Katarzyna TS: Szczepionkowy lodziarz

Michał Dworczyk/ fot. Twitter
28

Wraz z końcem sezonu grypowego Narodowy Program Szczepień wszedł w fazę „Przyspieszamy”. Polega ona na tym, że nie ma już grup priorytetowych wiekowo lub zawodowo. Rejestrować mogą się coraz młodsze roczniki, a od 9 maja rejestracja ma być dostępna dla wszystkich chętnych, którzy ukończyli 18 lat. Z informacji publikowanych na Twitterze przez tych, którzy skorzystali z tej możliwości wynika, że oczekiwane na termin trwa trzy, cztery dni. Nie trzeba już kombinować jak zdobyć szczepionkę spod lady. Jak to możliwe? Czyżby Polska nagle otrzymała tyle dawek, że starczy dla każdego Polaka? Oczywiście, że nie. Sprawa jest prosta jak konstrukcja cepa: priorytetowe roczniki oraz priorytetowe grupy zawodowe nie okazały się tak chętne do szczepień, jak oczekiwano. A w młodszych rocznikach też szału nie ma, więc obecnie można przebierać nie tylko w terminach, ale również w rodzajach szczepionek. Komu AstraZenecka? Komu Pfizer? Komu Moderna? Komu Johnson&Johnson? Komu, komu, bo idę do domu? Tak to mniej więcej wygląda w tej chwili.

Spójrzmy na liczby. Do dziś, czyli do 29 kwietnia, w pełni zaszczepiło się niecałe 2 900 000 osób, a pierwsza dawkę przyjęło 8 300 000. Jednorazowa szczepionka Johnson&Johnson wpisywana jest do obu kategorii. Tę szczepionkę przyjęło niecałe 90 tys. osób. Nic dziwnego, że wobec tak miernych wyników, rządowa propaganda dwoi się i troi, żeby napędzić chętnych do udziału w eksperymencie medycznym, o którym nie wiemy jak się skończy, ale już wiemy, że na dwóch dawkach nie skończy się na pewno. Wczoraj szef firmy BioNTech produkującej szczepionkę wspólnie z Pfizerem zapowiedział, że po pół roku konieczny będzie trzeci zastrzyk. Nie będę zdziwiona jak za pół roku dowiemy się, że konieczny jest czwarty zastrzyk, a potem kolejny i kolejny. I tak w koło Macieju.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W zaistniałej sytuacji minister Michał Dworczyk, odpowiedzialny za Narodowy Program Szczepień, ogłosił, że w czasie majówki ruszą w Polskę mobilne punkty szczepień, w których będzie można uraczyć się preparatem Johnson&Johnson. I to bez wcześniejszej rejestracji! Wystarczy e-skierowanie i już można wystawiać ramię do igły. Co prawda, niektórzy uczestnicy tego eksperymentu już dostali w pakiecie zakrzepicę żył mózgowych i brzusznych, ale Europejska Agencja Leków zapewnia, że „nic to”. Widocznie było im pisane. Jakby nie zmarli po szczepieniu, to wpadliby pod samochód, albo umarli na kowid. Nie ma więc co martwić się na zapas. Czas na martwienie się będzie później, a już dziś należy cieszyć się i radować, że w miastach wojewódzkich pojawią się szczepionkobusy. Komu Johnson&Johnson? Komu, komu, bo idę do domu?

Kojarzycie te busiki z lodami, które wygrywały upierdliwą melodyjkę oznajmiając swoje przybycie? Cała okolica wiedziała, że lodziarz przyjechał, a dzieciaki zlatywały się jak muchy do miodu. Jeśli minister Dworczyk wyposażyłby swoje szczepionkobusy w taki sygnał, a do szczepionki dodawał darmowe lody, to kto wie – może Narodowy Program Szczepień przyspieszyłby do prędkości kosmicznej? Szczepionka, trzy kulki lodów, szczepionka, lody na patyku, szczepionka, deser lodowy, szczepionka w podwójnym wafelku, szczepionka z czekoladową posypką. I w końcu można będzie ogłosić sukces!

