Halo, Dobra Zmiano! Kiedy bierzecie Tuska do rządu?

fot. twitter
33

Zacznę od tego, że głosowałam na Andrzeja Dudę i Prawo i Sprawiedliwość. Powód był bardzo konkretny: zakończenie hucpy z przemysłowymi wiatrakami. Kilka lat walki z wiatrakową patologią pokazało mi, co to znaczy „państwo teoretyczne”, w którym banda cwaniaków robi, co chce, a prawo łamie urzędnik każdego szczebla, bo ma błogosławieństwo z góry.

Andrzej Duda został prezydentem, PiS wygrał wybory parlamentarne, wiatrakowa patologia została powstrzymana. I świetnie. Tu jestem wdzięczna, zadowolona i czapki z głów. Ale głosowałam na Andrzeja Dudę i PiS również dlatego, że to miały być rządy stawiające polską rację stanu na pierwszym miejscu, a cwaniaki w typie Tuska miały odpowiedzieć za grandę, której się dopuściły.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Cholera, miało być tak pięknie! Mieliśmy wstać z kolan i przestać bać się własnego cienia. I gdy premier Beata Szydło rozjechała unijnych politruków podczas przemówienia w Parlamencie Europejskim, a minister Antoni Macierewicz posłał do diabła francuskich cwaniaków od caracali i zaprzyjaźnionych z FSB generałów pozujących do zdjęć w czapkach matrosów z Aurory, to serce mi rosło. Dziś natomiast opada mi szczęka.

Dla jasności – nie jestem żadnym PiS-betonem. Jestem owym mitycznym „centrum”, tylko że to jest centrum polskie, a nie centrum  tenkrajowe. Dlatego dziś patrzę na finał spektaklu pt. „Rekonstrukcja rządu” i zastanawiam się, jakiego rodzaju wyborcze centrum ma ten spektakl przyciągnąć. Opinie w stylu „PiS słusznie chowa Macierewicza przed wyborami samorządowymi” uważam za nieporozumienie. Tak głupie to „centrum tenkraju” chyba nie jest, więc drugi raz na ten sam numer się nie złapie. Przy okazji, jako „centrum polskie” głosowałam na PiS w przekonaniu, że sztuczka z Gowinem jako szefem MON to ściema, a resort obejmie Antoni Macierewicz. Mityczne „centrum tenkraju” też w większości zdawało sobie z tego sprawę i dlatego głosowało na PO lub na tzw. lepszą PO, czyli Nowoczesną. To było OCZYWISTE, więc proszę mi nie wyskakiwać z argumentem o zasadności „chowania Macierewicza”. Nie kupuję tego.

Nie kupuję również wersji o dzisiejszej rekonstrukcyjnej dobrej zmianie w resorcie spraw zagranicznych. Było źle, a teraz jest jeszcze gorzej. Dlaczego? Zobaczcie, co w pierwszym dniu swojego urzędowania powiedział nowy szef MSZ Jacek Czaputowicz zapytany o współpracę z Donaldem Tuskiem: „Współpraca z UE jest dla Polski bardzo ważna i priorytetowa. (…) Na pewno relacje z panem Tuskiem należy widzieć w tym szerszym kontekście UE. Nic nie stoi na przeszkodzie, by te relacje były coraz lepsze.”

No cóż, jeśli „dobrej zmianie” tak bardzo zależy na polepszeniu relacji z Donaldem Tuskiem, to niech go weźmie do rządu przy kolejnej rekonstrukcji. Wtedy relacje będą na medal! Jeszcze Róża Thun na dokładkę i wspominając głosowanie z 2015 roku będziemy mogli wspólnie zaśpiewać „Czy warto było, czy warto było, czy warto było zmieniać rząd?”.

