SKLEP-WPRAWO.PL

Horban o obowiązkowych szczepieniach kowidowych: „Być może trzeba będzie coś takiego wprowadzić”

prof. Andrzej Horban/ fot. screen
25

W piątek (30.04.2021) główny doradca premiera ds. Covid, prof. Andrzej Horban, zapowiedział możliwość wprowadzenia obowiązkowych szczepień kowidowych. – Być może trzeba będzie coś takiego wprowadzić – powiedział podczas rozmowy na antenie TVN. – Ale trudno sobie wyobrazić z kolei, że pan minister zdrowia albo pan wiceminister będzie biegał za obywatelem ze strzykawką pod ochroną policji i usiłował zaszczepić przymusowo – dodał.

Pytany o czwarta falę koronawirusa Horban odparł, że będzie ona mało zauważalna „jeśli będziemy mieli zaszczepione społeczeństwo”. Odnosząc się do szczepień osób powyżej 60 roku życia stwierdził, że „mniej więcej połowa tych osób została szczepiona, ale nie jest to 90 procent”. – W tej grupie powinni zaszczepić się wszyscy bezwzględnie i w tym momencie możemy odetchnąć i przestać się bać czwartej fali – dodał.

Odpowiadając na pytanie szczepienie dzieci powyżej 12 roku życia Horban stwierdził, że ich szczepienia mogą rozpocząć się w wakacje, ale zależy to od wyników badań klinicznych.

Doradca premiera wyraził zadowolenie, że majówka będzie deszczowa. – Większość hoteli jest zamknięta, a poza tym, jak widać było z prognozy pogody przed chwilą, również pan Bóg albo matka natura, jak kto woli, do tego się przyczyni i ześle nam deszcz. Nie będzie chyba aż tak dużej liczby kontaktów międzyludzkich w związku z tym – stwierdził. Na uwagę, że deszczowa pogoda może przyczynić się do tego, że więcej osób będzie spotykać się w domach, a nie na zewnątrz odparł: – Trzeba wychodzić w plener i wietrzyć pomieszczenia jeżeli można i nie spotykać się zbyt gromadnie.

Źródło informacji i cytatów: TVN24

Zobacz też:

Katarzyna TS: Szczepionkowy lodziarz

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Grażyna mówi

  Tak sobie myslę, jak już życie w kowidowym świecie zacznie mi się ulewać i zdecyduję się przejśc na tamten świat, to wato by było zabrać ze sobą jakigoś zaprzańca…

  1. Brawo Pani Grażyna mówi

   W końcu ktoś rozsądnie mówi

 3. Rysio mówi

  Że też matka tego skurwysyna mordercy nie wyskrobała go z łona łyżką do butów !!!
  120 TYŚ zgonów, to twoja horban wina. Miej to na sumieniu sprzedajna kurwo. Obyś zdechł.

  1. LoL mówi

   chętnie tego śmiecia zutylizuję

 4. Franek mówi

  Ten cały rząd traktuję jako zorganizowaną grupę przestę….ą. To są ludzie, którzy w mojej ocenie są zwykłymi psychopatami. Za pieniądze zrobią wszystko. Mają piękne słowa w gębie, a tak na prawdę nie różnią się od funkcjonariuszy Die Schutzstaffel der NSDAP. Tyle ludzi dużo poszło do piachu. Kanal….e!!!!!

 5. Goj mówi

  W imieniu Polski podziemnej skazuję go na…

 6. Rafał mówi

  W nocy padało, ale od rana piękna słoneczna pogoda. Pomijając dwójkę covididiotów w maseczkach i rękawiczkach reszta spacerowiczów ( a było ich sporo) to normalni ludzie.

 7. BP mówi

  Zbliża się 3 maja – Święto Konstytucji. Dziś ta konstytucja jest traktowana gorzej jak papier toaletowy. NIE MA ŻADNEJ WARTOŚCI. Pis ma ją tam gdzie słońce nie dochodzi … (inne partie nie lepiej)

  1. Lkkjhf mówi

   Panie Horban proszę napisać szczerze czy ta szczepionka to eksperyment medyczny? Czy Pana sponsoruje Pfizer lub Astrazaneca, albo inny koncern farmaceutyczny? Tylko szczerze goju

