Od początku wojny zamordowali 8,5 tysiąca Palestyńczyków, z czego dwie trzecie to kobiety i dzieci

Premier Izraela Benjamin Netanjahu i minister obrony narodowej Yoav Galant
4

Od początku wojny z Izraelem zginęło już co najmniej 7703 Palestyńczyków ze Strefy Gazy, w tym 3595 dzieci; tylko ubiegłej nocy izraelska armia dopuściła się w Strefie Gazy 53 zbrodni na cywilach – jeszcze w ubiegłą sobotę (28.10.2023 r.) poinformował resort zdrowia tego terytorium zamieszkiwanego przez Palestyńczyków. Dziś (2.11.2023 r.) ministerstwo wskazuje, że wojska izraelskie zamordowały 8500 Palestyńczyków, z czego dwie trzecie to kobiety i dzieci. W ostatnich dniach Żydzi zbombardowali nawet ośrodek dla uchodźców, w którym – jak wskazali – miał przebywać… “dowódca Hamasu”.

Wojska izraelskie nie liczą się z palestyńskimi cywilami, których mordują bez mrugnięcia okiem. Liczba zamordowanych Palestyńczyków i jawna dehumanizacja nie-Żydów, o której publicznie mówią przedstawiciele izraelskiego rządu, nie pozostawiają żadnych wątpliwości: na oczach całego świata rozgrywa się apogeum izraelskiego ludobójstwa na Palestyńczykach, które trwa od kilkudziesięciu lat.
Walczymy ze zwierzętami, a nie z ludźmi – powiedział na spotkaniu z rodzinami zakładników, przetrzymywanych przez Hamas w Strefie Gazy. To skomplikowana droga, na której pełno będzie rozczarowań, ale i nadziei. Jestem zdeterminowany, by wygrać tę wojnę, a uwolnienie zakładników to część zwycięstwa – mówi cytowany przez “Daily Mail” izraelski minister obrony narodowej Yoav Gallant.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Według oficjalnych danych podanych przez izraelskie wojsko (IDF), liczba izraelskich ofiar śmiertelnych wśród żołnierzy sięgnęła 326 osób, a łączna liczba zabitych po stronie Izraela wynosi około 1400 osób.

Do sprawy ludobójstwa na palestyńskiej ludności cywilnej odniósł się redaktor naczelny wPrawo.pl, Jacek Międlar, autor książki “Polska w cieniu żydostwa”, w której jeden z rozdziałów został poświęcony sprawie terorrystycznych korzeni Izraela.
Cywilizowany świat natychmiast powinien zerwać stosunki dyplomatyczne z Izraelem, krajem okupacyjnym, powstałym w wyniku działań terrorystycznych i odpowiedzialnym za ludobójstwo trwające od dziesięcioleci. Tylko czy ten cywilizowany świat jeszcze istnieje? – napisał Jacek Międlar.

W kolejnym wpisie wskazał trzy książki, które pomogą zrozumieć najważniejsze kwestie związane z ludobójstwem na Palestyńczykach.

Przeczytaj także:

Wsteczny Synod Franciszka cofa nas do czasów Sodomy i Gomory

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. BP mówi

  Antychryst będzie dumny ze swych sług …

 2. Henryk mówi

  To robią …odolone chazarki

 3. anonim mówi

  Wystarczy spojrzeć na te talmudyczne mordy ociekajace nienawiścią, zbrodnią i fanatyzmem. Ten parch po prawej to szczególnie obłąkany psychopata, który nienawiść wyysał z koszrnym mlekiem.

 4. Dumny Polak mówi

  Agenci samego diabla!
  Ta sama demoniczna energia, ktora poznalismy za bolszewizmu i przekletych czasow hitlera!

  Nie ma sie co dziwic, ze kraje arabskie, wnet sprawia sobie jatke, w Paryzu i Berlinie, po tym, jak odbiera sie setkom tysiecy osob prawo do demonstrowania swojej rozpaczy oraz arasztujac ich!
  Takie zachowania rzadow Niemiec i Francji depcze dodatkowo godnosc tych ludzi, odbierajac ich prawo wyrazania swojego bolu i rozpaczy!

  Nie dziwcie sie kanalie, jak z tego, kiedy karta sie odwroci, powstana wojny domowe, gdyz Arabowie beda mieli wtwdy prawo do tych reakcji!

  To jest naszym obowiazkiem, wziac ich teraz w nasza obrone, zamiast nikczemnych banderowcow!
  W naszej ludzkiej, polskiej wierze!

  Jeszcze jedno WAZNE!:

  NIE POZWOLMY ZAGNIEZDZIC SIE TYM PLUSKWOM U NAS PO TYM, JAK ICH PLUGAWY KRAJ ZOSTANIE ZNIESIONY Z MAPY SWIATA!
  BADZMY KONSEKWENTNI W PRZEPEDZENIU TEGO ZDRADZIECKIEGO, SMIERDZACEGO GOWNA GDZIES NA PUSTYNIE! BLAGAM, ZADENEGO WYJATKU, TO JEST PLEMIE WEZOWE, A ZADNI LUDZIE!

  TO ONI ZGOTOWALI SWIATU TEN LOS I MUSZA ZA TO ZOSTC IZOLOWNI I WYSLENI DO DIABLA

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.