Nie jestem ani politykiem, ani „genialnym strategiem”, ani dziennikarskim psychoanalitykiem wypisującym elaboraty na temat stanu emocjonalnego rządzących. Ograniczę się więc do zadania kilku pytań: Szanowna Dobra Zmiano, jaja sobie robicie? Wywaliliście bezkompromisową premier z rekordowym poparciem społecznym? Wywalacie z MON ministra, który bez pardonu pozbywał się z wojska misiów zaprzyjaźnionych z rosyjską FSB? Wywalacie ministra środowiska, który postawił się unijnym politrukom broniącym kornika drukarza? Bierzecie na ministra spraw zagranicznych człowieka, który chce polepszać relacje z Tuskiem? To może jeszcze zamieńcie minister Zalewską na jakąś zwolenniczkę gender. Jak szaleć, to szaleć!

W zaistniałej sytuacji mam bardzo wielką prośbę do posła Roberta Winnickiego: niech Pan ogarnie temat poważnego budowania struktur Ruchu Narodowego. Jeżeli mamy mieć w Polsce słynny system dwupartyjny, to niech to nie będzie PiS kontra PO, ale PiS kontra narodowcy. I niech PiS i narodowcy walczą ze sobą o głosy „centrum polskiego”, bo obecne przymilanie się do „centrum tenkraju” w układzie PiS kontra PO do niczego dobrego nie doprowadzi.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbulwersowany mówi

  PIS nie pierwszy i nie ostatni raz zmanipulował Polakami i Polkami. Kupił elektorat za 500 plus i kilka niewiążących hasełek, które uczciwym ludziom wydały się oczywiste i racjonalne – jak rozliczenie poprzedniej Targowicy, polonizacja w szerokim zakresie. I na tym się praktycznie skończyło. Ale zamiast koncentrować się na zwodniczym PIS, nie wspominając jawnych wrogów Polski w postaci innych partii brudnych interesów i jawnej zdrady nagli podjęcie nie tylko dyskusji lecz przede wszystkim działań, aby na wielkiej politycznej szachownicy na której wszystkie pola zajęte są od dawna przez okupantów Polski i Polaków pojawiła się choć na jednym malutkim poletku inicjatywa czysto polska i czysto katolicka. Sama działalność internetowa nie ma bowiem w przypadku braku swojej reprezentacji w Sejmie, w Senacie prawie żadnego praktycznego przełożenia. My tu gadu, gadu, a okupanci nas nadal „dymają” – i to jak chcą. Zarówno po cywilnemu jak i po religijnemu – już za kilka dni pseudokatoliccy purpuraci będą oddawać się mocom czarownic i lucyferian – będą zdradzać Pana Jezusa Chrystusa i będą świętować dzień judaizmu.

  1. goj mówi

   Zgadzam się we wszystkim, pozwolę sobie tylko uzupełnić. Prawdziwym judaizmem jest właśnie chrześcijaństwo, choć wiem, jak przewrotnie to brzmi. Chrześcijanie nie są żadną odnogą judaizmu i nie „wyrosło” z judaizmu, jak nam wmawiają. Jezus został przecież zapowiedziany, jest synem Boga. Jesteśmy więc KONTYNUACJĄ objawień i praw judaizmu, a nie jakąś jego odnogą. Odnogą judaizmu, to jest ten judaizm talmudyczny, który określa się mianem „prawdziwego” judaizmu.

