I po Misile! „Zostałem wyrzucony z partii sms-em”

Piotr Misiło/ fot. twitter
3

Oj, dzieje się, dzieje! Wszyscy z zapartym tchem śledzą dramatyczne perypetie partii Nowoczesna, która co prawda notowania ma mizerne, ale za to stanowi znakomity materiał na scenariusz do serialu komediowego. Dzisiejszy odcinek tego serialu brzmi: „Piotr Misiło wyrzucony z partii sms-em”.

– Nie tak wyobrażałem sobie dyskusję wewnątrz partii. Tak naprawdę zostałem wyrzucony sms-em. Nowoczesna to jest partia, którą kocham. Miałem przyjemność ją tworzyć z Ryszardem Petru. Ale będę namawiał koleżanki i kolegów, by dążyć do działania w ramach KO – napisał poseł Misiło na Twitterze.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Za co Misiło wyleciał z partii, którą kocha? Za to, że najwyraźniej niewystarczająco kocha Adama Szłapkę, którego chciał rozliczać za „sukces” Koalicji Obywatelskiej w sejmiku śląskim, w którym samodzielnie rządzi dziś Prawo i Sprawiedliwość, ponieważ rekomendowany przez Szłapkę radny Wojciech Kałuża zapałał miłością do PiS i zostawił totalnych na lodzie. Misiło zażądał głowy Szłapki, ale w sms-owym głosowaniu zarządzonym przez Katarzynę Lubnauer wyszło na to, że Szłapka zostaje, a Misiło może pakować manatki. I po Misile! Kto go TERAZ przygarnie?

Przeczytaj też:

Koniec świata! Bronię posła Misiło przed izraelskim „ekspertem od PR”, czyli holokaustowy złoty cielec

 

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. REME mówi

    a CO TO JEST TEN MISIOŁ…….

  2. Dan mówi

    Kogo obchodzi nic nieznaczące koło gospodyń wiejskich i jakiś tam przygłup Misio czy jak mu tam ?

  3. Robert mówi

    Gościu,na co liczyłeś,na twittera?sms dla takich jak ty,twitter to narzędzie dyplomacji dla marionetek wyższego szczebla,Trump,Putin….Jesteś tam?are you there?Między nimi?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.