Imigrant z Afryki: „Czuję się oszukany. Powiedziano mi, że Europa to raj”. Zarabia tylko 10 euro na godzinę

4

Kolejny nielegalny imigrant czuje się oszukany. Opowiastki o europejskim raju (więcej na ten temat tutaj – klik), które od dziecka wciskano do głowy młodym muzułmanom, okazały się jedną wielką ułudą. W krajach zachodnich może i jest wielki socjal, ale na prawdziwy „raj” trzeba sobie nieźle zapracować.

32-letni Francis Kashamba, w grudniu ubiegłego roku, nielegalnym transportem dotarł na Półwysep Iberyjski. W Afryce zostawił całą swoją rodzinę: żonę i dwóch synów. Do słonecznej Hiszpanii przybył z Ugandy. Niestety, hiszpańskie realia mocno odbiegały od tego, czego w przeszłości nasłuchał się na ojczystej ziemi. Hiszpańskiemu dziennikowi The Independent skarży się, że w Hiszpanii mieszka z trzydziestoma innymi imigrantami, w opuszczonej szkole w Barcelonie. Płace również nie są dla niego wystarczające. 10 euro za godzinę pracy to dla Kashamby stanowczo za mało.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czuję się jak dziecko, nie mogę nic zrobić, nie mogę decydować o mojej przyszłości. Gdybym miał papiery, mógłbym dostać pracę i budować przyszłość, ale teraz mogę tylko się modlić. Czuję się oszukany. Powiedziano mi, że Europa jest rajem, ale prawdziwe życie w Hiszpanii na podstawie tego co widziałem w ciągu tych siedmiu miesięcy, wcale nie jest dobre – mówi imigrant, które przebywa w Hiszpanii bez ważnej wizy.

Komentarzem do rewelacji z Hiszpanii niech będzie poniższe nagranie:

„Europa to raj dla muzułmanów.” Jacek Międlar o przyczynach islamizacji Europy i sprawie Tommy’ego Robinsona [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Andy mówi

  jak pracują Polacy w Hiszpanii 10 razy 10 to 100€ pomnożyć przez 24 to 2400€ i im starcza, a murzynowi to za mało, jak dostanie papiery to zarobi jak większość hiszpanow ok.1000€ i będzie szczęśliwy, czarny mozg nie umie liczyć

 2. ? mówi

  No to Makumba – w tył zwrot – pontonem przez Morze Śródziemne i dalej na nogach do Ugandy – MARSZ !!!

 3. Włościanka mówi

  Szok, my u siebie zarabiamy 3 euro na godzinę. A murzyn na obczyźnie ma 10 i to mu za mało?

 4. Teresa mówi

  10 euro za godzinę?MARZENIE!!!!Ja tyle chyba nigdy nie dostanę.Jak mam w przeliczeniu może 3 euro za godzinę to max,Tamten zarabia 3 razy tyle i narzeka

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.