Hucpa! Kaczyński bez maseczki mówi w Sejmie o zagrożeniu epidemicznym [WIDEO]

Jarosław Kaczyński/ fot. screen
18

W środę (28.10.2020) Jarosław Kaczyński oskarżył z mównicy sejmowej opozycję o podjudzanie do urządzania demonstracji w czasie epidemii, co grozi śmiercią wielu osobom. – W imię własnych interesów, małych brudnych interesów Nowaka, w imię tych interesów rozwalacie Polskę, narażacie na śmierć ludzi. Jesteście przestępcami. Jest w Polsce przestępstwo spowodowania niebezpieczeństwa powszechnego. Wy, wzywając do demonstracji, powodujecie tego rodzaju niebezpieczeństwo. I odpowiecie za to – oświadczył Kaczyński.

Na okrzyki, że nie ma maseczki, prezes PiS odparł, że nie ma jej, żeby opozycja mogła go dobrze usłyszeć. Prowadzący obrady wicemarszałek Ryszard Terlecki nie wyłączał mikrofonu prezesowi PiS, chociaż wcześniej wyłączał mikrofon posłom Konfederacji, gdy nie mieli maseczki na mównicy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

I tak oto odbywa się korona-hucpa. W dniu, w którym Sejm po raz kolejny przyklepuje powszechny nakaz zakrywania nosa i ust (po poprawkach wprowadzonych w Senacie), Jarosław Kaczyński wychodzi na mównicę bez maseczki i oświadcza, iż mamy w Polsce bardzo wysokie zagrożenie epidemiczne. Tak w praktyce wygląda zasada „Co wolno wojewodzie, to nie tobie, smrodzie”.

Źródło informacji: TVP

Zobacz też:

Prezes PiS dolewa oliwy do ognia. Oświadczenie Kaczyńskiego w sprawie protestów aborcjonistek [WIDEO]

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. wilk mówi

  KACZYNSKI CHCE BYC JAK PILSUDZKI,A TAK WOGOLE TO CZLOWIEK KTOREMU PRZYDAL BY SIE PSYCHIATRA

  1. Dlaczego ?? mówi

   Wyjaśnij dlaczego tak sądzisz bo ja napiszę że jesteś ******* i co ?

 2. Piotr mówi

  Ale nienawiść sieją wszędzie.. Kaczor dobrze zrobił, że wbił kij w to lewackie mrowisko i chwała mu za to !
  Silna Polska będzie albo katolicka albo wcale jej nie bedzie. Gdyby nie PisiorY już by nie było co ratować i Jacek dobrze o tym wiesz. Konfrontacja to czasami jedyna droga żeby funkcjonować pomiędzy dwoma mocarstwami

  1. Wróg jest jeden mówi

   Gdyby nie Pisory mielibyśmy 30-40tys przybyszów z Bliskiego wschodu, którzy wspomogli by na początek lewactwo itp Sama Konfa nie ma szans coś dobrego zrobić !! Co było za PO/PSL wyroki za przemówienia ,palenie kukły itd Kibice,narodowcy byli niszczeni jak nigdy, za kiepa ,splunięcie , kontrole przed meczem zaczynały się 2km przed stadionem , dla 1-2% nie warto iść tą drogą !

 3. AntyPO🔯PiS mówi

  PiSrael to zawsze była partia lewackich hipokrytów, którzy w sprawach kluczowych dla Polski zawsze głosują razem z postkomunistycznym lewactwem z PO i SLD. Tak było np. w sprawie ustawy STOP🔯447!

  1. Coś nie halo mówi

   Na pewno nie zrobią tak jak LPR i jej były wódz Giertych ! Taka mała różnica ! Nic nie mam do Konfy ale jak jest problem z lewactwem do do walki wysłali 80latka Korwina …………

 4. Jarosław mówi

  Antypolscy bandyci u żłobu powinni zostać wyeliminowani dla dobra Polski i Polaków.

 5. finka mówi

  Przecież ten złośliwy gnom celowo steruje emocjami, żeby doprowadzić do rozlewu krwi Polaków, młodych Polaków, mówił w telewizyjnym przemówieniu, że krew się poleje. Zamiast nawoływać do spokoju szczuje i nawołuje do wyjścia na ulice, a policja stoi z boku, bo mają taki „prikaz”. Zadymy przykrywają ustawę Mengele+ o przymusie szczepień, zgodnie magdalenkowcy klepnęli w sejmie i senacie. I pewnie w tych protestach też są dogadani, a motłoch ma myśleć, ze są po przeciwnych stronach.

  1. Frank Drebin mówi

   KODfederacja murem za Martą Lempart!!! Wszystko jedno kto, wszystko jedno co byle walić w PiS!!! To przyszła posłanka, będzie w koalicji z Kysiem Bosakiem. Marta premierem, Kysio wice i wreszcie przy żłobie!

