HGW wydała zakaz dla Marszu Niepodległości. Organizatorzy zapewniają: „Marsz się odbędzie”

Marsz Niepodległości/ fot. marszniepodleglosci.pl
20

– To niestety nie fake. HGW wydała zakaz odbycia się Marszu Niepodległości na dwie minuty przed 14:00, czyli w ostatnim możliwym momencie. Już piszemy odwołanie. Zakaz jest prewencyjny, a z HGW wychodzi buta, arogancja i pogada do wolności organizowania zgromadzeń – informuje na Twitterze Mateusz Marzoch, wiceprezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Zapraszam do przyjazdu do Warszawy na #MarszNiepodległości! Marsz odbędzie się normalnie. W ostateczności będzie zgromadzeniem spontanicznym. Zapewniam, że wiele osób pojawi się tam spontanicznie na wieść o tym, że Polakom zakazuje się świętowania niepodległości – napisał Witold Tumanowicz, członek Zarządu Głównego Ruchu Narodowego.

Globkurier [CPS] PL

– Marsz Niepodległości odbędzie się jak co roku. Przejdziemy ulicami naszej stolicy. Liberalny zamordyzm nie odbierze Polakom możliwości świętowania! O 14:00 w niedzielę widzimy się na rondzie Romana Dmowskiego! – informuje poseł Robert Winnicki, prezes Ruchu Narodowego.

Do decyzji Hanny Gronkiewicz-Waltz zakazującej Marszu Niepodległości odniósł się Jacek Międlar w krótkim nagraniu zamieszczonym na Twitterze. Międlar stwierdził, że wrocławski zakaz był preludium do zakazu w Warszawie. Poinformował też, że we Wrocławiu trwa wielka mobilizacja oraz zaapelował o to, żeby jednoczyć się i wzajemnie wspierać.

Przeczytaj też:

Treść odwołania od decyzji prezydenta Wrocławia ws. zakazu Marszu Polski Niepodległej

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. sten mówi

  Suweren z Telawiwu zakazał . Daliśmy rade krzyżakom damy z pomocą Bożą i wam !

 2. marju73 mówi

  To żydowska ustawka!! Prezydent Dudłaj wykręcił się z uczestnictwa z Marszu Niepodległości żeby Prezydent Hajka go zakazała.

 3. Marek mówi

  Myślę że Hajka strzela sobie w kolano.Na marsz przybędzie jeszcze więcej ludzi i nikt nic nie może zrobić.Chyba że planowana jest brutalna pacyfikacja marszu i później delegalizacja ONR i środowisk patriotycznych!!! Prezydent Juda,i PiS o tym wie,dlatego odsuneli się w cień!!! Myślę że będą prowokacje!Brutalny plan prosto z Mossadu!!!! Strzeżmy się Polacy!!!

  1. Marek mówi

   Ps.jeszcze jest jedna zastanawiajaca rzecz,mianowicie 11 listopada rozpoczynają się wielkie manewry wojsk NATO, Anakonda. Czyżby ustawa 1066 miała być zastosowana? Może dlatego nasi policjanci masowo poszli na l4, by nie musieli strzelać do swoich? Co myślicie? Nieprawdopodobne,czy realne?

 4. sten mówi

  Time 18,05… JUDA PRZEJMUJE MARSZ ! Marsz się odbędzie .

  1. Ada mówi

   Przejmuje PATRIOTYCZNY MARSZ POLAKÓW W POLSCE??!

 5. aalfa.oomega mówi

  Manewry ANAKONDA 2018 trwają od dzisiaj! (tj. od 07.11.2018 na poligonach). Gdyby agenci Stasi (folkdojcze) i Mosadu (szabesgoje) wezwali do obrony praworządności w POLIN dnia 11.11.2018 wojska NATO – będzie wojna domowa i krew na ulicach!

 6. Marek mówi

  To jest jeszcze bardziej przebiegły plan prezydenta Judy.Obliczony na wzrost poparcia dla niego i dla PiS!!!! Nie dajcie się zwieść!!! Nic nie dzieje się przypadkiem!!!

