HGW rozwiąże Marsz Niepodległości „jeśli tylko będzie jakiś element nienawiści”

Hanna Gronkiewicz-Waltz / fot. twitter
25

Hanna Gronkiewicz-Waltz zapowiedziała, że osobiście rozwiąże Marsz Niepodległości „jeśli tylko będzie jakiś element nienawiści”. Co HGW uznaje za „element nienawiści”? Nie wiadomo.

– Chcę uprzedzić, że jeśli tylko będzie jakiś element nienawiści, będą racę, to bez wahania rozwiążę tę manifestację i sama to podpiszę, nie pani Gawor. Specjalnie zostaję na 11 listopada, siedzę w Centrum Bezpieczeństwa i wezmę to na własną odpowiedzialność. Nie będą mi potem urzędnika poniewierać – powiedziała prezydent Warszawy w rozmowie z Tomaszem Lisem.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na uwagę Lisa, czy to nie będzie jednak nieodpowiednia decyzja, jeśli na marszu pojawi się jakiś jeden nieodpowiedni transparent na 50-100 tys. „normalnych” ludzi, Gronkiewicz-Waltz odpowiedziała: – To jest nieważne. Niech pilnują, organizator za to odpowiada. Wszystko będziemy nagrywać.

Nasz komentarz: Po tej wypowiedzi HGW można śmiało założyć, że interpretacja w kwestii „elementu nienawiści” będzie dowolna, a warszawski ratusz rozwiąże marsz pod byle pretekstem. Ewa Gawor rozwiązała Marsz Powstania Warszawskiego, ponieważ miała skojarzenia. Zważywszy na fakt, że przeciwnikom Marszu Niepodległości, a do takich niewątpliwie należy HGW, wszystko kojarzy się z faszyzmem, nazizmem, ksenofobią, rasizmem, antysemityzmem i nienawiścią, Marsz Niepodległości jeszcze nie ruszy, a już będzie decyzja nakazująca policji rozpędzenie zgromadzenia.

Najwyraźniej Hanna Gronkiewicz-Waltz dąży do wywołania zamieszek ulicznych. Mamy nadzieję, że minister Brudziński pójdzie po rozum do głowy i nie zagra w grę, która zapowiada HGW. Podpowiadamy: jeśli marsz zostanie rozwiązany, niech policja pozwoli uczestnikom „rozejść się” wzdłuż planowanej trasy. Jakiekolwiek blokowanie przemarszu będzie dla PiS decyzją samobójczą.

Źródło cytatów: wPolityce.pl

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Marsz Żywych „cacy”, Marsz Niepodległości „be”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Popiołek mówi

  Mówienie „Kocham Polskę” to nienawiść do idei zlikwidowania narodowości w Europie (powinni być wg Merkel tylko europejczycy, a nie Polacy, Węgrzy, Niemcy itd.). Koniec świata …

 2. Robert mówi

  Sądząc po tym co widzę,a to co widzę to nie hologram blue beam ,to pani xing z rysów twarzy,więc nie czepiajmy się nazwiska,a być może jeszcze będą szły przez Polskę jedwabne, głównie z Chin bogate szlaki

 3. cookie mówi

  kuhwa, chyba już jest we mnie element nienawiści do hgw

 4. Alex mówi

  ta nieszczęśliwa stara kobieta próbuje nas sprowokować – metoda na nią jest jedna: jak każdy infamis tak i HGW dla przyzwoitego Polaka NIE ISTNIEJE!

 5. Hammurabi mówi

  „Chcę uprzedzić, że jeśli tylko będzie jakiś element nienawiści, będą racę, to bez wahania rozwiążę tę manifestację i sama to podpiszę, nie pani Gawor. Specjalnie zostaję na 11 listopada, siedzę w Centrum Bezpieczeństwa i wezmę to na własną odpowiedzialność”. Tę samą odpowiedzialność, która jest jak fatamorgana w przypadku warszawskich kamienic, tak?
  Pani Gronkiewicz szyje już tak grubymi nićmi, że właściwie mówi otwartym tekstem.
  Czy jednak zdaje sobie sprawę, że wypowiada w ten sposób otwartą wojnę nie tylko manifestującym ale całemu narodowi? Tak silna się czuje? Co daje jej tę pewność? Znajomości? Pieniądze? Promotorzy?
  A może… Może poufne ustalenia z Krakowskim Przedmieściem 46/48?

  1. Mark mówi

   Nie zapędzaj się w domysłach. Puki co, policja podlega pod MSW i ktoś inny jeszcze pilnuje porządku w Polsce.

 6. Robert mówi

  Na tośmy wszyscy od lat czekali z niecierpliwością zagryzając wykrzywione usta,choć jej nie skazali,będzie siedziała ,na krześle gdzie światowy płynie prąd i zielona rośnie kapusta

 7. Marian mówi

  Po prostu robić swoje, ona ma gdzieś prawo a dlaczego my mamy się jemu podporządkowywać.

 8. sten mówi

  No to HAJKA z przytupem kończy kadencje !
  Panie Prezesie gratulacje…. świetna strategia 2 lata telenoweli z pompowaniem JAKIEGO poszłoooo się …
  Złodziejka zamiast gnić w lochu szczerzy zęby .

