Izrael dąży do przesiedlenia 2 milionów Palestyńczyków do Europy. Trwają rozmowy!

IsraAID na wyspie Lesbos
10

„Financial Times” informuje, że premier Izraela Benjamin Netanjahu kontaktował się już z niektórymi europejskimi przywódcami w celu przekonania ich do wdrożenia pomysłu przesiedlenia Palestyńczyków do Europy. Wieści potwierdzają palestyńscy i izraelscy dziennikarze magazynu online +972, którzy dotarli do wewnętrznych dokumentów izraelskiego ministerstwa wywiadu. Wynika z nich, że Izrael rozważa trzy scenariusze po zakończeniu wojny.

Pierwszy scenariusz: po zakończeniu działań wojennych w Strefie Gazy ludność palestyńska pozostanie na miejscu pod rządami władz Zachodniego Brzegu Jordanu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Drugi scenariusz: w Strefie Gazy powstanie arabski rząd nieislamski, na wzór Zjednoczonych Emiratów Arabskich i równocześnie zaczęto by naciskać na Stany Zjednoczone, by te wymusiły na Egipcie przyjęcie palestyńskich uchodźców.

Trzeci scenariusz: Palestyńczycy ze Stefy Gazy zostaną przesiedleni do Europy, głównie do Hiszpanii i Grecji, jednak z dokumentu ma wynikać, że w przyjęcie Palestyńczyków miałoby być zaangażowanych więcej europejskich państw. W takie działania od lat zaangażowana jest żydowska organizacja IsraAid, którą w swojej pierwszej książce opisuje Jacek Międlar.

Resort potwierdził autentyczność dokumentu. Okazuje się zatem po raz kolejny, że przypuszczenia Jacka Międlara m.in. w tej kwestii, którą opisał w swojej bestsellerowej książce „Moja walka o prawdę”, okazały się w stu procentach trafne.

Przypomnijmy, że według Ministerstwa Zdrowia Strefy Gazy w sobotę liczba ofiar śmiertelnych wśród Palestyńczyków wzrosła do 8,5 tysiąca, z czego dwie trzecie ofiar to kobiety i dzieci. Izraelskie władze nie kryją się z tym, że oponentów uważają za zwierzęta. – Walczymy ze zwierzętami, a nie z ludźmi – powiedział minister obrony narodowej Izraela Yoav Galant.

Przeczytaj także:

Zostali wzięci w sowiecko-ukraińskie kleszcze! “Żydzi witali Sowietów i gnębili Palestyńczyków!” Z Wołynia przez Syberię do Libanu i Anglii – rozmowa z Wandą Hylą [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. W K mówi

  Lepiej i szybciej byłoby przesiedlić Żydów do Arabii Saudyjskiej, ewentualnie do Sudanu.

 2. Wladca mówi

  Zydow Trzeba nawrocic na chrzescijanstwo!

 3. z-k mówi

  Może my ich weźmy to łatwiej nam będzie poradzić sobie z wnuczętami Bermana, Fejgina, Szechtera, Flejschfarba………

 4. Andrzej mówi

  Jednak najslynniejszy na swiecie akwarelysta z Wiednia mial racje zeby parchow przesiedlic na Madagaskar .

 5. Krzysztof7 mówi

  7ydzi naciskają na przesiedlenie Palestyńczyków , jeśli to by się udało (co moim zdaniem jest bandytyzmem ) to nawet grosza nie wyłożą na tę akcję. Wszystkie kraje powinny się sprzeciwić bo tam jest ich dom . Mało Palestyńczyków wyrzucili z domów , a ilu zrobili krzywdę .

 6. Shadow mówi

  Żydowskie parchy dzielą, rządzą i mordują, wszystkich,którzy im nie pasują po drodze, albo przeszkadzają w jakikolwiek sposób.

 7. Hammurabi mówi

  „Benjamin Netanjahu kontaktował się już z niektórymi europejskimi przywódcami w celu przekonania ich do wdrożenia pomysłu przesiedlenia Palestyńczyków do Europy”.
  Jakoś umknęła mi informacja co na żydowski pomysł sami zainteresowani. To, co dziś szumnie nazywane jest „państwem żydowskim” tak naprawdę jest jedynie epizodem w kilkudziesięciowiekowej historii tych ziem i jeśli dalej sytuacja będzie się w ten sposób rozwijała, pozostanie im na kolejne wieki.
  Same scenariusze rozważane przez Izrael wydają mi się dziwnie znajome…
  Wystarczy przypomnieć sobie stosunek niemieckich i austriackich bandytów do Polaków na okupowanych ziemiach polskich!
  Przypominam, że Polacy już we wrześniu 1939 uciekając przed „cywilizowanym” agresorem zmuszeni byli opuszczać swoje domostwa. Po wkroczeniu „lepszej” cywilizacyjnie armii, niemiecka mniejszość spontanicznie dokonywała napadów i rabunków zmuszając Polaków do opuszczania swoich majątków. Niewiele później zaś, „lepsza cywilizacja” dokonywała przymusowych wysiedleń przy pomocy wojska. Polscy obywatele mogli zabrać jedynie ubrania i żywność pozostawiając cały swój dobytek lepiej cywilizowanym mordercom. Same „lepiej cywilizowane” niemieckie władze oszacowały liczbę ograbionych z posiadanego majątku na liczbę od 30 do 40 tys.
  Ciekawe, który z przedstawicieli „narodu miłującego pokój” (na swoich rzecz jasna warunkach) wejdzie w rolę Odila Globocnika?

 8. Dumny Polak mówi

  Swiat Arabski nie moze pozwolic na taka wersje!

  Pamietajmy, ze i Polacy nie mieli swojej ojczyzny przez 152 lata, tak samo Palestynczycy sa wyjatkowo dzielnym narodem i swoja postawa zasluzyli sobie az nadto, aby swoja wolna i suwerenna Ojczyzne odzyskac!

  To sam Stworca odebral tym zwyrodnialcom ich ziemie, bo sobie na nia nie zasluzyli!
  Nie maja przeto ZADNEGO BOSKIEGO PRAWA, odbierac innym Narodom ich ziemi, gdyz taka jest Wola Stworcy, az padna na morde przed Stopami Stworcy i przyjma swoim sparcialym sercem Boskie Prawo Milosci, zamiast zdrady!

  Og tysiacleci zasluzyli sobie WYLACZNIE na pogarde swiata i sami musza to zmienic!
  BYDLECE, na wskros PARSZYWE, PLEMIE!

 9. ksawery mówi

  Szkoda pisać, właśnie nie puściło mi komentarza, co budzi we mnie podejrzenie, że portal również korzysta z programów śledzących klawiaturę. Żegnam ten portal !

 10. Demokryta mówi

  Do; Z-K -b. trafne stwierdzenie

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.