  2. Przebiśnieg mówi

   Pan Jezus Chrystus przyszedł istotnie na świat nie po to, aby zmienić Prawo i Proroków tylko aby wypełnić proroctwa. Prawo zostało dane za pośrednictwem Mojżesza, ale łaska uświęcająca i prawda pojawiły się dopiero za pośrednictwem Pana Jezusa Chrystusa. W pieśni kościelnej wierni śpiewają ” Niech przed Nowym Testamentem starych praw ustąpi czas „. Pan Jezus Chrystus ustanowił Nowy Testament – Nowe Przymierze, a więc wbrew temu co konfabulują zjudaizowani moderniści – Stary Testament – Stare Przymierze zdezaktualizowało się, wygasło. To wyłącznie lud katolicki, a nie żaden inny, jest tym samym narodem wybranym. Musi być jednak wierny naukom Pana Jezusa Chrystusa i tradycyjnej nauce i praktykom Rzymskokatolickiego Kościoła Świętego. Jako istotna zmiana z przyjściem Pana Jezusa Chrystusa na świat w porównaniu z judaizmem jest całkowicie nowy, niewyobrażalny dotąd pożytek – dar odkupienia nas tj wszystkich poprzez Śmierć Zbawiciela na Krzyżu z grzechu pierworodnego , dar łaski uświęcającej dla niektórych i dar wiecznego zbawienia dla niektórych. Tymi niektórymi są właśnie katolicy jeśli spełniają określone warunki ustanowione przez Pana Boga w Trójcy Przenajświętszej Jedynego i Jego Oblubienicę – Święty Kościół. Judaiści to nie katolicy, a katolicy to wbrew pozorom nie judaiści. Różni nas diametralnie fakt, że oni wierzą jedynie w Boga Jahwe, a my wierzymy w Pana Boga w Trójcy Przenajświętszej Jedynego : Boga Ojca Wszechmogącego, Syna Bożego Jednorodzonego i Ducha Świętego Pana I Ożywiciela. Kluczowe są zwłaszcza słowa : per ipsum +, et cum ipso +, et in ipso +. Po prostu judaizm stał się martwy z ustanowieniem Nowego Przymierza przez Syna Bożego, a Żydzi tak jak i inni heretycy stali się wiarołomni poprzez odrzucanie Pana Jezusa Chrystusa jako Mesjasza. Kto wspiera Żydów w ich wiarołomstwie wraz z nimi samymi zgodnie z tradycyjną nauką Kościoła katolickiego zasługuje na wieczne potępienie. Można by jeszcze dużo pisać na ten temat . Świetnie to jednak przedstawia wspaniała książka śp. ks. Tadeusza Kiersztyna pt ” Ostatnia walka”.

  3. goj mówi

   Świetnie napisane! Może użyłem zbyt dużych skrótów myślowych, ale myślę podobnie.

  4. Andrzej Józef mówi

   Z tym wiecznym potępieniem?
   Tak tłumaczo Islamisci jezeli nie wierzysz w Mahometa.
   Jak można wytłumaczyc (Transfiguration)
   gdzie Zbawiciel rozmawiał z Mojżeszem oraz Elijach.(Jak można wytłumaczyc ich zbawienie).
   Żyli setki,tyśioce lat przed Chrystusem.
   Professor Doctor habilitowany w wywiadzie,Marzec1998,Kraków.
   Pytanie.
   Przez wieki nauczano,ze Kościół zajoł miejsce Izraela w historii zbawienia.
   Odpowiedz.
   Była to do niedawna teza powszechna. Ja też byłem tak uczony.
   Ale dzisiaj jest ona niezgodna z nauczaniem Kościoła.
   Kościół nie wszedł na miejsce Izraela, nie zastopił go.
   Kościół chrześcijaństwo my wszyscy zostaliśmy dołoczeni do jednego Ludu Bożego.
   Stanowimy razem z judaizmem poszerzony Izrael,właśnie nie-nowy Izrael,tylko-poszerzony.
   Ojciec Daniel Rufeisen przekonywał do tego Jana Pawła ||.
   Papież po rozmowie z nim przyjoł ten termin:”Izrael poszerzony “.
   Granica pomiędzy prawdziwym Bożym Izraelem a fałszywym nie biegnie pomiędzy Żydami a chrześcijanami, tylko poprzez judaizm I chrześcijaństwo.
   2) Pytanie.
   Kiedy Żydzi zostano nawróceni.
   Odpowiedz.
   Nawracajmy się najpierw my sami.
   Ksiodz Michał Czajkowski.
   asystent kościelny redakcji miesięcznika “Więź”

  5. Andrzej Józef mówi

   Rozmowa z ks M Czajkowskim odbyła się w kawiarni Austeria,Kraków.

