A teraz zatrzymał faceta z NEXTY, Romana Protasewicza , organizatora zeszłorocznych protestów w Mińsku. Będąc bezpiecznym w Warszawie, Roman P. szydził z wniosków ekstradycyjnych; jego NEXTA zaoferował miliony w nagrodę za aresztowanie Luki. A teraz nagle znalazł się w więzieniu. Ten, który śmieje się ostatni, śmieje się dobrze…

  NIE MOGĘ SIĘ OPRZEĆ BY W TYM MIEJSCU NIE NAPOMKNĄĆ O ROSJI:
  ,,Rosja radzi sobie z Nowym Porządkiem Świata i ma się dobrze. Dziś jest to najbardziej wolny kraj na świecie, z otwartymi teatrami, muzeami i kościołami, restauracjami pełnymi odwiedzających, a dla wszystkich, którzy chcą ją mieć, jest szczepionka. Ale tę wolność osiągnięto ogromnym wysiłkiem. A sojusznicy Rosji nie są tak zdolni do przeciwstawiania się Zachodowi. Są mniejsze i łatwiejsze do naciśnięcia. Białoruś, rosyjski balkon nad Europą, wystaje między satelity USA i jest wrażliwa. Otaczanie Rosji i jej sojuszników byłoby realistyczne, gdyby nie długa i przyjazna granica z Chinami.”

 28. pszenka mówi

  Ludzie i zaszczepieni, i niezaszczepieni, nie radzą sobie psychicznie z mobingiem państwowym, polityczno-marketingowym. Nie boją sie wirusa. Boją się własnego rządu i ich decyzji. Boją się psychopatycznych polityków i lobbystów . Kłamstwa rozsiewane są po kraju jak chwasty i dokłada się wszelkich starań, by one opanowały każdy skrawek życia człowieka. Rzuca się wężami i kamieniami w już zastraszonych. Chaos, turbulencje, chaotyczne zmiany kierunków , fruwające strzykawki , wysokie ceny za bilety do teatru politycznego, którego już mało kto może spokojnie oglądać ,i wybuchy grozy, okrywanej kapą milczenia , udawania nicniewidzenia, udawania normalności. A niby wojny nie ma. Czy ktoś z was wie kiedy w historii Polski aż tak rząd krajowy prześladował wykształconych lekarzy jak dziś ? – lekarzy gotowych ratować człowieka, bo mają sumienie i są uczciwi ?/? Głupota wypuszczona na wolność panoszy się a mądrość za kratami w lochu…. zło samo z siebie nie odchodzi w siną dal. Ale ci, którzy wypuszczają zło na ludzi zapominają, że ono wróci do nich zwielokrotnione. Co zasiane, to potem zebrane. Takie jest skuteczne Prawo wyższe od tego ludzkiego . Bajka : W pewnym państwie tak się królewscy politycy dla swej pracy poświęcili i przyłożyli aż wszystkich co do nogi wybili. I nawet tego nie zauważyli. Ordery za zasługi sobie nawzajem przyczepili . I szczęśliwie sobie dalej żyli. Nikt im nie przeszkadzał, bo nie było nikogo. W tym czasie dzika zwierzyna mocno się rozpleniła i królewskich polityków zaskoczyła. Pewnego dnia dzikość w dzikiej zwierzynie polityków dopadła i z czosnkiem niedźwiedzim zjadła.

 29. pszenka mówi

  Bajka : W pewnym państwie tak się królewscy politycy dla swej pracy poświęcili i przyłożyli aż wszystkich co do nogi wybili. I nawet tego nie zauważyli. Ordery za zasługi sobie nawzajem przyczepili . I szczęśliwie sobie dalej żyli. Nikt im nie przeszkadzał, bo nie było nikogo. W tym czasie dzika zwierzyna mocno się rozpleniła i królewskich polityków zaskoczyła. Pewnego dnia dzikość w dzikiej zwierzynie polityków dopadła i z czosnkiem niedźwiedzim zjadła.

 30. Dominik mówi

  „Co to oznacza? Nie miejmy złudzeń. Jeśli premier użył sformułowania „za wszelką cenę”, to znaczy, że od września, czyli z nadejściem sezonu grypowego, czeka nas powtórka z horroru nazywanego walką z pandemią. Dzieci nie wrócą do szkół, gospodarka zostanie zamknięta, a co najgorsze – po raz czwarty zostaną odwołane planowe zabiegi diagnostyczne i operacje. Pacjenci zostaną wyrzuceni ze szpitali przerobionych na placówki kowidowe, a chorzy z pozytywnym wynikiem PCR będą zamykani w izolacji bez kontaktu z lekarzem. I tak będzie do kwietnia.”

  I tak uczciwie mówiąc, to co się z Pani przewidywań sprawdziło? Na ile jest Pani w stanie stanąć przed czytelnikami i powiedzieć, że się pomyliła? Bo moje dziecko na przykład we wrześniu poszło do szkoły, ja w październiku uczestniczyłem w Kielcach w targach, a w sierpniu byłem w szpitalu bo złamałem rękę i wymagałem poskładania tejże ręki – co w szpitalu zrealizowano perfekcyjnie i natychmiast i nikt mnie nie wyrzucał. A potem jeszcze w przychodniach chirurgicznych kontynuowałem leczenie. Jest pani w stanie się rozliczyć ze swoimi wpisami po czasie?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.