 9. joe mówi

  no to MArsz Niepodległości przejdzie po hajce i ratuszu – zostanie tam mokra plama

 10. Zbulwersowany mówi

  Trzeba natychmiast tworzyć struktury państwa podziemnego ! Dość żydowskiej okupacji !

 11. Mark mówi

  Tak jak wcześniej napisałem każde działanie nie ważne przez kogo wykonane niezgodne z regulaminem Marszu, powinno być przez organizatora uznane za prowokację i zgłoszone policji!!! Staż porządkowa jeżeli sama będzie działać, manipulatorzy przedstawią jako nieuzasadnioną przemoc i ogłoszą że faszyści biją niewinnych misiów. Jeżeli policja odmówi działań, nagrać i natychmiast ogłosić w sieci!!! Dzisiaj wszyscy mamy telefony i możemy nagrywać. Wszystko nagrać i natychmiast ogłosić!!! Jeżeli jakikolwiek lewak coś wypowie nienawistnego natychmiast zgłaszać policji!! Lewaccy faszyści będą prowokować, trzeba się do tego przygotować, ale absolutnie nie wolno wdawać się w bijatyki.

 12. Maciej mówi

  LIKWIDACJA POLSKI NA STULECIE NIEPODLEGŁOŚCI ? Jeśli damy się zastraszyć porozumieniu marksistowskich funkcjonariuszy folksdojczy z żydami przedsiębiorstwa holokaust, wówczas już teraz dojdzie do czarnego scenariusza o którym od paru lat trąbi Karoń z technicznym rozpisaniem biegu wydarzeń Michalkiewicza (vide ustawa 447 just). Właśnie teraz nastał czas próby naszej wolności i jakiejkolwiek naszej przyszłości. Tak właśnie wygląda współczesna wojna o być albo nie być Polaków i Polski – i tylko milion na stulecie niepodległości może nas jeszcze uratować.

 13. Biały79 mówi

  Po takich wypowiedziach można być pewnym że marsz będzie zablokowany. Ta pudera kończy kadencję i pójdzie z nami na zwarcie. Swoimi głupimi nieprzemyślanymi wypowiedziami, oraz decyzjami ta baba doprowadzi do tragedii. Ludzie jej tego nie odpuszczą i pójdą na ratusz. Apeluję do policji o rozsądek i odcięcie się od decyzji tej antypolskiej kukły.

 14. sten mówi

  Każdy uczestnik Marszu Niepodległości powinien być obowiązkowo wyposażony w solidny i poręczny kołek .
  Gwarantuje że odbył by się pokojowo , a incydenty były by natychmiast wygaszone w zarodku ! Policja też była by grzeczna .
  Od początku świata nic tak dobrze nie studzi szaleńców jak 100% perspektywa solidnego wpie….
  Jakoś nikt do klatki z lwem nie włazi , gniazda szerszeni też nikt nie drażni …. to takie proste .

  1. Mark mówi

   A tu wyżej przykład prowokatora, który nawołuje do rozruchów. Takich ludzi natychmiast eliminować z Marszu Niepodległości!!

  2. sten mówi

   Eh Mark …w 39 tym niemców witał byś chlebem i solą .
   Niestety nasi ,,prowokatorzy,, przywitali ich na Westerplatte ogniem !
   Ciągniesz neomarksistowską obecnie lansowaną zniewalającą filozofią pacyfistaczną osłabiającą ducha i wole narodu
   Robili to ruscy , robiła komuna , Tuski
   Tak kształtuje wychowuje się niewolnika .

  3. sten mówi

   Eh Mark ..dokłdka
   Gadowski właśnie mówi – Ogromnym zagrożeniem dla marszu są niemieccy anarchiści
   To bardzo niebezpieczmna grupa ,,hodowana,, pod okiem niemieckiego BND do rozprawiania się z prawicą. Jeśli oni dostaną się do Warszawy to istnieje realne niebezpieczeństwo , ponieważ to zwykli przestępcy i lewaccy terroryści . rzeba ich powstrzymać …
   To teraz Mark możesz nagrywać- ogłosić- zgłosić- mowe nienawiści itd

 15. RdK mówi

  Bez jaj hajka! I gdzie te 150 tys. Pojdzie? Na dworzec? I Co wtedy? Co zrobi policja z taka masa? Nie strasz nie strasz bo sie zesrasz.

 16. Mark mówi

  Cytat z Międzynarodówki komunistycznej:
   ”Bój to będzie ostatni,
   Krwawy skończy się trud,
   Gdy związek nasz..
   ..Ogarnie ludzki ród!”
  Czy to nie jest mowa nienawiści, nawoływanie do rozlewu krwi na całym świecie?

 17. kici kici KOCUR mówi

  Nie pozwólmy aby jedna Żydówka rozwiązała Marsz setek tysięcy Polaków na okrągłą rocznicę 100 lecia odzyskania przez Naszą Ukochaną Ojczyznę – POLSKĘ – niepodległości!

 18. Dariusz mówi

  Ostatnia chwila ……Polsko wstań naprawdę z kolan!!!!!!

 19. sutryk mówi

  HGW to moze rozwiązac ale swoje gacie. Nimi moze jeszcze porzadzic

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.