  6. eva cottrell from UK-Northampton mówi

   Dzien Dobry Pierwsza zmiano ! : )

   Nie ma sie co tak…ta RE-konstrukcja rzadu podniecac…
   bo pierwsze koty..to za ploty !
   i 1 jaskolka wiosny..w Polandii. JESZCZE nie czyni.. : )

   Pis-dzielcy i POdobni im w obrzadku Politycznym Polandii sa… na niewolniczym sznurku Przeciez…
   uwiazani – u masonow Beneluksu ( eurobankrut)
   i w USA ! – jako wasale !!!!
   Tak wiec… Re-konstrukcje rzadowe w Poladnii — sa z nadania NARZUCONE… : )
   czyli …POD PRZYMUSEM….
   To ze tuskowego kmiota z Wybrzeza niemieckiego — oddano do Brukseli-
   to tez .. Masonskie Beneluxu dzielo…
   Tusku z wozu POlitycznego won…
   aby rozpizdzic to Polityczne goowno…
   i aby dac moment na tuskowe — byc w Brukseli po to aby nie byc – w Polandii –
   oplacana posadka zagraniczna dla kmiota gdanskiego- Tuska – ze skladek wszystkich eurobankrutow !

   Re-konstrukcji rzadowych jeszcze troche bedzie w Polandii…w Pis-dzielczym rzadzie.. : )
   wiec… nie ma co sie podniecac tym teraz…co ktory POLSKI BELKOT polityczny wybelkotal przy rzadowym swinskim korycie…jak mu pasze i pomyje wlewali/zmieniali w korycie : )

   Szlagier dla tych ktorzy… ODCHODZA w Nowe Zycie : )

   https://www.youtube.com/watch?v=cd_Fdly3rX8
   Seasons In The Sun – Terry Jacks 1974
   1974…….Goodbye to you, my trusted friends
   We’ve known each other since we were nine or ten
   Together we climbed hills and trees Learned of love and A B C’s
   Skinned our hearts and skinned our knees
   Goodbye, my friend, it’s hard to die
   When all the birds are singing in the sky
   Now that the spring is in the air
   Pretty girls are everywhere Think of me and I’ll be there
   We had joy, we had fun We had seasons in the sun
   But the hills that we climbed were just……. seasons Out of time
   Goodbye Papa, please pray for me I was the black sheep of the family
   You tried to teach me right from wrong
   Too much wine and too much song wonder how…. I got along
   Goodbye Papa, its hard to die when all the birds are singing in the sky…
   Now that the spring is in the air little children everywhere

   When you see them I’ll be there We had joy, we had fun..
   we had seasons in the sun but the wine and the song like the seasons- Have all gone
   We had joy, we had fun we had seasons in the sun
   But the wine and the song like the seasons have all gone
   Goodbye Michelle, my little one you gave me love and helped me find the sun
   And every time that I was down You would always come around And get my feet back on the ground Goodbye Michelle it’s hard to die …
   When all the birds are singing in the sky Now that the spring is in the air
   With the flowers everywhere I wish that we could both be there
   We had joy, we had fun we had seasons in the sun
   But the stars we could reach
   Were just …….. : ) starfish on the beach …
   ……………..

   xxx
   PS. Nie ma co wylewac lez…po maciorze macierewiczu — bo to KANALIA wyjatkowa..
   podla kanalia…podobna do tej FRANCY smierdzacej paskudne – gieremka Tfu ! na jego pamiec !
   aby ciezar !!! grobu jego ziemskiego przygniotl go tam – w swiecie Ducha – na zawsze !!!
   Dzieki Bogu…ze zabral tego smiecia …z padolu ziemskiego !!!
   Paskudne kanalie- tego typu moga wyrzadzi wiecej ZLA … Polsce !!!!anizeli batalion wojska uzbrojonego !!!