  1. sten mówi

   Te 4 godziny od 14 tej (odwołanie Hajki) – do 18 tej brefing rzecznika Judy o przejęciu marszu przez pryncypała, Przestraszyła lawina wściekłości ludzi ZEGAR zaczął cykać i pompować poparcie skrajnej prawicy i ONR-owi ….. ,,Dżiony Łoker,, & pejsaci kamraci się zesrali jak przodkowie gdy ujrzeli Nabuchonozora … łap za telefon do szabes goja -aj waj Andrzej , marsz … marsz… przejmujesz marsz !
   Szalom… old braders !

 7. lol mówi

  Oby się NIE spełniło!
  “Z frontu walk w Polin. Spiker zapowiada: za chwilę nadamy relację z frontu ciężkich starć w Polin. Najbardziej zaciekłe walki nasze oddziały toczą w okolicach i w samym mieście Kroke (Kraków). Jest tam nasz korespondent wojenny – major Jonny Izaraels.
  – Hallo Jonny!
  – [nieco przeciągając, podekscytowanym głosem à la Max Kolonko] Taaak! Siądźcie wygodnie w fotelach i oglądajcie! Za to pewno dowódca nagrodzi naszego kaprala tygodniową przepustką! To był piękny strzał! Trzeba go koniecznie zobaczyć na filmie w zwolnieniu! Buntownik po prostu nakrył się nogami! Z ponad dwóch kilometrów snajper naszej niezwyciężonej armii zastrzelił uzbrojonego tubylca! Prosto w głowę, gdy to zwierzę rzucało w naszą stronę kamieniami! Za chwilę też zastrzelił jego uzbrojonego syna, który puszczał podpalone latawce w narodowych barwach! W sumie dzisiaj nasz snajper może się poszczycić doskonałym wynikiem: na pewno trafił dwunastu nastoletnich gojów, którzy brali udział w nielegalnych rozruchach. Nie darmo generał-gubernator okupowanych terytoriów Michael Phollop dosłownie zasypał ulotkami w jidysz miasta oraz wsie. Ostrzegł w nich te brudne zwierzęta, że noszenie flag lub godła byłego ich państwa, świętowanie rocznic, wszelkie zgromadzenia, manifestacje, odmowa pracy, nie płacenie podatków, nie poddanie się chipowaniu, zakrywanie twarzy, rzucanie kamieniami, robienie wideo lub zdjęć, lub nagrywanie żołnierzy w trakcie wykonywania swoich obowiązków, a to w celu zakłócenia morale obywateli i żołnierzy lub w celu destabilizacji państwa, słowem: jakikolwiek opór w dowolnej formie – będzie karany śmiercią! Za masowe protesty gojów, by nauczyć ich moresu, nasza artyleria ulokowana na wzgórzu Vavele ostrzela późnym popołudniem położone poniżej miasto! I tak wiele dzielnic Kroke już płonie, a horyzont zasnuwa dym, gdyż nasze lotnictwo w wielu miejscach zrzuciło napalm! Podam też meteorologiczną ciekawostkę, że na niebie nad Kroke pojawiła się niezwykła chmura: Cumulus Flammagenitus. Takie obłoki pojawiają się podczas erupcji wulkanów czy pożarów buszu. Do ich powstania konieczna jest wysoka temperatura i sporo pary wodnej. Relacjonował: Jonny Izaraels.
  Wielu z Was pomyśli: to fikcja! To nie możliwe, nie w XXI wieku, nie w Europie!
  Czyżby?! Od drugiej połowy XX wieku armia USA na Bliskim Wschodzie realizuje cele polityczne planu tzw. ‘wielkiego Izraela’! Skutkiem tego izraelscy sąsiedzi (tej chwili jeszcze poza Iranem) zostali obdarzeni ‘amerykańską demokracją’, czyli chaosem i nędzą! A Żydzi bezkarnie uskuteczniają ludobójstwo na Palestyńczykach i Syryjczykach! A cały świat na to NIE reaguje!
  Nie w Europie? Przecież ‘demokrację’ pomogli też Amerykanie zbudować Ukraińcom nad Dnieprem! Z podobnym skutkiem!
  Mniej więcej od dwudziestu lat, tzn. od czasu, gdy przemysł holokaustu zgromadził dokumenty dotyczące pożydowskiego majątku w amerykańsko-izraelskim kondominium [(z łac. con- = ‘współ-‘, dominium = ‘panowanie’) – kolonia lub inne terytorium zarządzane wspólnie przez dwa lub więcej państw-metropolii)] Polin – trwały przygotowania do zaatakowania naszego kraju. Filosemityzm i/lub zażydzenie rządzącej sitwy [wystarczy przypomnieć dowcip z okresu rządów premiera Mazowieckiego: Czym się różni rząd w Warszawie od tego w Tel Awiwie? W zasadzie niczym. Choć my mamy jednego Syryjczyka (nazwisko jednego z ministrów) – od tamtego czasu nie wiele się zmieniło!] oraz kompradorska uległość wobec mocarstw – ułatwiła im to. Podpisanie przez prezydenta USA D. Trumpa rasistowskiej ustawy JUST 447 stwarza prawny przyczółek do zagarnięcia naszego narodowego majątku, przechwycenia władzy w Polin i zorganizowania tubylcom ‘polskich obozów pracy’! W XXI wieku, w Europie – Holokaust nas również może spotkać!
  Już wcześniej Anglosasi wielokrotnie nas sprzedawali, przedostatnio: w Jałcie i Teheranie. Wtedy to spotykało nas ludobójstwo czy to z rąk niemieckich żołdaków, czy NKWD-owskich siepaczy. Baczmy, by historia znów się nie powtórzyła!”

