Hiszpania: problemy z asymilacją? Imigrant zamordował dwie osoby w centrum Barcelony i poważnie ranił jedną!

Fot. elcaso.cat
2

W Barcelonie doszło do brutalnego ataku na cywili. „Ubogacając kulturowo” Hiszpanię, 30-letni mężczyzna zamordował dwie osoby a jedną ciężko ranił. Jedna z ofiar została zamordowana i podpalona, druga zmarła przez silne uderzenie w głowę. Trzecia została ciężko zraniona nożem.

Około godziny 15:00 straż pożarna otrzymała wiadomość o pożarze w jednym z mieszkań. Po interwencji, odnaleziono w nim ciało mężczyzny. Ofiara została wpierw zabita, dopiero później lokal podpalono. Po kilku minutach, w odległości 600 metrów od miejsca zdarzenia, znaleziono nieprzytomną, starszą kobietę ranioną w tył głowy. Trzecią ofiarą był mężczyzna zaatakowany na placu w centrum miasta.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Choć zdarzenia nastąpiły w bardzo krótkim odstępie czasu, okazało się, iż za wszystkimi stoi 30-letni obcokrajowiec. Uzbrojony w długi nóż, próbował uciekać przed służbami. Udało się go zidentyfikować dzięki pomocy przechodniów, którzy opisali dokładnie jego wygląd i ubiór. Okazało się, że ta sama osoba, która powaliła staruszkę, uciekała również przez balkon z płonącego mieszkania. Nie znane są  motywy sprawcy, którego pojmała i przesłuchuje policja.

Rodzi się pytanie, czy takie zachowanie mieści się nadal w ramach „kulturowego ubogacenia”, czy też unijni specjaliści mają na ten akt inną, specjalną nazwę? Choć, zapewne, oburzenie w tym momencie jest wysoce nietolerancyjne. Doprawdy, jak powiedziała nasza droga noblistka – powinniśmy się wstydzić, iż nie przyjęliśmy do siebie takiego bogactwa.

Źródło informacji: elcaso.cat

Przeczytaj również:

Szwecja: fala napadów i policyjny geniusz – „Nie myśl o tym!” sugerują służby

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Janusz I mówi

    Mają Hiszpanie, co chcieli.

    1. Pablo mówi

      Wy też dostaniecie nie boj zaby …

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.