 2. Paweł mówi

  Tak samo myślałem, tak samo głosowałem i tak SAMO ZOSTAŁEM WYDYMANY!!! Wychodzi na to że p. Winnicki został OSTATNIM MOCHIKANINEM, TYLKO ŻEBY NIE ZOSTAŁ OSTATNIM SPRAWIEDLIWYM WŚRÓD NARODÓW!!!
  I naprawdę proszę o zjednoczenie się środowisk prawicowo-narodowych, pozostawienie ambicji na boku i blokowanie się w jedno ugrupowanie do najbliższych wyborów bo jeśli nie teraz to później może już nie być do czego bo zostaniemy zamiecieni pod dywan tak jak te powyborcze resortowe rozliczenia gdzie armia żodkiewek miała siedzieć za sprzedaż nas za czapkę pestek.

 3. Goj mówi

  Mam nadzieję, że w przyszłych wyborach wystartuje Ruch Narodowy z Panem Winnickim. Jeśli oni też nas zdradzą, to będzie oznaczało, że Polska jest stracona.

 4. Zdesperowany mówi

  Dziś definitywnie otwarły się oczy Polaków! PiS jest gorszy niż PO.A może to to samo? Wykiwali nas jak przy okrągłym stole. Czy jest jakaś szansa? Poważne zastanawiam się nad sprzedażą mieszkania i wyjeździe do normalnego kraju.Niech Bóg ma nas w swej opiece,bo już tylko cud może nas uratować!!!

  1. Extera mówi

   Zamiast walczyć lepiej zwiać i stać się nikim, czyli wyrobnikiem za grosze w obcym kraju? Na dodatek bez domu. Za pieniądze ze sprzedaży mieszkania nie kupisz innego, Normalny kraj istnieje tylko w wyobraźni.

  2. goj mówi

   A z kim Ty chcesz walczyć i jak? Za kilka lat Polacy będą niezdolni do jakichkolwiek ruchów, bo zostaną zniszczeni szczepionkami, fluorem i podatkami – bo chyba nie łudzicie się, że nie będziemy spłacać tych wielomiliardowych, bezprawnych roszczeń żydowskich.

   Ostatni moment na walkę jest teraz, ale jakoś nie widzę wielkiego zrywu narodowego 😉

   Wyjazd jest najlepszym rozwiązaniem. A jak ktoś chce, to niech sobie zostanie i będzie otępionym niewolnikiem. Jakoś sobie nie wyobrażam, że młodzi Polacy z autyzmem, którzy już za 7 lat mają stanowić 80% społeczeństwa i schorowani emeryci rzucają się do walki z uzbrojonymi po zęby żołnierzami.

  3. Normalny mówi

   Przepraszam, że pytam. A dokąd to wyemigrujesz ? Jeśli wszędzie dookoła jeszcze większy syf, ogłupienie ludzi, dyktat politycznej poprawności. Już teraz w Niemczech neohitlerowcy zabierają Polakom 20 tysięcy dzieci od swoich rodziców. W Norwegii podobnie. Chcesz mieć wylasowany umysł już na dzień dobry ? To droga wolna. Żydowski terroryzm zapanował już wszędzie, teraz napuszczają dla zmyłki swoich islamskich podwykonawców. Chyba, że jeszcze do Chin, których się panicznie boją, ale tam z kolei komunistyczny terror, mordujący legalnie nowonarodzone dzieci. Gdzie spotkasz poza tym resztki wiary katolickiej i kultu religijnego katolickiego, jak nie w Polsce ?! Jest powiedzenie : wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Ale też jest takie : wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Jest też takie : jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz. Jest tez takie : nie wszystko złoto, które się świeci. Korzystajmy z tej ludowej prawdy i bierzmy się do roboty organizacyjnej – tu – w naszej Ojczyźnie, która wprawdzie jest pod żydowską okupacją, ale okupacje mają to do siebie, że potrafią się w najmniej spodziewanych momentach skończyć. Twórzmy więc więzi i zalążki przyszłej Wolnej Polski.

