Holokaust na Palestyńczykach trwa! Żydowscy cywile się bawią i biorą czynny udział w mordowaniu, a premier Izraela deklaruje kontynuację eksterminacji [WIDEO]

Fot. Mustafa Hassona / Agencja Anadolu
16

Wojsko izraelskie nie poprzestaje eksterminować Palestyńczyków zamieszkujących Strefę Gazy, zwaną „największym więzieniem świata”. Od poniedziałkowych (10.05.2021) ataków do wczoraj (13.05.2021) zginęło 83 Palestyńczyków, w tym 17 dzieci. Dziś, po nalotach powietrznych, ataku pociskami artyleryjskimi oraz zwiększeniu rozmieszczania czołgów i żydowskich żołnierzy, liczba zamordowanych wzrosła już do 119, w tym 31 dzieci. Na widok eksterminacji Palestyńczyków, Żydzi śpiewają, tańczą, a dzieci się bawią. Skąd w Żydach tyle nienawiści?

Setki palestyńskich rodzin schroniło się w prowadzonych przez ONZ szkołach w północnej Strefie Gazy, a w odpowiedzi na ofensywę wojsk izraelskich, w piątek we wczesnych godzinach porannych Hamas wystrzelił salwę rakiet w kierunku Izraela, uderzając w miasto Aszkelon. Zginęło co najmniej sześciu Izraelczyków i jeden obywatel Indii.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pomimo międzynarodowych wezwań do natychmiastowego wstrzymania wszelkich działań wojennych, w tym ze strony szefa ONZ Antonio Guterresa, premier Izraela Benjamin Netanjahu zapewnił, że ofensywa będzie kontynuowana, a to oznacza, że liczba ofiar będzie wzrastała.

Izraelskie naloty zniszczyły lub poważnie uszkodziły ponad 200 mieszkań w Strefie Gazy, a 24 szkoły odniosły szkody, według Biura ONZ ds. Koordynacji Pomocy Humanitarnej (OCHA). Eskalacja ma wpływ na dostęp do wody, urządzeń sanitarnych, opieki zdrowotnej i reakcji na COVID-19. Odnotowano, że zakład odsalania wody morskiej w Północnej Strefie Gazy nadal nie działa, co ma wpływ na dostęp do czystej wody pitnej szacunkowo dla 250 000 ludzi. Według OCHA kolejne 230 000 ludzi z miasta Gaza i Khan Younis ma ograniczony dostęp do wody wodociągowej z powodu coraz częstszych przerw w dostawie prądu i uszkodzeń sieci.

Co przerażające, na widok eksterminacji Palestyńczyków, Żydzi śpiewają, tańczą, a dzieci się bawią.
Młodzi Żydzi od małego wychowywani w talmudycznym (czytaj: ksenofobicznym) kodzie kulturowym oraz przekonaniu o „wyjątkowości” vel bezkarności wynikającej z monopolu na holokaustową martyrologię, nie płaczą nad mordowanymi palestyńskimi rówieśnikami. Pragną ich śmierci. Tłumaczę to w książce „Polska w cieniu żydostwa. Wielcy Polacy o Żydach” – komentuje Jacek Międlar.

I dodaje: Od 70 lat Żydzi przeprowadzają holokaust na Palestyńczykach. Zamiast potępienia przez premiera i prezydenta RP mamy milczenie… Milczący establishment = tym, którzy w okresie IIWŚ biernie przyglądali się eksterminacji Polaków, Cyganów i… Żydów? Palestyńczycy to wg nich podludzie?

Poniżej prezentujemy kilka fragmentów nagrań reakcji żydowskich cywilów na widok eksterminowanych palestyńskich cywilów. Nieraz Żydzi nie tylko się cieszą, ale także biorą czynny udział w mordowaniu Palestyńczyków.

Źródło informacji: AP, Al Jazeera

Przeczyta także:

Izraelskie wojsko bombarduje Strefę Gazy! Wzrasta liczba ofiar śmiertelnych, a linie lotnicze zawieszają połączenia

J. Międlar: Od służby w armii zbrodniarzy do walki z „mową nienawiści”. Tajemnicza droga „trędowatego” Jonny Danielsa

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Krystyna mówi

  Żydzi uważają się za jedynych ludzi na świecie. Reszta na to miano nie zasługuje. Przypomnijmy sobie, co powiedziała prof. Engelking: dla Żyda śmierć ma charakter metafizyczny, to spotkanie z Bogiem, dla innych, no cóż, śmierć to śmierć…

 2. Waldemar mówi

  Mam w pompie gdy Arabowie wyznania mojżeszowego nawalają się z Arabami wyznania islamu. Darwin by coś na ten temat powiedział. Myślę że brak u obojgu wyznawców skóry na fujarze który wg ich prymitywnej plemiennej religii czyni z nich władcami galaktyki naprawdę działa szkodliwie na mózg.

