Za odmowę przejścia na islam ścięli Polakowi głowę! Polskie służby ujęły terrorystę

8

Polski kontrwywiad schwytał i aresztował islamskiego terrorystę, przywódcę Al-Kaidy, który jest odpowiedzialny za uprowadzenie, tortury i zamordowanie Piotra Stańczaka.

Służba Kontrwywiadu Wojskowego doprowadziła do aresztowania w Afganistanie jednego z dowódców al-Kaidy, który tworzył struktury organizujące porwania cudzoziemców oraz współpracował z ugrupowaniami odpowiedzialnymi za porwanie i morderstwo Piotra Stańczaka – poinformowała w piątek 17 listopada rzecznik prasowa MON Anna Pęzioł Wójtowicz.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przypomnijmy, że w 28 września 2008 roku pracownik Geofizyki Kraków Piotr Stańczak został porwany w Pakistanie przez islamskich fundamentalistów. Polak był torturowany, a terroryści dali mu ultimatum: albo przejdzie na islam, albo zginie. Piotr Stańczak nie przystał na propozycję muzułmanów. 7 lutego 2009 roku został bestialsko zamordowano przez ścięcie.

Oświadczamy, że wojskowe służby specjalne zawsze będą dążyć do pociągnięcia do odpowiedzialności osoby odpowiedzialne za zamordowanie Piotra Stańczaka – brzmi komunikat MON.

Źródło: Ministerstwo Obrony Narodowej

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ortografia mówi

  Znowu w tekście są „literówki”! 🙁

 2. Robert mówi

  Ta oil and gas development company,ponoc pakistanskia,dla ktorej pracował,jakos dziwnie pachnie ameryką.Odpowiedzialnych nigdy nie ujma,bo oni ujmuja wszystkich na swiecie swa praworzadnoscia i walka o demokracje,a ich głowne motto brzmi,stwórz problem i walcz z problemem,a za walke zapłaca czym maja,gazem,ropa,albo kredyty u nas pozaciagaja

  1. przema00g mówi

   Dokładnie , to żydowscy banksterzy stoją za wszystkimi wojnami i niegodziwosciami tego świata proponuję wyłapać wszystkich na Antarktyde i bombę atomową na nich spuścić świat stałby się oazą spokoju

 3. Jarosław mówi

  to że od wieków wojny czosnkiem śmierdzą wiemy nie od dziś. Ważne jest to że pieprzony kozojeb z afganistanu zabił naszego teraz czeka go długggie udowadnianie winy przed naszym pożalcie się Bogowie sądem a potem kilka lat na nasz koszt w więzieniu w warunkach o których przeciętny miłośnik kozich zadków może marzyć – wsadziliby go do celi z jakąś porządną recydywą – 70 dziewic od swojego allacha by nie dostał ale sam musiałby za te 70 robić chociaż

 4. Norisa mówi

  Dlaczego zydostwo ma po 12 i 15 dzieci na ktore musimy pracowac,zydostwo to bardzo okrutna nacja ktora niszczy wszystko z bardzo duza precyzja.Cymbale Duda gdzie masz ten anty…semityzm?

 5. Karol mówi

  ZA TEGO JEDNEGO POLAKA SAM WŁASNORĘCZNIE CHCIAŁBYM ZABIĆ 1000 TYCH SKURWESYNÓW ISLAMSKICH. BARDZO CZEKAM NA OKAZJĘ DO ZABICIA JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBY TYCH KUREW. !!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.