  4. goj mówi

   Szczerze mówiąc, to myślałem o jakichś małych wyspach na uboczu. Myślałem o Tuvalu, Kiribati albo Polinezji Francuskiej. Wiem, że wysepki są tak naprawdę pod nadzorem mocarstw, albo ich terytoriami zależnymi, ale myślę, że nikogo nie obchodzi jakieś zadupie na uboczu, skoro wielka polityka dzieje się na kontynencie.

  5. Zdesperowany mówi

   Po prostu chcę jakoś przeżyć jeszcze to ile mi zostało! Wiem że za granicą będę niewolnikiem,a w Polsce jestem kim? Gorzej niż niewolnikiem!!!!

  6. Franky mówi

   Jak chcesz walczyć?

  7. Normalny mówi

   Walczyć ideowo i ideologicznie. Program oparty o wartości katolickie ; ” My chcemy Boga „, nie kradnij, nie zabijaj, nie demoralizuj, nie zdradzaj. Jeśli to czynisz, to kara i odsunięcie od życia publicznego plus oddanie tego co zachachmęciłeś. Młodzi powinni się zorganizować i zjednoczyć ! Na czele ; Jacek Międlar, Robert Winnicki, Robert Bąkiewicz, szeroko rozumiany RN, ONR, MW. Doradcy – wypróbowani np. dr Stanisław Krajski, Henryk Pająk, Grzegorz Braun, dr Ewa Kurek, Leszek Żebrowski, prof. Jerzy Robert Nowak, Stanisław Michalkiewicz, inni. Partia poszerzona lub wspierana poprzez organizacje katolickie i patriotyczne także internautów. Organizacja, zjednoczenie, program partyjny i wyborczy, przygotowania do wyborów, możliwe osiągnięcie : 5 – 8 % na początek. Do dzieła od dziś !

  8. goj mówi

   Problem w tym, że prawica woli doszukiwać się u siebie „ruskich agentów” i wyzywać od głupków w sprawach, które nie mają teraz żadnego znaczenia, niż się zjednoczyć. Jakby to „ruscy agenci” byli teraz naszym największym problemem, mimo że od 100 lat jesteśmy pod krwawą okupacją żydowską. Widziałem też wyzwiska od „chińskich agentów” – ludzie, wy tak na poważnie? Żydzi wyłudzili 100 mln na cmentarze, teraz chcą wyłudzić około 220 mld zł, stawiają sobie jakieś muzea, szkalują Polaków na każdym kroku, a wy się doszukujecie ruskich i chińskich agentów? Prawico, lecz się!

 5. 11.07.1943 mówi

  Mam nadzieję, że powstanie w reszcie prawdziwa Endecja, taka Przedwojenna. Może Pan Andruszkiewicz oraz Pan Winnicki coś stworzą!!! Czasu jest naprawdę mało!!!!!! Oni są młodzi i w głowach mają poukładane.

 6. Ayax mówi

  A już nosiłem się z zamiarem powrotu do kraju

  1. Extera mówi

   Ciekawe, co trzyma tam zagranicą? Pewnie miłość do Ojczyzny?

 7. gość mówi

  Robert Winnicki

  Miliony patriotów zagłosowały na PiS zwiedzione hasłami suwerenności Polski, tożsamości narodowej i wartości chrześcijańskich.

  A jaki mamy rząd? Doradca Tuska premierem, Gliński z Unii Wolności wicepremierem, Gowin z PO wicepremierem. Plus Czaputowicz, Nowak etc. Oszustwo.