Jeszcze niedawno było tak, że w Polsce do szczepienia kwalifikował lekarz po zbadaniu pacjenta. Teraz wystarczy felczer, pielęgniarka lub farmaceuta po wypełnieniu ankiety. Szczepionkę może podać diagnosta laboratoryjny lub fizjoterapeuta. Obecność lekarza nie jest wymagana. To się nazywa postęp. W ramach tego postępu prezes Centrum Medycznego „Medyk” w Rzeszowie zalecił wielokrotne używanie jednorazowych strzykawek przy podawaniu korona-szczepionki. Tego jednak było już za wiele, więc zrobiła się awantura i racjonalizatorski pomysł prezesa nie wszedł w życie. Niemniej jednak trzeba odnotować fakt, że taki pomysł był i trzeba być przygotowanym na kolejne.

Wszystko wskazuje na to, że kowidowa szczepionka ma być stałym elementem „nowej normalności”. Nawet jeśli nie uda się przymusić wszystkich do jej przyjęcia, to jednak rok będzie w Polsce do obsłużenia kilkanaście milionów szczepionkowych entuzjastów. A skoro do szczepienia wystarcza już ankieta zamiast badania, to równie dobrze można do tej operacji włączyć szeroki wachlarz usługodawców, którzy odciążą służbę zdrowia w tym zbożnym dziele. Zrobienie domięśniowego zastrzyku nie jest w końcu tak wielką filozofią. Niech Narodowy Program Szczepień idzie szerokim frontem. Niech jego żołnierzami staną się kasjerki, kelnerzy, fryzjerzy, trenerzy z siłowni. Idziesz po bułki i cyk – szczepionka. Idziesz na pizzę i cyk – szczepionka. Idziesz się ostrzyc i cyk – szczepionka. I nie zapominajmy o lodziarzach. Oni byliby idealni do szczepienia dzieci. Bo przecież dzieci też planuje się włączyć do tego eksperymentu.

Zapytacie, co będzie, jeśli jakiś zaszczepiony w spożywczaku dostanie szoku anafilaktycznego i przeniesie się do Krainy Wiecznych Łowów. Cóż, trudno. Walka z pandemią wymaga ofiar. W ramach walki z pandemią premier Morawiecki i minister Niedzielski załatwili bilet na tamten świat ponad 100 tysiącom Polaków i jakoś z tego powodu nie płaczą. To i tych nieszczęśników, którzy zejdą po zaszczepieniu przez kasjerkę w Biedronce, trzeba będzie wliczyć w koszty. Chodzi o to, że nawet jak będą jakieś minusy tego systemu, to nie powinny one przesłaniać nam plusów. Szczepionkowych lodziarzy czas wysłać w teren. Wtedy wszyscy będziemy mogli poczuć się bezpieczni. Howgh!

Jeśli podobają się Państwu moje felietony i chcielibyście wesprzeć moją działalność publicystyczną, możecie to zrobić dokonując przelewu na poniższe konto PayPal. Będzie to dla mnie nie tylko wsparcie w wymiarze finansowym, ale również sygnał, że to, co robię, jest dla Państwa ważne i godne uwagi. Z góry dziękuję. Katarzyna Treter-Sierpińska https://www.paypal.me/katarzynats

Zobacz też:

Katarzyna TS: Szef NIK obali rząd?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Rebih mówi

  Osobom, które zostały wcześniej zaszczepione przy spieszono termin drugiego szczepienia. Oczywiście bez żadnych badań, bo ani ewentualne ofiary nie są ważne (PiS zgładził już tyle Polaków, że nie ma znaczenia czy będzie ich o 10 tysięcy więcej czy mniej), ani wpływ takiej zmiany na postulowaną, ale raczej fikcyjną skuteczność szczepionki. Najskuteczniejsza na przeziębienia i tak jest wiosna, a ostatnio nawet środowiska najbardziej tępego koronistycznego betonu zaczęły bąkać, że kto dzisiaj się zaszczepi to i tak nie dotrzyma odporności do jesieni.

