Ilu Amerykanów zmarło po szczepionce na Covid-19? Liczba zgłoszonych NOP jest drastycznie zaniżona

fot. pixabay
12

W piątek (29.01.2021) dr n. med. Piotr Witczak zamieścił na Facebooku wpis dotyczący liczby niepożądanych odczynów poszczepiennych zgłaszanych do amerykańskiej bazy danych VAERS. Dotychczas zgłoszono do niej 34 548 zdarzeń niepożądanych po szczepionce na Covid-19, z czego 151 zgonów. Czy te dane są wiarygodne?

– W 2007 roku CDC sfinansowało badanie przeprowadzone przez Harvard Pilgrim Health Care trwające przez trzy lata z udziałem 715 000 pacjentów, w którym stwierdzono, że „raportowanych jest mniej niż 1% zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepieniami” – informuje dr Witczak.

Uwzględnienie wyników powyższego badania prowadzi do oczywistej konstatacji, że rzeczywista liczba zmarłych po szczepionce na Covid-19 jest o wiele wyższa niż nam się mówi. – Przypominam, że szczepionka na Covid-19 to profilaktyka i oczekiwania w zakresie bezpieczeństwa powinny być większe niż w przypadku preparatów podawanych w ramach leczenia – pisze dr Witczak.

Jak wygląda pandemiczna i szczepionkowa narracja, którą jesteśmy karmieni? Jeśli umiera staruszek z chorobami współistniejącymi i pozytywnym testem PCR to jako przyczynę zgonu podaje się Covid lub „współistnienie” Covid. Jeśli natomiast umiera staruszek z chorobami współistniejącymi i po szczepionce to przyczyną zgonu są, oczywiście, choroby współistniejące. Czy to nie jest zastanawiające?

Źródło informacji: Facebook/Piotr Witczak

Zobacz też:

Trzeci zgon w Polsce po szczepieniu na Covid-19: duszność, utrata przytomności, zatrzymanie krążenia

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Flex mówi

  W dzisiejszej „cywilizacji” śmierci te zgony będą medialnie tylko przykrymi NOP, ignorowanymi przez decydentów. Panika to się zacznie, jak w takim przodującym Izraelu po 99% wyszczepionych tym MRNA, zaczną się genetyczne cuda, np. masowe odrastanie stulejek i wypadanie pejsów u ortodoksów. To dopiero byłby wstrząs dla całego świata mediów i finansów opanowanego przez tą nację.

 3. Matka mówi

  Tak, pan Witczak, jak to nie tak dawno sam napisał: treści, które wrzuca na FB są kontrowersyjnej natury i nie odzwierciedlają dostępnej wiedzy naukowej. Ale ten portal oczywiście wyszukuje jakieś takie „perełki”, byleby pasowały do foliarskiej narracji.

  To, co jest tam wrzucone jest oczywistą bzdurą z prostego powodu. Baza VAERS to baza dostępna tak dla lekarzy, jak i pacjentów. Wrzucić tam może każdy, co chce – polecam przeszukać sobie tą bazę. Są tam np. tego typu NOP, jak że po przyjęciu szczepionki ktoś zmienił się w zielonego ogra. Serio, sprawdźcie. Szacunek 1% zgłaszanych NOP dotyczy lekkich NOP, gdzie ktoś się nie bawi zgłaszaniem gorączki czy zaczerwienienia skóry. Nie dotyczy zgonów. Gość najwyraźniej więc nie wie, o czym pisze.

  1. W K mówi

   @Matka Skrócę twoją wypowiedź. Ilość zgonów po szczepionce jest podobna, jak ilość zgonów na Covid-19, więc szczepienie przeciwko Covid-19 nie ma medycznego sensu.

  2. Matka mówi

   Oj, przerosło cię to wyzwanie. Pozwól, że pomogę. Liczba zgonów „NA” Covid – kilkadziesiąt tysięcy. Liczba zgonów „PO” szczepionce – 3. I teraz zadanie dla dzieci z 3 klasy szkoły podstawowej:

   1. Czy kilkadziesiąt tysięcy to liczba podobna do 3?
   2. Wskaż różnicę semantyczną pomiędzy „na” a „po”. Pytanie pomocnicze – czy korelacja czasowa z danym wydarzeniem to to samo co skutek danego wydarzenia?