  Wbrew chwilowej potędze PiSu i defetystycznym głosom #RuchNarodowy konsekwentnie buduje i będzie budował prawą alternatywę wobec centroprawicy, która jest przykrywką dla dalszych rządów liberałów. Maski wreszcie spadną a wyborcy otrzeźwieją.

  PS. Kilka słów o np. o „zmianie”w MSZ:

  https://www.facebook.com/robertwinnickipubliczny/photos/a.747792725265334.1073741831.394579780586632/1750289895015607/?type=3&theater
  ——————————–
  Robert Winnicki

  Flagi unijne zamiast jednolitej ściany biało-czerwonych wróciły dziś do Kancelarii Premiera. Znaczący symbol.

  Nie ma ministrów „radiomaryjnych”: Macierewicza i Szyszko. Jest za to m.in. Czaputowicz jako szef MSZ (KOR, WiP, geremkowszczyzna). Rząd odsuwa się od elektoratu katolicko-narodowego i szykuje do wywieszenia białej flagi wobec UE.

  #RuchNarodowy będzie kontynuował uczciwie krytyczną postawę wobec rządzącej centroprawicy. Ale żadnych złudzeń – okrągły stół wciąż u władzy.

  https://pl-pl.facebook.com/robertwinnickipubliczny/

 8. Andrzej mówi

  PO czy PIS – Partia Interesów Syjonistycznych to jedno i to samo szambo na usługach skłóconej masonerii ! ( szukać w źródłach dr Stanisława Krajskiego )

 9. XXXXXXXXXXXXXXXX mówi

  tusk kaszub to morderca europy w marcu podpisal papiery na nowe 6 milionow muzulmanow . teraz czuje krew w Polsce idzie na rzez Polski , zaczal od obrazania b. powaznie Jara . Tymczasem policja szariacka zaczela w anglii ( ukistanie ) GONIC BIALYCH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 10. Zmęczony obywatel mówi

  Wielu z nas oczekiwało widocznych zmian bez pudrowania rzeczywistości. Rozliczenia ludzi którzy rozprzedali kraj z twierdzeniem „krajowe firmy nigdy nie będą dochodowe”… rozliczenia skorumpowanych polityków… nas wyborców nie interesują WASZE WOJENKI WIZERUNKOWE… tylko wasze zdecydowane kroki przysporzą wam głosów w kolejnych wyborach.

 11. Tomek mówi

  Zgadzam się i czuję dokładnie to samo, głosowałem z tych samych powodów na PiS i Dudę, broniłem ich decyzji ale są pewne granice. PiS wprowadza program wazelina+

 12. Robert B. mówi

  „W zaistniałej sytuacji mam bardzo wielką prośbę do posła Roberta Winnickiego: niech Pan ogarnie temat poważnego budowania struktur Ruchu Narodowego.”

  Po tzw. „upadku komunizmu” Polska jest penetrowana przez obce służby w sposób wcześniej niespotykany i na pewno do budowy TAKIEJ partii nie dopuszczą. A jedna służba jest szczególnie uprzywilejowana. Wszyscy „mądrzy i przyzwoici” uważają wręcz, że ich jako plemienia nie ma. Proszę mi podać choć jeden przypadek złapania na terytorium RP żydowskiego szpiega i jego wydalenia. Mało tego! żydowscy szpiedzy urastają u nas do rangi „przyjaciół”, wszystkie drzwi są przed nimi otwarte, mają dostęp do de nomine najważniejszych osób w państwie będąc starszymi sierżantami sztabowymi izraelskiej armii. Niemal wszyscy się przed nimi płaszczą. A durnie licytują się jeszcze z innymi, kto dawał się ofiarniej za nich zabijać. W takich warunkach budować POLSKĄ partię?

 13. Janusz I mówi

  Gdybym wiedział, że Duda należał do Unii Wolności, prędzej dałbym sobie rękę uciąć…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.