  1. Rafał mówi

   To także mu utkwiło w głowie,
   że ludzkość również jest surowiec,
   więc trzeba doić, strzyc to bydło,
   a kiedy padnie, zrobić mydło. – Niezapomniany Janusz Szpotański nie tylko opisywał ówczesną rzeczywistość. Był też prorokiem:)

  2. Jsjwns mówi

   Nie obrażaj pajacu nikogo tutaj, sam jesteś pisowskim trollem, idz na rzadowe strony siac propagandę, oglądałeś program Pospieszalskiego? Juz go zdjęli bo Lichocka ta od „fuck you” zadzwoniła do Kurskiego, to ma być demokracja wg. Pis? To większy zamordyzm niż za komuny!!!!
   Za pisem stoi masoneria to juz wie kazdy, tfu…

  3. Rafał mówi

   Jebnij się trollu w łeb, jeno nie za mocno bo ci go echo rozerwie….

 2. Rafał mówi

  „U osób zaszczepionych preparatami firm Pfizer/BioNTech i Moderna wystąpiły przypadki zapalenia mięśnia sercowego” – podaje Interia. Ale oczywiście ” nie ma to związków ze szczepieniem”….. Kogo oni chcą nabrać na ten „brak związków”??? Pocieszające jest tylko to że wyszczepią się wszyscy debile w tym kraju, a znaczna część zejdzie z tego świata!!!

  1. Matka mówi

   Widzę, że kopiujesz już swoje wpisy jak prawdziwy, oficjalny ruski bot.

   60 takich przypadków na 5 milionów było, kretynie. Jak się to ma do 66 tys. zgonów na 2,7 milionów zakażonych? Policzysz, czy za trudne dla takiego debila, jak ty, Rafałku?

  2. MAREK mówi

   Jak widać szacunek do ludzkiego życia , cała wiedza medyczna i kultura wypowiedzi w ramach kolejnej lewackiej rewolucji Spinellego i „wielkiego resetu” Schwaba zostały zutylizowane . Tworzenie broni biologicznej przeciwko ludziom aby przeprowadzić depopulację i zniewolenie , następnie nachalne eksperymenty medyczne na ludziach /wstrzykiwanie „wynalazków” o nieznanych skutkach ubocznych/ zamiast leczenia to mogło przyjść do głowy tylko degeneratom typu Mengele i jemu podobnym ! Należy pamiętać że „naukowcy” i producenci zostali zwolnieni z odpowiedzialności za zgony i zniszczenie zdrowia tych którzy dzięki propagandzie zdecydowali się zostać szczurami laboratoryjnymi , zezwalając na wstrzyknięcie od swojego organizmu eksperymentalnego produktu .

  3. Matka mówi

   Niezły masz odlot. Spinelli, komunizm, Mengele w jednym wpisie. A ja polecam raczej, jak się chcesz wypowiedzieć w temacie szczepień, poczytać co mówią lekarze, wyniki badań naukowych, publikacje naukowe itp. Wtedy nie będziesz się ośmieszał tekstami w stylu, że ludziom wszczepuje się nieznane substancje (pierwszy raz szczepionkę mRNA człowiekowi podano ponad 10 lat temu, od tego czasu jest ona kompleksowo badana, w tym komplet badań przeszły szczepionki na Covid.

  4. Ewa-Maria mówi

   Niby wykształcona z dwoma fakultetami i magisterką Matka a taka chamka i prostaczka. Znam takich wykształconych co wyszli z patologii, ale patologia z nich nie wyszła.Namacalny przykład pokazuje Matka.

  5. Szmatka mówi

   Spadaj sprzedajna mendo.

 3. dragoStin mówi

  Najgorsze jest to, że większość ludzi mówi „co tam że eksperymentalna, co tam że są powikłania – bo przecież i biorąc tabletki można mieć powikłania, a nawet jak ktoś umrze to jest to mały odsetek”. Ludzie już się z tym oswoili, paszporty szczepionkowe przekonają dalej nie przekonanych – bo na wakacje za granicę trzeba jechać.

  Ja już nie mam pytań – bo pytanie nie brzmi czy tylko kiedy

 4. Matka mówi

  „Wraz z końcem sezonu grypowego…”

  Jak już pisałam – nie wiem, czy pani jest bardziej głupia, czy podła, dopuszczając się aż tak bezczelnych kłamstw.

