HIT! Poseł Rzymkowski w ostrym starciu z posłem Rzymkowskim [WIDEO]

Tomasz Rzymkowski/ fot. screen
5

Pamięć ludzka jest zawodna, więc warto od czasu do czasu trochę ją odświeżyć. Szczególnie wtedy, gdy znany polityk nagle zaczyna mówić zupełnie coś innego niż mówił wcześniej. Takiej sztuki dokonał poseł Tomasz Rzymkowski, który opuścił tonącą łajbę Kukiz’15 i przeskoczył na pokład Prawa i Sprawiedliwości. Przeskakując od Kukiza do Kaczyńskiego poseł Rzymkowski wykonał tak spektakularne salto, ze chyba najstarsi górale czegoś takiego nie pamiętają.

Owszem, transfery polityczne to w polskiej polityce żadna nowość, ale poseł Rzymkowski nie tylko zmienił partię. On całkowicie zmienił swoją dotychczasową narrację w kwestii ustawy 447 i roszczeń żydowskich. I co mamy? Mamy posła Rzymkowskiego w ostrym starciu z posłem Rzymkowskim, co kapitalnie pokazuje poniższy filmik. Najbardziej ubawił mnie fragment, w którym poseł Rzymkowski (wersja PiS) deklaruje, że nie widzi powodu, aby nie wierzyć w szczerość słów Jarosława Kaczyńskiego, a poseł Rzymkowski (wersja Kukiz’15) oświadcza, że nie jest takim optymistą, aby zadowalać się słowami Jarosława Kaczyńskiego. Coś pięknego! Zobaczcie koniecznie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz też:

Rzymkowski przeciw ustawie anty-447: „Nasz porządek prawny w zupełności nas zabezpiecza”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. zuzia mówi

  Do AntyPOPiS: Jak to mówią prawnicy – z „ostrożności procesowej” do takich polityków (Ciastek-Kukiz, Rzymkowski, Bosak?, Winnicki?) należy podchodzic jak w ruchu drogowym: z ograniczonym zaufaniem. Pojawiają się ponoć tzw. taśmy Konfederacji – ciekawe jakie smrody stamtąd się rozejdą i jak to wpłynie na notowania tej hybrydowej konstrukcji politycznej?

  1. marju73 mówi

   Gdyby takie były to żydopisy by już je odpalili.Martw się o szambo POPiS-u.

  2. antyPOPiS mówi

   @Zuziu, nie mam wątpliwości że post_magdalenkowy układ zrobi wszystko by uwalić Konfederację. Te „przecieki” są skierowane do odbiorcy sterowanego na pilota, dla którego treść rzekomych sensacji nie ma znaczenia, bo i tak klakieruja komentarzom medialnych szczujni. Widzisz już samo Twoje oczekiwanie, że wypłynie coś negatywnego na Konfederację, świadczy o złej woli…

 2. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Mr.Jakle i dr.Hayd?Ciekawe co wypił.

 3. Karina mówi

  Może poseł Rzymkowski ma rozdwojenie jaźni ?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.