 3. Hammurabi mówi

  Rażąca dysproporcja sił i możliwości…
  Jest jednak coś, na co wpaść mogą zrozpaczeni Palestyńczycy. Broń biedaków. Straszna to broń. Często obosieczna, jednak śmiertelnie skuteczna. Biologia się kłania. Przed nią „żelazna kopuła” nie ochroni a tetracyklina, erytromycyna nie zawsze zadziała. Hodowla „żołnierzy” jest tania i prosta, w przeciwieństwie do ich zwalczania a „desant” setek tysięcy a nawet milionów, zapewnią zwykłe drony sterowane przez GPS, zbyt małe i zbyt powolne by systemy je potraktowały jako zagrożenie.

 4. Tolek mówi

  To ciekawe, że ci Arabowie, nad którymi się tak tutaj roni łzy, po przekroczeniu Morza Śródziemnego stają się kozojebcami, młodymi byczkami, którzy gwałcą „nasze” kobiety, a nas za chwilę nawrócą na islam.

  Herr Mindlar coś o tym wie, bo onegda samj wył na naziolskich spędach o „islamizacji” i „końcu cywilizacji białego człowieka”

  1. Lolek mówi

   Ty debilu wyłeś na spędach żydowskiej gazety w nie swoim kraju. Won do siebie talmudysto.

  2. Zbigniew mówi

   Tolek cos ci sie chyba pomieszalo.

   Palestynczycy tak samo bronia swego domu jak pan Jacek a Tobie wyszlo ze jest odwrotnie.

  3. Hammurabi mówi

   Dlatego w naszym interesie jest spowodowanie ich pozostania na „swoich śmieciach”.
   Jednak jeśli o migrację chodzi, do prym wiedzie Afryka Syria i Afganistan.
   A tak zupełnie z innej beczki…
   Ile i kto ci płaci? Nie wierzę, że robisz z siebie pośmiewisko z pobudek altruistycznych…

  4. PPP mówi

   durnyś, synku, aż w oczy szczypie
   akurat Palestyńczycy od setek lat koegzystowali z innymi wiarami w zgodzie, nie wypowiadaj się jak nie wiesz

 5. Leszek mówi

  Dziwię się naiwności tak wielu, których wykiwało tak niewielu. Szanowni Rodacy, to nie głupota i eksperyment ale celowe działanie żydokomuny w Polsce. To POLITYKA mafijna potomków ” czerwonych dynastii „. Rujnowanie polskiej gospodarki, po to, żeby przejąć później za bezcen majątek narodowy. Polityczne decyzje o ROZDAWANIU banków, które to instytucje nic nie produkują a jedynie drenują kasę z gospodarki. Wpuszczenie do Polski obcego kapitału spekulacyjnego i wielkich sieci handlowych, które nie płacą podatków w Polsce. Myślicie, że to głupota ???
  Dla przypomnienia, rewolucję francuską inspirowała pewna nacja, która bardzo lubi geszefty a nie lubi uczciwej pracy. Ta nacja ma kapitał i działa jak mafia. „Dzięki” rewolucji francuskiej masowo mordowano szlachtę i inteligencję francuską.
  Ponad 120’000 Francuzów straciło życie i majątki. A kto zajmował ich miejsce ???
  Napoleon Bonaparte, chcąc odzyskać Francję dla Francuzów, stał się najgorszym wrogiem bankierów i kapitału. To właśnie bankierzy grabiący Francję finansowali krucjatę przeciwko Napoleonowi…
  Podobny schemat – rewolucja w Rosji. Kto inspirował rewolucję rosyjską ??? Pewna nacja, która ma kapitał…Mordowano burżujów, inteligencję i szlachtę rosyjską. Kto zajmował ich miejsce ???
  Pytanie retoryczne – w czyich rękach jest dziś władza w Rosji, Francji, Polsce, Wielkiej Brytanii i innych krajach ??? Czy nie trzeba wreszcie z tym skończyć ? Jak w USA ludzie przejrzą na oczy, to gdzie żydokomuna się pochowa ? Polacy już tych tchórzy po piwnicach chować nie będą ! Jest jednak pewien problem. Centrum Krakowa jest już praktycznie puste, dzielnica Kazimierz również. Czyżby bandziory żydowskie szykowały się do najazdu na Polskę ? Czas chyba kosę na sztorc osadzić !!!

 6. BP mówi

  Każdy naród dzieli się na dobrych, silnych (niestety gatunek wymierający) na złych i poddatnych na wpływy ( coraz więcej). Niestety u władzy są źli i mocni robiący wodę z mózgu tym drugim. Historia lubi zataczać koło , ale ja niestety nie doczekam zagłady plemienia „wybranego”, chociaż ktoś mi kiedyś powiedział „nigdy nie mów nigdy”

 7. naziści mówi

  Tym to sposobem żydzi wytrącili sobie „z rąk” pałkę antysemityzmu. Tak, jesteśmy antysemitami widząc jaki Holokaust robią oni Palestyńczykom.

 8. W K mówi

  Żydzi potwierdzają, że są ludobójcami.

  1. . mówi

   i potrzebuja „przestrzeni zyciowej”

 9. lolo mówi

  A gdzię Matka (Bolka) ??? Czy nie czas, by coś zanegowała, a dziennikarzy opluła ?

  1. Matka mówi

   Jakich dziennikarzy tu głuptasie widzisz?

 10. Zbigniew mówi

  Morduja, bawia sie i rabuja.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.