  „Nic dziwnego, że wobec tak miernych wyników, rządowa propaganda dwoi się i troi, żeby napędzić chętnych do udziału w eksperymencie medycznym, o którym nie wiemy jak się skończy, ale już wiemy, że na dwóch dawkach nie skończy się na pewno.”

  Panią archeolog intelektualnie przerasta przyjrzenie się badaniom wykonanym przed dopuszczeniem szczepionki do użytku na dziesiątkach tysięcy ludzi czy już po dopuszczeniu szczepionki na milionach ludzi, to i sadzi głupoty o „eksperymencie naukowym”. I wiemy dobrze, jak to się skończy, patrząc na owe wyniki – szczepionka jest bardzo skuteczna (tam gdzie wyszczepialność jest wysoka pandemia szybko zniknęła) i bardzo bezpieczna (poważne NOP to promil promila), na złość wam, trolle z tego portalu.

  „W zaistniałej sytuacji minister Michał Dworczyk, odpowiedzialny za Narodowy Program Szczepień, ogłosił, że w czasie majówki ruszą w Polskę mobilne punkty szczepień, w których będzie można uraczyć się preparatem Johnson&Johnson. I to bez wcześniejszej rejestracji!”

  Tak, gdyż rozsądnym ludziom ludziom zależy, by jak najwięcej ludzi się zaszczepiło, by byli chronieni, nie narażali innych i by wrócić do normalności. A wam, trolle? Wręcz przeciwnie.

  „Co prawda, niektórzy uczestnicy tego eksperymentu już dostali w pakiecie zakrzepicę żył mózgowych i brzusznych”

  Prawdopodobieństwo tego to 1 na milion (20 przypadków na 20 milionów odnotowano). To nawet nie jest jedna 30 ludzi umierających w Polsce codziennie na covid. Trzeba być idiotą, żeby nie rozumieć, jak wielka jest to skala rozbieżności.

  „W ramach walki z pandemią premier Morawiecki i minister Niedzielski załatwili bilet na tamten świat ponad 100 tysiącom Polaków i jakoś z tego powodu nie płaczą.”

  Z czego większość zmarła na Covid, a pozostali w wyniku paraliżu służby zdrowia spowodowanej Covid, o której kretyni piszą, że to „sezon grypowy”. Od miesięcy nakręcacie, szury, patologię – namawiacie, by
  olewać obostrzenia, by się nie szczepić, twierdzicie, że nie ma żadnej pandemii. Te 100 tys. zgonów to też wasza zasługa. I jeszcze, hieny, macie czelność otwierać mordy i innych o te ofiary oskarżać?

  1. Arek mówi

   @ matka sierot po Stalinie
   Szczepionka jest nadzwyczaj skuteczna … 99,99% . A placebo na skuteczność 99% . Jestem entuzjasta placebo , bo ten 1% nie jest mi do niczego potrzebny ( w pakiecie z ułaneczkami NOP). Gdyby ten rachunek był inny , np 50 % placebo miałoby sens coś analizować . Ty nie jesteś w stanie tego pojąć , naukowcy z dziedziny „ pomiędzy” stad krzyki i straszenia , bo z rzadnego rachunku sens szczepienia nie wynika.

  2. Maciej mówi

   @tow. „Matka”

   Towarzyszka dalej bezczelnie mataczy. ściemnia i tumani

   W tym konkretnym przypadku dopuszczenie nastąpiło tylko WARUNKOWO (decyzją urzędniczą). Te konstrukty genetyczne są dopuszczone do obrotu na podstawie badań klinicznych I i II fazy oraz okresowej oceny prowadzonych badań klinicznych najbardziej zaawansowanej trzeciej fazy badań. A to znaczy, że stosowanie ich obecnie jest barbarzyńską kontynuacją eksperymentu medycznego III fazy badań na masową skalę.

   Ze strony Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.
   „Na czym polega warunkowe dopuszczenie do obrotu szczepionek przeciw COVID-19 w Europejskiej Agencji Leków?”

