Hajnowski Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Próbowano zakłócić patriotyczną manifestację! [PEŁNA RELACJA WIDEO]

5
SKLEP-WPRAWO.PL

Po raz czwarty ulicami Hajnówki przeszedł Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Jak zwykle nie obyło się bez emocji. Przeciw uczestnikom narodowej manifestacji protestowała miejscowa ludność wspierana przez działaczy KODu i Obywateli RP, która próbowała zakłócić patriotyczną manifestację. Marsz współorganizowała Barbara Poleszuk, która kilka miesięcy temu odbyła wyrok trzech miesięcy pozbawienia wolności za „napaść na policjanta”, w istocie będącą podrapaniem paznokciem na przedramieniu funkcjonariusza. W manifestacji uczestniczyły patriotyczne delegacje z całej Polski. Upamiętniono wszystkich Żołnierzy Wyklętych, a zwłaszcza Józefa Kurasia Romualda Rajsa, o których „kontrowersji” pisaliśmy TUTAJ.

Przeczytaj:

Wyjątek od reguły – proces Augusta Wilhelma Reinartza, SS-mana z załogi Majdanka

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jaca mówi

  Cześć i chwała bohaterom. Śmierć wrogom ojczyzny.

 2. Jerzy J mówi

  Cześć i Chwała Bohaterom!

 3. Mr. ?? mówi

  KOD obywatele UB i SB
  A Zandberg też jest przeciwko Żołnierzom Wyklętym ale to komuch do tego chazarski żyd 🙂

 4. Leon mówi

  CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM!!! Zginęli za to żebyśmy mogli sobie pisać teraz te komentarze po POLSKU!!!!!!!!!!!!!!!! Moimi BOHATERAMI są: mój pradziadek który był kapitanem w Wojsku Polskim i po wrześniu 1939 r. do dzisiaj nie wiemy palić świeczki. Jego syn czyli mój dziadek miał sześć lat jak go wywieźli do niemiec na roboty, po powrocie ruscy kazali mu robić w kopalni w Kowarach. Mój ojciec który pokazał mi jak mam żyć. I to są moi BOHATEROWIE na równi z wyklętymi.

 5. Piotr mówi

  Cześć i Chwała Bohaterom! Też jestem z rodziny Żołnierzy Niezłomnych. Ginęli moi bliscy za to, że byli Polakami. Będę głosował na Ruch Narodowy, bo dość mam pełzania popisu przed żydami, banderowcami, szaulisami. Czołem Wielkiej Polsce!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.