 8. Robert mówi

  Zbieg okoliczności jest taki,że marszu nie chcą z wyborczej lewaki,Po .Pa (pożeracze parówek)tez chcą mieć parę stuwek więcej do uposażenia i nic do robienia w kolejnych latach masowych imrez

 9. Andrzej mówi

  trzeba zastosować Konstytucję bezpośrednio – Konstytucja gwarantuje przecież prawo do wolnosci zgromadzeń i słowa…

 10. Robert mówi

  Stary jestem i ledwo słyszę,trochę widzę,a jeśli to co widzę,to nie hologram blue beam ,którego pod strzechę przyjąć nie dam rady,to to co widzę mówi,że jest prezydentem Warszawy,czy prezydentem wałszawy…tak to słyszałem,chyba że to Remote Neural Monitoring z centrum świata monarchowie,sądząc po tym,jaką fryzurę ma pan Trump na głowie

 11. Robert mówi

  Panie Morawiecki,Panie Duda ratujmy pana Brudzińskiego, ministra epidemiologicznego

 12. Robert mówi

  Pojedynczego człowieka łatwo osądzić,chyba że pojawiają się tysiące,wtedy obrona wizerunku i ratunku,człowiek za burtą

 13. wielokropek mówi

  Zamiast w Warszawie to na Jasnej Gorze sie spotkajcie. To by byla najwieksza porazka dla POPiSu.

 14. sulka mówi

  jeżeli były jakieś ostatnie nadzieje w sprawie PIS to już się rozwiały. Wybory za rok. Przed nami “nagi” PIS ustawiający się z lewakami.

 15. MSW mówi

  Ale dlaczego w Warszawie muszą być dwa oddzielne marsze niepodległości? Czy Narodowcy nie powinni raczej pójść w jednym, narodowym, państwowym Marszu? Przecież wszyscy jesteśmy Polakami i w tym dniu warto poprzeć ideę, że Niepodległa jest dla wszystkich. Jeśli chcecie iść sami, to sobie idzcie ale do lasu. W świat pójdzie informacja o polskich antysemitach, którzy nie chcą brać udziału w państwowych obchodach Dnia Niepodległości. Szkoda, bo moim zdaniem powinniście popierać rząd. HGW dolewa oliwy do ognia, bo jej statek idzie na dno, a raczej już dawno zatonął. Popierajmy rząd i zdrowy rozsądek. Marsz powinien być także poparciem dla Zjednoczonej Prawicy i rządu Mateusza Morawieckiego.

  1. Ada mówi

   : Kiedy przyjdą podpalić dom,
   Ten, w którym mieszkasz – Polskę…”

   Polecam ci ten znany wszystkim Polakom wiersz Wł. Broniewskiego
   i… pomyśl o obecnym “cieple domowym ” pewnej młodziutkiej patriotki – polskiej dziewczyny, więźniu politycznym , czyli
   BASI POLESZUK z Hajnówki…!
   Pomyśl i o tym ogólnym ” umiłowaniu” wszystkich PATRIOTÓW POLSKICH W ICH WŁASNEJ OJCZYZNIE!

  2. MSW mówi

   To Basia jeszcze siedzi? To jest skandal. Uwolnić Basie! Taki ładny pyszczek, takie ostre pazurki. To niedopuszczalne.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.