   „W praktyce warunkowe pozwolenie na dopuszczenie do obrotu oznacza, że szczepionki pozostają cały czas w trzeciej fazie badań klinicznych oraz są dodatkowo badane i monitorowane”.

   „Szczepionki przeciw COVID-19 są warunkowo dopuszczone do obrotu na podstawie wszystkich wymaganych badań laboratoryjnych, nieklinicznych na modelu zwierzęcym, badań klinicznych I i II fazy oraz okresowej oceny prowadzonych badań klinicznych najbardziej zaawansowanej trzeciej fazy badań. Pozwolenie jest wydawane gdy korzyści wynikające z natychmiastowej dostępności szczepionki dla pacjentów przewyższają ryzyko związane z faktem, że nie wszystkie dane z trwających badań 3 fazy są jeszcze dostępne. Pomimo decyzji o dopuszczeniu do obrotu, badania kliniczne 3 fazy dotyczące bezpieczeństwa i skuteczności szczepionek przeciw COVID-19 są cały czas kontynuowane, zgodnie z przyjętym planem. Przykładowo szczepionka Comirnaty została warunkowo dopuszczona do obrotu na podstawie okresowej oceny badań klinicznych 3 fazy rozpoczętych w sierpniu 2020 roku. Szczepionka została dopuszczona do obrotu, ale badania kliniczne będą zgodnie z wyjściowym planem prowadzone przez 24 miesiące.

   Firma, która opracowała i produkuje szczepionkę została w ramach warunkowej procedury dopuszczenia do obrotu zobligowana do dostarczania wyników z kolejnych etapów badań klinicznych lub nowych badań w ściśle ustalonych terminach. Badania te pozwolą odpowiedzieć na pytania, na które na razie nie znamy odpowiedzi (ze względu na krótki czas prowadzenia badania klinicznego), np. jak długo utrzymuje się odporność poszczepienna, czy szczepionka chroni przed zakażeniem wirusem SAES-CoV-2.

   Szczepionka dopuszczona do obrotu w trybie warunkowym jest również dodatkowo monitorowana pod kątem bezpieczeństwa. Umożliwia to szybkie zidentyfikowanie nowych sygnałów oraz informacji o jej bezpieczeństwie”.

   O tym na jakim etapie są te badania można się dowiedzieć np. na stronach rządowych USA.

   – szczepionka Pfizer-BioNTech: badanie III fazy jest zarejestrowane na stronie ClinicalTrials.gov pod numerem NCT 4368728. Zgodnie z przedstawionym protokołem badania – badanie III fazy kończy się 6 kwitnia 2023 r.

   – Szczepionka firmy Moderna: badanie III fazy jest zarejestrowane na stronie ClinicalTrials.gov pod numerem NCT04470427. Zgodnie z przedstawionym protokołem badania – badanie III fazy kończy się 27 października 2022 r.

   Ponad to, eksperyment stosowania tego typu „szczepionek” genetycznych w żadnym przypadku nigdy nie został ukończony (choroby nowotworowe, grypa – zaniechano badań, duża ilość skutków ubocznych i obecnie covid). Wszystkie te badania nie wyszły poza właśnie eksperymentalne badania.

   Reszta, to tradycyjnie żałosny bełkot towarzyszki

 5. Marcin Malik mówi

  Wczoraj miałem obowiązkowe spotkanie z angielskim lekarzem, w pewnej sprawie. Powiedziałem mu że Koronawirus to oszustwo, i że nie będę brał szczepionki. Ten odpowiedział, że jest demokracja, wolność wyboru, i nie muszę się szczepić jeśli nie chcę. Odpowiedziałem, że w demokrację też nie wierzę.

  Jak widzę, w Polsce demokracja jest rzadsza niż murzyn pracujący na całym etacie. Po prostu trzeba się zaszczepić. Co jeśli będę chciał odwiedzić Polskę jako niezaszczepiony? Mogę?