  2. Adrian mówi

   Frank Drebin Lecz się człowieku, dawno takich bzdur nie czytałem.

  3. Frank Drebin mówi

   A chcesz się założyć że wyląduje w sejmie i razem z KODfedracją będzie walić w PiS?

 6. Matka Polka mówi

  Korona – hucpa? Ile wam, koronoidioci, potrzeba jeszcze zapchanych szpitali i zgonów. 200 dziennie to za mało? W tydzień umarło więcej ludzi niż było ofiar aborcji eugenicznej, o której pisaliście „ludobójstwo”. Jak wam nie wstyd?

  1. Alek mówi

   Dla tysiaca zabojstw eugenicznych angazuje sie dziesiatki tysiecy protestujacych kobiet? to bzdura. Wszystkie liczby sa wyssane z palca.
   Tak samo jak tych 200 Kowidozgonow dziennie. Kto wykonuje sekcje zwlok tak szybko, aby tego samego dnia byly publikowalne wyniki? Pamietamy, ile czasu trwala sekcja zwlok leppera. A nie bylo wtedy tloczno w szpitalach.
   Dlaczego nie ma statystyk, ile danego dnia ludzi zmarlo na raka, na zawal itd? Bo nie da sie tego zrobic. Tak samo jak nie da sie zebrac wiarygodnych danych, ile danego dnia zmarlo osob na kobit19.
   Czy bada sie, ile osob umarlo na katar? Pewnie tak z polowa kowidowych zgonow dalaby sie zakwalifikowac jako zgony na katar.

  2. Matka Polka mówi

   Aluś, nie masz pojęcia o niczym z tego co piszesz. Ośmieszasz się.

   1. Po pierwsze, liczba legalnych aborcji (ok. 1000) nie jest „z palca wyssana”, bo to dane o wykonanych legalnych zabiegach ze szpitali i NFZ. Gdybyś był bardziej przenikliwy, wiedziałbyś też, że owe kobiety to nie do końca walczą o te tysiąc aborcji eugenicznych, ale np. o zupełnie swobodną aborcję, o obalenie PiS, o lewackie postulaty itp.

   2. Nie wykonuje się sekcji zwłok zarówno zmarłych na Covid jak i z innych przyczyn, poza pewnymi sytuacjami. Przyczynę zgonu, tak w przypadku Covid, jak wszelkich innych chorób, stwierdza lekarz na bazie badań i swoich obserwacji, określając przyczynę bezpośrednią, wtórną, wyjściową i czynniki (choroby) współistniejące. Sekcje przeprowadza się, jak są niejasności, jak jest podejrzenie przestępstwa, jak pacjent umrze w ciągu 12 h od przyjęcia do szpitala. Cały więc twój wywód o szybko robionych sekcjach jest z d…y.

   3. Bzdury opowiadasz, że nie ma statystyk przyczyn zgonów. Masz je robione co do tygodnia, z wyszczególnieniem takich przyczyn. Wystarczy, jak wejdziesz na stronę Eurostat i sobie sprawdzisz, a się dowiesz.

   4. Statystyk zgonów na katar nikt nie robi z tego prostego powodu, że po pierwsze, katar nie jest chorobą tylko objawem. A po drugie, prawdopodobieństwo zgonu na katar jest z milion razy mniejsze niż prawdopodobieństwo zgonu ze śmiechu po przeczytaniu bzdur, które napisałeś.

  3. Alek mówi

   Kiedy widzę news, że od k-wirusa zmarło danego dnia dajmy na to 200 osób, to nie ma obok danych z tego samego dnia, ile zmarło w ogóle, ile na raka itd. Ciekawa byłaby statystyka ile zmarło na grypę. Ile zmarło wyłącznie na daną jednostkę chorobową, czyli k-wirusa, raka itd. bez chorób współistniejących.
   Oraz trzeba porównać dane z ubiegłego roku za ten sam okres.
   Wtedy informacja byłaby rzetelna.
   A tak hasło 200 zmarłych na k-wirusa jest hasłem bezwartościowym, ma jedynie „wartość” propagandową.
   Katar czyli nieżyt nosa to jest jednostka chorobowa, przynajmniej wg wikipedii i medpr imp lodz pl.

 7. tuszyn mówi

  A jeszcze przed tygodniem te żydopachoły zagrzewały do walki białoruskie lewactwo do rozmontowania Białorusi w imię geszeftów szachrajskiej międzynarodówki a w tym tygodniu im samym ichni właściciele urządzili cyrk

 8. Tylko prawda mówi

  To jesteście za maseczkami w sejmie czy nie ? Jako prawicowy wyborca pytam się Was gdzie jest Bosak ,Dziambor co tak mocno gardłowali ! Pod kominkiem ? Konfa rozbujała łajbę a teraz umywa ręce !!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.