   Z tym drugim pytaniem to trochę przegięłam, bo dużo trudnych słów (semantyczna, korelacja). Na szóstkę więc niech będzie.

  3. aster mówi

   Czy koncerny szczepionkowe biorą czy nie biorą odpowiedzialność za swoje produkty. Tak czy nie?

  4. Matka mówi

   A nie takie było akurat zadanie powyżej. Pomożesz W K je rozwiązać, jak już się tak wyrwałeś, bo sobie chyba chłop nie poradzi?

   W zamian, jak jesteś taki ciekawy, to opowiem ci, jak wygląda prawna odpowiedzialność koncernów farmaceutycznych.

  5. Realsita mówi

   Liczba zgonów po szczepionkach 3 . Błagam zaszczep się więc czymprędzej . Chciałbym to zobaczyć

  6. Matka mówi

   W swojej kolejności. Nagrania ze szczepienia natomiast nie wrzucę, bo ci mniej pełnosprawni intelektualnie i tak by powiedzieli, że to sól fizjologiczną sobie wstrzykuję.

   Na idiotę sposobu nie znajdziesz.

 4. BP mówi

  Ciekawe… Jak ktoś niezaszczepiony umrze na raka to mówią, że to ofiara covida, a jeśli ktoś umrze po szczepionce to mówią, że umarł z powodu chorób współistniejących. Czy prawda już została zamordowana?

  1. Matka mówi

   Ciekawe, tyle że to, co wypisujesz, to bzdury. Żeby stwierdzić, że ktoś umarł na Covid nie wystarczy niezaszczepienie. Musisz mieć, po pierwsze, test zrobiony, po drugie, muszą wystąpić symptomy choroby, które prowadzą do zaostrzenia się stanu pacjenta. Jak ktoś dostaje wysokiej gorączki, spada mu saturacja, potem się dusi, to przyczyną zgonu jest Covid, a rak jest najwyżej chorobą współistniejącą, wg metodyki stwierdzania przyczyn zgonu. Jak ktoś ma raka w ciężkiej fazie i tylko dodatni wynik Covid, to Covidu jako przyczyny zgonu się nie wpisuje.

   A co do „zgonów” po szczepionce, to są to NOP, a więc jedynie czasowo skorelowane ze szczepionką zdarzenia. NOP w owej bazie VEARS są też np… zmienienie się w zielonego orka (bo zgłosić może każdy). Żeby wskazać, że jest to zgon w wyniku szczepienia, trzeba każdy z przypadków zbadać, czy np. to był wstrząs anafilaktyczny po szczepieniu, czy coś niezwiązanego. Wielu starszych ludzi przyjmujących szczepienia umrze w jakiś czas po szczepionce, statystyka mówi, że co tydzień, nawet tego samego dnia co przyjęcie szczepionki, umiera 1 osoba minimum.

   Czy wiedza naukowa została już zamordowana? Tutaj na pewno…

 5. Motta mówi

  W Polsce niestety nawet jak osoba dorosła czy dziecko niewazne juz jaka szczepionką zaszczepiona umrze,to nie ma takiej opcji żeby lekarze uznali,że winna jest szczepionka.Ale o wiele gorsze i niewyobrażalne jest,że władza wybrana przez ludzi nakłania i namawia tychże ludzi do wzięcia udziału w eksperymencie medycznym polegającym na przyjęciu substancji o nieznanym składzie i nieznanych skutkach,nie informując ich o tym,że biora w tym udział-czyli robią to nieświadomie,a wręcz zapewnia publicznie ,że jest inaczej niż jest czyli oszukuje społeczeństwo.Przeprowadzanie w ten sposób eksperymentów medycznych jest zakazane przez prawo krajowe i międzynarodowe.A co jakości tej „terapii”wystarczająco dużo powiedzieli już hakerzy ujawniając treści e-maili miedzy unijnymi politykami a lekarzami EMA,którzy nie chcieli wcale dopuścić na rynek UE tej substancji wymieniając cały szereg argumentów medyczno-naukowych,dziwnym trafem nagle ograniczono jej ilość i dostępność,nawet spłonęła jedna z fabryk.Żenada.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.