 6. Hammurabi mówi

  Zapewne już niebawem znajdą się tacy, którzy mnie odsądzą od czci i wiary za to, co teraz napiszę.
  Otóż uważam, że owe osiem milionów z okładem rodaków którzy poddali się szczepieniu, to awangarda naiwności, łatwowierności i podatności na manipulacje.
  Zapewne dołączy do nich kilka kolejnych milionów przymuszonych, zaszantażowanych i ogłupionych nachalną propagandą zasilaną zabiegami stygmatyzującymi tych aspołecznych „antyszczepionkowców”.
  Pytanie brzmi co będzie za kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt miesięcy…
  Nasuwa mi się analogia z innym specyfikiem którym raczono i wciąż raczy się dzieci.
  W marcu 2015 r duńska stacja telewizyjna TV2 wyemitowała dokument o nastolatkach, które zostały poddane szczepieniu przeciw wirusowi HPV.
  Po podaniu preparatu Garadsil wystąpiły u nich niepokojące objawy. Z czasem coraz więcej młodych kobiet zgłaszało się z podobnymi powikłaniami poszczepiennymi.
  Z biegiem czasu…
  „„Nie ma żadnego naukowego dowodu na to, że szczepionka przeciw HPV zapobiega rakowi szyjki macicy.
  Szczepionka nie jest ani konieczna, ani skuteczna, ani bezpieczna. Jest bezużyteczna i niebezpieczna”
  – prof. Carlos Alvarez-Dardet, ekspert ds. szczepień z hiszpańskiego Uniwersytetu w Alicante.”

  Profesor Peter Duesberg stwierdza, że „HPV nie replikuje sięw komórkach rakowych. Komórki wirusa HPV, identyfikowane w nowotworze, to pozostałości po wirusie,które są jeszcze obecne w niektórych komórkach, stąd wynika, że infekcja była dekady przed rakiem. Gdyludzie, mając po 20 lat, po raz pierwszy są zainfekowani wirusem, skutkuje to czasami powstaniem brodawek, następnie, gdy system odpornościowy zwalcza wirusa, pozostawia on po sobie resztki (skamieniałości)w postaci własnego DNA w zdrowych komórkach, które się replikują. To całkowite resztki, fragmenty wirusa, który nie może produkować RNA, nie może produkować białek, nie można go wyodrębnić w guzie, czy komórkach guza. Nigdzie. Zbadane jest wiele przypadków raka szyjki macicy, które nie były w żaden sposób związane z zakażeniem wirusami HPV…

  Szczepionka nie została odpowiednio przebadana w podstawowej grupie wiekowej, której jest obecnie podawana.
  Dane dotyczące skuteczności w zapobieganiu stadiom przedrakowym szyjki macicy są dostępne tylko
  dla kobiet w wieku 15-17 lat, nie dla 12-14-latek. Reasumując, skuteczność szczepionki przeciwko wirusowi
  HPV pozostaje nieudowodniona…

  Czas ma to do siebie, że płynie czy to się ludziom podoba czy nie.
  Co za kilka lat będą pisać o specyfiku dziś tak ochoczo aplikowanym komu popadnie?

 7. Ewa-Maria mówi

  Ja w swoim życiu przeszłam trzy wstrząsy anafilaktyczne. Wiem jakie to jest straszne. Dwa razy z tego powodu byłam w szpitalu. Od tego czasu żadnych antybiotyków nie przyjmuje. Nigdy nie pozwolę żeby na mnie eksperymentowano czymś nieznanym. Codziennie słyszę jak ludzie dzwonią do radia z zapytaniami o szczepienia. Mówią o swoich schorzeniach. Na pytania odpowiadają lekarze. Ani raz nie słyszałam aby któryś
  z lekarzy odradzał szczepień. Żadnych przeciwwskazań,tylo szczepić i szczepić.

  1. Rafał mówi

   Dziwisz się? Ratownicy, lekarze i biurwy z sanepidu mają żniwa życia!! Zarabiają ponad dwa razy więcej niż zwykle- więc zrobią WSZYSTKO żeby „pandemia” trwała i trwała!!

  2. Matka mówi

   Jesteś idiotą, Rafał. Większość lekarzy czy ratowników dodatków covidowych to na oczy nie widziała, a pracownikom biurowym one nie przysługują. Pewnie nie wiesz też, że kilkuset lekarzy i pielęgniar k zmarło lecząc chorych na Covid, co?