 8. MAREK mówi

  Depopulacja i przymusowy eksperyment medyczny o nieodwracalnych skutkach ! Tylko lewaccy zbrodniarze , naśladowcy mengele z zapałem czekistów są zdolni traktować ludzi jak szczury laboratoryjne ! Lewacy to kłamcy , oszuści i zbrodniarze , odpowiedzialni z całe totalitarne zło które obecnie dzieje na świecie !
  Jak donoszą media , lewacka dzicz samorządowa z Wałbrzycha , chce przymusowo wstrzyknąć wszystkim mieszkańcom Wałbrzycha, ten nieprzetestowany specyfik, o nieznanych skutkach ubocznych ! Na chwilę obecną już wiadomo , że kobiety po przyjęciu tego specyfiku , będą miały problemy z żeńskim układem rozrodczym . Do aborcji i eutanazji lewaccy zbrodniarze, dołożyli kolejną metodę mordowania i poniżania ludzi !!! Polecam obejrzenie w MN rozmowy z doktorem HAŁATEM : Tajemnice Epidemii – Cenzura zamiast debaty?

  1. Rafał mówi

   Panika, Panie, panika. Kto się miał wyszczepic to się wyszczepił, reszta poszła po rozum do głowy i ani trochę nie garnie się do „szczepień”. Stąd nachalne stręczenie w TVN, TVPiS i innych me(r)diach głównego ścieku, stąd mobilizacja trolli, a nawet inicjatywy pożytecznych idiotów jak ci z Wałbrzycha.

   1. Książę mówi

    Ten śmierdzący mosiek działa już chyba wszystkim na nerwy!!!

    1. Shadow mówi

     Horban jest uwikłany w granty od BigFarmy. poza tym występuje na listach tajnych współpracowników SB.

     1. Matka mówi

      Występujesz to ty, co najwyżej w kabarecie. Jełopy to wszystko potrafią łyknąć, nawet nie potrafią ogarnąć, że Andrzej Horban z listy Wildsteina to zupełnie inny człowiek.

  2. Shadow mówi

   Prezydent Wałbrzycha jest właścicielem spółki medycznej, w drugiej zasiada w radzie nadzorczej, jego żona zasiada m.in. w radzie nadzorczej uzdrowiska. Poza tym ten palant jest lekarzem. O czym to świadczy ? Ano kasa misiu, kasa.

 9. MAREK mówi

  Dr. HAŁAT – Studia lekarskie ukończył w 1974. Po studiach wyjechał do Afryki, gdzie zajmował się zwalczaniem ciężkich i występujących masowo epidemii chorób tropikalnych, zakażeń, a także zatruć . W latach 80. był konsultantem ds. epidemiologii rządu w Kenii (w Afryce Wschodniej). Po powrocie do kraju poświęcił się zapobieganiu AIDS podczas działalności w Polskim Czerwonym Krzyżu. Pełnił funkcję Wiceministra Zdrowia i głównego inspektora sanitarnego ! To jest praktyk nie jakiś skorumpowany horban czy inny mengelo podobny lewacki degenerat ! Trzeba to zobaczyć i przeczytać : Tajemnice Epidemii – Cenzura zamiast debaty? oraz halat.pl
  Nie dajmy się zniewolić a następnie zabić lewackim degeneratom, z pod znaku lewackiej cywilizacji śmierci !!!

  1. Matka mówi

   A w latach 90-tych zgłupiał totalnie i zajął się tzw. „medycyną alternatywną”. To nie jest żaden praktyk już od 20 lat.

 10. Książę mówi

  Ależ ten Horban to prostak!!!

 11. Flex mówi

  Tego Simona Horbana z całą radą medyczną oraz rządem powinno się wpakować na taczki, zawieźć do punktu szczepień drive-through, a po zaszczepieniu potrójną astrą czy nawet vectrą wywieźć na wysypisko śmieci i tam wykiprować. Niech zajmą się zbieraniem puszek i segregacją odpadów. Będzie z nich przynajmniej jakiś pożytek.

 12. Czytelnik mówi

  Może by tak sprawdzić czy są metryki chrztu tych Simonów Horbanów bo tak mi się wydaje że nie ma a brak przynależności do wartości chrześcijańskiej wszystko wyjaśnia

 13. piotr mówi

  Norwegia Bergen 30.04.2021. Zatłoczone ulice, piękna pogoda, ludzie bez masek uśmiechnięci, zrelaksowani. Ogródki piwne pełne, wszystkie stoliki zajęte. Jeden radiowóz na rynku. Można? A jak. Nie dajmy sobie wmówić że jesteśmy po….ni.
  Na Całym świecie ludzie normalnie chcą żyć. A reszta to gebelsowska propaganda.

 14. fsdf mówi

  Czyżby horban popierał działania nazistów. Chce nam zrobić drugie Auschwitz z dr. mengele? wielu się nie zgodzi aby robić na nas eksperymenty w stylu nazistowskim

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.