  3. Tolek mówi

   Jesteś debilem jak ci lekarze co się zaszczepili i przenieśli na tamten świat. Bierz z nich przykład.

  4. Ikss67 mówi

   Aby obaluc argumenty wszelkiej maści królików z kapelusza Niedzielskiego rady matka. Wystarczy podjąć tę samą logikę dyskusji. Zejść na ten poziom. Abstrahując od bezwzględnej statystyki, która takie encje wciska w para inteligentny bełkot. Skoro zatem te substancje zwane „szczepionkami” są takie statystycznie bezpieczne. To trzymając się logicznie tej statystyki, są one bezużyteczne dla grupy wiekowej poniżej 40 lat. Ponieważ… Trzymając się logiki. Śmiertelność covid w tej grupie wg oficjalnych danych poniżej dwóch promili.
   ….. Jakieś pytanie panie sierżancie?

 8. MAREK mówi

  Jak widać szacunek do ludzkiego życia , cała wiedza medyczna i kultura wypowiedzi w ramach kolejnej lewackiej rewolucji Spinellego i „wielkiego resetu” Schwaba zostały zutylizowane . Tworzenie broni biologicznej przeciwko ludziom aby przeprowadzić depopulację i zniewolenie , następnie nachalne eksperymenty medyczne na ludziach /wstrzykiwanie „wynalazków” o nieznanych skutkach ubocznych/ zamiast leczenia to mogło przyjść do głowy tylko degeneratom typu Mengele i jemu podobnym ! Należy pamiętać że „naukowcy” i producenci zostali zwolnieni z odpowiedzialności za zgony i zniszczenie zdrowia tych którzy dzięki propagandzie zdecydowali się zostać szczurami laboratoryjnymi , zezwalając na wstrzyknięcie od swojego organizmu eksperymentalnego produktu .

 9. pszenka mówi

  świetny artykuł : Książęta Lodowni – Krainy Mrozu .
  Tylko w bajkach są złe i bezwzględne królowe Mrozu podające niewiniątkom zatrute owoce a w życiu pojawili się nowi bohaterowie Krainy Mrozu – piękni Książęta zakochani w swoich zaczarowanych lusterkach – przesuwają kolejne granice zła. Wierzę w to, że kto co zasieje to predzej czy poźniej zbierze.
  Boże chroń i daj mądrosć na to wszystko co się dzieje.

  1. Rebih mówi

   Nie ma się co łudzić – my zbierzemy owoce tego zła, tak jak my płacimy za szczepionkowy czy respiratorowy geszeft Morawieckiego, tak jak my będziemy odbudowywać gospodarkę zniszczoną przez niego, równocześnie spłacając odsetki of Funduszu, który „wicie-rozumicie rozpłynął się jakoś” oraz haracz dla ziomków Morawieckiego. My i nasze dzieci. Takie historie nieodmiennie kończą się albo ludobójstwem ze stosami trupów (jak na Ukrainie i w Persji, a teraz już i w Polsce) i/lub zamianą ludności w niewolników (jak w Egipcie), przy czym kredyt jest podstawowym narzędziem współczesnego niewolnictwa.

 10. Marcus mówi

  Francuskie centrum oceny leków Centre Territorial d’Information Pharmaceutique d’Avis. stwierdza: Należy zaprzestać stosowania wszystkich CZTERECH szczepionek przeciwko COVID. Każda z nich otrzymała zezwolenie na dopuszczenie do obrotu na warunkach, nadzwyczajnych, takich jak stan wojny, lub klęska żywiołowa, z niewystarczającymi dowodami klinicznymi i dlatego zażądali ich natychmiastowego zawieszenia. Ponadto stwierdzono, że żadna z czterech szczepionek wprowadzonych we Francji nie jest bezpieczna ani skuteczna. W kwestii tak zwanych ekspertów rządowych większość z nich jest powiązana z zachodnimi koncernami farmaceutycznymi.

 11. MACIEJ mówi

  Gruba szydera – to lubię 🙂

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.